Prípad Krčméry

Práve prebieha tlačovka ministra vnútra k zajtrajšej manifestácii.

To, že Matovič zneužíva pandémiu na politické ciele je dlhodobo jasné a ponesie dôsledky.

To, že mu slúži ako pes Mikulec, a tým je spoluvinný, je tiež jasné.

Ale to, že profesionál Krčméry zneužil svoje postavenie, a pandémiu použil na politické ciele, to je jeho osobná veľká hanba. Je to definitívny dôkaž, že je to bezcharakterný mrzák a jeho dlhodobá aktivita je v prvom rade len služba režimu.

 

 

Ema

že na zajtrajšej demonštrácii budeme mať vysoko infekčné prejavy :)

Kde bol celé mesiace? Prečo verejne nepokarhal Matoviča aj so Šipošom, keď s holou papuľou juchali na svadbe, prečo Matovičovi jednu otcovskú nevrazil, keď vykrikoval "Nevesty. nebojte sa, dobre bude" a odštartoval tak katastrofu na Orave?

Krčméry nás už stihol v uplynulých mesiacoch presvedčiť, že sme mu úplne ľahostajní. Tak nech teraz zalezie tam, kde bol doteraz.

buko

Krcmery je krasny priklad "osobnosti" ktora na povel vylezie, nieco povie a potom zase zalezie.
V maji povedal ze druha vlna nebude, zaliezol aby v septembri opat mohol vyliezt a povedat ze druha vlna je tu a bude silna, noste ruska a vsetky tie povinne blabla.
Nieco na neho musia mat ked ho takto vlacia po tlacovkach ako stareho prasiveho cirkusoveho medveda.

Na Krcmeryho skole inaugurovali 34 profesorov verejného zdravotníctva, 38 profesorov ošetrovateľstva a až 57 profesorov sociálnej práce kym v Cechach za ten isty cas len zlomok z tych cisiel.

slaven1

Mne sa pri hlavnom hygienikovi rozsvietila kontrolka, keď sa podpísal pod (oficiálna tlačová správa zo slovenskej pobočky Pentagonu). Toto nemal robiť, pretože sa to netýka zdravia ani hygieny.

Krčméry robí hygienika už dlho, takže bude na neho zozbieraného veľa kompromitačného materiálu (výpisy z tajných účtov, záznamy telefonátov a rozhovorov). Takého človeka je ľahké ovládať (viď Pelle a kompromat so sodomizmom). Dôkaz? Prosto pozrieš na to upadnuté pôžitkárske telo a chápeš (poznáš krajinu v ktorej žiješ, máš známych čo majú reštaurácie a príbehy). Toto nie je nič nové.

Mocenská schéma Matoviča s Úradom hlavného hygienika

Rozoberme však dnešnú mocenskú schému Matoviča s hlavným hygienikom. Viete, že v mojich komentoch nepíšem vo veciach vlády ako o jednom človeku, lebo vždy je to organizovaná skupina ľudí. Schéma moci vrámci Úradu hlavného hygienika na Slovensku 2020 je však čisto Plačkova technika.

Plačko sa bojí ísť so svojou kožou na trh a tak často nastavuje iných, duševne slabších ľudí. Tí čo sledujú Martina Daňa vedia.

Ten často referoval o tom keď vystupuje na nejakej tračovke Remišová - neposlakyňa Oľano - Matovič sedí medzi novinármi a diriguje ju.

Neposlankyňa znamená, že pred tým než mu ušla do inej, jej duši príjemnejšej strany pozemkového mafiána, tak ani nebola riadnou členkou strany. Členstvo v jeho "srande" 2 až 4 ľudí* nedáva len tak. Nechce sa deliť o povolebný "zárobok" (štátny príspevok) s ďalšími.

No a teraz urobil to isté. Tento krát je hre viac ako "pár miliónov". Nechce aby mu ostal v rukách čierny Peter po tom ako po pár rokoch vyjdú veci najavo. V Poľsku vyšli už dnes, dokonca knižne :D :D Slovenský preklad tu.

