Merkelka - bez sebareflexie až do tragického konca

V europarlamente vystupila Merkelka a jej pudlík Hollande. Urobili to ako analógiu na podobný spoločný krok predstaviteľov Nemecka a Francúzska spred 25 rokov. Ale keď sa veci opakujú, zvlášť takto násilne a umelo, je to len fraška. Merkelka by očividne rada vstúpila do histórie aj takýmito lacnými gestami, ale len donkichotsky dokazuje, že nemá pojem o realite. Pripomína Brežneva, ktorý sa držal funkcie a tupých úpadkových spoločenských predstáv, aj keď bol už polomŕtvy a nevedel, čo sa okolo neho deje. Alebo to viac pripomína Caucesca?

Ako odozva vystúpili mnohí poslanci parlamentu (aspoň zvyšok akej-takej demokracie, zatiaľ), aj Farage, ktorý sa vyjadril priamo:

Merkelkin súhlas s prijatím až 1,5 milóna imigrantov je najhoršie politické rozhodnutie za posledných 50 rokov. Osemdesiat percent migrantov nie sú Sýrčania, v skutočnosti sa otvorili dvere mladým ekonomickým migrantom mužského pohlavia, ktorí majú často veľmi násilnické metódy. Toto nebude Európa mieru, ale Európa úplného rozvratu.

 

V Nemecku napísalo 38 funkcionárov CDU otvorený kritický dopis vedeniu strany a krajiny. Nič sa nedeje. Prieskumy verejnej mienky tvrdia, že Merkelka síce klesá v popularite, ale stále je to dobré. Ešte raz: politici vyššieho razenia (Seehofer, de Maiziére), stredného aj nižšieho sú proti a vyjadrujú sa, že situácia je nezvládnuteľná a bude sa vyvíjať len k horšiemu až ku katastrofe, ľudia na uliciach (PEGIDA) masovo protestujú - ale to je všetko nič, lebo akési prieskumy vraj ukazujú 54-percentnú podporu kancelárke. Realita pseudodemokracie alebo zázrak anglosionistického riadenia okupovanej Bundesrepublik Deutschland?

Votrelci sa o to aj tak nestarajú a nerušene sa organizujú do gangov a začínajú násilnosti a kriminalita - ako sa bezradne vyjadril minister vnútra, spomínaný de Maiziére.

 

Zatiaľ sa Merkelka 10. septembra nechala fotiť na selfie s jedným z počerných ilegálnych votrelcov. Vraj to nemôže škodiť.  Hysterická zaťatosť, just bude opakovať svoje najhoršie predošlé chyby.

Merkel imigrant

Arabi, pri svojej príslovečnej mentálnej jednoduchosti a hlavne pri svojom opovrhovaní ženami, zvlášť na mocenských postochoch, si duplom myslia, že sme zblbli a že sme slabí a bezbranní. Takouto slabošskou, zženštilou a pupušskou Európou opovrhujú - a majú pravdu. Takýmito gestami Merkelka volá do Európy ďalšie a ďalšie milióny barbarov, aby si tu zobrali korisť.

Ale to foto je výrečné. Sionisti si začali navzájom oblizovať konečníky s islamistami, tajná  súrodenecká láska sa stala  verejná.

Hnus.

 

 
Bastardský komplex
 
Merkelová je plne v moci anglosionistických centrál a nedeje sa to cez nejaké odpočúvanie jej telefónu alebo nejaké jej vydieranie, ale je to priame explicitné riadenie. Preto v jej činoch nie je prvotným motívom jej vlastná vôľa, ale záujmy globálnej plutokracie.
Napriek tomu stojí za zmienku vysvetliť jej pôvod a psychologický profil, pretože to vysvetľuje jej chorobný iracionálny postoj k imigrantom.
Angela Merkelová sa narodila v Hamburgu, ale jej rodičia sa presťahovali v roku 1954 do východnej zóny patriacej pod komunistickú ZSSR. Chápete? V čase, keď ľudia utekali spod ťažkej diktatúry z východu na západ, sa Merkel rodičia rozhodli ísť do totality. Jej rodičia museli byť ťažkí insideri, ktorí plnili pokyny medzinárodnej komunistickej a sionistickej internacionály. Videť to akokoľvek ináč by bolo naivné.
 
