authenticated user,autor

texty

Stránky

komentáre

Ema

Kolabuje Taliansko, nie Vatikán. Asi tam Pjakin nedovidí, či čo.

Ema

Ivan Hoffman. Sľúúbäle zmäsilááásku.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kolaps-globalizace-v-pri...

Európsky parlament je už rozpustený.

Ema

Kto nebol súčasťou žravého monštra, nič sa pre neho nezmení. Na Slovensku je takých väčšina.

Ani sa nezhorší bezpečnosť. Nebude sused ťať sekerou do suseda len preto, že sú na tom rovnako. Nechcem rovno napísať, že rovnako chudobní, pretože je to vec relatívna. A nebezpečných votrelcov spacifikujú hliadky "dobrovoľných hasičov", ako to vidíme pekne už dnes v Devínskej Novej Vsi pri Moste Slobody (bývalom moste Chucka Norrisa). No a dobrovoľných hasičov má asi každá obec, napríklad moje kamarátky sú v istom obecnom tíme aj s celými rodinami a majú užitočný výcvik v koordinácii a rýchlosti. Požiarnicka hadica sa už potom ľahko vymení za ... no, čo bude treba.

Ema

Toto musel napísať Korčok Slovákom v zahraničí:

Mám prosbu: komunikujme medzi sebou ako ľudia.

V týchto dňoch prežívame všetci extrémne situácie. Osobitne aj naši spoluobčania, ktorí zostali zaseknutí v zahraničí. Sú v strese, majú strach, chcú ísť domov. Ich prvými partnermi sú naše veľvyslanectvá po svete. Dnes ich máme najmä na to a nerobia nič iné. Preto moji kolegovia odvádzajú enormnú prácu 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Je mi preto ľúto, že si musia často vypočuť neadekvátnu, arogantnú komunikáciu. Verte mi, moji kolegovia, ktorí Vám zdvihnú telefón sú tiež len ľudia z mäsa a kostí. Majú strach o seba, svoje rodiny, starších rodičov, ktorých majú na Slovensku a nemôžu nasadnúť s Vami do lietadla a vrátiť sa tak ako Vy. Lebo slúžia Slovenskej republike a teda Vám. S nadhľadom prijímajú niektoré absurdné požiadavky ale prosím Vás všetkých, nenadávajte im.
Zostaňme aj teraz ľuďmi a majme k sebe rešpekt.

Vidíš, aké sú to odporné zmrdy? Keď si sa ty vedel vrátiť po vlastnej osi za dva dni z Afriky, hentie odporné štetky mohli byť už dávno doma aj z tej najväčšej diery.

Kedy im už konečne Korčok povie napriamo, že je tu PANDÉMIA - a že o tom vedia už dostatočne dlho? Veď bol donedávna v USA a nenaučil sa tam, čo urobili USA? "Máte tri dni, aby ste sa vrátili. Potom zatvárame". Toto odkázala Amerika svojim občanom v zahraničí. A čo robíme my? Bavíme sa s vážnym potenciánym rizikom pre verejné zdravie na Slovensku - a v konečnom dôsledku pre celé slovenské hospodárstvo - ako so slečinkami v cukrárni. Doboha s nimi.
Americká armáda už zalieza do horských brlohov vybudovaných pre prípad jadrovej vojny - a my sa tu stále hráme na dobrých a pekných.

Ema

Skutočne sa domnievaš, že je čas na hentaké vtákoviny? To čo si, Jokerov volič?

Nutne potrebujeme slovenskú verziu Prymulu. Jeho slová ľudia počúvajú ako Písmo sväté.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Roman_Prymula

Potrebujeme rešpektovanú ráznu osobnosť, o ktorej vieme, že jej na nás záleží. Nie bandu ekonomistických zdochliakov, ktorí sú nalinajkovaní v ich starých ekonomických schémach, ktoré už nikdy nebudú platné a ktorí presadzujú ktoviečie záujmy na úkor ZDRAVIA obyvateľov Slovenska. Majú nás dokonale u prdele hentí krasorečníci.

Európa je pred kolapsom a Joker s jeho kreténmi sa tvária, že v máji-júni sa všetko vráti do starých koľají. Už by nimi mohlo niečo zatriasť, aby si konečne uvedomili, že je tu PANDÉMIA a že je to KONIEC KONZUMNEJ SPOLOČNOSTI. Definitívne.

