Reciprocita ako zbraň

Anglosionsti majú strach len z jednej veci - zo straty moci a z toho plynúcej hrozby spravodlivého trestu za všetky zločiny, ktoré za dlhé roky napáchali. Lebo najspravodlivejším spôsobom usporiadania vzťahov je reciprocita.

Hovorí sa, že na každú sviňu sa varí voda. Anglosionistov zatiaľ síce nikto pred tribunál nedostal, ale ich proxy-armáda na Blízkom Východe, nazývaná napríklad ISIL, čiže Islamský štát alebo front Al-Nusra, má hlavu v smútku.

Portál Rusvesna priniesol článok o špeciálnom útvare TURAN, tvorenom občanmi bývalých sovietskych republík (Stredná Ázia, Kaukaz, Zakaukazsko) a zameranom na zneškodňovanie islamských teroristov v Sýrii. Na tom by nebolo nič čudné, veď sýrska aj ruská armáda ich zneškodnili celkom dosť, aj keď ešte nie všetkých. Novinkou je však spôsob zneškodňovania. Tentokrát to nie sú rakety ani tanky, ale cvičení zabijaci, ktorí sa pohybujú priamo v teréne a osobne zneškodňujú jednotlivých teroristov priamo na nimi ovládanom území. A aby to nebolo málo, ako dôkaz, že terorista, na ktorého bola vypísaná odmena, bol naozaj zneškodnený, poslúži jeho hlava. Takže to, čo doteraz bolo doménou teroristov, sa otočilo proti nim. Chlapci z útvaru TURAN neberú zajatcov. Veď načo? Ako povedal ktosi múdry - so špinou sa nevyjednáva, špina sa likviduje.

Podrobnosti si môžete prečítať v tomto článku a nájdete v ňom aj niekoľko fotografií len pre naozaj silné povahy.

http://rusvesna.su/news/1494197947

Správu prevzali aj naše Hlavné správy:

http://www.hlavnespravy.sk/teroristi-z-isis-nusry-zacali-vyplakavat-clen...

 

Čo k tomu dodať? Je to kruté, je to barbarské. Nemôžeme to schvaľovať, sme predsa civilizovaní ľudia, ale uznávame, že to môže byť účinné a demoralizujúce. A je to v súlade s dvoma zásadami vedenia vojny vychádzajúcimi zo zásady reciprocity, čiže vzájomnosti:

1. Použiť proti agresorovi jeho zbrane, jeho taktiku, jeho stratégiu, jeho spôsoby vedenia vojny.

2. Preniesť boj na územie agresora.

 

A teraz zlá správa. Tieto dve zásady boli zatiaľ použité len voči proxy-armáde. Hlavný agresor a organizátor svetového zla sa rehoce v bezpečí a vymýšľa, komu a ako by ešte uškodil.

 

Truhlík

Problém je, že raz sa vrátia domov.
Tak ako 1. svetová porodila krvavý následok napríklad v krvavej občianskej vojne v Rusku a v krvavej moci židoboľševikov a aj 2. svetovú tak aj tieto džihády a koleso sa nezastavuje.

Norman

Myslím, že toto možno schvalovať. Je to ich kultúra.
Na tom je založená aj spravodlivosť klasického výroku "Každému, čo mu patrí" (známejší v origináli "jedem das seine").

balu

https://www.youtube.com/watch?v=OfIgJCygLho s anglickýma titulkama pre tých, ktorí ešte stále nevedia madárski. Frank Zappa dávnejšie vymyslel už prasačí sprej.

nové