Jej matka, rodená Jentzsch, bola aktívna komunistka so židovskými koreňmi.
Po otcovi má Merkelka poľské korene. Jej starý otec, Ludwig Kazmierczak, sa narodil v Poznani ako nemanželský syn Anny Kazmierczakovej a Ludwika Wojciechovského. A. Kazmierczaková sa neskôr vsydala za Ludwika Rychlickeho. Poznaň, predtým nemecké mesto Posen, pripadla po 1. sv vojne Poľsku. Lenže pod vládou Varšavy nebolo ani vtedy dobre, a tak Kazmierczak migroval do Nemecka. Stalo sa tak začiatkom tridsiatych rokov, napriek tomu, že v tom čase stúpal nemecký nacionalizmus. Tento problém vyriešil dedo Merkelky tak, že si meno pogermánčil na Kasner. No, a s týmto vlastne falošným menom prišla na svet aj naša kancelárka, v rodine protestantského farára a spomínanej boľševičky.
 
Chápete už, kde sa zobral jej bastardský komplex menejcennosti?
Chápete už, prečo Merkelka nemá žiaden, ale absolútne žiaden vzťah k Nemecku a nemectvu?
Okrem plnenia cieľov sionizmu, ktoré dlhodobo smerejú ku genocíde bielej rasy a v súčasnosti sú v explictnej vojnovej akcii, je u Merkelky prítomná aj osobná animozita a nenávisť voči nemeckému národu, voči nemeckej vlajke. Sama sa cíti ako neoprávnený votrelec a silne inštinktívne chce, aby sa celá tá krajina zmenila na krajinu jej podobných bastardov.
 
Merkelka úprimne nenávidiac odstraňuje nemeckú vlajku pri oslavách volebného víťazstva. To nie je maličkosť, to nie je nejaká formálna taktika - štátne vlajky sú bežné pri politike kdekoľvek, o našom vzore USA ani nehovoriac - to jej jej osobná úchylka, jej bastardský komplex menejcennosti.
Almos Koppany

Na 90% ide o zbabelých dezertérov a kriminálne živly, ktoré dokážu utiecť z potápajúcej lode ako prví!

Mor ho

tieto informácie o Merkelke by bolo fajn preložiť do nemčiny a distribuovať naozaj každému Nemcovi. Je neuveriteľné, ako môžu byť takí zaslepení a veriť tej oblude, ktorá prináša skazu celého Nemecka.

qedstar

Ja by som tým prieskumom verejnej mienky neveril. Len znížili popularitu, aby sa hneď neprišlo na to, že celý prieskum je fake.

Almos Koppany

Hlúpa komsomolska oportunistka, ktorej dovolili hrať sa na svetovú političku. Dzurinda v sukni, nič viac.

Princíp je rovnaký - hlupák oportunista bez charakteru je POUŽITEĽNÝ!

Ema

Pre tú tupú boľševickú sociálno-inžiniersku ochechulu neplatí protokol?

Takto intímne sa vinúť k spodine, ktorá navyše v sebe nesie jasný politický náboj... no, snáď jej to Nemci, ktorým sa nehnusí vlajka vlastného štátu, čo najskôr spočítajú.

Nepamätám si, že by sa Merkelbaba takto túlila napríklad k poľskému inštalatérovi.

Buheh

oných... mudrcov.

Ema

... a napísal premiérovi Sobotkovi list.

Pane premiére, zastavte je!

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/senat/Pane-premiere-zastavte-je-...

Dokonca Jirsovi venovali štek aj korporátne idnesky

http://budejovice.idnes.cz/migranti-jsou-presyceni-humanitarni-pomoci-tv...

