Čo sa stane tento rok?

Myslím, že Nový rok nie je dobré miesto na predsavzatia, nie je dobré miesto ani na prázdne želania. Nový rok je dobré miesto na prognózy.

Prvá základná prognóza je, že určite ešte dnes, za pár hodín, nik si už ani nespomenie na nejakú prelomovú náladu, ktorá tento Silvester ani nebola, ale začne sa zostra - zas plno nadávok, útokov, zlosti, ale aj zúfalstva a prosieb. Teraz naozaj nik neberie ohľad na nejaké sviatky - a v podstate už ani nikdy nebude.

Dobré je, že tento rok nemôžeme byť sklamaní - čo ste si navzájom priali do Nového roka? Nuž, bolo toho málo, naozaj hlavne zdravie a pokoj. To znamená dobré nervy a reiki požehnanie, myslím, že tento rok sa občas budú modliť aj naozaj echt ateisti (či im to pomôže, to je druhá vec, boh je zlostný a žiarlivý, ehm).

Všeobecná globálna prognóza je, že biomasa ľudstva a masa betónu bude ďalej rásť. Planéta bude ďalej mierne chradnúť, či sa ale v dôsledku toho prejaví katastroficky už tento rok, to je ťažko odhadnúť. Ale predpokladajme, že tento rok bude ešte pokojný a geoplanetárne zdravý, ako bol aj predošlý 2020. Nie, naozaj, 2020 nebol pod znakom pandémie - bol to geoplanetárne dobrý zdravý rok. Relatívne dobrý rok.

A geopoliticky sa stane čo?
Začneme od jednoduchšieho: Juh bude ďalej pokojne hniť. Východ, Čína, bude pokojne ešte prosperovať, Sever, Rusko, bude pokojne prosperovať. Západ, Amerika, bude prežívať svoju súčasnú revolúciu, veľmi pochybujem, že sa bidenovcom podarí niečo ustáť, v Amerike môže dôjsť priam k pozitívnej zmene. Alebo bude teda ďalej ako Juh zahnívať - ale to pochybujem, na to je tam priveľa bielej krvi.

A Európa? Pripadám si tu na Slovensku ako v prvej lóži cirkusu - blízko, ale predsa len teoreticky mimo dosah šialenstva. Viete dobre, že sa spolieham hlavne na silné stredoeurópske sily, priam biologické faktory. Dúfam v to, že sa stará maľovka prehnitých ideológií, hlavne tých chaldejských, zas o kus olúpe, možno praskne. Ja neviem, my, čo sme zažili pád komunizmu, hlavne jeho rýchlosť, proste veríme v speed proces - aj keď vtedy to bol asi historicky unikát.
Ale celkovo je Európu naozaj ťažko predvídať. Ale niečo sa diať bude.

A Slovensko. To je ešte horšie tipovať, ako Európu. Padne vláda? A kto nastúpi potom? Nastane tu dosť výrazný a nebývalý rozvrat? Udrží sa aký taký ekonomický poriadok, alebo prídeme nielen o príjmy, ale aj o majetok? Skolabuje nielen zdravotníctvo, ale aj logistika denných potrieb? Zomrieme len niektorí, alebo mnohí?
Možné to je, treba s tým rátať, nič z toho nie je svetoborná tragédia. Je to škola kolektívneho vedomia, čím dramatickejšie, tým sa viac poučí - a to je veľmi dobre.

Otváram teda hlavne na Ameriku, Európu a Slovensko tipovaciu súťaž - napíšte nám všetkým, čo si kto naozaj myslí, čo odhaduje, že sa stane. Dnes je jedinečná príležitosť. Zároveň nás to bude motivovať ešte rok vydržať, aby sme tipy mohli potom porovnať.

Bože, to je pokoj, koľko kozmickej sily je všade naokolo. To je málokedy. Zásobte sa ňou zas na celý rok, lepšiu radu nemám, lepšia rada nie je.

 

0
Ema

Po definitívnom odchode Spojeného kráľovstva, toho zbastardeného ostrova, ktorý bol vždy nepriateľom kontinentálnej Európy, bude veľká snaha spojencov USA - Spojené kráľovstvo zopakovať si prvú polovicu minulého storočia, vyvolať na kontinente vojnu, vtiahnuť do nej Rusko a profitovať z toho.

Každopádne súhlasím, že hyperzvuková triáda Ruska chráni planétu pred treťou svetovou vojnou. Vojna bez Ruska - to by nebolo ono.
https://vz.ru/politics/2020/12/28/1077788.html

Slovensku hospodársky kolaps umožní postupne vytriezvieť z lacného konzumného raušu a tento rok sa začne vracať tam, kam patrí. Na dedinu.
Práve teraz, na začiatku tvrdého lockdownu nariadeného trnavským Jokerom vláčiacim bezmocnú krajinu od mantinelu k mantinelu, veľa mladých korporátnych teliatok na home office vážne rozmýšľa, že vypadne. Z korporátu, aj z mesta. K dobrúseniu tejto myšlienky prispeje atmosféra zdieľaného bývania a nezaberie ani výskanie médií, že hypotéky na "vlastný byt" (ktorý v skutočnosti bude celý ich život patriť banke) sú stále lacné.

slaven1

Jeden z hlavných trendov tohto roka je postupný odchod USA z pozície svetového hemóna, tzv. koniec jednopolárneho sveta, pretože Spojené štáty americké sa odpojili v piatok 11.12.2020.

