Bol na Lučanského spáchaný pokus o vraždu?

Presné informácie nik nemá. Isté je, že ex-prezident policajného zboru Lučanský je v nemocnici - aj podľa Fica po ťažkej operácii a po ťažkom zranení hlavy. Média píšu o zlomení nadočnicového oblúka.

Je objektívna pravda, že sa nik oficiálne nevyjadruje, čo je samo o sebe zdrojom ťažkého podozrenia. Jediné oficiálne vyjadrenie je len od nejakej hovorkyne prešovskej väznice, aj to len v zmysle, že oficiálne sa nič neeviduje.

Fico vyzýva Kolníkovú, ale mal by aj minista vnútra Mikulca, aby povedali jasne, čo sa stalo. Mali na to celý deň. A je naozaj vrcholne podozrivé, že prípad nik nevysvetľuje. Nič sa nedá ani telefonicky dopátrať.

Chlap príde zdravý do cely, je tam sám a na druhý deň je na okraji smrti v nemocnici. Alebo nie je? Dať vrcholných funkcionárov do normálnej basy, aj keď prípadne po jednom, je nadmieru rizikové.

Ak sa ukáže, že Lučanského zmlátili dozorci, alebo hoc aj väzni, tak to je na okamžité odstúpenie Mikulca. Je to pokus o vraždu.

Predstavme si, že by podobne prizabili nejakého novinára, nejaké nedonosené hoviadko, ako bol Kuciak - to by bolo už teraz vreštania až do Bruselu. To by horeli sviečky po celej Blave a pani prezidentka by bľačala v televízii.

Lenže osud bývalého policajného riaditeľa je dôležitejší indikátor rozpadu spoločnosti, ako nejaký prestitút. Nerobím si žiadne ilúzie o tom, že sa kdekomu v minulosti aj v polícii ľahko prilepili nejaké peniaze na paprčky. Ale ak tu niekto dnes chce zatvárať a zabíjať policajtov, tak je to naozaj už dôkaz, že sa vlády na Slovensku naozaj zmocnila tá najhoršia zločinecká banda. A že si nik nie je istý životom.

Možno to tak nie je, možno je to s Lučanským len zlá náhoda, alebo nejaké prehnané liečenie práve preto, aby nemusel sedieť v base. Všetko je možné. Ale už len tá pravdepodobnosť, že sa ho niekto pokúsil brutálne zabiť, tá vysoká možnosť takého scenára, a hlavne to mlčanie zodpovedných ministrov - to svedčí o tom, že sme ako celá spoločnosť na hrane krvavých vecí.

Že potečie krv tu predpovedáme dlhšie. Toto je len ďalší indikátor. Máme do činenia so psychopatickými zabijakmi a treba na to pamätať znova a znova - a pripraviť sa podľa toho.

 

Luko

Kto sa to tu chytil vlády? Koho "sme" si to zvolili?
Bavil som sa s mojimi synmi a s ich kamarátmi (na ich spoločnom stretnutí) o momentálnej politike. No, hrôza. Tiež majú plné zuby Maťka a sú za predčasné voľby. Keď som sa ich pýtal, čo si teda teda namiesto tej dnešnej konštelácie predstavujú, tak padli hlavne návrhy: Progresívci, SaS a ĽSNS.

Teda, máš pravdu, potečie krv, lebo sa len potvrdí, že (kua) vždy môže byť ešte horšie, než je dnes. A tiež máš pravdu, že Slovač nedospela na to, aby si sama sebe vládla. Prepáč, mýlil som sa, keď so ju obhajoval. Je len tupé stádo, ktoré uteká pred zlobou ale nevidí, že uteká do neznáma, do horšieho. Kašle na dejiny, ale nepozná ani ten dnešok, teda nevidí ani (nemôže) dopredu. Došla na pokraj priepasti a nebojí sa urobiť krok vpred. Mládež, naša budúcnosť.

Som rád, že som sa z BA odsťahoval na chalupu (vidiek).

Roland Edvardsen

Voľba strán ako PS, SaS, LSNS je stále zmysluplnejšia ako Matovičovej sekty. Toto sú aspoň nejako ideologicky ukotvené, štandardizované strany, hoc aj nemusíme súhlasiť s ich ideológiami či plánmi (a ja osobne určite mám veľa výhrad).

