kali

authenticated user

komentáre

kali

"Myšlienka belošskej alebo nordickej jednoty znie pekne, chýba už iba jedno - presvedčiť Nemcov, aby sa na Slovanov konečne prestali pozerať ako na korisť a začali nás brať ako rovnocenných partnerov. Sú toho schopní?"

A čo tak začať od seba? Panslavizmus a žvastanie o slovanstve a neustale vyplakvanie s patetickou sebalutosťou nad krivdami, belošskej nordickej jednote asi moc nepomože.

kali

"Ale keby ju naozaj plánovali, asi by boli lepšie pripravení a nedošlo by k obliehaniu Leningradu, ani k bitke pri Stalingrade. To je môj nepodložený predpoklad."
Je rozdiel viesť utočnú vojnu a obrannú vojnu (na prope o tom už bola debata)

O tom, že Sovieti planovali zautočiť skôr nepisal len Suvorov ale aj Solonin. Niečo o tomto útoku naznačuje aj samotná debata Hitlera s finskmy ministrom Manerhaimom https://www.youtube.com/watch?v=oET1WaG5sFk&t=62s (bolo toto videou na youtube s sk titulkami ale samozrejme bolo zmazané).

Ďalším dôkazom je, že Sovieti už v v septembri 1940, tri mesiace pred operaciou barbarossa mali vypracovaný operacia groza plán útoku tzv Mobilisatsyoni Plan 41.

Admirál Kuznetsov člen ustredného výboru komunistickej strany vo svojích pametiach z roku 1966:

"For me there is one thing beyond all argument -- J. V. Stalin not only did not exclude the possibility of war with Hitler's Germany, on the contrary, he considered such a war ... inevitable ... J. V. Stalin made preparations for war ... wide and varied preparations -- beginning on dates ... which he himself had selected. Hitler upset his calculations."

Možme pokračovať ďalej
Moskva už 5. apríla uzavrela so Simovicovym režimom pakt o neútočení. Hitler to správne vyhodnotil ako nepriateľské gesto. Nemeckí vojaci objavili v Belehrade dokumenty, ktoré tento názor potvrdili. V dokumente zo sovietskeho veľvyslanectva sa uvádzalo: „ZSSR zareaguje v správnu chvíľu. Mocnosti Osy do značnej miery rozptýlili svoje bojové sily a preto sa bude môcť ZSSR náhle pohnúť proti Nemecku.“ Nemecký diplomatický analytik Ernst Woermann pripravil súhrn korešpondencie bývalého juhoslovanského ministra zahraničia. Woermann dospel k záveru, že sovieti „povzbudzovali Juhosláviu do prípadnej opozície proti Nemecku. … Sovieti robia chvatné prípravy.“ Nemecký veľvyslanec v Štokholme princ Wied odoslal 16. mája do Berlína depešu: „Tunajšia zástupkyňa sovietskeho Ruska pani (Alexandra) Kollontai dnes podľa mojich zistení povedala, že nikdy počas ruskej histórie neboli na západnej hranici Ruska sústredené väčšie vojenské sily, ako v súčasnosti.“

Becker, Fritz, Kampf um Europa, s. 123

Hitler dostával zlovestné známky sovietskych vojnových príprav aj z iných zdrojov. Z Helsiniek prišiel šifrovaný telegram, týkajúci sa sovietskeho námorného atašé Smirnova. Ten sa zveril svojmu americkému kolegovi Huthsteinerovi, že „Rusko bude musieť s najväčšou pravdepodobnosťou vstúpiť do vojny na strane ostatných veľkých demokracií.“ Veliteľ nemeckej kontrarozviedky Walter Schellenberg hlásil dramatický nárast sovietskej špionáže, podvratnej činnosti a sabotáží. Prístavná polícia v rôznych európskych prístavoch zadržala prístavných robotníkov pokladajúcich výbušniny na paluby nemeckých, talianskych alebo japonských obchodných lodí. Vo väčšine prípadov boli páchateľmi komunistickí agenti. Dánska kriminálna polícia rozbila obzvlášť nebezpečnú skupinu komunistických sabotérov vedených Ernstom Wollweberom. Členovia tejto skupiny od roku 1938 prepašovali na paluby lodí výbušniny a potopili takmer 70 lodí smerujúcich zo škandinávskych prístavov do Nemecka. OKW denne registrovalo sovietske prieskumné lety v nemeckom vzdušnom priestore. Priebežne dodávalo Hitlerovi hlásenia o neustálom zvyšovaní ruských síl pozdĺž spoločnej hranice. Tieto aktivity boli „v stále vyššej miere výhražnej povahy.“

