idar

komentáre

idar

To je celé. Už to tak chvíľami dokonca aj vyzeralo, ale nakoniec to nevyšlo. Škoda, zábava sa nevydarila a konkurent prežil.

Odpoveď je v predchádzajúcom článku. Ľudstvo je zahnané do kúta, atmosféra hustne, polievka redne, premnožené potkany sa začínajú navzájom požierať. V civilizovanej spoločnosti nemysliteľná vec. Tam by to zaujalo možno deti školou povinné, ovšem iba tie s horším prospechom. A tým by už učiteľky vysvetlili, o akú zhovadilosť ide.

idar

ale pripúšťam, že mohli označiť cundru za "historickú". To by ma vzhľadom na povahu režimu vôbec neprekvapilo. A čo sa týka toho havchánovho slovníku, prečo sa na to pýtaš mňa? Ja jeho mentálnu aktivitu nemienim ani len technicky analyzovať. Bolo by to zbytočné, je toľko dôležitejších vecí.

idar

správal obozretnejšie a hladeľ sa držať Flašíkovej cundry. V ľuckej reťazi, aká to znamenitá talmudistická metafora. Žeby zmena doktríny? Ani né. Každopádne sa na kultivovaných neonáckov svädomito teoreticky predpripravil, každý si mohol ten slaboduchý slint prečítať.

idar

ale ten pravý je vždy len jeden. Veď vo tom tá viera je. Príliš veľa vykladačov na jeden mizerný manuál. Patláma, patláta, vulgáta.

idar

že Rusko je jednou z najvyspelejších demokracií na svete. Všade inde by tribúnov typu Judaľcova korporácie už dávno odstavili. Taká pluralita a sloboda ako tam nie je nikde. A už vôbec nie v podkarpatskej provincii. Nenadarmo dnes priam až eschatologicky veštil doktor Fígeľ v prepytujem diskusnej relácii, že so slobodou je u nás amen. Ide ju zožrať sedemhlavý netvor etatizmu.

To však nič nemení na skutočnosti, že demokracia je dekadentný systém, bordel, nestabilný prechodný stav ku sofistikovanejšiemu usporiadaniu. Veď aj Francis Fukuyama už pripustil, že to s tým koncom histórie netreba brať až tak vážne. Prvé lastovičky sa už každopádne objavujú. Ani netreba chodiť ďaleko po príklad. Orbánov režim bez veľkých hemungov demokraciu zrušil a nikto si ani necvrnkol.

idar

má len hodnotu aktuálnych štekov z nemeckého bulváru. Nič viac. Ak teda nezarátame tie originálne fabulácie o údajnom venovaní a následovnom zmiznutí v aškenázskom režime po vojne. Ty, chlapče, Nemcov veľmi, ale naozaj veľmi podceňuješ. SSácka elita dobre vedela, prečo ten fragment odkúpila alebo inak vyhandlovala - to je úplne jedno - a starostlivo uschovala. Neboli to takí debili, čo by stoporneli pri prvej kvázibudhistickej svastike. Ako ty. Hodnota toho nálezu spočíva v jeho unikátnosti a nie v nejakej bežnej svastike. Na tej sa môžeš do sýtosti pokochať aj na mrežovaní okien Primacionálneho paláca a nemusíš s tým hneď otravovať verejný priestor.

Ostatne, sami autori priznávajú, že v otázke pôvodu skulptúry vôbec nemajú jasno. A to nielen z hľadiska etnologického a religiózneho. To zobrazenie Vaisravanu je len postulát, jedna z mnohých interpretácií. Na rozdieľ od teba som ten pôvodný Buchnerov článok v žurnále "meteorologickej spoločnosti" (Meteoritics & Planetary Science 47, Nr 9, 1491–1501 (2012)) čítal, a teda viem, čo si mám myslieť o použitej metodológii a konfidencii. Aj keď tam nie sú uvedené žiadne chemické raw data, ani ich evaluácia. Tak to ale žiaľ v týchto neexaktných vedách už raz chodí. Tento typ vedomostí ale s nedoukmi tvojho razenia na tomto mieste zdielať nebudem.