My sme tu krátko po voľbách vyjadrili istú spokojnosť, že vlastne nedopadli až tak zle, lebo progresívci vypadli, žaludi prepadli a vytvorila sa, formálne, konzervatívna vláda (aj keď s toto je dosť na polemiku. Ono jediné v čom by sa dala označiť za konzervatívnejšiu je, že tam je o čosi viac formálnych kresťanov a anti-potratárov. Avšak oproti predošlej aj viac liberálov a progresívcov. Takže v konečnom výsledku je to blud, toto podsúvanie, že táto vláda je nejako konzervatívna). Ale s odstupom času si dovolím tvrdiť, že výhra Oľano je rovnako zlá ako keby vyhralo také PS. Len tie strany sú väčším zlom v rôznych oblastiach. Problém Oľano je naozaj v tom, že sú to fanatici, ktorí nepoznajú mieru - ich predstava je, že pred nimi tu bola akási doba temna a oni musia, ako nositelia "svetlejších" zajtrajškov, všetko "vyčistiť" - typický fanatický boľševický prístup. Na druhej strane, v istom zmysle je aj dobré, že premiérom sa stal taký šialenec ako Matovič, lebo takto sa ľuďom skôr otvoria oči. Len takýto človek by naozaj nemal byť v úrade príliš dlho, aby nenapáchal také škody, ktoré budeme roky naprávať. Preto treba vyvolať predčasné voľby čo najskôr.

Norman

Napríklad Trubanovci a Beblavý by boli veľmi pravdepodobne rovnako radikálni a spustili rovnakú revolúciu, ktorá by sa im rovnako vymkla spod kontroly.
Toto je stupni a kvantite jedu, ktorý nazhromaždila kuciakiáda.
Jedu, ktorý sa sám nestratí.

Luko

PS, SaS, LSNS - vieš si takú koalíciu predstaviť? Čo by bol ich spoločný program a na ako dlho? Horšie, ako zle.

Roland Edvardsen

Kde som písal o koalícii PS, SaS a LSNS? Či tí tvoji známi si takúto koalíciu predstavujú? Samozrejme, že také niečo je nemožné - s LSNS nikto nepôjde, a tieto dve strany už tobôž nie.

Luko

Nie, nepredstavujú si takú koalíciu, ale na otázku "Kto teda ďalej?" padli tie tipy.
Čo je teda rozumného v ponuke do predčasných volieb? Z čoho upiecť novú vládu? Žiadna z jestvujúcich strán nemôže snívať a sólo jazde. Musí pribrať ešte minimálne dve-tri ďalšie. Aká trojica - štvorica strán je vzájomne kompatibilná nie len na jeden rok? Dnes to ku*ví Maťo a spol. a zajtra kto? Neverím na zázrak, že predčasnými voľbami sa niečo zlepší, len sa zmenia ku*viči, čo je pre nás tragédia a pre okolie komédia.
Doteraz mám z toho videoposedenia špatnú náladu (keď si na ňu spomeniem ... meniem ... niem ... m).

Roland Edvardsen

Neviem, či má až tak zmysel to riešiť. Podľa mňa si nateraz treba stanoviť jeden jasný cieľ - a to je odstavenie Matoviča a jeho pád na dno. Riešiť čo bude potom a kto sa dostane k moci je síce zaujímavé, ale nateraz nie až tak podstatné rozptýlenie. Uvidíme - ale bude to komplikované.

Každopádne povedal by som, že nateraz sa črtajú 3 kombinácie:
1. Hlas+SaS+PS (+ možno niekto z menších strán, žaludi, kollárovci, KDH, Maďari...podľa toho, kto sa dostane a bude chcieť).
2. Hlas+Smer+ ??? (hypoteticky nejaká pro-národná strana, iná ako LSNS pochopiteľne, ak by mala úspech).
3. SaS+Oľano+PS (+ ďalší z radu menších strán, ktoré by sa dostali) - toto by bolo istým spôsobom pokračovanie status quo, len viac "liberálne" a na čele by bol Sulík ako premiér.

Povedal by som, že sú tu 2 základné problémy:
1. Chýba ako soľ nejaká pro-národno-konzervatívno-populistická strana, ktorá by mala % a koaličný potenciál. LSNS je v tomto odstavená a ten zvyšok mimo parlament rozptýlený, slabý a nezaujímavý. Celé zle.