Kunert, Dirk, Deutschland im Krieg der Kontinente, s. 80
Meiser, Hans, Verratene Verräter, s. 244
Becker, Fritz, Kampf um Europa, s. 179

Suvorovovi možno nesedia nejaké čisla alebo fakty (napr to, že Stalin zo začiatku podporoval Hitlera) ale ako vidieť so svojími tvrdeniami neobjavil ameriku a je viacero zdrojov ktoré v principe dávaju jemu za pravdu...

kali

Chapem a aj s tebou suhlasím. Narodný socializmus je len termín, zrozumitelný výklad akejsi sily, ktorý v danom čase a priestore bol navhodnejší, čo dnes nemusí platiť. Dnes ale práve nejaký vhodný termín resp. pojem ktorý by rozhýbal túto silu celkom absentuje...

kali

K tomuto sa hodí jeden citát, bohužial autor nie je známy ale natom moc nezaleží, ide hlavne o podstatu:

"Národní socialismus nebyl vynalezen nikým - byl vytažen z věčných zákonů přírody, které existovaly od narození vesmíru a které řídily celý život od doby, kdy se objevil první primitivní organismus. "

Celkovo pojmy pravica a lavica nemajú nejaké väčšie opodstanenie v Europskom ponimaní ako je "blaho pospolitosti alebo ľudu". Sú to pojmy ktoré odrzkadlujú skôr židovské videnie sveta a reality, vykorenenosť a degradacia hodnôt len na ekonomické ciele. Nakoniec aj sám Rosenberg stavial kapitalizmus aj komunizmus (z ktorých oba pojmy vychádzajú) do jednej roviny, kde podstata všetkého je len číry materializmus...

kali

Nejde o to si idealizovať antiku ale skôr ju považovať za svetlejšiu časť našej historie ktorá v prvopočiatku mala nakročený vývoj tým správnym smerom. Dekadencia antiky jak v pripade Grecka tak aj Ríma nastala až v neskorších dobách ich existencie, v prípade Ríma to už bolo cisárstvo a obzvlašť dominát. Rim existoval cez 800 rokov a je velmi kratkozraké celé toto obdobie, najmä čo sa týka morálky a etiky zovšeobecniť do jedného nemenného výkladu. Je určite jasné, že inak bola vnímaná homosexualita za republiky a inak za dominát a to nehovoriac o interpretacii dejín či už z kresťanského (ako Norman poznamenal) alebo dnes aj z neomarxistického židovského pohladu (nakoniec Rimania židov prenasledovali a tí voči nemu citia nenávisť ešte doteraz, preto sa všade s Rímom spajá deknadencia a rozvrat ako už spominaný film Caligula alebo aj serial Spartakus).

Intepretacia dejin antiky je problém, lebo tu je podstatné kto to interpretuje. Alexander Macedonsky je dnes a hlavne laickou verejnosťou predstavovaný ako homosexual z dôvodu že vytvaral akési bratské spolky, čo si nejaký neomarxistický latentný úchyl môže vysvetliť ako hromadný mužský grupač. Faktom ale je, že tieto spolky boli analogiou k dnešným napr špotovým týmom ako sú tie futbalove alebo hokejove.

Inak čo sa týka filmov ktoré tu boli spominané musím upozorniť ešte na jeden a to najmä pre výstrahu, ktorý podobne ako 120 dní sodomie sa snaží utočiť ešte priamejšie a zakernejšie proti tým ktorý predstavovali boj proti tomuto zvratenemu dekadentnemu uchylnému hnusu a to je film Ilse: Vlčica SS (film som nevidel ale stačil mi popis deju a trailer)
Rozoberať hollywood a ich podprahové snímky kde takmer vždy každú autoritu ako je general, doktor, načelník policajného zboru hraje černoch, zapornú postavu predstavujúcu väčinou sklonmi k sadizmu a nejakej sexualnej zvratenosti hraje Nemec a zdravý rozum predstavuje žid, je už zbytočne nejak viac komentovať.

kali

Ale Norman prečo si tak vzťahovačný? Veď som povedal, že jeho tvrdenia boli uražlivé a prehnané a nikde som nepísal, že sa s ním uplne stotožňujem. Nakoniec aj ty sám hovoríš, že na východe je tých vyborných genov menej. Tak prečo tento postoj? Rovnako nikde neurážam Slovenov tým, že by som ich porovnával s čiernymi ako sa snažíš interpretovať, naopak poukazujem nato, že do zahraničia odchádzajú tí najlepší z nás, otázkou zostáva, prečo nezostanú tu aby pomohli v rozvíjaní svojho národa, prečo Norman odišli? A ak má byť odpoveďou zlá finančná situacia, tak potom sa nemožeš diviť mojmu postoju voči východným krajinám.