 

idar

Keby som upresnil, že sme ju dali sterilizovať a hierarchia sa aj tak neustanovila, a naopak, poprel by som všetko povedané. Toto je ovšem veľmi špecifický prípad a neradno ho zovšeobecňovať. Videodokumentácia je k dispozícii u vedúcej.

idar

Nech si ťa cvičí sama Ema. Ja na teba nemám čas. A ani sa za teba nemusím hanbiť, aj keď vlastne nie je pred kým. Ja teda za normálnych okolností tie tvoje slohy nečítam, tak ani neviem, na čo a načo Buheh odpovedá. Len ma teraz upútala tá signálna modrá farba, tak som si pomyslel, že to asi bude niečo veľmi dôležité.

Ja už naozaj neviem, ale v diskusii so zrelými jedincami obyčajne netreba veci, ktoré sú úplne zrejmé, dovysvetlovávať. Už si sa niekedy zamyslel, prečo cigánsky problém (pozn. nie cigáni) neexistuje napríklad v nemecky hovoriacich krajinách? Správnou odpoveďou nie sú žiadne demografické alebo migračné počty, ale autorita. A civilizácia. Lepšie povedané ich zvyšky. Z akého titulu ty požaduješ, aby sa cigáni nechali dať kastrovať. Obvzlášť keď si priposratý požadovať ten najzákladnejší stupeň represie a úplne ignoruješ logiku problému. Tým je totiž chýbajúca hierarchia. Veď pred vami nemajú rešpekt ani len všelijakí podradní paraziti Lackovia Oravci a naďalej si drzo a verejne nárokujú "svojich" dvesto miliónov. Čo si o tom majú potom myslieť rómski spoluobčania. Nemýlme si cigáňov s Palestínčanmi. Empíria nás učí, že tu je represia nepostrádateľná. A mimochodom stáročiami overená. Mysli induktívne, nie deduktívne. Na sterilizácie ten pravý čas ešte len príde. Vtedy, keď systém bude fungovať tak, ako má.

idar

čo sa vo vlčom hrdle naozaj ocitla, a pritom z toho celkom dobre vybŕdla. Ešteže nás má, sviňa jedna.

idar

aby si Sloveni dokázali vo svojej vlastnej krajine zjednať autoritu. To je síce úplne elementárna vec, ale keď sa jeden pozrie na tie aktuálne 'psie kusy' v bulvári, je zrejmé, že tu šlabikár civilizačnej hierarchie nikdy nikto nečítal. Čo má potom robiť ten úbohý cigáň, čo ani nevie, že bol medzičasom nedobrovoľne povýšený na Róma - to je mimochodom nekorektný a dehonestujúci výraz - keď vidí pánov do pol pása trčať v teutónskej riti a drieť na vyšinutého Kórejca? Pochopiteľne, že siahne po R-stratégii -štandardnom genetickom programe.

Takže základné opatrnie spočíva v civilizácii spoločnosti. Slovenskej spoločnosti. Nechcem tvrdiť, že sme po najnežnejšej revolúcii celkom stratili dvadsať rokov, ale načim pridať.

idar

Ak nie, tak sa vytetel zo svojho hniezdočka, resp. vÄzenia, v malom Jeruzaleme (= BA Staré Mesto) a poobsmŕdaj trochu po podkarpatskom vidieku. Tam pochopíš, ako sa strohé čísla manifestujú v surovej realite. A aké skutočné represívne opatrenia si situácia vyžaduje. Ale inak si jadro problému definoval presne a neomyľne. Asi tak ako občianka Radičová pri povodniach. Zastavte tú vodu!

Mimochodom, všetky tie tri highlightované modré punkty na Slovensku bežne fungujú už dlhé roky. Možno nie jedno decko, ale dve tri, či štyri. Lenže to je aplikované len na bielych asociálov. A preto, zavretý cigáň sa rovná sterilizovaný cigáň. Aspoň predbežne.

idar

Šetríš nám tým administratívne náklady. Existencia takých čísiel ako ty názorne demonštruje, že ľudstvo slobodné byť nemôže. A ani nikdy nebude, keďže na to nevyužilo ani túto jedinečnú éru ľahko dostupných fosílnych energií. Vy si vždy vyberiete klietku, aj keď vám tam už nesypú žrádlo a nevymieňajú v pravidelných intervaloch podstieľku. Nanajvýš vystrčíte ňufák, keď sú dvere dokorán otvorené ako teraz, v tejto prechodnej internetovej fáze.