2. Smer je de facto už strana bez budúcnosti, od ktorej budú dávať všetci ruky preč, aj Pellegrini. Podľa mňa by to mali vyriešiť ako Pellegrini: mala by sa založiť nejaká nová strana. Smer je totiž natoľko zdiskreditovaný, že už nie je možné ho očistiť. Takže radšej nová strana, pod novou značkou, ktorá by reprezentovala "rustikálnu" ľavicu. Za predsedu by dali Blahu a oživili by to nejakými novými tvárami, novšími ľuďmi, aby to nevyzeralo, že je to celkom copyright Smeru. Ale to sa samozrejme nateraz nestane, lebo Fico potrebuje tú stranu ako svoj štít v prípade kriminalizácie jeho osoby. Ale budúcnosť niečo také asi prinesie.

Vzhľadom k týmto dvom nedoriešeným problémom treba počítať, že budúca koalícia bude liberálnejšia a budú v nej asi aj progresívci.

Norman

1. bez ohľadu na kality či nekvality ĽSNS ľudí, s tým programom a praxou, s čím prišli na kopec, tam nedokážu fungovať - a pre dobro myšleienky by bolo na čase, aby sa oni rozpustili a uvoľnili miesto pre iné národno-ľudové parlamentné strany. Je to nový radikálny postoj - ale podobne radikálne bolo chcieť pred 4 rokmi, aby sa do parlamentu dostali. Ok, bolo dobre, že sú tam, ale teraz tam treba dostať iných, zas o kus lepších.

2. U Smeru je to zas naopak - veď ten dokazuje, že je zas vo forme, aj so svojim šéfom. Nik neslope, ako o tom bratislavská spodina šírila fámy, nik nemá problém - aj keď je Fico už zafixovaný a už sa nezmení. Ale to nevadí - je v pohode taký, aký je. Čo sa týka jeho imidžu - ten je naopak aj použiteľný. Smer niečo prekonal, má nejaké jazvy, ale tie mu dávajú práve silu. Smeru sa stále boja - preto ho chcú práve odpísať (na rozdiel od kotlebovcov, ktorých sa, bohužiaľ, už očividne neboja (a ani sa ich zrejme nikdy nebáli)).

Ergo, posudzujem to jednoducho podľa tvrdosti. LSNS mäkké, Smer tvrdý.

Roland Edvardsen

Ja predsa nepíšem o tom aká je ktorá strana dobrá alebo tvrdá, ale o tom kto má aké šance zložiť vládu. Je jedno ako je Fico aktívny - prišli o viac ako o polovicu voličov, noví veru veľmi neprichádzajú a strana je na tom ako kotlebovci, t.j. bez koaličného potenciálu, možno s výnimkou Hlasu (ale aj tak budú potrebovať niekoho tretieho do partie - a ten tretí tu dnes nie je. Okrem toho vzťahy medzi Hlasom a Smerom sú nedobré a ak bude Fico pokračovať v jeho neustálych útokoch na Pellegriniho, ten sa mu zase opäť otočí chrbtom a ak bude môcť, tak ho do vlády nezoberie. Ale s iným predsedom, s kvázi inou stranou/značkou, by to už mohlo byť iné, to áno).

Norman

nehovoríme o skladaní vlády, na to momentálne Smer očividne nemá, ale o jeho činnosti. Rozdelenie na inú stranu - to už prebehlo s Pellegrinim, načo to isté ešte raz. Ja mám naozaj názor, že Smer v tomto starom profilovaní má svoju pozíciu na scéne. Svoju úlohu, prácu.

Neviem, vzťahy Smer-Hlas sa ale dajú spraviť. Keď dokáže byť Matovič v jednej vláde so Sulíkom, tak sa aj Smer-Hlas dá spraviť. Či Pellegrini zoberie koho do vlády - to určia jeho výsledky. Ale je možné, že sa budú okopávať, lebo stoja príliš blízko pro sebe, bojujú o voličov - ale spolupracovať by azda mohli.

Roland Edvardsen

Vzťahy Smeru a Hlasu sa dajú spraviť, resp. tie sú vlastne v pohode. Ale vzťahy Fica a Pellegriniho sú veľmi veľmi zlé, do riti, veď oni sa nedokážu ani len stretnúť kvôli nejakému blbému podpisu, všetko si odkazujú len cez tlačovky, to nie je normálne. A z Ficovho pohľadu by to bolo vlastne i ponižujúce a riskantné, ak by ho Pellegrini zobral do vlády, obdobne ako on raz zobral Mečiara. Jednak by bol on teraz voči nemu v submisívnej pozícii a závislý od neho, a taktiež by mu hrozilo, že ho Pellegrini už celkom vysaje, obdobne ako Smer svojho času celkom vysal HZDS. Vlastne HZDS nezničili jeho dzurindovskí a iní nepriatelia, ale Fico - rovnako ako teraz Pellegrini ničí Smer. Fico to takto aj vníma, a preto ani veľmi nerieši, či bude v nejakej vláde, je mu to jedno alebo chápe, že už nebude - a tak útočí na všetkých, aj na Hlas. Skôr tak mi to príde.