Važne sa ale teraz pýtam, a to mal byť aj dôvod celej mojej reakcie, načo je dobré to Jurečkové video? Načo je momentalne dobré nadávať na Nemcov, Francúzov, Britov, Talianov atď atď...? A nasledne tvrdíš: "Ste dve strany, jedna tvrdí, že Západ už príliš zdegeneroval a druhá tvrdí, že naopak Východ má "zlú mentalitu". Podľa mňa nemá ani jedna strana naaozaj pravdu a môj nadhľad je práve v jednote, o ktorú sa tu už roky snažím, ale viac k tomu už asi nemám čo dodať".

A čo asi podla teba Jurečka v tom videu robí? Veď je to presne on čo narúša tú jednotu.

Čo sa týka tej mentality, ano je to to do velkej miery aj kultúrou a správne poznamenávaš, že malým národom je vnútená. A my ako malí národ nám neostáva nič iné iba túto realitu prijať, prispôsobiť sa jej a využiť vo svoj prospech. Ale keď už si máme vyberať od koho nám má byť vnutená bude pre nás najlepšie ak to bude zdravá stredná Európa na čele s Nemeckom.

kali

Zdá sa že sme sa nie uplne pochopili, inak si neviem vysvetliť tú snahu mi vkladať do úst to čo som nepovedal. Nikde som nepovedal, že Slováci sú hlúpi, alebo bez vôle. To čo som tvrdil si vpodstate povedal sám v predposlednom odstavci, citujem: "V Európe sú roztrúsené výborné gény, tie, čo držia svet nad vodou. Sú aj mimo Európu, ale tu je ich dosť vela. A sú aj na Východe Európy. Menej, ale sú, sú ničené a vysávané, ale sú."
Nejde mi o to dehonestovať Slovákov (alebo Slovenov, keďže ste tu už rozvírili tú debatu :) ), ale skôr kritizovať postoje ktoré implicitne naznačujú, že my sme nadradený nad belochmi zo západu ktorých nasledne považujeme za pôvodcu naších nesupechov a utrpenia. Tu treba byť sebakritický a povedať si pravdu, že z velkej časti za to môže naša mentalita. Grigoriy v tomto zachádzal až pridaleko, jeho tvrdenia hraničiace až s urážkami nemohli byť akcepotvané na tomto portáli a urobil si to čo si urobiť musel, ale ja som chápal čo chcel povedať a keď sa nad tým človek povznesie a zachová nadhlad môže jeho slová brať ako časť skladačky ktorá má pomôcť intelektualnej elite tohoto národa ho nasmerovať na správnu cestu.

A že je to zaležitosť kultúry? Kultúra je odzrkadlenie duševnej schopnosti národa. My sme si tú kultúru vytvorili a keď ju nahlodal židovský parazit je to naša chyba, že sme jú dostatočne neimunizovali. Ale toto je problémom aj západných krajin len s tým rozdielom, že tam musela tiecť aj krv, či už v prípade Francúzov (revolucia) alebo Nemcov (svetové vojny).

Ďalej píšeš
"Jasne sa dá len ukázať, že téza o genetickej odlišnosti východoeuropanov je teda v rozpore s tvojím volaním po "jednote belochov", "jednote árijcov". Jednota pána a otroka? To nejde dohromady"
Tvrdiť to, že za problémi v ktorých sme si môžeme sami určite menej narúša jednotu árijcov a bieleho sveta ako to, že za to môže západ.

A tvoj argument o úspešných Slovkákoch v zahraničí, je podobný ako argument o uspešných černochoch.

K otázke na koho strane stojím, jednoznačne odpovedám na strane bielej rasy ako celku a tá tvorí populaciu aj tých krajín proti ktorým Jurečka vo svojom videu štve, preto som sa proti nemu tak ohradil. Momentálne sme v situácii kedy tieto geograficko-narodnostno-etnické spory nemá cenu vyťahovať lebo máme spoločného nepriatela ktorý ohrozuje existneciu nás všetkých.