Predstava, ako tam vymleté rôsolovité jelitá bez zdravého rozumu a dôstojnosti stoja jak péra a natierajú inváznej chrapači žemle, ktoré následne invázisti jebnú do rigolu pri ceste - veď pre nejakú žemlu sa sem neťahajú tisícky kilometrov - je dokonalým obrazom dnešných chorých európskych čias.

Buheh

filmík o rasizme a multikulturalizme s CZ titulkami:
https://www.youtube.com/watch?t=804&v=XAdkXENSTA0

Sinuhe

že existuje obrovské množstvo odborných analýz poukazujúcich na to, že škodlivé účinky multikultiralizmu výrazne prevyšujú jeho akýkoľvek prínos. Dobre je to zhrnuté tu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Criticism_of_multiculturalism

V nedávnej minulosti sme ešte na eminom blogu detailne rozoberali kľúčovú prácu profesora Roberta Putnama z Harwardu. Napriek množstvo dôkazov o spoločenskej škodlivosti multikulturalizmu nám prestitúti tlačia do hláv klamstvá o jeho prínosoch. Verím, že koleso dejín sa otáča a zhodne s Normanom tvrdím, že na prestitútov nesmieme zabudnúť, keď sa bude raz klamstvo a zlodejina trestať.

Ema

Celá východná Európa musela prebrať západný model, vrátane buzna-agendy atď. Západ to žiada aj od Bieloruska a dokonca aj Ruska, hrozil sankciami a ich aj uvaľoval za "porušovanie ľudských práv" a pod. Si ešte čerstvo pamätáme, koľko bolo a stále je vytia, keď Rusko zakázalo indoktrináciu mladistvých buzerantstvom.

AKO JE MOŽNÉ, že implementácia "západných hodnôt" nebola nikdy požadovaná - ani po slávnej arabskej jari - od islamských štátov?

A teraz nám sem túto absolútne nekompatibilnú kultúru vrážd zo cti, degradácie žien, trestania buzerantov pchajú pomaly už po miliónoch - a nikto z tých zmrdov, ktorí nám tu nanútili tento liberálny systém, ani necekne.
Toto môže označiť za náhodu len úplný výmet alebo niekto, kto zo zaprasovania Európy nekompatibilnou kultúrou profituje.

Aman Againsttime

"Celá východná Európa musela prebrať západný model, vrátane buzna-agendy atď.

A teraz nám sem túto absolútne nekompatibilnú kultúru vrážd zo cti, degradácie žien, trestania buzerantov pchajú pomaly už po miliónoch - a nikto z tých zmrdov, ktorí nám tu nanútili tento liberálny systém, ani necekne."

Odpoveď je jednoduchá: feministické, homosexuálne a podobné hnutia sú kontrolované a ovládané Židmi a musia držať hubu a krok vždy vtedy, keď sa ich záujmy dostanú do konfliktu so záujmom "veľkej výmeny Európanov", čo je primárna židovská agenda. Ak by to bolo inak, boli by v popredí medzi tými, ktorí bojujú proti islamskej invázii, pretože islamisti s nimi zúčtujú ako s prvými. O mnohom svedčí napr. medializovaný prípad, keď švédska (inak veľmi pro-homosexuálna) ľavica vehementne odsúdila gay pride, ktorý sa uskutočnil v mohamedánskych štvrtiach v Štokholme.

Norman

Tvoja odpoveď je samozrejme správna, ale je to odpoveď na Eminu rečnícku otázku.
Samozrejme, že je to otázka ich priorít.
Skrytá message rečníckej otázky ale je, že treba ich homogandu namieriť voči ich muslimskej agende. Že v každom prípade treba našich lesbov hodiť do ich muslimskej papule, nech sa aj ovca zožerie aj vlk udusí.
Všetkých našich "kulti aktivistov" treba čo najviac natlačiť k imigrantskému svinstvu, vopchať im ich papule do toho svinstva. Všetkých do jedného, začať s tými najvyššími a najznámejšími, chcieť od nich konkrétne veci, a menovite ksicht za ksichtom, máčať ich v tom svinstve tak dlho, dokedy sa dá - nech sa aj udusia. Až do konca.

