ilusion

authenticated user

komentáre

ilusion

Zajtra o 22 35 na STV začína ruský špionážny seriál Spiaci agenti, ktorý toho o rôznych vraždách a únosoch dosť vysvetľuje. Neverím vlastným očiam. Mal začať už minulý týždeň v hlavnom vysielacom čase, ale zrejme niekto zasiahol.

ilusion

Cyklista s ktorým mal Peter Sagan konflikt bol Belgičan. Ten nazval Sagana hlúpa opica. Niekto tu písal, že zmrdov treba dostať pod tlak a potom sa ukážu.

ilusion

Ako urobilo Sme rodina ĽSNS ;-) Potom možno by bola dobrá aj nová strana Smer Odina.

ilusion

Jozef Chovanec bol rovnako biely, ako tí Belgičania, ale ako vidíme len byť biely nestačí. Vkladať všetky nádeje do Ruska asi nie je dobrý nápad a rovnako ani do týchto západných bielych. Alebo žeby "bielych"? Obchod na korze: "Biely žid je horší ako žid, lebo pomáha židom."

Nečudujem sa, že Chovanec dopadol, ako dopadol. Tento malý nenápadný štátik Belgicko, v ktorom je čisto náhodou sídlo eú, mal kolónie v Afrike, kde sa pekne vyznamenal rôznymi zverstvami. Toto dedičstvo vyvolalo aj známu genocídu v Rwande, ktorá bola belgickou kolóniou. Viď nový film Tarzan.

Je to rovnaká sakrálna obeť ako Kuciak. Iniciály Jozef Chovanec - JCh - Jesus Christ. To údajne aj tvrdil v lietadle, že je Ježiš.

ilusion

Myslím si, že ešte jedna nová strana by tu mala vzniknúť - nová progresívna strana. A mohla by byť ešte progresívnejšia ako PS.

ilusion

Ak to nie je náhoda a má to nejaký symbolický význam, ten je podľa mňa takýto. Karvaš prevádzal peniaze vlády SR na prípravu povstania. Ak tam teraz bude jeho vnučka, znamená to, že bude prevádzať peniaze vlády SR na prípravu povstania - majdanu. Sranda na tom je, že vládou SR je v súčasnosti Matelko.

ilusion

Mne sa náhodou prejav páčil. A všetci by sme sa ním mali riadiť. SNP bolo podľa neho bojom proti ideológii vyvolenej rasy.

ilusion

Z konšpirologického hľadiska to asi obyčajná vražda nebola. Zabili ju 11.11 a násobky 11 často používajú okultisti - 911. Potom išla Potokárová do klubu 27. Obidve boli s východu. Teraz ide Farma západ vs východ. Akoby chcel niekto vytvárať národnostné napätie.

ilusion

Slúž opica diablovi a peklom sa ti odmení.

Máme pred voľbami. Obetujú Caput ovú ako Kuciaka?

Kramár povedal, že dlho živá nebude. Kramár je herec a herci idú podľa scenára. Je preto otázne, či to všetko, čo hovoril mal z vlastnej hlavy. Už som raz takú "srandu" zažil, keď Mr. Bean odrezával na obraze hlavu princeznej Diany a už živá nie je.