S tými poslednými dvoma odstavcami úplne súhlasím.

kali

Príčina naších neuspechov je celkom jednoznačne mentalita stredoeurópskych národov a slovanských krajín ako celku. Sme tu skoro všeci dobráci, pracovitý, svojím spôsobom slušný ale aj naivný. V žiadnom pripade nie sme tvoriví, disciplinovaní a zdravo agresívni, sme skôr užundraní ktorí sa vedia len sťažovať ale ododhlanie a vôla konať absentuje. Dobre vieš, že všetky tieto vlastnosti determinuje skôr genetický faktor ako ten enviromentálny aj keď ten v podobe pol storočia židovskéhosocializmu na nás zanechal svoje stopy, ale nato sa tiež nemôžme vyhovárať, prekážky nás majú posilňovať.

Nič to nemení ani fakt že mnoho naších na západe prerazilo. Čítal si najnovší článok na prope? Konkretne táto pasáž, citujem: "Vedieme politiku lacnej pracovnej sily. Už od roku 1998. Slovenská práca je lacná a preto sem prídu zahraniční investori, postavia fabriky a prinesú pracovné miesta a cenné know-how. Akurát je tu jedna vec, ktorú liberálni tajtrlíci zabudli povedať verejnosti aj zamestnávateľom. Že vinou nízkeho finančného ohodnotenia a absencií príležitostí k osobnému rastu, odídu do zahraničia všetky mozgy a prakticky všetci schopní, talentovaní a šikovní ľudia."

Majú mozgy su šikovní a schopní preto sa týto ľudia na západe uchytia a prosperujú čo ale nemajú je zmysel pre zodpovednosť, obetavosť a odhodlanie pomôcť svojmu národu aj za cenu svojho pohodlia. To sú primárne dôvody naších neuspechov. Môžme tu nadávať na západ ako chceme ale jediné čo západ s nami robí je že nás iba upláca konzumom a pohodlnosťou tejto modernej zvratenej doby. Krmia nás ilúziou o slobode, rovnosti, prepychu, hodnotovým rebričkom pretkaným bezduchým materializmom a my ako správne zdomestikované zvieratá sa dobrovolne vrháme do tohoto otorctva globálnych elit. Je to naša chyba, že sa necháme takto oklamať, podviesť a opiť.

A že tento režím je obzvlašť nepriatelský proti východnej Europe? A proti komu inému má byť už nepriatelský? Briti skončili s nástupom Cromwella, Francúzi po velkej revolúcii a Nemci po dvoch nakrvavejších vojnách v historii ľudstva. Neni to našou vínimočnosťou, je to len preto lebo sme na rade posledný v tomto svetovom boji medzinárodného židovstva proti arijstvu.

kali

Ale no tak, čo si asi myslíš, že si z toho videa vezme jednoduchý slovenský ľud? Hrdosť, obetavosť, disciplínu alebo snaď odhodlanie? Nie, jediné čo to docieli je že sa zase bude ukazovať prstom na zlých Nemcov a zlý pangermanizmus a veškerá tvoja snaha na tomto portali o stredoeuropskom priestore vyjde nazmar, lebo spása sa bude zase hladať tam kam biologicky aj kultúrne nepatríme a to v Rusku a nepriatelom bude opäť germánsky stredoeuropsky svet.

Jurečka sa snaži navodiť dojem historických krivd napáchaných západom (konkretne Nemcami) na východných národoch ktoré burcuje a priahne po pomste čo dnes pri súčasných problemoch sveta nemá vôbec žiaden zmysel a je kontraproduktívne. Geopolitické názory panslavizmu 19 a 20 storočia dnes vôbec nie su aktualne, chod dejín je dynamický a vďaka globalizácii sa okruh nepriatelov zužuje a otázky narodnostné nahradzujú skôr tie rasové.