Taký je môj morálny pohľad na danú vec.
Moje odporúčanie na otázku, čo aktuálne robiť.
Nech si ich berú naozaj domov - v lepšom prípade bude o jednu slniečkársku rodinu menej, v horšom prípade bude o jednu slniečkársku rodinu menej.

Almos Koppany

Vieš ako by to dopadlo? Maximálne pol roka u nich doma, potom vytriezvenie a imigranti by boli hodnený na krk štátu - teda aj Tebe!

Norman

veď som napísal aj ja, že by bolo v každom prípade o jednu slniečkarsku rodinu menej - buď by pochopili, alebo by boli vyvraždení - ale votrelci by tu boli stále.
Tak to upresnime, aby nedošlo k zlému pochopeniu mojich slov:
v žiadnom pripade nepriťahovať imigrantov k slniečkárom, ale treba tlačiť slniečkárov k imigrantom.

"Naivný" som v tom zmysle, že to vyznieva ako ľahko vykonatelná rada, ale žial, neviem ani ja, ako to presne robiť. Žial, ani ja ani my nemáme zatiaľ tú silu.
Ale aj to príde.

Buheh

Alah u akbar príde.
Gay Pride.

Aman Againsttime

Súhlasím, že treba ich poštvať proti sebe, resp. homosexualistické, feministické a niektoré pro-choice hnutia je potrebné rozvrátiť, zasiať do nich klin. Potrebujeme rozvrátiť sionistický blok, ktorého sú súčasťou. To sa stane vtedy, ak si aspoň istá časť ich popredných príslušníkov uvedomí, že v nebelošskom svete nielenže nebudú mať šancu presadiť svoje záujmy, ale stane sa z nich štvaná zver. Sú to predsa belošské spoločnosti, ktoré im garantujú najširší rozsah práv, individuálnej slobody a tolerancie. Stačí sa pozrieť na tieto mapky: https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_by_country_or_territory#/media... https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_by_country_or_territory#/media... Pekne vidíme, že najviac je proti homosexualite vysadený čierny a moslimský svet. Naopak, za najtolerantnejšie sa v tomto smere považujú nordické škandinávske spoločnosti. To isté platí i pre práva a rovnosť žien.

Norman

Aj tí servilní profesionálni zástancovia "menšín" by si mali uvedomiť, že im ide bez preháňania o krk. Oni a ich tématika boli sionistami hnusne zneužití.

Po tomto historickom strete budú tak či tak na strane porazených. Vybrať si môžu len to, či budú nažive v kľude, alebo pravidelne popravovaní na výstrahu.
To sa týka ako homosexuálov a iných perverzov, tak kresťanov, rôznych tých anarchistov-liberálov a im podobných Vvečných infantilov.
A o vela môžu prísť aj všetky ženy - kde v prdeli sú dnes vštky tie (ne)po..né feministky, čo majú za ich práva bojovať?? Dnes držia huby?
No, ja mám dojem, akoby všetky tieto a iné menované potkany už začínajú zaliezať do záchodových rúr.

Aman Againsttime

Hej, prehrať môžu všetci: od tradicionalistických kresťanov až po "buzerantov". Jedni si potrebujú uvedomiť, že tradičné európske kresťanstvo, s jeho prekrásnymi gotickými katedrálami a Madonami, ktoré tak obdivujú na stredoveku, nebude môcť existovať bez Európy, pretože tá vtlačila kresťanstvu pečať, ktorá ich tak fascinuje. Druhí zase, že právo slobodne rozhodovať o svojom sexuálnom živote vo svojom súkromí im poskytla biela Európa (dekriminalizácia homosexuality prebehla v niektorých eur. štátoch už v 18.- 19.stor.), nehovoriac o celkovom tolerantnom nastavení belošských spoločností (ľuďom ani tak nevadia homosexuáli ako takí, ako skôr ich otravná, vlezloprdelkovská, patetická prezentácia a agenda).
A pokiaľ ide o feministky máš dobrý postreh. Kde je Femen? Kde je Pietruchová? Prečo nepíšu o masívnom znásilňovaní v Škandinávii? Žeby preto, že sa ho nedopúšťajú bieli muži? Hlavne, že Pietruchová raz velice na svojom blogu upozorňovala na "islamofóbiu". Otras.