Takže, odkrám sa niekam preč, toto nie je miesto pre teba.

idar

sa síce dá povedať aj rafinovanejšie, ale pánbozaplať aspoň za to. V Eurosajuze už prišli na to, že reči o nadprodukcii ropy sú čisto imaginárnej povahy, zato ich zdroj je celkom reálny. Čísla nakoniec presvedčia každého idiota, aj keď je už neskoro.

A pritom je riešenie také jednoduché, vysrať sa konečne na celý Usrael. Bez nás tu vojnu neurobia. No neurobia, môžu mať nukesy nasadené v každej zahradkárskej kolónii. My tu v Podkarpatí sme už každopádne svojou troškou proti šíreniu psychopatizmu prispeli. A odteraz sa už budeme pozerať iba na Východ, odkiaľ prichádza inšpirácia a nie prosperita geniálnych zelených núl krytá našou krvou.

idar

Hlavné je, že dnes je svet čistejší ako včera. Ono sa to samo vyspraví, sme predsa v katabolickom procese. Radosť žiť, ráno sa zobudíš, a vždy je o jedno hovno menej.

idar

a súčasne nenakŕmiť aj mačky. Divé sýkorky versus mačky domáce. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, toť naša lokálna diléma.

No ale hlavné je, že sme volili, volili správne a svedomie máme čisté.

idar

To ste chceli povedať? Tento systém zbankrotuje aj bez nášho pričinenia. Nie je to len o funkčnosti, ale hlavne o tom, že sa už nachádza v prezrelej stacionárnej fáze. A nastáva ľúty boj o živiny. Napríklad o to plynové potrubie, potom o kus žvanca, a potom už iba o holý život. Odporúčam voliť podľa pudu sebazáchovy, to je jediná istota.

 

Rozhovory s politikmi bývajú zväčša iritujúce, plné stupídnych drístov, ale tento s prostorekým Maroškom (nie tým od Rázusa, lež s dobre informovaným Šefčovičom) je ozaj hodný povšimnutia.

Zaspávate niekedy so strachom, že eurozóna sa rozpadne, alebo ju Grécko opustí?
V Bruseli som zažil niekoľko bezsenných nocí, ale verím, že sa prijali opatrenia, ktoré udržia jednotnú európsku menu ako silnú a stabilnú. Ťažké noci sa spájajú s viacerými témami.

Napríklad?
Keď rokovanie ministrov financií rozhodovalo o tom, aké záruky sa poskytnú bankám, aby sa ochránili vklady občanov. Debata bola napätá. Keby sa nedosiahla dohoda, dokonca najbližší spolupracovníci ministrov by utekali do bánk vybrať si peniaze.

 

Ak by to stále ešte niekto nerozšifroval, vklady občanov ochráni inflácia. Dobrého my máme komisára, je k nám úprimný. Aj keď na to na prvý pohľad nevyzerá.

idar

by si psychopat Sarközy zaslúžil štranek. Nie preto, že by sa tu etabloval ďalší humanitárny masový vrah s úchylkou pre prachy, moc a terorizmus, takých tu bolo a bude, ale za zločin proti civilizácii. Do pestrých franzúskych dejín by sa to bezpochyby celkom vhodne vtmelilo, keby ten podradný cudzopasný zmrd odvisol. Našťastie sa zdá, že Putin a Obama majú podstatne viac rozumu. A zdravého kalkulu.

idar

Toto bola predsa vždy parketa pre našeho univerzálneho podkarpatského génia:

http://deletsme.blogspot.com/2008/08/iaston-zoznam-idov-mieancov-v-polit...

Zalarmovaný aktuálnou vnútropolitickou situáciou predčasne vyliezol z hibernákulama, čo viac si môžme priať.

idar

vedu, výskum a školstvo je tu až až. Hlavne v poslednom čase sa nám utešene namnožili. Lenže ich pozornosti akosi uchádza, že "nevhodnú štruktúru ekonomiky" má aj také Česko a tam sa do rozvoju výskumu a vyššieho školstva investuje napriek tomu nemálo. Pokiaľ teda zrovna nevládne nasadený konvertovaný byrokrat Fischer, ktorý dusil čo sa dalo a banány rozdával len tam, kde bola ochota ísť do joint projektov s Izraelom. Teda kolaborantom. Ale to je len taká anomália, trend je inak dobrý a hlavne všeobecne chcený.