Otrockou moralkou sú opijaný aj ľudia západu, ale problém východu to bol od nepamäti. Aj tým skvelým Rusom museli začať vládnuť severania vikingovia aby vôbec utvorili životaschopný celok. Nerád to Norman hovorím ale Grigorij mal v mnohých veciach pravdu, aj keď jeho vystupovanie nebolo hodné tolerancie istá dávka sebakritiky nám rozhodne neuškodí aspoň nie tu medzi nami a obviňovať za naše neuspechy národy ktoré sú vo všetkých sférach života prelezené tým istým morom ak nie väčším ako my je čistý alibizmus.

kali

Tento typ videí len nahráva do karát tým šovinistickým panslavistom ktorí tu poslednu dobu boli aktívny aby svoju vlastnú neschopnosť mohli zvalovať na nejaký pomyselný historický mýtus o agresivite germanov a pangermanizmus voči svojím východným susedom v extrémnych prípadoch siahajúcich až k obhajobe Stalinského Ruska. Ďalšie hladanie nepriatela tam kde neni, vyťahovanie narodnostno etnických sporov ktoré situaciu len viac komplikujú miesto toho aby ju riešilo v neustáli prospech medzinárodného židovstva.

Slovanské národy potrebujú hrdosť, ale tieto reči neprinášajú nič iné len nenávisť a rozbroje bielej rasy ako takej. Vyzdvyhovanie cností ktoré zo širšej perspektívy a z hladiska prírodných zákonov nie sú ničím iným len otrockou morálkou a následnom vyplakávaní o tom ako sme podrobený je tiež príznačné pre porazeneckých a zbabelých ľudí zapadajúcich nádherne do frázy "svet je na nič znamená, že ja som na nič".

kali

Je zaujímave ako taký sčítaný a informovaný človek vyjadrujúci sa s tolkou odbornosťou ku každému problemu a ktorý ako jediný sa tu musel pochváliť so svojou vyškou iq ma takéto karidnálne medzeri v historii, že dokáže nazvať Nemcov ako tých ktorí začali vojnu.

Boli to Anglicko a Francúzsko ktoré vyhlásilo vojnu Nemecku a nie naopak, po tom čo zautočilo na drzé Poľsko ktoré neprijalo ani taketo mierove ponuky https://www.youtube.com/watch?v=BIEi9lXM0_U&t=2s a navyše samo štvalo do vojny z prehlaseniami o tom ako ich armáda obsadí Berlín.

Ako Ch. Bewley dokumentoval, poľské nepriateľstvo a vojnové štvanie proti Tretej Ríši už v roku 1930, keď nikto v Nemecku ešte nevedel, že Hitler príde k moci a žiaden Nemec ani nepomyslel na nejakú vojnu s Poľskom, poľské noviny ” Die Liga der Grossmacht“ uverejnili nasledovné:
” Konflikt s Nemeckom je nevyhnutný. Musíme sa naň systematicky pripraviť. Náš ciel je nový Grünewald (bitva u Tanenbergu v roku 1414, ktorá zlomila moc Teutónov), avšak tentokrát Grünewald v predmestiach Berlína, ináč povedané, Nemecko musí byť porazené poľskými oddielmi v strede ich územia, za účelom zasiahnúť Nemecko priamo do srdca. Náš ideál je Poľsko so západnými hranicami na Odre a Nise. Prusko musí byť znovu dobyté pre Poľsko a v skutočnosti až po Spree.“

A keď vezmeme do úvahy ake masakre robili Poliaci na Nemeckých menšinách najmä v Danzigu ktoré bolo z 90% Nemeckým mestom https://www.youtube.com/watch?v=IcLzejHBzNo je uplne pochopitelné, že to Hitler a Nemci nemohli nechať len tak.

Hitler ponukol Britanii asi 25 mierových ponúk ktoré boli odmietnuté

Nemci bombardovali Londýn v auguste, pričom Britania začala bobmbardovať tie Nemecké mesta už v júni v tzv nočných náletoch https://www.youtube.com/watch?v=6Heg3X2AfLI

Takže ano treba poznať najprv fakty a potom možme moralizovať nad tými ktorí vo svojej arogancii a nevnávisti voči národu ktorí sa previnil len tým, že sa chcel vymaniť z ich finačného zovretia neváhali porušovať všetky pravidlá a v situácii kedy svojho nepriatela mali na kolenách ho ešte zákerne skopali na zemi.

