ilusion

komentáre

ilusion

Treba vytvoriť novinárov novinárov, ktorí budú behať za novinármi a otravovať ich otázkami, tak ako novinári behajú za ľuďmi. Proste treba sa už konečne venovať tým dezolátom v uliciach a vyvinúť na nich tlak.

ilusion

:)))

ilusion

Provokácia možno, ale fake to nie je. Má aj video na oficiálnom yotube kanále ukrajinskej televízie 24 kanal. Ospravedlňuje sa, že to bolo z hnevu nad smrťou kamaráta, ktorého zabili Rusi na fronte.

ilusion

Veď píšem, že nenacista :) Lebo toto fakt nacista nemôže byť. Nevravím, že by nechcel. On len postupuje podľa Eichmanna.

ilusion

Ako môžete s určitosťou vedieť, že to nebol výtvor mocných? Ja neviem, kto bol za tým. Ale čo je viac pravdepodobné? Je viac pravdepodobné, že to dal postaviť nejaký z robošov, ktorých zaujíma pozeranie športu v televízii, chodenie do roboty a zarábanie peňazí, aby sa mali dobre, potom ich míňanie na alkoholy a zábavy? Alebo je viac pravdepodobné, že to postavil niekto z mocných. Pseudonym autora odkazuje na rozenkruciánov, monument je postavený tak, že odzrkadľuje rôzne astronomické záležitosti. Taký monument samozrejme musel aj niečo stáť a v prepočte na dnešné prachy je to viac ako 370 000 dolárov. No ja obyčajný človiečik by som ho nemohol postaviť, aj keby som chcel.

Ja nemám nič proti ničeniu aj iných symbolov, ale nevadí mi, že bol zničený aj tento. Ono je to pekné byť za to, aby bolo na svete menej ako 500 miliónov ľudí, pokiaľ sa to netýka mňa osobne, všakže. Napríklad jeden Bill Gates, jeden Soroš a jeden Rothschild je na mňa až priveľa, ale mám pozabíjať aj vás?

ilusion

Podľa mňa je symbolika a reakcia na ňu úplný základ, ale tak každý máme svoje názory a ja nemusím mať pravdu. No ale čo by sme mali robiť? Lebo nič konkrétne som sa z článku nedozvedel.

ilusion

"Maďari sú už 70 rokov naši veľmi dobrí susedia."

Ja tomu neverím. Tie dobré vzťahy sú len také uspávanie hada. To NO HISTORY sa netýka len futbalových fanúšikov. Maďarské komentáre tohto typu nachádzam skoro pod každým videom na youtube, ktoré sa týka Slovenska, takže to nie je okrajový fenomén. Títo sa nezmierili s tým, že sme samostatní.

Tento súčasný rozklad nášho štátu má možno korene práve v tých končinách. Keď sa jednalo o zrušenie Mečiarových amnestií, prvý v televízii bol Béla Bugár.

V Amerike boli domáci černosi, u nás boli maďaróni. Pochybujem, že zmizli bez stopy. Napríklad ten Soroš, ktorému slúžia naši "intelektuáli" má kde pôvod?

ilusion

Ako viete, že za tou akciou sú takzvaní alternatívci? Bol niekto zadržaný a priznal sa?

ilusion

A vyhrali sme tam aj bez histórie. Dlabem aj na históriu :)

ilusion

Som tak rád, že sme na Západe. Toľko srandy inde nezažiješ. Už sú ako tí z filmu Johanka z Arku. Chlieb ešte nie je ani zamiesený, nieto že upečený a títo ho už delia.