Predčasné voľby našťastie zabránili implementácii ďalšej Miklošovej klientelistickej rozkrádačke pod krycím menom Minerva. Európske, teda naše prachy, inovatívne aplikované na kontá strádajúcich firiem členov a priaznivcov mafie. Viac za tým hladať netreba.

Zbytočne sa ale nádejať, že sa tak skoro niečo zmení k lepšiem. Nie je na to fundament. Slovenským makakom posadnutým, ako inak, gorilami zjavne neprekáža, že majú síce integrovanú ale holú riť a malo by sa s tým začať niečo robiť. Naopak, všade ju otŕčajú a presviedčajú celý svet, že je to tigria tlama. Mozog, rozumej rozum, je dnes v Podkarpatí všeobecne vnímaný len ako prebytočná periféria, piaty hnát. Čím väčšia kríza, tým lepšie, aspoň sa je na čo vyhovo-riť. Kedysi v deväťdesiatych rokoch sa európske fondy prednostne rozdeľovali podľa toho, či bol v projekte zahrnutý aj výskumný kolektív z Grécka. Akože solidárna rozvojová pomoc. Časy sa ale menia, my už budeme mať len privilégium postarať sa o cigáňov, odborne a solidárne. Nie však donekonečna. Len dovtedy, dokedy nás nevyženú, alebo aspoň neohradia. Ako súčasť spriatelenej Maďarskej Únie.

idar

Prázdne kecy, ani ostré, ani bystré a už vôbec nie k veci.

Keby to bolo o chlpatom Gálovi, zobatý cenzor ml. by to okamžite zatrhol. Posral by sa pri predstave, že by mohol byť obvinený z antisemitizmu. Okrem toho, je dosť vychcaný na to, aby vedel, kde je druhý koniec peňazovodu.

Sú predsa provinčnou filiálkou koncernu Le Monde a tomu velice neprekvapivo šéfuje istý monsieur Izraelewicz. Liberál, ľavičiar, levantínec, tak ako sa na päťhviezdičkového francúzskeho intelektuála patrí.

Ozaj, už si vycapili aspoň do tiráže logo 99% ?. Alebo je to furt stará dobrá jetotaková kamufláž. Aby sa ešte niekto nanasral a nenatrel ich u Izraelewicza, že na Slovensku žiadni ľavicoví intelektuáli neexistujú. A už vôbec nie na Jetotaku. Márna snaha.

 

idar

majú západní zmrdi bohatú, už vyše šesťdesiatročnú tradíciu. Začalo sa to pučom v 1949, kedy si najali kurdského riťoleza az-Zaímiho. Ten síce čoskoro odvisol, ale dve základné úlohy, transarabský ropovod a zmluvu o neútočení s Izraelom, vyplnil spoľahlivo.

Roky bežali, západné bezsrsté opice sa samozrejme nevyvinuli ani o milimeter, takže taktika ostáva tá istá ako kedysi. "The original CIA-SIS plan appears to have called for Turkey to stage border incidents, British operatives to stir up the desert tribes, and U.S. agents to mobilize SSNP guerrillas, all of which would trigger a pro-Western coup". Zatiaľ sa Sýria nedopustila žiadnych vážnych chýb, agentov a gangstrov tam za posledné mesiace zahučalo dosť, takže sa teraz treba spoliehať na zvyšky zdravých inštinktov u Turkov, aby sa nenechali zatiahnuť do krvavého kúpeľa. V Izraeli sa už nevedia dočkať, kedy sa na Turecko zosypú sýrske Scudy a Iskandery, čo mali pôvodne pokropiť agresívny kaganát.

V Ankare určite nezostalo bez povšimnutia, že genocídne divadlo bolo v Paríži zinscenované práve teraz. Nie náhodou.

idar

Čo takého sa ťa dotklo, Zonart? To by ma ozaj zaujímalo. Nerád by som bol, aby sa to tu zvrhlo takýmto hrozným spôsobom.