Norman

Tu naozaj neprekvapuje to, že sionisti majú svoje postoje a po predošlom "všetko je fajn, otvárajte sa a nebránte sa" teraz prešli na "pomôžte úbohým semitom a černochom, veď vy sa máte tak dobre, tolerujte aj tých, čo vás zabijú". Tak sa vyvíja situácia a siondrbi tiež len reagujú na posuv pôdy aj pod ich nohamy.
Prekvapivá je naozaj tá miera submisivity tých, čo im slúžia a do včera mali plnú hubu liberálnej agendy. A oni ju majú doteraz, ale len voči nám. Voči prečinom hockoho iného sú slepí a hluchí.
To je abnormálne, to je neprirodzené - nazvat ich otrokmi nie je dostatočné, oni sú bez akejkoľvek vôle, dokonca bez inštinktu sebazáchovy, sú to doslovne zombies.
Sú to bezcení ľudia bez hodnôt, charakteru, sebaúcty.

Ema

Súčasná verzia - foto vo FAZ

http://www.faz.net/aktuell/fluechtlingskrise-luegen-in-zeiten-der-migrat...

Akurátže blonďavučké dievčatko je iba jedno, kým vo FAZ ich je rovno päť - a za nimi stotisíce ďalších.

Norman

Treba doplniť že daný článok mi pripadá na FAZ a nemecké masmediálne pomery dosť kritický voči imigrantom a organizáciam, ktoré sa ich zastávajú a na celom tom parazitujú, prípadne to svinstvo priamo podporujú (svetová banka)

Sinuhe

ale musím kvitovať, že ĽSNS prechádza do celkom inteligentnej ofenzívy:

https://beo.sk/domace-udalosti/2038-kotleba-v-boji-proti-mimovladkam

Norman

Je dobre, že LSNS sa učí používať uhladedný formálny tón.
A som rád, že si na to poukázal.
Ale, pravdupovediac, ten dopis nie je dobrý.

Za prvé a najdôležitejšie - nie je to "ofenzíva", ale podla mňa je to naopak defenzívne vysvetlovanie niečoho, čo je pod úroveň vlastnej dôstojnosti vysvetlovať. Na Kotlebu zaútočili neprávom a smiešne a on ani LSNS nemá potrebu sa obhajovať!

Za ďalšie, menej dôležité, ale predsa - je to dlhé a rozťahané.
Za tretie: uverejniť to povedzme niekde v Pravde alebo Sme, možno by to malo určitý zmysel, lebo to tam čítajú určití ľudia cielovej skupiny, ale uverejniiť to v alternatívnom Beo, alebo napríklad tu, je dosť zbytočné.

Je treba, aby sa správne myšlienky rozšírili medzi strednou intelektuálskou triedou, to určite. Ale kvôli tomu nemožno prejsť tam, kde nás chcú mať, do defenzívy a OBHAJOVANIA! Ja ani vy, ani LSNS ani Kotleba sa nemáme za čo obhajovať, ale naopak, MY ICH OBVIŇUJEME a to je jediný možný ton, ktorým sa s nimi môžeme baviť.
Čokoľvek iné je hlúposť.

Almos Koppany

Ideš rozvracať niečo, čo už je dávno rozvrátené. Aby si sa z toho čo uvidíš nepozvracal! :-D

Áno, pôvodne bola predstava že Sionisti morálne rozložia svet a oni zostanú Tí nepoškvrnení!