Pri tejto príležitosti pridávam do archívu preklad vianočného prejavu Trumpa (23.12.20), aby nám popri dosiahnutého nového "mílniku" v domácej politike, neunikli najpodstatnejšie veci zahraničia.

Náhodný okoloidúci

Kto sleduje konšpiračný bulvár Aeronet.cz, ten vie, že USA sa v veľkou mierou pravdepodobnosti zmenia na DSA - Divided States of America. Mentálne a hodnotovo sú rozdelené už teraz.
Trump nezačal žiadnu novú vojnu a tie prebiehajúce sa snažil ukončiť. To sa neodpúšťa.
Ale ako vždy, Deep State sa bude sa pokúšať vyriešiť vnútorné pnutia a globálne hrabavé záujmy vojnou mimo územia USA/DSA, zuby si brúsia a rakety mieria na Irán. Už ho raz mali, ale vyšmykol sa im, ani to sa neodpúšťa.

Ema

Tak uvidíme, či sa anglosionisti rozhodnú tento rok ukončiť život na Zemi. Naď je každopádne za.

Náhodný okoloidúci

Majú podpísanú dohodu o vojenskej pomoci v prípade napadnutia?
Rusko dlho váhalo aj s dodaním S-300 Iránu kvôli "medzinárodným sankciám" pretlačeným "medzinárodným spoločenstvom".
No a vieme, kto riadi a ovláda USA/DSA a Pentagon. Zabili už niekoľko iránskych jadrových fyzikov. A tiež ruských.

Ema

S Ruskom už dlhšie, s Čínou od júla 2020.

Tie vraždy sú trápna náhradka zlostných chaldejských potkanov za nemožnosť udrieť na Rusko plnou silou. Nás by malo predovšetkým zaujímať, ako na tieto špinavé vraždy reagovala EÚ.

Truhlík

Rusko tiež nepotrebuje aby Irán mal jadrovú bombu.
Po medzinárodnej dohode s Iránom o jadrových zbraniach Rusko bez zaváhania dodalo Iránu S300.

slaven1

Aha, pribudla mi späť možnosť upravovať po sebe tie strašné prehrešky gramatiky :-) Admin sa už nezvládol pozerať na veci typu "Spojené štáti" :-D

Pri tejto príležitosti by som vám všetkým chcel zaželať do Nového roka 2021 len to nejlepšie. Nastalo obdobie premien. Nezabudnime byť Človekom a neschádzajme z cesty hľadania pravdy.

Roland Edvardsen

Aj tebe i všetkým ostatným tiež prajem všetko naj do Nového roka. Aj som pôvodne rozmýšľal, či nenapíšem nejaký elaborát s predikciami, ale nechám to radšej na iných. Jedinú istotu ktorú mám je to, že signifikantná časť predikcií nakoniec vystrelí celkom inak a v každom roku sa dočkáme nejakých prekvapení a nečakaných zvratov. Rok 2020 bol toho plný, či už to bolo víťazstvo Matoviča s veľkým náskokom, rozpad Smeru, samozrejme toto všetko s koronou. Ale Nadhľad má tú výhodu, že zväčša predikuje dobre. Aj som si raz hovoril, či sa občas nepreháňa s tým, že bude tiecť krv a príde ešte horšia totalita. No nie, nepreháňalo sa ani trochu. Vraždou generála Lučanského koniec roka vskutku vyvrcholil. Ale verím, že tento raz už vidí príliš veľa ľudí to, že sa fakt prestrelilo. Rok 2021 bude nemenej napínavý a čakajú nás iné veľké zmeny a výzvy.

Norman

No veď ja som teraz žiadnu naozajstnú predikciu nenapísal, okrem niektorých istých vecí. Skôr sú to všetko otázky.
Okrem toho sa pýtam nie na vážne predikcie, ale na voľné tipy - nech si ľudia práve zatipujú, čo sa stane tentokrát:) Často sa tak trafí viac (no, brainstorming, podvedomie).

Čo sa týka krvi - to vždy platí, že to tam nakoniec skončí. Žijeme v hrozných ilúziach, je to tak uťapkané pre naše pohodlie - ale často je to na škodu a ľudia si navyše tie ilúzie ani nezaslúžia.

slaven1

Pozrime sa čo píše o "kyseliny spravodlivosti" zo strany pozemkového mafiána, Márii Kolíkovej, najnovšie TASR. Tri dni dozadu, 31.12.2020 o 14.39 vyšiel článok s nadpisom "Kolíková: V roku 2020 rezort spravodlivosti presadil všetko kľúšové". Chváli sa, ako fajne rozleptala súdny systém v SR. Bossovi oznamuje, že mu jeho stíhania "vybavila".

PS: Hlásim, že "klúšové" nie je môj preklep. Tie debility po sebe pracovníci TASR ani nečítajú.

Assarhaddon

Tipovanie milujem, takže po dlhom čase som tu zas.

AMERIKA - verím, že ak sa Trump neudrží pri moci, tak celú vládu Bidena budú sprevádzať občianske nepokoje v tých štátoch, ktoré v podporili Texas v žalobe voči Pensylvánii na najvyššom súde (Joy Day).
EURÓPA - dominantnou udalosťou by mohol byť ničivý sopečný výbuch, to aby sme nemali furt len zlo, ktoré si ľudia spôsobujú svojou nenávisťou navzájom.
SR - naplno si vypije svoj kalich karmy v podobe Matovičovej hrôzovlády. Nuž, každému , čo jeho jest.