Človek by čakal, že si po tých rokoch otrlejší. No nič, beriem na vedomie, že si nie. Ab sofort s tebou bude jednané ako s chráneným druhom.

idar

v Strednej Európe vyše šesťdesiat percent, ako zaznelo z úst maďarského intelektuála v Hríbkovom vzbureneckom kandelábri.

Ešte niekto si tu myslí, že je nesmrteľný?

idar

že my odrastení juniori nemáme pochop pre mladú gardu. Niečo sa na nich v informačnom priestore už predsa len nalepilo, napríklad je väčšine z nich jasné, že 89ty bol odrb. A možno aj 9/11. A to vôbec nie je zlý základ pri súčasných reáliách, keďže historické povedomie u nich úplne absentuje.

Ale to všetko sa dozvedeli na internete, nie na ulici. To nie je vhodné prostredie na edukáciu, tam sa môžu naučiť len obflusávať kandelábre. Neinak to bolo v tom nešťasnom 89tom. Tam tiež žiadny informačný flux neexistoval, a preto to aj dopadlo tak, že tu máme teraz celé hordy samozvancov a inak ništ.

Nenačim ísť kázať na facebook, Zonart? Už si tam vôbec niekedy bol, vieš ako to tam vypadá? Neradno sa spoliehať na to, že hodnotné myšlienky tam samovoľne predifundujú. Zehni sa a šír pravdy, na to ťa máme.

idar

vsadili na ošúchaný scenár. Títo podradní komedianti naozaj veria tomu, že majú na prevrate v 89om nejaké mimoriadne zásluhy. Takže môžu aspoň temporárne povaliť demokraciu, čokoľvek to už znamená.

Predstava, že by táto pouličná fraška mala viesť k fázovému prechodu, je vskutku mimoriadne detinská. Obvzlášť na Slovensku, o ktorého osude sa už po stáročia rozhoduje mimo jeho teritória. Alebo sa zrovna teraz niečo zmenilo, toť naivná otázka. A to sme tu onehdá mali borcov ako Štúra, Hlinku, Tisa, či tata demokrata. Teraz tam ale vidím len pošahaného Chmelára, pri všetkej úcte, a debílka Mátopiča s družinou. Takého užitočného zmrda silný a inteligentný systém nikdy potrebovať nebude. Ani ako štartér. Veď aj gorilí proletári ho bez váhania ošťali.

Zonart, máte vodcu? Už (si) dozrel?

idar

a preto nikdy nikomu nedávame direktívy, aby sa na niečom zúčastňoval, ostal zadrbaný vo foteli, alebo kristusviečo.

Ja len že mám lepšie na práci, ako načúvať na verejných priestranstvách slečnám s nevalným intelektom a junochom s valným rodokmeňom, že sa tu rozkráda naše demokratické zriadenie [sic]. Darmo, familiárny fundament bude prerážať ešte niekoľko generácií.

A vôbec, v tejto, no povedzme kultivovanej partii, by bolo nanajvýš groteskné vyzývať na nejaké všeľudové povstanie. Tu aj tak vždy prevládali skôr duševné ako revolučné poryvy. Toť výsada introvertov.

 

 

idar

a ako nefajčiar si to teda stihol o jeden šluk skorej. Lenže si zabudol na to, že naivita celkom určite nepatrí do výbavy živočichov obdarených CNS s pokročilým stupňom kondicionality. Ba čo, naivná nie je ani blbá laboratórna myš. Esli teda nie je totálno zdegenerovaná, čímž pádem patrí zum geschutzten Art.

idar

nemilosrdne pranierujúce reáldemokratický režim. Lipšteinovými agentmi sa to tam bude len tak hemžiť, tak aby nebolo čoskoro dodiskutováno.

Priatelia, keby v tom náhodou ešte stále nemal niekto jasno, v tejto paródii na revolúciu sa nejedná o nič iné ako o zúfalý pokus židopatov zrušiť vopred prehraté parlamentné voľby. Nenadarmo bola zmobilizovaná celá hríbovská klika, aby udržala na uzde rozvášnené masy. Dvadsaťročná tradícia aplikácie techník NLP na obyvateľoch Tejtokrajiny nesmie vyjsť nazmar.

