Hierarchia moci v SK

Tak nejako to vyzerá. Obrázok je mierne vulgárny, ale vždy je to nejaká taká reťaz. Dal som to sem pri tej príležitosti, že dnes bude zas stretnutie (ne)užitočných idiotov na námestí. Vraj príde aj mister AIDS-Nestačí. Fuj, ale aspoň ukážu, čo (ne)dokáže ulica - bez zákulisných podlostí nedokáže takáto ulica proste nič.

Norman
Roland Edvardsen

Autor obrázku sa očividne inšpiroval tým humusom "Human Centipede", ktorý sme tu už raz spomínali. Ale k Mr. AIDS-u sa to hodí perfektne. Dokonale to vystihuje, čo rád robí. :-)
Len jedno nechápem: ak dokázal vydržať mať čuráka v riti, tak predsa musí vydržať aj Gašpara za policajného prezidenta. Však musí byť chlap, nie? :-D

Norman

je na mňa naozaj vulgárny a hlavne fekálny. Ale napadlo ma, že by sa hodil dať na transparent a prísť s ním medzi demonštrantov. Je to taká icjh úroveň. A sloboda slova a prejavu je predsa zaručená, to oni stále deklarujú, určite by nenamietali.

Žiaľ, napadlo ma to až teraz, vo štvrtok som nestihol, ani som tam nebol. Možno nabudúce.Možno sa toho ujme tá jediná sila, čo je vraj schopná odporu - katolíci. Hm, sa čudujem, že ju doteraz ani nevidno.

Roland Edvardsen

Katolíci nemajú čas na také nepodstatné veci - musia riešiť neratifikovaný Instanbulský dohovor, ktorý väčšina strán nepodporuje. Veď vieš, Satan nikdy nespí. :-)

Obrázok je fakt hnus (veď ako som písal - inšpirovalo sa to tým zvrhlým filmom), ale tak na hnus častokrát treba s hnusom, aby si čo možno najlepšie vystihol jeho podstatu.

Norman

Ale riešia aspoň ten Istanbul?

Za socíku bol Pacem interris - taký spolok katolíkov s komunizmom. Dobre si ten spolok treba zapamätať, zvlášť, keď sa zas bude spomínať nejaká "svičková demonštrácia". Všetci tam boli, praktiky všetci podstatní farári - to bolo čosi ako členstvo v strane z ich pozície.
Aj teraz čakakajú, prikyvujú, hubu držia opatrne. A za predsedu KDH si zvolili psychopata s hnojom ... no dobré to slovenskí religio konzervatívci vedú, dobre.
A čo Kotleba, dnes už kričal za boha a národ?