„Kdo odnaučil se plakat, ten učí se to znova při zániku Drážďan“

~ Gerhard Hauptmann ~

kali

Drang nach Osten je len jedna verzia výkladu historie a ďalšia forma uplakaného panslavizmu o akejsi sile a vynimočnosti Slovanstva a krustosti Germánov. Boli to Poliaci Slovania ktorí mali velkohubé vyhlasenia, že Berlin je ich mesto. A tak isto ako aj maršal Pilsudsky povedal: "Silne verím v čestné úmysly vášho Vodcu, avšak povedzte mu, že by nemal prehliadnúť skutočnosť, že odveká nenávisť môjho národa proti všetkému nemeckému je bezodná" nebolo ničím iným len prokovakcie.

A nemusíme isť až tak do minulosti, stačí sa aj dnes pozrieť do najväčšej Slovanskej krajiny ktorú mnohý považujú za spasitela sveta, že čo to tam maju za neobolševických pohrobkov schovávajuci svoje imperialne chuťky za nacionalizmus http://www.mojevideo.sk/video/28045/ruski_vlastenci_vyzyvaju_k_okupacii_...(cz_titulky).html

Nemecko dalo svetu na poli vedy, technologii, fylozofie, umenia a kultury len za posledných 150 rokov takú kvalitu o ktorej môžu všetky slovanské krajiny len snívať a to ich je niekolko násobne viac. Nalejme si už konečne čistého vína a prijmime fakt, že Slovanské národy nedosahovali kvalit toho Nemeckého, rovnako ako dnes čierna rasa nedosahuje kvalit tej europskej, takže akési lamentovanie o menejcennosti malo svoje opodstatnenie, veď aj sám tvrdíš, že sme neboli jednotny. A koho je to asi chyba? O zbytok sa už vždy postarajú večné zákony prírody.

kali

Keď už máme ten deň nezaškodí si pripomenúť kto to vlastne zvíťazil

https://www.youtube.com/watch?v=QANHAnNynWw&list=FLF1nF20nPakY0xx8WEXpMlw

kali

Aman musím ťa pochváliť za tieto preklady a hlavne výber videi. Presne toto inteligentnejšie rasové povedomie, ktoré má dnes ešte väčšie opodstanenie ako nacionalizmus, chýba slovenskému disentu ako soľ. Škoda, že už nerobiš preklady na prope, dosť tým utrpela jeho kvalita, ale tak chápem, že času je vždy málo a treba ho rozložiť čo najeefektivnejšie.

kali

Zmizli videa od uživatela Svatobor, ktorý robil preklady Vargových videi. Neviem, či je tento uživatel len zablokovaný, alebo aj komplet vymazané všetky jeho videa, lebo na svojom profile tam nemá nič.

Nejaké Vargove videa prekláda aj Iron Dawn https://www.youtube.com/channel/UCflIehNGDeV6l9un2ifup5A ale neni toho vela.

kali

To druhé video s cz titulkami (aj keď trochu zostrihane) https://www.youtube.com/watch?v=uOxf7OuTYHw

kali

presne k tomuto bolo mierená moja otázka. V tom sú židia majstri, k pretváraniu gójov k obrazu svojmu. Robia to všade, Briti si to odniesli najviac, lebo od nástupu Cromwella tam židia získali naväčši vplyv v Európe.
To z čoho tu boli Briti obviňovaní ja v žiadnom prípade nejdem spochybňovať, jedine k čomu som mal a mám výhrady je, že sa to dáva za vinu im ako národu, ako keby to čo robili majú vo svojej povahe, v krvy, v génoch. Briti sa stali len nástrojom, rovnako ako sa nim stali Rusi keď moc prevzali boľševici, a tak ako je dnes celá biela populácia otrockou silou medzinárodného židovstva. Momentálne sme v takej situácii, že viniť ich za historicke krivdy ktoré napáchali z dôvodov ideologickych vplyvov vyprodukovaných cudzím elementom, je absolutne žbytočné. Odporúčania ako „Najprv si to musia odsrať“ sú načo dobré, k čomu to prospeje? Budú si museť aj Rusi odsrať to, že komunisti pozabíjali 100 milion ľudí, budú si museť Francúzi odsrať dobitie Bastili a ích slavne „rovnosť, sloboda a bratstvo“ na ktorom je postavený princíp celéj západnej politiky?
Ano, dnes majú Anglosasi asi najzdegenerovanjšie myslenie v rámci Bielych ľudí, čo je ale dôležité, neni to biologického charakteru a na tom treba stavať.

kali

Otázka by skôr mala znieť prečo sú Briti iní, horši, bezcitnejší, egoistickejši? Je to dané geneticky alebo ideologickym dlhotrvajúcim ovplyvňovaním?
Ale aby som odpovedal, zostane z neho príslušníkom bielej rasy.