A ako som už písal - chýba im tretí do partie. Kollár s Ficom určite nepôjde (ale s Pellem by išiel), trapák Danko je bezvýznamný, Harabin tiež nemá %...No proste to nevychádza. Jedine ak by Taraba s Podmanickým (ktorí si rozumejú aj s Pellem, aj s Ficom) založili niečo, čo by malo potenciál (a v ich prípade možno aj pritiahli niečo z KDH) - ale hovorím, alfa a omega je propagácia a zjednocovanie. Nesmie to byť o trieštení síl. A súhlasím, že kotlebovci by pre národ najlepšie spravili, ak by dnes už išli celkom do prdele. Už naozaj stačilo a treba to miesto niekomu uvoľniť. Inak sa nikam nepohneme.

Norman

dobre, veď ja som ani nechcel rozoberať vzťahy Smer-Hlas - podstatný je samostatný Smer, ktorý tam má svoju úlohu, a v podstate jaj kryje chrbát Hlasu, púta na seba nepriateľov. Bolo by na škodu o ňom tvrdiť, že s ním už žiadna koalícia nie je možná. Skôr naopak, jeho hlasy budú vždy dobré.

Presne rozoberať strany a koalície sa nedá, a je to aj teraz zbytočné. Pravda je hlavne to, že tam nie je správny líder, chýbajú nejaké strany. A za druhé, že voličstvo je stále hlúpe. Alebo stále hlúpejšie?

Roland Edvardsen

Hej, nateraz je rozoberanie budúcich koalícii zbytočné. Obzvlášť, keď dobre vieme, že voľby môžu nakoniec dopadnúť v niektorých smeroch radikálne inak. Ešte aby sa nestalo, že premiérom bude tupá kompa, babochlap či nejaký iný žaluď. :-) Však aj Matelko mal v novembri 2019 podľa prieskumov len niečo cez 5%.

Voliči budú opäť nejako pudovo reagovať na atmosféru pred voľbami. Tá v zimných mesiacoch bola silne proti-smerácka, podporovaná kdejakými soltézskymi sviňami. Teraz by snáď mohla byť anti-matovičovská. Toto je dnes primárny cieľ - odstaviť Matoviča, poslať ho pekne dole. Zbytok budeme riešiť vtedy, keď to bude aktuálne. Netreba si naložiť príliš veľa (cieľov) na chrbát a potom sa rozptylovať.

Luko

Vlastne neľutujem, že som skôr nemal čas sa sem pozrieť, pekná dišputa (zasa som sa niečo dozvedel - dík).
Pridám len, že zatiaľ sa pohybujeme pod vplyvom firmy "Penta" (príp. aj J.& T.). Horšie, ak sa po zlikvidovaní "OĽANO" dostaneme pod vplyv firmy "Eset & comp." (alebo sa mýlim?). No, veľké zlepšenie situácie nečakám. Preto som začal polemiku s predčasnými voľbami a čo "pekného" môžem očakávať od našej "rozhľadenej" mládeže - povedal by som "hrôza" (= ESET).

sandro

aka je sanca, ze sa tak zdatny chlap samozrani pri cviceni do tej miery, ze musi absolvovat niekolkohodinovy maraton na operacnom stole kvoli zraneniam hlavy a oka? A aj keby nejaka sanca bola, aka je sanca, ze sa mu to pocas 50rokov zivota stane prave den po vzati do vazby? Matematicky nulova.

slaven1

Čo robi Kiska, prezident "USA" a bývalí predseda vládnej strany Žaludi? Vraj je zaneprázdnený skupovaním pozemkov od skrachovaných malých a stredných podnikateľov, ktorým svorka bojkov zavrela živobytie. Vieme, že know-how v tomto smere odsúdený pozemkový mafián má.

Ozaj, ako ďalšie trestné stíhania jeho osoby? Už mu ich Mária Kolíková, podpredsedníčka strany Žaludi a Ministerka "spravodlivosti", vybavila?

