Ak sa politik stane šéfom

Upozornil na to Taraba: Jaroslav Spišiak bol v debate s Tódovou a zahlásil, že politici majú podliehať korporáciám, oligarchom, a keď sa im vymknú z moci a stávajú sa samostatní, tak je vraj zle. Vraj je to najväčšie zlo. Ak sa "politik stane šéfom".

Tarabov krátky príhovor a záznam Spišiaka:

https://www.facebook.com/watch/?v=656358279797091

A tohto naozaj hlupáka má Progresívne Slovensko ako kandidáta za ministra vnútra.

 

Doplnok:

Tento bod nie je len o nejakom policajnom hlupákovi, táto téma je základným stretom v "novej kapitalistickej" spoločnosti - od začiatku pred pár storočiami je postavená na boji ekonomickej moci s politickou. Industriálna kapitalistická spoločnosť, kde moc korporácii postupne prevýšila moc politickú,   tak uvrhla širokú spoločnosť do postavenia ekonomických otrokov (človek sa stal námedzný robotník, či už s modrým alebo bielym golierom, s mizivou šancou sa oslobodiť, teda motrok (moderný otrok)), potrebovala ich mentálne upokojiť a im to vynahradiť, a tak vznikla veľká nafúknutá ideológia "demokracie" a "slobody" - teda presne tých atribútov, ktoré chýbali.

O toto ide už pár stoviek rokov, kedysi s tým bojovali aj v Amerike, ale tento "boj s bankami" prehrali. Korporátnou ideológiou potom infikovali aj Európu, výrazne pomáhali pri vzraste tohto neduhu na starom kontinente, kde boli výraznejšie obranné sily a populácia viac na výške. USA podporovali chorobu a to aj podnecovaním rozvratných revolúcií, aj zapalovaním vojen - vrátane dvoch inváznych vojen v 20. stopročí.

Tento režim práve preto odmieta ľudových demokratických politikov a označuje ich za "despotov" a snaží sa ich zničiť všetkými prostriedkami, znova zopakujem, vrátane revolúcií a vojen.

Ľudia ako Spišiak sú len tá najotrockejšia spodina spoločnosti, ktorá leze do služieb veľkého psa - pretože sa hovorí, že veľký pes  jebe. Vôbec im nevadí, že často jebe práve ich. Tento primitívny policajt Spišiak len proste nevie hovoriť, a tak nevie ani klamať a povedal pravdu - oni, proamerické prokorporátne strany PS, SaS, Olano, Demokrati, Modrí  etc sú proti  demokratickým politikom.

 

 
Ema

aj budhisti hovoria, že niet nad vlastnú skúsenosť.

Truhlík

Potvrdzujem
V roku 1998 kresťanskí demokrati a kadejakí iní demokrati vrátane exkomunistov zaviedli v Slovensku korporátno-fašistický režim.
Pravda, takto otvorene to nikto nepovedal. Až na Kisku - Ľudské práva nesmú byť nadradené nad obchodné záujmy.

Jozef Novak

Minister vnútra bude mať prehnité vnútornosti.

slaven1

To že KDH je politická značka pre zradcov a lúzrov, o tom sme tu už písali.

https://nadhlad.com/comment/45113#comment-45113

Šramková vypichla jeden bod predvolebného programu tejto strany-zombi. Každej rodine s 3 a viac deťmi a koňom chcú dávať štátny príspevok na nákup elektrického rybárskeho člnu.

https://t.me/s/mimisramova/12014

V prípade, že by KDH zostavilo vládu, očakávajte nárast pôrodnosti a rast cien koní :) alias neadekváti na čele týchto babráko-zradcov navrhujú podporu rodinám oproti ČSSR resp. dnešnému Maďarsku ako keď sa na bicykli pretekáš s motorkou.

Ako je to u Orbána? Koľko je tá mladomanželská pôžička? Za každé dieťa koľko ide z dlhu dole? Od koľkých detí neplatí matka v Maďarsku daň s príjmu?

Včera som sa rozprával s mužom (28), ktorý si chce s priateľkou založiť rodinu. Pracujú v štátnej správe. Akurát riešia bytovú otázku. Vidia to na dom v jednej dedine v horách. Splátka 30-ročnej hypotéky bude spolu za oboch 1100 EUR.

Popri „vyživovaní“ banky budú radi ak sa zvládnu „splácať“ jedno dieťa.

nové