Zajtra sa začína nová fáza rozpadu USA

Zajtra sú voľby v USA. Od zajtra začne kvalitatívne iná situácia v tejto spoločnosti, ktorá povedie k jej vnútornému rozpadu, k určitému typu občianskej vojny.

Po rozpade Sovietskeho zväzu sa USA pokúšali absurdne urobiť koniec histórie a prestali rešpektovaťž svoju vnútornú realitu. Neurobili proces symetricky reagujúci na rozpad komunistického bloku, ale naopak sa utvrdili vo svojich omyloch. Zúčtovanie zatuchnutých hriechov prichádza teraz.

 V Amerike stúpa predaj zbraní a munície, rádovo dvojnásobne k predošlému roku. Vznikajú ozbrojené milície, a to predovšetkým podľa rasovej línie - čierne alebo biele rasové línie. Rasizmus, teda politické delenie podľa rasy, je v USA v podstate bežné, aj keď ho zákony popierajú a pročernošskí aktivisti naopak zneužívajú. Ani zákonmi, ani vrieskaním sa USA problému rozdieľnych rás nezbavia. 

Ako vieme, polovička USA sú tzv. "liberáli", teda rozvarená masa infantilov, riadená politickými mafiami. Druhá polovička sú "konzervatívci", teda ľudia spoliehajúci sa na reálnu kooperáciu občiny a národa. Koordinovaní sú bielymi boháčmi, bielymi korporáciami.

Podľa predpovedí ma v týchto voľbách lepšie karty Biden, teda "liberál". Na jeho strane je väčšina médií, na jeho protivníka je spustený lynč, aký my poznáme s kampaňou proti Mečiarovi, a ešte viac so štvanicou na Fica. Je vidno rovnakú ruku týchto naozaj neomarxistických sietí, ktoré dusia ako Európu, tak aj Ameriku (a aj "ruský geopolitický blok")

 

Dobre, tak  vyhrá Biden. Ale čo to zmení? Američania budú mať ešte menej dôvery vo svoju vládu. Rozpor Sever voči Juhu sa bude zostrovať tak či tak.

Voľby jedine ukážu, či vôbec je možná ešte koexistencia tak rozporných síl, ako teraz v USA. Uvidí sa, k akým nepokojom dôjde. Strieľať sa bude, ale ako veľmi?

Je relatívne jedno, či Trump odíde do politického dôchodku - klasickí Američania budú mať iných, asi ešte lepších a ostrejších vodcov. Alebo sa azda niekto obáva, že by sa Bidenovi podarilo zjednotiť národ pre ešte viac multikulti politiku?

To je nemožné.

Pred rokmi sa USA tešili na American century. Malo im patriť 21. storočie. Čo z toho zostalo? Na jednej komerčnej televízii majú teraz "Americký týždeň" - budú sledovať voľby a následné viacdenné zrátavanie hlasov, a ako očividne dúfajú, robiť reportáže z násilných stretov. Americké storočie sa zmenilo na týždeň. Tak klesá význam USA pre svet.

Ale nechápte ma zle. Samozrejme sa môžeme od Američanov mnohé naučiťť. Napríklad heslo

"Make liberals cry again" je výborné. Naráža na plačky po minulých voľbách, ale dá sa uplatniť vždy, znova a znova. A preložiť by sa dalo a malo:

"Nech poserovia znova plačú!"

Nesnažme sa o to, aby nik neplakal. Šťastie jedného je nešťastie druhého - to nás učili už rozprávky v detstve. Nepamätáte si? A tí ľudia si to zaslúžia.

 

 
No ale nič. My zajtra nevolíme. Musíme počkať, kým čierna sila anglosionizmu nad Európou ešte viac oslabne, a až potom si slobodne vyberieme cestu. Preto dúfajme, že zajtrajšie procesy a otrasy privedú USA doslovne k prasknutiu. Dosť bolo kraviarov.
 
 
0
iris

.

Norman

aby sa bruselská EU tiež rozpadla. Ale Amerika, veď vieš, America first.

Včera sa vo Viedni prejavili zas moslimovia - pravdu treba len uvítať.

sandro

Takze Biden. Za snad najskandaloznejsich volebnych okolnosti v historii. Amerika je naozaj na lopatkach.

iris

.

Matej

Ja mam taku kacirsku nadej, ze najlepsi mozny vysledok by bola americka obcianska vojna. Rovnako ako ked sme mali vojny v Europe a oni nas nezistne zachranili tak reciprocne by sme ten konflikt umelo natahovali a potom im zrovnali v ramci oslobodzovania vsetky mesta so zemou. (z bezpecnej vysky, vzdialenosti)

Ale nemozem mat vsetko co chcem. (Diana a Angelika ma to naucili)

M