Náhodný okoloidúci

Lučanský dostal do basy Černáka a Černák tvrdí, že jeho mafiánski spoločníci vyviazli bez trestu, lebo sa dohodli s políciou, ktorú práve vtedy viedol Lučanský.

slaven1

Korporátna fašistka Kotlíková* tvrdí, že vypichnutie si oka je nový spôsob ako sa vedie hladovka, viď info:

Kolíková vylúčila cudzie zavinenie či napadnutie Milana L. O veci komunikovala Kolíková aj s dozorovým prokurátorom, ktorý rovnako nemal v tejto súvislosti žiadne podozrenia.

Ale čo čakať od kádra z americkej strany, ktorú formálne založil usvedčený pozemkový mafián, teraz jej šéfuje bábkoherečka a nachádza sa v nej "poslušná onuca" Šmelina. Reakcia Kotlíkovej prišla po tom ako ju Fico požiadal o vysvetlenie prečo bol Lučanský hospitalizovaný.

Súčasná vláda "revolucionárov" za dymovej clony tzv. "pandémie koronavírusu" Slovensko ťahá k diktatúre.

"Samovylúpnutie oka" Lučanského nominuje Kotlíkovú medzi tých istých ľudí, ktorý prikryli vraždu Slováka belgickými policajtmi.

Takto nejako samovylúpenie oka prebiehalo.

* označenie si vyslúžila pretože Ministerstvo "spravodlivosti" pod jej vedením rozložilo Ústavný súd, rozložilo súdny systém na Slovensku (po špeciálnych súdoch sa zavádzajú aj správne súdy sudcov + na sudcov dohliadajú parazitické mimovládky) a to ešte jej poradcovia z ambasády neskončili..

Ema

Ak by bol domlátený v base nejaký mafiánsky odpad Kočner či Černák, dobre, nech sa médiá nestarajú. Ale generál Lučanský nie je spodina. Vybiť vo vyšetrovačke oko generálovi a rozfašírovať mu lebku ... a skurvené médiá na Slovensku sa tvária, že je všetko v poriadku.

Udalosť bola jednoduchá. Žiadni spoluväzni, žiadni bachari. Za Lučanským prišiel vyšetrovateľ/vyšetrovatelia, aby niečo podpísal. Odmietol, pobili sa a Lučanský to možno neprežije.
Ďalšia obeť besnej kuciakiády.

Midnigtcowboy

Skúsil som môj kontakt vo vojenskej v RK. Cez telefón ani necekol na tu tému.
Co sa týka varianty že nejaký vysetrovatel/lia si ho podali je malo pravdepodobná. Na rozdiel od holoúdskych filmov to nezvyknú byť rambovia.. a Lucansky je kus chlapa.
No, zatiaľ len fabulujume...

Náhodný okoloidúci

Predpokladám, že v predmetnej base sú nainštalované bezpečnostné kamery, ak už nie v celách, tak aspoň na chodbách. To by teda bola náhodička, keby práve záznamy z času, kedy došlo k predpokladanej bitke, boli "nedopatrením" zmazané.

Ema

vyžiada? Ombudsmanka Patakyová? Veď Lučanský nie je Róm.

Už tu máme verziu, že generál Lučanský chcel spáchať samovraždu obesením, pri čom sa mu podarilo - ako o tom svedčí rozsah zranení - spadnúť z cca piatich metrov na roh prične.

sandro

Toto je uplne novy level. Pre biomasu je to info ako kazde ine.. Lucansky sa chcel obesit a ublizil si, bodka. Pre nas ostatnych je to jasna sprava- pozrite ako s vami budeme jednat a nikto vam nepomoze a ani o vas nezakopne. Kotlebisti si idu svoje o ruskach, podozrivo ticho je dnes aj Fico s Blahom a vlastne vsetci od tohoto davaju ruky prec. Jedno je iste, po tomto co vypustili o sebevrazde uz ziveho Lucanskeho vidiet a najma pocut urcite nebudeme.

Roland Edvardsen

https://www.eurorespekt.sk/lucanskeho-zdravotny-stav-je-kriticky-v-prieb...
To si ten ušatý keket Mikulec a babochlap Kolík myslia, že sú všetci padlí na hlavu? Verzia pokus o obesenie a pád na hlavu je mimochodom už minimálne tretia v poradí.
Nie, naozaj už nedokážem ani sám uveriť tomu kam sme sa to ako národ dostali.

