Populácia sa už zas zameriava na nepodstatné ciele

Ako je to vo vojne? V takej klasickej chaotickej "ručnej" vojne minulosti? Veliteľstvo, či situácia  prikazuje zaútočiť, bežať proti ústrediu ozbrojeného nepriateľa. Ale, ak je to len trocha možné, väčšina naverbovancov beží niekam bokom, kde tvrdia, je tiež nepriateľ - ale v skutočnosti tam hrozí oveľa menšie nebezpečenstvo.

Tak je to aj teraz.

To monštrum, čo vytvorila "moderná spoločnosť", ktoré je všade okolo nás, sa otriasa, duní a chrčí. Väčšinu svojich oviec už dusí a je treba niečo spraviť, aspoň si odreagovať hnev. A čo v takom stave správi bežný ovčan? Ide, vstáva  a .... zahne bokom a tam predvádza svoju "silu".

A to platí aj v Amerike.

Áno, hovorím o tom, ako minulý týždeň niekto umiestnil bombu pod monument "Georgia guiding stone".  Bomba rozbila jeden zo štyroch kamenných kvádrov a následne bol pre "nestabilitu" zbúraný aj zvyšok.

Tento kamenný artefakt, Georgia guiding stone, má nejasného "autora" - a tak sa stal terčom rôznych konšpiračných teórií. Viete - páni sveta, ktorí vládnu všetkým mocyným štátom, potrebujú ešte navyše "tajne" postaviť nejaký monument, kde rozdávajú rady. Lepšie povedané, kde prezrádzajú svoje "tajné" ciele. Takto utajení sú tí zákerňáci.

A predstavte si, píšu tam, že ľudstvo by malo byť zachovane v počte do 500 milionov. Buď ten text bol navrhnutý ešte v 19. či 18. storočí, alebo bol autor pokrytec, ktorý nechcel brať na vedomie, že ľudí je už dnes skoro 8 miliárd. No ale to práve dáva naším hurá alternatívcom zámienku aby odhalil, že "ktosi" chce vykosiť 7 miliárd ľudí!

Wow.

Aký inteligentný je tento (americký) druh alternatívcov. 

Autor textu monumentu nebol zrovna génius, ale aj technicky vzaté to bol nepodarok, keď dielo, ktoré malo vydržať nejaký čas (veď preto bolo z kameňa), navrhol tak, že nevydržalo ani pol storočia. Štyri labilné nožičky stola, stačilo trocha dynamitu a toto moderné Gobekli Tepe išlo k zemi. Ach jaj, nevidel nikdy pyramídy aby pochopil, ako sa stavajú večné monumenty?

 

Foto toho hrozného texu, a jeho prepis, ktorý požaduje, hrôza hrôz, aby ľudstvo žilo podľa prírody. 

 

 

 

1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
2. Guide reproduction wisely – improving fitness and diversity.
3. Unite humanity with a living new language.
4. Rule passion – faith – tradition – and all things with tempered reason.
5. Protect people and nations with fair laws and just courts.
6. Let all nations rule internally resolving external disputes in a world court.
7. Avoid petty laws and useless officials.
8. Balance personal rights with social duties.
9. Prize truth – beauty – love – seeking harmony with the infinite.
10. Be not a cancer on the earth – Leave room for nature – Leave room for nature.

 

"Satanizmus!" - kričia ameriko alternatívci a idú si búchať hlavu do tmavého kostola plného horiacich sviečok, modliť sa k židovskému molochovi, kde im ako symbol boha slúži socha skrvavenej mrtvoly na kríži. Ecce homo, to vraj nie je okultizmus, služba čiernym silám. 

 

Zhrňme to - monument dala zrejme postaviť skupinka hlúpych zbohatlíkov, ktorí nevedeli čo s peniazmi. Odrážal primitívnu americkú úroveň vedomia. Ale tí, čo ho zničili, sú ešte väčší blbci a hlavne je povšimnutia hodné, koľko takých bláznov jestvuje na Slovensku. Možno ani nie až tak veľa, ale bolo ich vidieť. Pozor na nich, dosť bolo kreténov.

 

 

 

 

ilusion

Ako viete, že za tou akciou sú takzvaní alternatívci? Bol niekto zadržaný a priznal sa?

Norman

urobil to určite nieto z Ameriky, mne je to jedno.
Podstatné je to, kto sa na tej myšlienke vytešieval - zas sú nespokojnosti ľudí odvádzané do nepodstatných kanálov. A dôkazy o tom, čo si populácia myslí, sú na webe.

ilusion

Podľa mňa je symbolika a reakcia na ňu úplný základ, ale tak každý máme svoje názory a ja nemusím mať pravdu. No ale čo by sme mali robiť? Lebo nič konkrétne som sa z článku nedozvedel.

Norman

Bol ten monument výtvor mocných sveta? Určite nie.
Tak prečo sa ľudia tak tešia?
Aký má vôbec význam zhodenie nejakej skaly? Nijaký, je to čistý nezmysel a možno ešte aj barbarstvo. Samozrejme, sú mnohé "pamätníky", ktoré sú doslovne stelesnením ideologického otroctva, ktoré zväzuej ľud. Prečo nik nevyhodí do luftu tie - ale odbavuje sa na nejasnom anonymnom dielku?
A odpoveď - práve preto, že autor je neznámy a preto nebude za to žiaden trest.
Prečo niekto nezničí symboly aktuálnej moci, ideológie niečoho, čo sa nesmie ani vysloviť (a Kušnírová to ani nevie vysloviť?)
Aj to by bolo nakoniec zbytočné, len zámienka pre chlpatých marťanov ... ale keď už....

ilusion

Ako môžete s určitosťou vedieť, že to nebol výtvor mocných? Ja neviem, kto bol za tým. Ale čo je viac pravdepodobné? Je viac pravdepodobné, že to dal postaviť nejaký z robošov, ktorých zaujíma pozeranie športu v televízii, chodenie do roboty a zarábanie peňazí, aby sa mali dobre, potom ich míňanie na alkoholy a zábavy? Alebo je viac pravdepodobné, že to postavil niekto z mocných. Pseudonym autora odkazuje na rozenkruciánov, monument je postavený tak, že odzrkadľuje rôzne astronomické záležitosti. Taký monument samozrejme musel aj niečo stáť a v prepočte na dnešné prachy je to viac ako 370 000 dolárov. No ja obyčajný človiečik by som ho nemohol postaviť, aj keby som chcel.