No poďme späť k mocenskej schéme. Vláda - a hlavne Matovič - vie, že takzvaná pandémia je falošná (Po roku sa ukazuje, že SARS-COV-2 nemá takú úmrtnosť aby sa to klasifikovalo ako pandémia).

Naša vazalská vláda rovnako ako iné vazalské vlády vedia, že opatrenia protti takzvanej pandémii narobia viac škody ako úžitku. Zlikvidujú viac ľudských životov - priamo aj nepriamo - ako takzvaná pandémia sama.

Že je to objednávka toho, kto kontroluje informačné pole. Že opatrenia majú len na Slovensku za následok euro-miliardové straty, ak sa na to pozeráme cez prizmu peňazí (lebo nie všetko môže byť a malo by byť takto vyčíslené). Že to bude prúser.

Že nezúčastniť sa tejto "objednávky" víťaz volieb, predseda a členovia vlády nemôže, lebo by dostal politickú verziu Covidu. A ta je smrteľná ako takmer zistil pápež na jar, ako zistili poslanci Iránskeho parlamentu, generáli egyptskej armády... Matovič si už stihol "naštudovať manuál bábky v úlohe predsedu vlády vazalského štátu".

Jak ztohoven?

Spôsob ako sa z toho vyviniť Matelko používa taký ako pozná a to, že problém hodí na ovládateľného človeka. To on! Nie ja! No a ostatným, prevažne americkým, lokajom vo vláde sa táto schéma "obetného barana Krčmériho" páči tiež.

Nasledovala legislatívna úprava, že vyhlášky hlavného hygienika sú záväzné a na úrovni zákona (platí to? stopol to ústavný súd? podpísala to americká prezidentka? ako je to teraz?). Podobná schéma ako Štátna komisia obrany ZSSR v rokoch 1941 - 1945.

Keď si prečítate celé UZNESENIE VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY č. 693 z 28. októbra 2020 k návrhu na ďalšie rozšírenie opatrení v rámci vyhláseného núdzového, tak návrh zaviesť na Slovensku aparteid sa hlavnému hygienikovi "odporúča" a nie prikazuje:

...

C. odporúča hlavnému hygienikovi SR

C.1. vydať vyhlášku, ktorou uloží povinnosť relevantným subjektom (zamestnávateľom, prevádzkovateľom, atď.) vyžadovať potvrdenie o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo certifikát vydaný Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 vykonaný subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní „Spoločná zodpovednosť“ pri vstupe do ich objektov.

Vykonajú:

členovia vlády [Naď, Homokaderník, atď]

Na vedomie:
prezidentka SR [ktorej USA sfalšovala voľby]
predseda Národnej rady SR
hlavný hygienik SR

Presne viem čo hovorím. Sám som sa raz zo svojej naivity nechal do podobnej schémy natiahnuť, kde som bol od začiatku pripravovaný ako obetný baran :-)

* nikde na internete už roky nie je zoznam členov strany OĽANO, prosto sa neviem či je to "one man show" alebo...

slaven1

Ako poľahčujúci argument v prípadnom súde pre Krméryho nech slúži jeho tohtoročná správa ku chrípkovej epidémii, kde veľmi tichučko píše, že SARS-COV-2 je na neroznanie od chrípky. Že ich vieš rozpoznať, až keď ich skúmaš "v miestnosti s drahým technickým vybavením" alias v labáku.

K otázke "dá sa rozoznať chrípka a COVID-19 podľa príznakov" píše:

Obvykle to nie je možné. [...] Definitívnu odpoveď, či má človek chrípku alebo COVID-19, môže dať len laboratórne vyšetrenie odobratej klinickej vzorky od pacienta.

Že po iné, nevolebné roky, by sa to normálne označovalo ako "chrípka a chrípke podobné ochorenia". No a tento rok prišla objednávka rozkrútiť pandémiu. Rozbiť hospodárstvo, školstvo, kultúru, šport... A vazalská vláda aj u nás objednávku vyplnila.

iris

.

slaven1

Iris, tvoja reakcia je ako samo-usvedčenie ako ľahko ťa oklamať. Ako nevieš pozorne čítať, vnímať informáciu.