Ako to bolo s tým NATOm? Nemecko bude zjednotené, len ak sa nebude rozširovať NATO?

ilusion

Som zvedavý, na čom tí prestitúti varia a čím kúria. Ak plynom, nech si dobrovoľne znížia platy a vypnú plyn, lebo tým dotujú vojnu.

ilusion

Tvrdiť, že na Ukrajine nie je nacizmus je naivné, pretože judaizmus = nacizmus. Napísal som na túto tému kedysi nejaké články. Ak je záujem, môžem zaslať.

ilusion

Kali vie, o čom hovorí. Aj oni vytvárali NAKY a KAKY proti extrémizmu a teraz idú po nich ich vlastné výtvory.

ilusion

Ja to RTVS nemám za zlé a nič by som proti nej nepodnikal. Uvažujme, keby nie RTVS, celé Slovensko by nevidelo, čo sú tí Azovci zač. Takto všetci vidíme, že používajú nacistické symboly zo zoznamu hate symbolov ADL. A našim "protifašistickým" bojovníkom to nevadí.

ilusion

Aj mne sa už od začiatku na tejto vojne niečo nepozdáva. Vysvetlením môže byť, že keď u nás je piata kolóna, aj v Rusku je možno piata kolóna.

ilusion

V prvom rade sa musíme postarať o Ukrajincov, lebo tí bojujú za nás proti Rusku. Slováci sú najviac proruskí a najviac veria dezinformáciám. O tých sa starať netreba.

ilusion

Všimol som si takú zvláštnu vec. Za Rusov už bojujú na Ukrajine aj Čečenci. Pritom len pomerne nedávno proti Rusom bojovali v dvoch vojnách. Žeby im niečo došlo a pochopili niečo? Ktovie, možno o pár rokov budú aj Ukrajinci veľkými ruskými spojencami.

ilusion

Dodajú, pokiaľ im ich Rusi ešte pred dodávkou nezbombardujú. Pjakin hovorí o poslaní rakiet na poľské letisko a na Ankaru radí poslať atómovku.

ilusion

Zelenskij nemôže byť nacista lebo je žid, ale Putin - Rus, ktorých nacisti zabili 20 miliónov, nacista byť môže...

ilusion

Ešte viac by ma potešilo, keby Ukrajincov začala prijímať Austrália :)

ilusion

To je pravda, že vlastne nevieme, akí boli ľudia kedysi. Ale keď si dobre pamätám, keď sme tu kedysi rozoberali ten seriál, marí sa mi, že som povedal, že ten seriál môže byť skôr o súčasnosti ako o minulosti. Takže keď som sa v tej minulosti mýlil, seriál presne vystihuje náš súčasný stav. Aj keď boli v tom seriály aj sprostosti, vzbúrenie sa proti Avarom by sme si z neho mohli zobrať.

Dnes na Jojke má byť v relácii Na hrane Andrej Danko. Tak som zvedavý, možno to bude prvá lastovička.

ilusion

Presne tak. Hlavne ten druhý citát sa mi páči, ten som ešte nepočul. Aj ja to tak chápem, len som k tomu došiel na základe toho, ako postupovali Američania proti Indiánom. Plán je to pekný, ale plány nemusia vyjsť. A keby aj vyšli, chudáci Nemci nechápu, že keď zlikvidujú Slovanov, tak isto s nimi naložia Anglosionisti.

https://www.youtube.com/watch?v=_2xmMTh8PP8

ilusion

Stretol som sa aj s takými názormi, že Germáni sme aj my a dokonca možno len my. Neviem, či je to pravda, ale len tak pre istotu som radšej použil slovo Nemci. S tými Nemcami to bolo možno fakt kedysi iné. Nietzsche považuje za jednu z príčin úpadku Nemcov pitie alkoholu - piva. Avšak Nietzsche žil v 19. storočí a to ešte Nemci neboli pod Američanmi a už vtedy ich kritizoval.