kali

Nemci si dovolili pred 80 rokmi pomenovať pravým menom pričinu problému, a vymyslieť spôsob jak sa z tohto problému dostať. Nehovoriac o tom, že sú vrcholom bielej rasy, sú najdisciplinovanejši, najschopnejši, najpreciznejši a v tej dobe pravdodobne aj najinteligentnejší spomedzi všektych Európskych národov. Dnes za túto bezočivú drzosť nesú následky. Otázka nemá znieť, že prečo sa neboja Nemecka, veď oni sa ho už dávno nemusia báť, oni ho už uplne zničili a jeho ruiny ovládajú a tých ktorých sa báli tých už dávno pozabijali. Tá správna otazka znie, že prečo sa Nemecka báli?

Tu by som chcel ešte primopineku k tomu Rusku, kedže aj na tomto portali mnohí Rusko považuju za akusi opoziciu medzinárodnemu židovstvu. Nemyslím si, že po boľševickej revolúcii a po tom akú moc tam židia mali ju len tak stratili. Podla niektorych údajov a štatistík židia tvoria štvrtinu nabohatších ľudí v Rusku. Putin chova priatelsky vzťah s Izraelom, popieranie holokaustu je v rusku trestný čin, Putinova politika neni nijak zvlašť rasovo orientovana, práve naopak vo svojích prejavoch vyjadruje podporu menšinam a islámu, a životna úroveň Ruska sa tiež pohybuje niekde v priemere.
Takže prečo Rusko, čo nasvedčuje tomu že by pre bielu rasu bolo prínosom okrem toho, že ho hlavnoprudove media považuju za zlo? Židia sa neboja Ruska, nemajú sa ho prečo báť rovnako ako v pripade Nemecka, Rusko bolo porazené a to ešte ovela skôr. Tí najlepši Rusi boli pozabíjaní pri besneni toho obludária zvaneho komunizmus a po nich tu nezostalo nič alebo nikto kto by bol schopny povzniesť Rusky ľud na nejakú vyššiu uroveň.

Realita je dnes taká, že skutočné národy sú len ilúzia, existuje len štátny aparát riadený medzinarodnými finančníkmi ktorý pod touto formulkou rozumeju len goegraficke označenie koncentračneho tábora svojich nevolníkov, pracovníkov alebo otrokov. A rozpory medzi západom a Ruskom neni ničím inym ako hašterenie sa o prirodné zdroje týchto medzinárodnych židov ktorý nato používaju svojich hovorcov v podobe prezidentov krajin a ich ministrov. Globálny obchod spôsobil že národy už neexstujú nemjú svoj význam, lebo jediné čo zaujíma neviditelnú ruku trhu je zisk. Toto je odkaz povojnovej éry a porážka národneho socializmu.

Ale vy toto už musíte vedieť a ja tu len opakujem to čo vám je pravdepodobne už dávno jasné. Normanovi sa môj postoj bude zdať tradične defetistický, ale priznať si realitu taka ako je za defetizmus nemožno považovať, hold prehrali sme vojnu a sme zajatci medzinarodneho kapitalu, čo môžeme proti tomu robiť?
Žvastanie okolo toho nám asi nepomôže, politicky nejak úspešní tiež nie sme, režim si na to sakra dáva pozor aby sa niekto taký dostal k moci a keby aj tak čo? Posledný kto mal aj realnu moc snaď ani nemusím pripomínať jak skončil. Spoliehať sa na nejaké politkce frakcie, či u nas Kotleba, vo francuzku Le Pen, v Rakusku Hoffer atď... je tiež pekne zúfale obzvlašť keď vidím že tieto politicke zoskupenia alebo hnutia nemajú žiadnu jednotnú a pevne zakorenenú ideologiu na ktorej by sme stavali do budúcna v pripade ak by sa nám podarilo akúsi revolúciu vyhrať.

Tu treba začať, musí vzniknuť ideologická a svetonazorova jednota naprieč celou Europou, Amerikou, Ruskom a všetkých bielych ľudí na tejto planéte. Zbytočne sa tu budeme utešovať a davať si nadeje o tom ako sa pomery menia, ako narastá odpor, stupaju preferencie rôznym nacionalistickym skupinam a stranam, načo? Od 45 sa nič nezmenilo, situacia sa len zhoršuje, v najlepšom pripade vyusti k revoltu, ale aj ta bude na nič keď jej jediny praporčici sú politicke zoskupenia alebo hnutia ktore so sebou nosia prehnity zapach židovskych ideologii či už je to naboženský vo forme kresťanstva a islamu alebo politicky vo forme kapitalizmu, liberalizmu a individualizmu.