Ema

Veci sa teraz dejú mimo médií a Kolík už možno od nervozity "serie krv", aby sme použili slovník súčasnej vládnej vrstvy.
Toto nie je nejaká Gauliederova tzv. samovražda.

Ozaj, Joker už napísal niečo vtipné na túto tému do svojho verejného denníčka magora?

Norman

na toto už nemá odvahu reagovať ani blázon joker. Vie, že tentoraz sú v prúseri a otvorili dvere, ktoré nemali.
A ako hovoríš - ticho neznamená, že sa nepátra. A ani neznamená, že si toto širšie masy aspoň podvedome neuvedomujú. A tí, čo to zatiaľ nezachytili, sa k tomu ešte dostanú. Toto je desať Chovancov a sto kuciakov.

Lučanský je niečo ako študent Šmíd, ale skutočný. Kuciaka museli nafukovať, a nafukovať, a nafukovať, aby ako tak fungoval, ale toto nezamlžia. Ako som bol upresnený, za vezenia nie je zodpovedné vnútro, ale ministerstvo spravodlivosti, takže z Kolíka bude naozaj tiecť krv. Toto mu neprejde.

Je neuveriteľné, aby v dnešnej dobe neboli za dva tri dni jasné informácie na stole. Toto je tá otvorenosť? Okno je rozbité, potkany pred nim ešte s kameňmi v krvavých paprčiach, ale predsa sa pokúšajú klamať - 1. bitka 2. cvičenie 3.samovražda - už len tento postup klamstiev ich dokonale usvedčuje. Prečo nebola od začiatku povedaná pravda o rozsahu zranení, a vlastne nie je doteraz???

Najpravdepodobnejšia je verzia, že za Lučanským prišli svine z NAKA, respektíve zo Špeciálnej prokuratúry, a chceli od neho podpis pod priznanie a pod obvinenia na Kaliňáka a Fica. A keď neprešlo, tak ho od zlosti tieto emočné opice, možno vycvičené neľudskosti u židoameričanov, zabili.
By som rád vedel, ako chcú dokázať, že to takto nebolo. Lebo dôkazové bremeno, nech sa nemýlia, je na nich!

Náhodný okoloidúci

"Vyšetrovatelia" sú určite dôkladne vycvičení v tom, ako zadržaného biť a mučiť tak, aby na jeho tele neboli viditeľné žiadne zranenia, modriny a podobné príznaky násilia.

Ema

Okrem tých v holyvúdskych filmoch.

Norman

Pokiaľ dostali výcvik u izraelcov, tak práve s tým bodom zakrývania a neviditeľnosti si starosti nerobia. Asi ich to naučili robiť tak, ako to tie svine robia s Palestínčanmi. A to nemyslím len ako metaforu - proste sa taká "morálka" zrejme naozaj šíri silovými zložkami (spomente na "posledného križiaka", korupčnú sviňu Krajniaka, ako s radosťou podpisoval Izraelu vlastnú dušu a ako zároveň tento človek rád behá v maskáčoch a porovnáva testovanie so SNP).

sandro

Dovolim si mierne upresnit. Moj nazor je ten, ze ho chceli obesit - verzia so samovrazdou by zaklapla(je to len teoria, mozno pritiahnuta za vlasy). Len mozno podcenili jeho fyzicku 2m chlapa a preto skoncil dobity - ucinne sa branil. Zacinaju presakovat (zatial neoverene) informacie z nemocnice, ze mal aj ine zranenia po tele. Prave preto ho zrejme urychlene a proti voli doktorov z Ruzomberka prevazali k sebe do TN, napriek tomu, ze ho museli niekolko krat resuscitovat. Nechcel by som byt teraz ani v kozi doktorov, ktori ho videli, budu pod drobnohladom. Tvrdit , ze si to urobil sam je asi tak absurdne ako ten znamy vtip o ciganovi, ktory svedcil, ze jeho obet sa sama napichla 17 krat na jeho noz. Toto je brutalne a ja mam dnes adrenalin vyspickovany snad nonstop.

Ema

Buď si istý, že dnes večer vie už polovica Ružomberka aj Trenčína, v akom stave je Lučanský.

sandro

uhraju to teraz na dlhsiu komu(potrebne aby pripad vychladol) a smrt. Ako som pisal hned ked som si vsimol, ze idu starou znamou technikou - samovrazda v base - uz ho urcite neuvidime hovorit.

