Záporožské nevinniatko

- Dežo, kde si bol včera?

- Ja som ho nezabil!

- Chochli, ako sa darí Záporožskej elektrárni?

- My sme nechceli vyrábať jadrové zbrane!

Po tom, ako na Ukrajine vydali svoje tajomstvá vojenské biologické laboratóriá a výsledky analýzy zabavených materiálov sa budú riešiť na pôde Bezpečnostnej rady OSN, dostala sa na svetlo sveta aj podivnosť v jadrovej elektrárni v Záporoží. Podľa správ ruskej armády sa tam nachádza30 ton plutónia a 40 ton uránu so stupňom obohatenia vyšším ako 80 %. V jadrových elektrárňach sa používa urán obohatený na 2-5 %. Zásoby obohateného uránu a plutónia v JE Záporožie sú dostatočné na výrobu jadrových zbraní.

Šéf Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu (MAAE) Rafael Grossi je o situácii informovaný a vyšle do jadrovej elektrárne technickú misiu. Po verifikácii údajov špecialistami MAAE bude zásadnou otázkou, ako ukrajinský režim získal materiály na výrobu takéhoto množstva obohateného uránu a plutónia, ktoré spadajú pod Zmluvu o nešírení jadrových zbraní.

Záporožská elektráreň, ktorá je najväčšou jadrovou elektrárňou v Európe, sa nachádza v meste Energodar. Všetky energetické bloky sú rovnakého typu - reaktor VVER-1000, turbína K-1000-60/1500-2 a generátor TVV-1000-4.

 

slaven1

Okupačná banka Ruska opäť znižuje základnú úrokovú sadzbu. Z 20% na 14% a teraz zo 14% na 11%. Budú 3%. Nie preto, že by Nabiulina, guvernérka CB, zrazu pocítila závan vlastenectva, ale preto, že koloniálnej správe v CB nedajú dýchať ich vlastní spoluobčania.

2017 rok v Brezne: https://www.youtube.com/watch?v=9Xd6sDDjWfQ keď režim inštalovaný USA/UK po ďalšom puči na Ukrajine už 3 roky kalil dnešných nacistov.

https://t.me/casusbellilive/51395

slaven1

Ako sa vôbec robí takého drzé vyhlásenie v naše "moderné časy" keď "už je iná doba". Normálne takto, dáte článok:

https://www.thesun.co.uk/news/18718439/vladimir-putin-may-already-be-dea...
TYRANT'S FALL Paranoid & sick Vladimir Putin may ‘already be using body doubles & pre-recorded appearances to hide poor health’
Pád krvavého diktátora: Paranoidný a chorý Putin môže "už používať dvojníkov a predtočené videá na zakrytie jeho vetchého zdravia".

Slovenská verzia tu:
https://www.ta3.com/clanok/237324/putin-je-mozno-uz-tyzdne-mrtvy-moze-ho...

No milé deti, tak to sa v roku 2022 oznamovalo svojej piatej kolóne v danej krajine "zabite ho konečne".

slaven1

Ešte na upresnenie: nevieme či je u MI6 samotnej samovražedné nastavenie. Možno sa touto správou v britských médiach úkoluje tak MI6 ako aj zradcovský nastavené okolie ruského prezidenta.

https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/vladimir-putin-dead-body-dou...

Dusanbe

už dávnejšie sme sa, tamtiež, predsa dozvedeli, že má strašnú smrteľnú chorobu a nepomôže mu ani to, že je najbohatším mužom na svete !

No dobre - ALE kto potom naďalej núti Rusko viesť vojnu - keď je Putin mŕtvy !!!

Všetci predsa z dobre informovaných anglosaských mediálnych zdrojov vieme, že vojna je len dielom toho šialeného krvilačného jedinca - netvora Putina !
Jedine že - riadi to naďalej aj zo záhrobia !
To by šlo.
Čítajme už v zajtrajšom vidaní najčítanejšieho mienkotvorného ostrovného denníka "Sunday drísty".

Norman

a títo sa tvária, ako politická avantgarda a ich zombíci u nás vedú desaťročia kampaň proti "konšpiračným teóriám".
Pritom v súčasnosti niet viac okultného etnika, ako sú angloameričania, a v súčasnosti niet viac besne militaristického etnika, ako sú angloameričania.

Pozrime len na tú budovu ich špión centrály, SIS Building, na tom linku
https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/vladimir-putin-dead-body-dou...
To nie je nejaká okultická starina z 19. storočia, to je postavené čerstvo v roku 1994.
To je presné stelesnenie ich stáročného orientálne-okultného chaldejského šialenstva, ktoré ich ovláda. Žiadna "demokracia", "ľudské práva", ale čierna okultno-náboženská moc, po ktorej túžia.
Ako sami píšu: The ancient temple style of the exterior was an effect created by building up numerous layered blocks ...
ANCIENT TEMPLE!
A to nie je náhoda, to je ich postoj, stále trvajúci, ktorý len bol vedome vyjadrený architektom.

nové