Ja nemám nič proti ničeniu aj iných symbolov, ale nevadí mi, že bol zničený aj tento. Ono je to pekné byť za to, aby bolo na svete menej ako 500 miliónov ľudí, pokiaľ sa to netýka mňa osobne, všakže. Napríklad jeden Bill Gates, jeden Soroš a jeden Rothschild je na mňa až priveľa, ale mám pozabíjať aj vás?

Norman

Symboly mocných sú napríklad obelisk vo Washingtone , štyri hlavy prezidentov v US skale (neviem kde), Matka Vlasť pri Volgograde. A tisíce sôch, vrátane partizáni v strede Blavy, monarchistický kult v Británii, čokoľvek.
Nejaký jeden pamätník, ktorého anonymita dokazuje, že ho nvytvorili mocní, lebo tí sa nemusia skrývať, ale skôr akýsi druh alternatívy, preto vo mne nevzbudzuje žiaden dojem, že je to dielo moci. Naopak, je to dielo niekoho, ktorý chcel takto zmeniť svet k lepšiemu, je to skôr dielo alternatívy.

Lebo uvažujúc ináč možno označiť za dielo satanistov aj prácu Rostasa, a dielo Lichtnera (pretože je dosť "neznaboh"), a konieckoncov na HS dosť často píšu o ufónoch a vojnách, ergo ... Predstavme si, že by niekto vypálil redakciu ZaV, a na webe v alternatíve by sa to prezentovalo ako víťazstvo správnych síl. Asi taký mám z toho zbúrania monumentu pocit.

Monument niečo stál ( i keď neviem, 4 skalné bloky s nápisom, no ja by som to na viac ako niekoľko desťatisíc nevidel) , ale všetko niečo stojí (aj zmienená alternatívna publicistika). Po svete, v USA zvlášť, je mnoho normálnych ale ako tak napakovaných ľudí, aby si také niečo mohli dovoliť.
V USA vôbec je (alebo bolo) samozrejme aj množstvo iných skutočných siekt, od mormonov až po Osha, aj spomínaní rosenkruciáni, woodoo a iní satanisti (o tom nemožno pochybovať). Nejaký skôr naivný text verejne napísaný nie je indikátorom zla - najhoršie zlo je práve to, čo sa skrýva.

No ale oslavná nálada po zničení kamenného diela už dávno vyprchala, ako to nikoho nezaujímalo, keď to stálo, je každému jedno, že to nestojí (len sa prejavili americkí talibánci). Ale ako spomínaš - jadro problému je spomínané varovanie, aby sa počet ľudí udržoval na nízkom počte. Pritom netreba nikoho zabíjať, stačí, ak sa ľudia v určitých etnikách či oblastiach prestanú kotiť AKO POTKANY.
Afrika, India, Čína - tri najviac postihnuté oblasti.

Alternatív sú stovky smerov, a preto nie všetky môžu mať pravdu, väčšina sa samozrejme musí mýliť. Táto téma o premnožení ľudstva je tiež jeden z bodov, v ktorom režim udržiava svoje ovce v omyle, že je na nich dobrý a lebo im ponechá blahobyt hromadného plodenia. Alternatíva aj preto nevíťazí, lebo vo viacerých oblastiach sa necháva zvádzať podobnými plochými emóciami (a áno, ja si myslím, že na mňa tieto nebezpečenstvá platia menej, ako na väčšinu, proste je to tak )

Norman

https://www.youtube.com/watch?v=9kx6r_gf6vs
tu je ukážka, ako hlavný problém s tými georgian guidestones bol počet obyvateľov, súľad s prírodou (aj keď to bol vlastne až posledný bod). Pretože mladfému hneď naskočil zabuvaný reflex otroka, reflex paniky z "eugenics", "moc spoločnosti nad jedincom" (v oblasti kontroly pôrodnosti, ach hrôza) a marxizm (pre US idiots hned vysvetluje - komunizmus, Pol Pot .....
Je to len ako ukážka, ako sú títo ľudia, v podstate "alternatívny" hladači, zotročení.
A to sám upozorňuje na to, že po výbuchu boli nenormálne okamžite odstránene ešte výrazne zachovalé zvyšky pomníka - bez vyšetrovania, forenzných stôp o výbušninách, a podobne. Ergo toto zničenie kameňov je sám o sebe podozrivý kriminálny čin, chránený režimom.

Kultivácia ľudstva, jeho populácie, tam je asi najväčšia bariéra proti racionalite presného antropologickom pohľade na ľudstvo - bez predsudkov, bez tabu, bez jeho zbožšťovania.
Veriaci abrahámovských náboženstiev nedokážu byť v tomto racionálni, pretože chaldejská tradícia je založená na zbožšťovaní človeka a jeho najprimitívnejších pudov. Materialisti to tiež nedokážu, lebo pre nich je vlastne tiež ľudstvo najvyššie meradlo ich primitívneho ekonomistického pohľadu na svet. Podobne je to s mnohými inými svetonázormi, až na zopár výnimiek.

nové