Bidenova demencia

Americké bulvárne médiá sa nezdráhajú písať o Bidenovej demencii.

Podľa amerických médií lekár Bieleho domu tento rok po lekárskej prehliadke zatajil informácie o skutočnom stave prezidenta.

Demencia je vážna vec, postihujúca vo vážnej forme pomaly každého druhého človeka vo vysokom veku, v miernej forme ešte viac. Je to vážna tragédia, ktorú poznáme z nášho okolia a v žiadnom prípade to nie je zdroj výsmechu.

Ale - práve preto, že je to vážna vec, sa treba zamyslieť, aký bude osud USA do začiatku roku 2025, keď má prevziať žezlo novo zvolený prezident. To sú ešte dva roky.

Vážne predpokladám, že Biden, natŕčajúci ruku do prázdna, točiaci sa okolo seba na javisku, mýliaci si mená a funkcie, vrátane vlastnej manželky, pravidelne padajúci na schodoch - že ten je už dnes silno na psycho liekoch. A tie lieky sú silné, dokážu naozaj potiahnuť mentálne schopnosti postihnutého človeka. Ale, ako každá chémia zvonku, len nejaký čas a za vysokú cenu. Biden môže prudko mentálne skolabovať do stavu, keď nebude schopný viesť nejakú súvislú reč, reagovať primerane a vôbec mať vôlu o niečom rozhodovať.

Proces odstavenia prezidenta zo zdravotných dôvodov, a to ešte mentálnych dôvodov, by neprebiehal ľahko. A jeho nahradenie viceprezidentkou Kamalou Harris tiež neznie ako výhra pre nikoho.

Ale ak nahradený nebude, je  tento demenciou postihnutý človek schopný stiahnuť svet aj do svetovej vojny. Vždy to bol odporný vojnový štváč, ale niektorí demenciou postihnutí ľudia sa stávajú obzvlášť zlí -  a to je aj Bidenov prípad.

 
slaven1

Pozerám ako je na tom hospodársky prepad Ríše:

https://finviz.com/map.ashx?t=sec&st=w1

V USA krachla banka kremíkového údolia Silicon Valley Bank:

https://sita.sk/vofinanciach/investori-a-podnikatelia-su-z-krachu-silico...
https://t.me/s/MIrvMomente/22082

Zdá sa, že toto bude posledná nitka do nákladu, ktorý pretrhne chrbát ťavy

https://t.me/MIrvMomente/22138 Takéto rady pred Boston Private Bank

Podobne aj Signature Bank, First Republik Bank...

slaven1

K článku:

Bidet je hlavne vývesná figúra čítajúca z papiera čo mu napíšu bábkovodiči. A tí demenciou - takou tou medicínskou - netrpia. Tí trpia na dôsledky amerického vzdelávacieho systému, kam smeruje aj ten náš.

https://nadhlad.com/comment/44712#comment-44712

No iné. Jedovatá ježibaba (neschopná aristokratka) sa má stretnúť s dementným dedkom (ide na koberček do hlavného mesta Ríše) a má tam preberať.. Pozor! Sankcie proti Číne.

https://www.politico.eu/article/ursula-von-der-leyen-joe-biden-meeting-w...

Preboha! Po lacných ruských energonosičoch príde Európa ešte aj o súčiastky z Číny? Naša nádej je, že sa to celé zosype a vojnu s Čínou buzeranskí beneluxovia vyhlásiť nestihnú.

https://nadhlad.com/comment/44754#comment-44754

slaven1

Tu je zdroj:
https://makismd.substack.com/p/news-132-canadian-doctors-have-died

Tu odomknutý článok
https://www.europereloaded.com/132-canadian-doctors-have-died-suddenly-o...

Troch náhodných som skontroloval. Zomreli v druhej polovici min. roka v dosť mladom veku.

Ema

buko

nomen omen

Ema

tri roky basy krát dva, pretože sú ZZ a to všetko ešte raz, lebo top. Za Vagnera by tiež niečo nafasovali.
Sa radšej držia Texasu.

Norman

ZZ top budú onedlho zakázaní.
Podobne ako film WarZ - pretože zombie príliš pripomínajú proamerické zombie.

nové