Len taká neformálna poznámka. Naivita je jedna z najdeštrukčnejších deviácií, ktorá môže ľuckého jedinca postihnúť. To radšej byť presvedčeným buzíkom. Lebo gény na to nemáme nikto.

idar

základom západnej narcistickej morálky je totiž vyřádit se na blbečkoch. Čím slabší, tým lepšie.

No napríklad tie čínske obrie tankery. Irán denne exportuje cirka 2 milióny barelov. Tak si to vynásob a podeľ, a hneď prídeš na to, že tie anglosaské karavely tam nepriplávali na to, aby zabránili blokovaniu Hormuzu, ale naopak, aby ho zavreli. Pre Irán. To nie je prvý krát, čo chcú sionisti niekoho vyhladovať.

A čo sa týka Čudinova, náš lokálny matador Tonda Horák ho preští po celej diagonále. Aspoň pokiaľ ide o rúny, si myslím.

Ber si ty príklad toď od Conráda a Grigoryia. Tá ich neskrývaná skromnosť, erudícia i um.  A to pritom, ako je vidno, teraz vôbec nie sú vo forme.

idar

Pripomínam, že za oných požehnaných čias rozbresku koristníckeho kapitalizmu v tejtokrajine sa tomu likvidačnému procesu hovorilo TRANSFORMÁCIA zbrojárskeho priemyslu. Ľudia sa menia, scenáre zostávajú.

idar

Retardovaní novinári si pravdepodobne vôbec neuvedomujú, že obkecy a šoty, ktoré teraz generujú o Kim Čong Ilovi, charakterizujú do posledného písmena aj chcípnuvšieho huhňavého Vaška. Alkoholizmus, silná tabaková závislosť, gýčový zovňajšok, nízky intelekt a integrita, žiadne relevantné vzdelanie a hlavne exorbitantný kult osobnosti. Akoby tých dvoch jedna psia mater mala.

idar

http://www.tyzden.sk/nazivo-doma/diagnoza-casti-lekarov-konformnost.html

Nemyslím si, že by sme sa tu mali obvzlášť zaoberať inferiornými indivíduami, ktoré po familiárnej línii lízali genitálie Stalinovi, konjukturálnym komunistom a teraz veďviemekomu.

Ale keď centrála pripustí, aby takýto nevzdelaný agilný pešiak spájal najväčšiu svätosť holokaustu s lokálnym štrajkom lekárov, tak to už nie je žiadna centrála, ale bordel. Čo sa dá aj čakať od stepnej kultúry, ktorá postrády akékoľvek hodnotové konštanty. Tá sa vie len prežierať, alebo dochnúť.

idar

pre sionistickú verchušku ani dopadnúť nemohol. Pri predstave fiškálnej únie duša každého židovského úžerníka zaplače. Komu bude teraz požičiavať, kozojebcom z Kosovaru? Z Tbilisi? Veď s tými mal úplne iné plány.

Aj tých dvesto miliárd sa im máli. Za svoje deriváty, swapy, bondy a iné geniálne kabalistické vynálezy by si zaslúžili aspoň dva bilióny. A ako bonus plnú kontrolu nad Európou.

A na ich aškenázsku ostrovnú šľachtu si tiež nikto hubu otvárať nebude. Sú to síce bastardi, ale poslušní.

 

Lenže realita je dnes už o inšom. Na ich zelené nuly a ratingy už žiadny súdny človek nie je zvedavý. To už je teraz len ich interná záležitosť. Štrukturálny židovský problém.

Keď si my nejaké peniaze vytlačíme, a to si teda vytlačíme, tak len pre seba. Už tu raz taký pokus síce bol a nedopadol dobre, ale dnes je euroáazijský kontinent úplne inde. Nedá sa nevšimnúť, že aj bežného Európana, akokoľvek zdegenerovaného, inštinktívne oveľa viac zaujíma hnutie Occupy, načim povedať antisemitské, ako nejaká čo do počtu a intelektu vycmarená čvarga v Moskve.