Vy Norman hovoríte o germanskej renesancii tej dobe, a ja s vami súhlasím, ale dnes to musí byť renesancia rasova, nesmú sa stavať bariery v podobe narodnostných alebo naboženských sporov. Národnosť ako som už povedal dnes neni v trende, je bezvýznamna a pre nás len naškodu, vracia nas späť do 19 storočia. O náboženstve je zbytočne rozpravať, kresťanstvo musi zmyznuť z hláv bielych ľudí.

kali

V tomto pripade má Aman pravdu. Nadávať a opovrhovať Britmi lebo napáchali zločiny ktoré boli v režiji židovskej moci ktorá tam už od Cromwella zapustila tak hlboké korene ktoré nemajú obdobu v žiadnom inom národe (s vynimkou USA) je uplne zbytočné, a iba rozdúchava vnutro rasovu nevraživosť. Biela (arijska) rasa vymiera, a my sa stále budeme navzajom obviňovať a vyhadzovať si na oči zločiny ktoré sme voči sebe napáchali, bezohľadu nato, že skoro vždy za nimi stál židovsky vplyv alebo ich zhúbne ideologie.

kali

Velmoci ktoré disponujú s jadrovým arzenálom ich určite nepoužijú proti tomu kto tieto zbrane vlastní tiež. Použili by ich iba v prípade ak by protivník nebol schopný útok rovnako opätovať, ciže nevlastnil by jadrovú zbraň a ak by vybočil z rámca medzinároneho finančníctva postaveného na dlhovom princípe, to jest dokázal by byť sebestačný a uživiť svoj ľud a existovať v jeho prospech. Všetky štáty ktoré majú to právo vlastniť jadrové zbrane nijakým spôsobom sa z tohto globalneho kapitalizmu nechú a v niektorých pripadoch nemôžu vymaniť.
Tento svet môžu čakať len dva realne scenáre a to buď postupný regres ľudksého spoločenstva na úroveň stredoveku resp blízkovýchodných krajín, súčasné pomery v politike, kultúre a v spoločnosti tomu aj nasvedčujú, alebo inciatívu prebere rasovo uvedomela biela populacia zjednotená v jendotnom svetonázore ktorá odsráni pretrvávajúci chaos zapričinený ideologiami vyprodukovanými židmi a inymi asyrskymi a semitskymi rasami.
Tu by som sa chcel ešte vyjadriť k myšlienke o vládcoch sveta. Neexistuje žiaden konkrétny vládca, a ani skupina vládcov. Odmietam tvrdenie, že udalosti vo svete sú planované nejakou tajnou skupinou alebo spoločnosťou ktorá vzajomne kooperuje celosvetové dianie. Táto myšlienka je veľmi naivná, zaváňa konšpiračnými bludmi a najmä a to je nadôležitejšie predceňuje našich nepriatelov. Problémom sú dnešné pomery či už politické, socialne alebo kultúrne všetko je presiaknuté ideologiami a myslením odzrkaldujúci židovský charakter. Doslova židia robia z ľudí židov. Tí čo majú realnu moc, majitelia nadnárodných korporácii si možno ani sami neuvedomujú akú moc majú a keď aj ano, nezaujíma ich nič ine iba ako uspokojiť svoje momentalne primitivne potreby a pôžitkami obšťastniť svôj vlastné „Ja“. Na nejakú organizovanú svetovládu môžu kašlať. Títo ľudia sú duševne vykorenený, tzv homo economicus, bez hodnôt, bez zmyslu pre povinnosť, odvahy, cti a sebaobetovania, rovnako ako skoro celá táto spoločnosť, ktorá zavrhuje cnosti ktoré zdobili arijskeho ducha a necháva ich nahradiť tými cudzími oslavjucúce nízkosť človeka. Hold ale ničiť a rozpútavať chaos je vždy jednoduchšie ako tvoriť a zavádzať poriadok, oni si to už dávno uvedomili že nato nemajú a nikdy to nedokážu, preto menia svet na obraz svoj, svet v ktorom budú mocť byť aj oni úspešný.