Norman

ak by mali takú silu, tak by sa nedostal do nemocnice na operáciu, však.
Ich nie je tak vela, aby takto kryli všetko. Zranený Lučanský alebo mrtvy Lučanský znamená, že ta mužatkovská kefa Kolíková sa už nemôže nikomu pozrieť do očí bez toho, aby nevyzerala ako vrah.

A takisto Pellegrini sa už nemôže hrať na dobráka, ak sa nepostará ak už nie o bezpečnosť, tak o dobré meno svojich ľudí. Tu vidí dôsledky svojej zmäkčilosti a alibizmu.

slaven1

A zakoho sa "hladovka" Lučanského stala? Kto je teraz najvyššia postava policajné zboru? Nejaký plk. JUDr. Ing. PETER KOVAŘÍK:

Vzdelanie:

2011 - 2017
Právnická fakulta, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
1985 - 1989
Strojnícka fakulta, Vysoká škola dopravy a spojov v Žiline

Priebeh štátnej služby:
od 1. septembra 2020 - prezident Policajného zboru poverený výkonom dočasne neobsadenej riadiacej funkcie
02/2019 – 08/2020 - generálny riaditeľ sekcie prevencie korupcie a krízového manažmentu a súčasne riaditeľ kancelárie Bezpečnostnej rady SR

06/2017 – 01/2019 - riaditeľ odboru prevencie korupcie Kancelárie predsedu vlády Úradu vlády SR
01/2013 – 03/2017 - policajný pridelenec a prvý tajomník, Zastupiteľský úrad SR vo Washingtone, DC
10/2010 – 05/2012 - riaditeľ Úradu boja proti korupcii, P PZ
01/2004 – 08/2010 - zástupca riaditeľa a súčasne vedúci oddelenia vyšetrovania, Úrad boja proti korupcii - P PZ
10/2000 – 12/2003 - starší vyšetrovateľ špecialista, odbor vyšetrovania obzvlášť závažnej trestnej činnosti, Úrad vyšetrovania Bratislava
03/1997 – 09/2000 - riaditeľ odboru všeobecnej kriminality, Krajský úrad vyšetrovania, Banská Bystrica

03/1993 – 08/1997 - vyšetrovateľ, Krajský úrad vyšetrovania, Banská Bystrica
08/1991 – 03/1993 - vyšetrovateľ, Okresný úrad vyšetrovania, Banská Bystrica

Pracovné skúsenosti:

    práca v špecializovaných vyšetrovacích tímoch
    diplomatická služba
    gestor legislatívnych úloh pri príprave zákona na ochranu oznamovateľov
    predseda komisie na výber predsedu Úradu na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti
    gestor pracovnej skupiny na vykonanie analýzy doterajšieho systému podávania majetkových priznaní a predloženia návrhu na jeho zefektívnenie
    gestor zavádzania národného protikorupčného systému
    gestor spoločného projektu s OECD na zlepšenie integrity verejnej správy v SR a zvýšenie efektívnosti protikorupčnej prevencie
    gestor zavádzania medzinárodnej protikorupčnej normy ISO 37001, ktorej cieľom je vytvoriť, udržiavať, preskúmavať a zlepšiť systém manažérstva proti korupcii na Úrade vlády SR
    lektorská činnosť na úrade vlády spoločne s TIS (formou etických dilem) a na konferencii k ochrane oznamovateľov
    prednášková činnosť pre Inštitút bankového vzdelávania
    vedúci delegácie SR vo výbore GRECO Rady Európy
    národný expert AWF MTIC Europol (karuselové podvody na medzinárodnej úrovni)
    krátkodobý expert vlády SR – ochrana záujmov EÚ
    člen Rady vlády SR pre Agendu 2030 pre udržateľný rozvoj a Rady vlády pre prevenciu kriminality
    člen ústredného krízového štábu, člen krízového štábu ÚV SR
    interný audítor pre systém manažérstva proti korupcii podľa noriem ISO 37001 a ISO 19011
    člen technického výboru na akreditáciu certifikačných orgánov certifikujúcich systémy manažérstva (TV-CO-SM) Slovenskej národnej akreditačnej služby

Jazykové schopnosti:

anglický jazyk: aktívne
rusky jazyk:  pasívne

No nechceš byť teraz na jeho mieste, pretože akými zbraňami bojuješ, takými môžeš aj zahynúť. #Robespierre

sandro

mas pravdu, toto ma tiez napadlo. Ale ten prevoz do TN urcite potvrdzuje fakt, ze sa snazia zametat stopy pred civilnymi lekarmi v Ruzomberku. https://www.eurorespekt.sk/lucansky-nemal-samovrazedne-sklony-pokusili-s...