Ja nepíšem že COVID19 je chrípka. Ja píšem, že tento vírus patrí medzi každoročné "Chrípku a chrípke podobné ochorenia" (CHPO). Je to chrípke podobné ochorenie. Rutina. Klasika. CHPO je oficiálny termín UVZSR.

CHPO je oficiálny termín ÚVZSR. Netreba byť lenivý a treba si prečítať tie stránky na ktoré odkazujem. Každý rok je niekoľko kmeňov chrípky a chrípke podobných ochorení.

Normálne si pozri Správu o nejakej chrípkovej sezóne z českého ÚVZ, britského ÚVZ po iné roky aby si vedela čo hovorím (jedna vec je prečítať a druhá vec pochopiť - viď tvoj koment).

Chrípka nie je sezónna v zmysle cez leto sa na ňu nedá ochorieť. Aj vianočné stromčeky sú sezónny tovar, to neznamená že cez leto si v lesnej škôlke jeden nepredajú. To isté aj chrípka, v zimných mesiacoch má lepšie podmienky na šírenie. Navyše chrípke sa v lete nevenuje toľko pozornosti (mŕtvych je málo, nie je taká objednávka, presstitúti sú na dovolenkách :-)

Nezabúdajme, že ešte nikdy v lete nebola vytvorená taká masívna infraštruktúra na zisťovanie CHPO ako tento rok. Ešte nikdy v dejinách tejto planéty sa v horizonte tak krátkeho časového obdobia nevenovalo CHPO toľko (hlavne mediálnych) zdrojov.

Ty si v Amerike, ak sa nemýlim. Tam teraz MSM masírujú mozog s novou vlnou. https://edition.cnn.com/2020/11/18/health/us-coronavirus-wednesday/index...

Môj typ je, že táto vlna sa v médiach deje aby odvrátili pozornosť národa od bezprecedentného podpodu v dejinách USA. Tu o tom podvode hovorí aj bývalá námestníčka federálneho prokurátora Sydney Powell https://twitter.com/M2Madness/status/1328049953927782407 Dominion, firma ktorá dodávala stroje na elektronické hlasovanie, nie je to tá čo spočítava aj počet mŕtvych, ktorých jej nahlasujú nemocnice?

Média, cez ktoré prijímaš informáciu o "novej vlne pandémie" oklamali (joj, mäkký výraz) americký ľud na víťazovi prezidentských volieb 2020 aléééééé... teraz hovoria pravdu ;-)

Možeš nám napísať, či v Ríši už konečne vedia kto po pol mesiaci vyhral voľby? Biden alebo Trump? Wikipedia stále nerozhodnuté :-D

iris

.

Náhodný okoloidúci

Je to výživné čítanie.

https://www.infovojna.sk/article/video-zavazne-zistenia-nadacie-zastavme...

https://www.extraplus.sk/clanok/komu-sluzi-krcmery

Krčméry nedávno vyhlásil, že sa máme dať zaočkovať a prijať migrantov. Ten chlap je vlastizradca, ale to u kovaného slniečkára neprekvapuje.

Tlak na nútené násilné očkovanie je silná indícia, že celá koroňaepidémia je úmyselne umelo vyvolaná.

Roland Edvardsen

Áno, Krčméry je tiež celkom riadne hovädo. N.O. to tu už hodil: tento velebený "korona svätec" Krčméry už desiatky rokov vyslovene degraduje úroveň VŠ vzdelávania a ako na bežiacom páse vyrába otitulovaných nímandov. Nehovoriac o tom, že je to vlastne negrofil a slniečkár.
Táto vláda sa normálne, že činí v dechristianizácii tohto národa - hovorím, toto spojenie kresťanov s Matovičom bude pre nich mimoriadne kontraproduktívne, politické kresťanstvo upadlo ako nikdy. Z týchto kdejakých slizkých, oportunistických kresťanských farizejov, ktorí pri nej zacítili príležitosť a strkajú sa s jej pomocou do popredia musí byť slušnému a normálnemu človeku pekne na grc.