ilusion

Znova som si spomenul na seriál Slovania. Aj tí tam boli neustále prestrašení. Takže na tej zbabelosti hádam niečo bude. Nakoniec sa však nasrali a Avari dostali nakladačku. Tak uvidíme. Ja som sa niekedy nebál skoro ničoho a nechápal som, že ľudia sa tu boja úplných sprostostí. Ale už som aj ja nejako zmäkol. Možno sa to na mňa prenieslo, lebo vraj jediné, čo sa šíri viac ako vírus je strach. Ale myslím si, že odvaha je niekedy synonymum pre hlúposť. Mne sa tá odvaha aj viackrát vypomstila. Ako sa vraví, hrdinov sú plné cintoríny. Viď Ukrajinci - tí sa nebáli Rusov a ako dopadli. Alebo poniektorí kotlebovci. Pamätám na prípad ich oblastného vedúceho, ktorý si odvážne dal vytetovať hákový kríž a potom si vycapil fotku na fejsbúk. Už nie je vedúci. Ale teraz už ide o prežitie, tak sa pomaly bude treba prebrať, ale s rozumom.

ilusion

Doplním, že ja tu ruskú akciu aj hlavou rozumiem, len ju nechápem. Vnútro sa s tým akosi nevie vysporiadať. Ale ja tomu rozumiem, lebo aj ja som v podstate už v rovnakom stave ako Rusi. Aj ja toho mám za tie roky od nežnej dosť a tiež som už pred výbuchom. Už mám dosť tých klamstiev, ojebávania a ponižovania. Tiež som sa snažil v kľude vysvetľovať a debatovať, ale s niektorými sa debatovať nedá. Ako sa dá debatovať s niekým, kto nerozumie?

Tušil som, že k takej akcii raz dôjde, lebo ak ma budú neustále osočovať, že som zlodej, ale ja som nekradol. Potom mi už bude jedno, či kradnem alebo nekradnem, keď budem osočovaný tak či tak. To radšej začnem kradnúť, hoci budem osočovaný, ale aspoň z toho budem niečo mať. Tak isto osočovali Rusko, že je agresor a už to tu majú. Ja som si však myslel, že Rusi budú čakať, kým sa západ začne ešte viac rozkladať.

ilusion

Ono istú úlohu tu možno hrá aj zmätenosť, ako hovorí Čaputová. Ja som tú ruskú akciu tiež akosi nepochopil. Ja však nemám informácie ako Putin, on možno mal vážne dôvody. Navyše väčšina ľudí u nás asi ani neverila, že k niečomu takému môže dôjsť. Veď mnohí politici aj alternátívci to zľahčovali alebo si robili z toho srandu, hlavne, keď Bidenom avizovaný dátum invázie nevyšiel. Možno sú ľudia z toho len zaskočení a nevedia, ako reagovať, hlavne keď vidia tú smršť v mejnstíme. Ale možno máš stopercentne pravdu a ľudia sa z tejto mediálnej smršte zľakli a nechcú byť na strane útočníka.

ilusion

Ja sa z týchto "antifašistov" tiež smejem. Kedysi po zvolení Čaputovej som vytvoril aj takú úvahu:

Liberáli chcú maličkých chrániť, a preto sa rozčuľujú nad prípadmi zneužívania detí kňazmi. Znásilňovanie detí moslimami v Británii im ale nevadí a ešte ho aj zakrývajú. Takisto chcú, aby mohli deti adoptovať homosexuáli. Zároveň chcú povoliť potraty, pretože vraj žena má právo na slobodný výber. Ako potom budú môcť adoptovať deti homosexuáli, keď nechcené deti budú potratené?
Liberáli sú za práva žien a súčasne sú za imigráciu moslimov, ktorí žiadne práva žien neuznávajú. Podľa moslimského práva šaría sa žena nemôže len tak sama bez muža motať kade-tade a ešte k tomu nezahalená. Takáto žena je považovaná za pobehlicu a musí byť ukameňovaná. Kto je za moslimskú imigráciu, nech prvý hodí do Čaputovej kameňom.
Liberáli sú za manželstvá homosexuálov a súčasne sú proti rasizmu a za multikulturalizmus. Pritom tradičná rómska kultúra žiadne manželstvá homosexuálov, ani adopcie homosexuálmi neuznáva. Ježiši Kriste, veď oni chcú zničiť tradičnú rómsku kultúru. To je ale rasizmus!
Liberáli sú za moslimskú imigráciu a súčasne za práva národnostných menšín. Moslimovia však zakazujú alkohol a bravčové. Viete si predstaviť tradičnú rómsku kultúru bez alkoholu a bravčového? To je porušovanie práv národnostných menšín. Títo rasisti fakt chcú zničiť tradičnú rómsku kultúru.
Liberáli sú proti islamofóbii a súčasne s tým tvrdia, že dvojičky zničili islamskí teroristi. Kto tvrdí, že to neboli moslimovia je podľa nich šialený konšpiračný teoretik.
Liberáli sú za rovnosť a súčasne všetkých, ktorí nie sú liberáli považujú za hlupákov. Liberáli považujú názor, že černosi majú menšie IQ ako bieli za rasizmus. Súčasne považujú bielych Slovákov a bielych voličov Trumpa za hlúpych sedlákov. Keď sú všetci ľudia rovní a černosi majú rovnaké IQ ako bieli, liberáli teda tvrdia, že černosi sú sprostí.
Liberáli sú za rovnosť, pretože rasy sa na genetickej úrovni nelíšia, ale rasisti sú podľa nich len bieli.
Liberáli sú proti xenofóbii a súčasne z nejakého dôvodu nemajú radi Rusov.
Liberáli sú proti nenávisti, ale neznášajú Kotlebu, lebo je vraj fašista a uctieva Tisa. Preto na deň víťazstva proti fašizmu vytvorili počítačovú hru Kotlebstein, kde sa kotlebovci strieľajú. Súčasne neznášajú Rusov, ktorí fašizmus porazili a na ruské hranice posielajú slovenských vojakov ako Tiso.
Diagnóza čistá schizofrénia.

ilusion

Aby som to upresnil, Nemci samozrejme určitým spôsobom chytrí sú. Nemci, ale aj iní, napríklad židia mi pripomínajú ľudí, ktorí sa rozhodnú vyrúbať všetky stromy na svete, lebo na tom sa dá parádne zarobiť, keď sa predá drevo. Vytvoria preto organizáciu, vymyslia, naprojektujú a vyrobia parádne ťažobné stroje. Priznám sa, že ja takéto schopnosti nemám. Potom začnú ťažiť, ale nechápu jednoduchú základnú vec, že bez stromov a kyslíka neprežijú.

ilusion

Budem im radšej hovoriť Nemci a nie Germáni. Títo Nemci práveže sú sprostí. Sú sprostí ako tága. Dojebú všetko, na čo siahnu. Kto neverí, nech si prečíta Fridricha Nietzscheho. A to je nemecký filozof! Alebo si treba prečítať Môj boj od vodcu. Dokazujú to aj ich skutky dnes. Veď čo je dostať svet na hranu jadrovej vojny pre ich revanšizmus? Je to úplná sprostosť. Oni nepochopili, že Rusi majú atómové zbrane!

Logická hádanka: Nemci uznávali sociálny darwinizmus od ich vodcu. Tvrdili, že Slovania sú podradná rasa. Potom s tou, podľa ich slov podradnou rasou prehrali vojnu. Čo z toho logicky vyplýva?

Hitler potom podľa svojej náuky aj postupoval. Keďže prežiť majú len najsilnejší, nariadil, že Nemci nemajú právo na existenciu a sám si strelil do hlavy. Prečo nepostupovali podľa svojej náuky a nenasledovali vodcu všetci Nemci? Ja už nemám nervy na nich! Neexistujú pre mňa a nie, aby mi ešte rozkazovali.

ilusion

Keď už bol spomínaný ten kovid, včera som mal dosť. Pozerám v televízore na ukrajinskú hranicu, tam pred colnicou nehorázny rad, ale žiadne rozostupy a ani jeden Ukrajinec nemal rúška. To už akože skončila pandémia? Či už je to jedno, už môžeme byť všetci nakazení? Čo milá vláda?