 

idar

vygumovaných US mariňákov rozvalených v starostlivo upravených perzských parkoch, záhradách, pri fontánach? Veď by ich z toho načisto jeblo. Viacero takých prípadov poznám, čo skončilo v psychicky povážlivom stave, keď sa ocitlo v kultúrnejšom prostredí, a to pritom ani neboli mariňáci. Dokonca ani u nás sa neuchytili :)

idar

http://www.atmonline.cz/news/2011/prosinec/091211b.htm

Každopádne je to významný krok vpred, keď sa veľké tradičné kultúry spájajú, aby na euroázijskom kontinente vyplienili invazívne výhonky evolučného omylu. A takýchto pozitívnych príkladov bude stále viac. Na prirodzenú, historicky zakódovanú imunitu už nezaberú žiadne schujené politické technológie.

idar

iní mútia vodu. Psychopatická posadnutosť Západu rýpať sa v cudzích veciach spojená s totálnou neschopnosťou nieže riešiť, ale vôbec rozpoznať problémy vlastné, je asi ako vliezť do medvedieho brlohu s nožíkom a vydličkou.

Keď bude naozaj zle, Rusi ešte natočia nordstream na naviják a roztiahnu ho niekde inde. Mohlo to byť inak, keby sa dementi chovali racionálne.

idar

ešte sa nám môžu zísť. Keby sme žili v pluralitnej demokracii, ako Rusi, mohli by sme sa spoľahnúť na systém. A na národ. Lenže náš systém imploduje a národ už dlhšiu dobu degeneruje.

idar

O jeho obsahu nech radšej zodpovední a charakterní lekári nechcú nič vedieť. Pri prvej vhodnej príležitosti pôjdu na odstrel, v lepšom prípade na dlažbu ako Viegelovi železničiari a stavbári. Alebo Evženovi vedci a učitelia.

Prisprostí geronti nikdy nepochopia, že díleri ich nevyliečia. Len optimálne eliminujú.

idar

stav vecí reálne? Strategické ruské rozhodnutie na presmerovanie energovodov a s tým spojené astronomické investície je výlučným a logickým dôsledkom rusofóbie v spomínaných krajinách. A tá zase je len fenotypickým prejavom prelezenosti tamojších mocenských štruktúr židoamerickým, načim pripomenúť neobolševistickým, elementom. A o tom v tom článku tuším nie je ani pol slova.

Príliš sa autorovi nevydaril, pôsobí to ako infantilné fňukanie a mudrovanie o geopolitických otázkach, v ktorých zjavne nie je podkutý. Jediné, s čím sa dá súhlasiť je ten razantný záverečný apel na emacipáciu slovanských etník. Rusi sa emancipovali už dávno. Toť vsjo.

A jo, na Slovensku je azda len jeden, nanajvýš dvaja, aktuálni politici, ktorí sa v tejto problematike dokážu orientovať. Takže máme čo doháňať.

idar

Teraz napríklad načim rozoberať, či lekári na péenkách ozaj stonajú. Stonajú, nestonajú, stonuajú, nestonajú.

A že by mali Miklóš Iván a Dzurinda Miklóš v civilizovanej spoločnosti už dávno vysieť?

Nestonajú!

To nie je bulvár, to je ľud môj.

 

idar

zrejme svoje. Je to bezpochyby múdry človek. Ja sa len pýtam, či vie dosť aj o psychopatoch s intelektom na úrovni päťročného decka, čo si do dna vysŕkalo svoj pohár cocacoly. Dnešný stav Západu je hlboko pod tým zo studenej vojny. Treba viac, oveľa viac Voroneží. Inak bude Kim dza dza.

idar

od izraelských lekárov, ktorí, a to je na tom bizarné, v súčasnosti vedú nie nepodobný boj proti vládnej mafii ako ich slovenskí kolegovia. Inak dosti špičaté izraelské uši a ňufáky tentoraz nezavetrili nič. Nič, čo by sa dalo patrične speňažiť. Právo na dôstojné pracovné podmienky je halt vyhradené len pre Übermenschov.
Na pováženie je, že informácie sa akosi nedostávajú ani k našim amerikánom. Sa predsa nenažranci nebudú zaoberať chujmi mimo teritória SŠA. Obvzlášť keď sa jedná o podkarpatskú dieru. Ale pozor, tanec sa za chvíľu končí. Kýl Titanicu už neomylne smeruje ku dnu. Česť práci, iris.