Náhodný okoloidúci

Zbigniew Brzezinski, v roku 2009 vyhlásil: Naším konečným cieľom je jediná svetová vláda. Budeme robiť oveľa strašnejšie veci – vojny, hlad a epidémie po celom svete. Po prvej príde druhá, potom tretia, štvrtá, piata, až kým nás sami nepoprosíte o vakcíny a nakoniec aj čipy, len aby sa to už všetko skončilo.

 

https://www.extraplus.sk/clanok/svet-riadia-chori-neludia

sandro

Ten clovek sa nehorazne zhovadil. Je uplne jedno, ze je zrejme vydierany tou aferou s titulmi, je to proste jeho vizitka.

Náhodný okoloidúci

Najúčinnejší liek na kovída je emerický Remdesivir, dokáže skrátiť dobu liečby zdravého človeka zo 14 dní na dva týždne.

Ľubov

To vyzerá,že neveríš ani vyspelému americkému lieku? .-)) To je teraz vážne bizardné,jedna strana chce Sputnik,druhá Remdesivir, niekto nechce nič.

Pridávam niečo lekársko-filozofické, rady o kombinácii dýchania a otužovania na ovládnutie osudu aj imunity. https://www.tarak.cz/wim-hof/
Len opatrne,kto už má kašel,ako napr.ja,nech dá radšej prednosť Bromexinu .

Norman

tamten je riadny tvrdák, brr. No, otužovať imunitu v čase epidémi eje uý neskoro. To trvá roky a funguje to len u toho, kto má na to vlohy, proste na to treba vnútorný talent, ako na čokoľvek iné. Kto ho nemá, a tých je asi väčšina, to nedosiahne ani po rokoch, podobne ako si nikdy nedá nohu za hlavu (aj keď to je asi dosť bežná vec u indických chlapíkov sediacich na slnku a pestujúcich nejakú tú svoju "jógu"). Ak by to bolo s imunitou také jednoduché, tak by sme mali všetci vymalované.

Ale, samozrejme, súhlasím - nech zavedú do všetkých škôl jógu, namiesto alebo doplnok "telocviku", a ešte raz mentálnu jógu, namiesto alebo ako doplnok etického vzdelávania. Som prvý za, všetkými desiatimi. Pretože tie procesy potrebujú roky, a pretože to, čo v jóge a podobných veciach vytrénuješ v detstve, to nikdy nezmizne a nedá sa to napodobiť procesmi neskôr (a nehovorím len o telesných cvičeniach, ktoré sú tak či tak druhotné, takmer nepodstatné, colateral efekt)

Ľubov

že je určite potrebný čas,mám vlastnú skúsenosť s dýchaním,nič extravagantné ,iba nádych,výdych ,pauza.
Iba počítaj v duchu,aby to trvalo rovnaký čas. Na dýchanie nedám dopustiť. Veď aj to je joga.

ps. Otužilca som sem dala ako určitú zaujímavosť a pre niekoho aj možnú inšpiráciu.

Norman

dýchanie je základ a absolútna väčšina čohokoľvek, čo sa volá (aj nevolá) jóga.
Nejestvuje iný taký bod, kde vegetatívne a vedomé nervstvo splývajú.
Dýchanie je proces, kde každý vníma tok energie. A tak má možnosť ju spoznať a sa s ňou hrať. Všetky ostatné body (taká poloha, aby človeka nič rýchlo netlačilo, je len pomocná vec, alebo na druhej strane rôzne tie mentálne stavy, to sú len dodatočné drobnosti) Každý chce k jógam niečo prihodiť, vymyslieť nejaké slovo (dhyana, samadhi ...), ale je to len o tom dýchaní, o celotelovom, či až mimotelovom dýchaní (elektroencefalograf aj elektrokardiograf majú predsa tiež senzory mimo tela, že).

Jógu nepochopia dobre ľudia v mladom veku, lebo tí sú zahlušení vodopádmi energie, nič nepočuť. Začujú ju dobre ľudia v stave, keď je tok už pokojný a počuť dokonca aj vlny, a toky sa dajú aj rôzne smerovať, zvyšovať či znižovať ich tón. Hej, pointa je v tom, že je to počúvanie - aj Bach je proti tomu slabý.

buko

pekne si to napisal
dychanie je naozaj zaklad a zazrak

https://youtu.be/5_N98E5-7jo

nové