Aký je výsledok? Vytúžená "Zem zasľúbená" je plná nenávisti, Semiti sa medzi sebou mlátia ako nepríčetní. Čitaj častejšie
http://www.jerusalemonline.com/
a polož si otázku - Chcel by som žiť v takom štáte? Zlaté Slovensko!
Uvedom si, ako hlboko zasiahol morálny rozvrat komunitu Židov v USA. Madof, chodiaci do synagógy a tváriaci sa ako filantrop v skutočnosti okradol ješivu a pamätník holocaustu. Ako vyzerá ich "umenie"? Naše skutočne slovenské je priam vzor čistoty! Aká je rozvodovosť, stav rodiny v tejto komunite? Zlaté Slovensko!

Morálny rozklad ktorého sa stali najväčšími propagátormi (napr. Ayn Rand), zasiahol predovšetkým ich! Krajina, ktorá ich prichýlila a najviac podporuje, je zachvátená morálnou rakovinou apokalyptických rozmerov. Čo chceš rozvrátiť - imitovanú lesbickú lásku medzi Madonou a Britney Spears? V USA už ani buzeranti nie sú to, čo bývali ... :-D Čo chceš huckať, potrebuješ huckať islamistov proti buzerantom z Charlie Hebdo?
http://freebeacon.com/wp-content/uploads/2015/01/charliehebdo-540x342.png
Čo už dokážeš dodať k tomuto
http://www.veteranstoday.com/wp-content/uploads/2015/01/charlie-hebdo-65... ?

Treba sa skôr zamyslieť ako založiť štát na Slovensku, lebo toto čo tu máme je založené aj vďaka našim "kresťanom" na veľmi vratkom základe.

Sionisti zosnovali také sprisahanie, že mu nakoniec ani sami nerozumejú a tak sa im podarilo načúrať si na hlavu.

http://i.huffpost.com/gen/2462932/thumbs/o-VEILED-570.jpg

Urobme si vlastné sprisahanie, Slovákov so slamou v topánkach! :-D Naučme sa niektoré metódy a využime ich vo vlastný prospech!

nonula

" V casoch stagnacie sposobenou bud tazkopadnostou, malatnostou, pomalostou, lenivostou, zotrvacnostou (die Trägheit), alebo nasilnickou vladou, nemoze vzniknut ziadny zivot."
Herbert Read

https://www.youtube.com/watch?v=0uNSjlCkxwA

Ľubov

ako sa darí? Myslela som na Teba,keď som čítala Kozmické verše na www.Roman Bednar.com.Je to chanel,nie je to chanel,čo my len vieme.

Ale pre iné teraz píšem http://www.rukojmi.cz/clanky/fotogalerie/315-bechyne ,toto je podľa ,mňa celkom k téme,čo píše Almos o slame v topánkach a súčasne aj Ty o tom vyhorení.

nonula

Dakujem za opytanie :)

Vladzem este vstavat, chodit do roboty, stiham splacat hypoteky, deti este nevyhodili zo skoly, zena sa so mnou este nerozviedla, a ja so este nezosalel..:) Iked nam do dediny pribudlo 40 zutecencov...

Norman

To je len spomienkový optimizmus, že prostalinskí republikáni v Španielsku boli anarchisti, nie?

nonula

Boh proti Adamovi koli Eve
Odmysliac si vsetky ideologicke suvislosti- jednoducho som pookrial pri pohlade na spolupatricnost slusnych ludi.

Kain proti Abelovi
chytrak proti sprostemu
kopa sprostych proti par chytrym
racio proti citu
ohen proti vode rozduchany vzduchom
...a to vsetko na zemi, ktora znesie vsetko.

Vsetci ku nam hovoria a nikto na nic nevravi...v mladosti dost problematicke nakolko si myslime ze my nie sme normalni, casom, pokial nedoslo ku kompletnemu repasovaniu sa zaciname pousmievat... Prepac Normane muza ma akosi momentalne opuscila.

Norman

inšpirácia je ako život, vždy príde iba na určitý čas.
a keď máte v dedine 40 migrantov, tak to si ešte dobre dopadol.
zatial.

nové