Náhodný okoloidúci

Chcel spáchať samovraždu, alebo chceli mu spáchať "samovraždu"?

Midnigtcowboy

Postup pri vzati do CPZ je jasný. Okrem iného - zoberú vám všetko na čo by sa len náznakovo dalo obesit. Ak to ta fuchtľa vypustila tak to značí iba jedno.. toto smrdí ako prasacia farma.

sandro

Cakam, kedy sa najde v koalicii(alebo v eNku) prvy blazon, ktory zacne tvrdit, ze jeho vrazdu objednal Fico aby ho neudal. 5..4..3..2..1..

Norman

Brífing ministerky spravodlivosti SR Márie Kolíkovej a generálneho riaditeľa Zboru väzenskej a justičnej stráže Milana Ivana sa uskutoční v nedeľu (13.12.) o 10.00 h v priestoroch Ministerstva spravodlivosti SR, Račianska 71, Bratislava. Vyjadria sa k šíriacim sa dezinformáciám o zranení bývalého policajného prezidenta.

Ľubov

rozpráva ako tetka,ktorá ti hovorí recept na zemiakový šalát. Teda aspoň tie prvé sekundy,čo sa na ňu človek vydrží pozerať , tak pôsobí. Preboha,to kto ju mohol voliť ?
Ale ísť sa tam pozrieť osobne,je veľmi dobrá myšlienka. Pozerať sa priamo na nich a počúvať ich úbohé klamstvá.
Budú sa šialene báť ,pretože už nikto nikomu nemôže veriť. Ako viete,Trumpa včera zradili traja republikánski sudcovia v NS USA. Tak veľmi sa boja bažiny.
Kto bude teraz vyšetrovať zločiny,keď sudcovia sa posrali?.((

Norman

za Kolíkovou je suka Žitňanská, a tá je napojená priamo na anglosionistické jadro na Slovensku.
Z verejne známych ksichtov sú to tí, čo boli v Moste-Híd - napríklad Šebej, ale sú tam aj horšie jedovaté kreatúry.

Ja som nikde nenaznačoval, že sa tam niekto má ísť pozrieť osobne. Dal som to sem, lebo to azda bude na TA3. Nuž, HS by mohlo tam ísť, ale zrejme nepôjde. Je nedeľa. Teoreticky by na tlačovku mohol ísť prakticky ktokoľvek, ale v tomto režime dnes to nie je tak. Sú limitované počty ľudí, takže tam vpustia iba vybrané masmédia. Okrem toho, ak to pôjde live, tak by tam mohol klásť niekto zlé otázky - ak by mu teda tlačový hovorca omylom dal slovo/mikrofon. A to oni nedopustia. Holt, sloboda slova a demokracia v praxi.

Mohli by tam ale ísť opoziční (poslanci) a skúsiť sa priamo live tam vyjadriť. Ale tým by sme asi museli tiež zavolať.

Všimnime si - info o tlačovke vydalo TASR niekedy v noci. Tlačovka bude ráno o 10, čo je v nedelu dosť skoro, mnohí sa o nej ani nedozvedia vopred. Čo ale tak spraviť tlačovku o 10, dobre, ale zároveň prísť o 12 00 do RTVS na hodinovú debatu v tomto hlavnom čase - televízia určita rada zmení svoje témy, dnes tam má byť tuším Pelle s niekým... V každom prípade by sa Lučanský mal stať stredom TV debát aj na Markíze, aj na TA3, nie?

sandro

Tak a mame to tu. viaceri sme to predpovedali. Ja osobne som stale akosi dufal, ale zial potvrdilo sa mi presne to co som tu pred casom napisal.. URCITE HO UZ NEUVIDIME HOVORIT.
Vladnu nam sily, ktore nevahali zavrazdit 2 mladych ludi kvoli prevzatiu moci nad malickym uzemim v strede Europy. Preto Lucanskeho koniec nesmie byt pre nikoho prekvapenim a vobec by ma neprekvapovalo keby prave informacie k tomuto boli za jeho koncom. Kto moze, venujme mu kratku modlitbu, pripadne par myslienok.

Norman

veľmi presná predpoveď, situáciu si odhadol dokonale.

Dal som k téme a novej situácii nový text
http://www.nadhlad.com/content/kolikova-je-vrah-matovic-je-vrah

nové