Keď píšem Ukrajinci, presnejšie je Ukrajinky a Ukrajinčatá. Lebo z vojnovej Ukrajiny utekajú ženy a deti, na rozdiel od afrických bejikov, údajne vojnových utečencov!

A zaujímavé je, že tí údajní slovenskí xenofóbovia a odporcovia imigrácie, ako ich nazývali prestitúti sa o tie Ukrajinky starajú a pomáhajú im.

ilusion

Nemám k tomuto prípadu zatiaľ informácie okrem tých z Markízy, aby som sa mohol seriózne vyjadriť, ale tipujem na ďalší false flag v súvislosti s americkou zmluvou.

Je to asi odkaz na na smrť našej učiteľky Violy, ktorá si to vraj urobila sama. Smejú sa nám do očí.

ilusion

Pred časom sme sa tu bavili o seriáli Slovania. Hlavnou myšlienkou bolo: "Avari idú!"

Psychopat v hradisku Furnau sa dostal k moci vďaka vražde dvoch ľudí a potom otvoril brány hradiska Avarom so slovami: "Vitajte bratia." Potom spolu napadli Slovanov zo susedného hradiska...

ilusion

Ja tomu bratovi z Pfizeru ďakujem. Dokázal, že škodlivé organizmy sa musia hubiť a nie púšťať do tela. A stačila k tomu len udička z pár miliárd, na ktorú hneď skočil.

ilusion

Podľa mňa je to klukovina ako Kotlebove 1488. Provokácia bez dosiahnutia akéhokoľvek cieľa, lebo tam ani žiadny cieľ nebol.

Páčila sa mi však reakcia nejakého pajáca, že neničme si políciu, lebo kto nás bude chrániť. A kto nás bude chrániť, keď vyhodia polovicu policajtov, lekárov, učiteľov atď. lebo sa nechcú dať zaočkovať?

ilusion

"Podobné prípady môžu skončiť dosť tragicky."

A 17. november sa blíži...

ilusion

Znova som o tom rozmýšľal: prečo chce byť s takým handicapom modelkou. Sem tam som pozeral Superstary a vždy je tam niekto, na ktorom aj ja vidím, že absolútne nevie spievať. A predsa sa prihlási. Mnoho prípadov je takého typu, že im niekto potvrdí, že spievať vedia. Napríklad jednej dievčine to povedala jej učiteľka spevu. Jasné, veď ak by jej povedala opak, tak by nezarobila. Iným to povedali kamaráti alebo rodičia, pretože ich majú radi a bolo im blbé povedať im krutú pravdu. Niektorým to možno povedali hajzli aby sa strápnili. Takéto decká sa potom v dobrej viere prihlásia a utŕžia hanbu pred celým Slovenskom. Ale Čaputová asi nebude patriť k týmto prípadom. Existujú totiž rodičia, ktorí považujú vlastné decko za najlepšie, najmúdrejšie, najšikovnejšie alebo najkrajšie, aj keď to tak nie je. Svoje decko potom všade pretláčajú, aby sa malo dobre. Takto som sa dostal k odvrátenej strane jedného pojmu, ktorý mnohí velebia a to je rodina. S týmto pojmom sa spája negatívna stránka s názvom rodinkárstvo.

ilusion

Presne tak. Títo moralizujú len keď to vyhovuje im. Keď im to nevyhovuje, na morálku kašlú. Správať sa objektívne k týmto ľuďom nemienim. Hádam nebudem voči nim brať ohľady, keď oni ku mne ani k ostatným neberú.

ilusion

Prečo si to nedá odstrániť? Lebo by ju nepustili na zhromaždenie čarodejníc. Inak, tomu všetkému sa dalo elegantne zabrániť, ak by nosila rúško, ako musíme my ostatní!

ilusion

Pri búrke padnutý strom zničil aj sochu panenky Márie, patrónky Slovenska. A panenka Mária nič. Ani svoju sochu nedokázala ochrániť. Pýtam sa sám seba, čo to asi tak môže znamenať?

ilusion

Staré dobré časy, keď sa hovorilo to je bordel ako na českej dedine. Teraz je bordel ako v Nemecku. Alebo bordel ako v Paríži.

ilusion

Kua to sú nejakí nepriatelia rodovej rovnosti. Aké dve matky? Rodič 1 a rodič 2.

ilusion

Brain? Nee.

ilusion

Aby nedošlo k nedorozumeniu, ja nespochybňujem ten mechanizmus, že ľudia (dúfam, že nie všetci) milujú všelijakých brutalistov. Len si myslím, že to neplati na židov, lebo ako sám autor písal, väčšina ľudí nevie o tom, že židia páchajú nejaké zlo. Ak si teda židov nespájajú s brutalitou, ako ich môžu kvôli brutalite milovať? Ako v dokumente Jesus camp, milujú židov preto, lebo v Biblii sa píše, že sú vyvolený národ.

ilusion

Veď už do Afriky posielajú aj naše missky na sústredenia, aby navnadili černoškov:

https://topstar.noviny.sk/moda/513121-finalistky-miss-vycestovali-do-gam...

Pozeral som raz z takého sústredenia video v TV a aj som sa zasmial na tom. Keď sa na naše dievčatká vrhol húf malých žobrajúcich černoškov a nedal im pokoj. Niektoré sa aj rozplačkali. Hádam im vtedy bolo dobré aj to naše Slovensko, za ktoré sa intelektuáli tak hanbia.

ilusion

Avari idú. Či skôr tentoraz Abari.

Drbe im tam už úplne? Izrael náš vzor predsa imigrantov neprijíma, lebo je to židovský štát. Navyše, ako sme sa dozvedeli v seriáli Slovania, Slováci vyvraždili Avarov, lebo ich nasrali. Vyvraždili aj židov, čo je traba neustále pripomínať a sú tu samí extrémisti. Dotiahnuť tu chudákov imigrantov môžu len bezcharakterné hovädá!

ilusion

A neustále by sa malo pripomínať, ako Slováci vyvraždili židov. Z ničoho nič, len preto, lebo boli židia.

ilusion

Podľa mňa autor zamieňa pojmy. Väčšina ľudí židov nemiluje, ale ľutuje ich lebo holokaust. Niektorí ich aj milujú, napr. americké protestantské sekty, ale to nie je kvôli brutalite, ale kvôli Biblii.

Väčšina ľudí nevie o židoch veľa, napríklad to, že Bugsy Siegel bol žid. Ako by ich mohla potom milovať kvôli brutalite, keď o tých činoch ani nevie? Ako píše sám autor: "Nezapomínejme ani na obecnou nevědomost živenou lžemi a cenzurou. Většině bělochů tak pravděpodobně zůstává pravda o Židech skrytá." Je to protirečenie.

Každopádne by sme židov mali milovať. Aj Winston Smith nakoniec pochopil, že musí milovať Veľkého brata.

Poďme všetci spolu: "Milujem židov."

ilusion

To je pocit, keď dlhoroční bojovníci proti konšpiračným teóriám sa stretnú za zatvorenými dverami v SIS a kujú tam pikle :)

ilusion

Ako vieme, že zomrelo skutočne 12 000 ľudí? A ako vieme, že zo zomrelých všetci zomreli na covid? Vo filme Matrix ľudia zomierali na zásahy guliek, ktoré v skutočnosti neexistovali. To preto, lebo pre myseľ boli skutočné. Ale to je samozrejme len film. Existuje ale aj masová hystéria. Ako keď niekto hovorí o všiach a každého začne svrbieť hlava. Preto sú podľa mňa v tejto veci hlavný vinník médiá.

Mnoho ľudí napríklad verí, že Ježiš uzdravoval ľudí. Možno aj to je pravda, ale on vo väčšine prípadov vravel: "Tvoja viera ťa vyliečila." Keď silná viera dokáže liečiť, nemôže aj naopak silná viera ochorievať, možno aj zabíjať?

Stránky