Mimochodom, Česko vyčlenilo obrovskú sumu na bleskové zabezpečenie potravinovej sebestačnosti.

Ema

Tí smradi z Nemecka a Holandska a Anglicka a Dánska a Belgicka ... už celé týždne vedia, že je zle. Do poslednej chvíle ale drepeli "na lepšom" a teraz - keď brutálne zaťažujú tunajší systém, ktorý je v ťažkom strese a ešte sa aj škeria jak chuji - si odrazu spomenuli na rodnú hrudu.
Každý deň ich pribúda. Denne ich je viac a viac, ktorí si nárokujú dovoz na Slovensko cez ministerstvo zahraničných vecí a karanténne ubytovanie v hoteloch. Teraz ich je dobre vyše 3000 a to ich už kopu MZV doviezlo. Sú všetci zo západnej EURÓPY (ak nerátam nejakých z Litvy či odkiaľ, ale aj to je v rámci EÚ).
Ty ich nepoznáš, tie ich arogantné papule.

Ema

je Alpa ideálna.

Ema

I keď mám nejaký špeciálny roztok, v ktorom je zrejme alkohol so správnou percentážou. Ale keď sa minie, táto informácia je užitočná.

Ema

posypali ich agentom Orange či ochudobneným uránom (a čertvie, čím ešte) možno očakávať čokoľvek.

Stačí, že sa USA zavreli. Čoskoro skolabujú ich vojenské základne všade vo svete.
V Taliansku je už Daniel J. Vogel, USAG Italy Garrison Commander, silne nervózny. Hlavne keď mu jeho ostrov vojenského šťastia čoraz viac oblizuje koronavírus a navyše prišli Rusi :)

Ozaj, Merkelka je v karanténe, jej lekár má pozitívny test na SARS-CoV-2. Celé Nemecko sa za ňu isto modlí, lebo bez nej to nezvládnu.

Ema

Slabší nefunguje. Dobrý je chlórnan sodný - bežné Savo. Nechaj ho na kľučke chvíľu pôsobiť.
Na ruky stačí bežné mydlo, ale umývať najmenej 40 sekúnd.

Buď vonku opatrná, nemožno vedieť, kde kto nachrchlil svinstvo, ktoré môže zabiť.

Ema

niečo riadne tučné, keď ten zbalil fidlátka a zaliezol do hôr.

Ema

A ten keď sa zrazí s naším podkarpatským Caligulom, kloačných partnerov dá nahradiť koňmi a jednou kobylou v ružovom.

Čoskoro bude všetko v Európe riadiť armáda, aby sa zachovali elementárne funkcie na prežitie. Keď včera guľatohlavý kokotko Naď pózoval pri prvom rozhovore v pozícii ministra pred rozvinutou vlajkou Nato, bola to posledná pocta euroatlantickej mŕtvole. Zbohom, kongresové centrum Globsecu. Po tomto masakri budeme potrebovať iné veci.

Ema

menej ako u nás.
Nikto nemá testovacie sady. Ešte aj Mossad, ktorý Izrael nasadil na zabezpečenie testov, priekupníci ojebali a dodali im 100 000 sád bez sterových tyčiniek a špeciálnej tekutiny.

Inak, mohol by niekto Caligulovi Igorovi opatrne oznámiť, že situácia je teraz v Európe taká, že Nemecko pred troma dňami zabavilo Švajčiarsku obrovskú zásielku vybavenia pre lekárov na infekčných oddeleniach od 3M, ktorá prišla z USA a mala prejsť cez územie Nemecka. A môžu sa Švajčiari aj rozdrapiť, nepomôžu si.
Ešte čerstvé správy z Česka:
Příští týden by měl být podle náměstka Prymuly představený nový systém testování nakažených. Bude mít pět koordinátorů, zapojí se i armáda.
Sto tisíc roušek pro Itálii zabavených v Lovosicích pošle ČR do Itálie příští týden. Ministr zahraničí Tomáš Petříček řekl, že situaci vysvětlí svému italskému protějšku.
A jedna relevantná pre Taliansko:
Ruská armáda počínaje dneškem přepraví do Itálie lékařskou pomoc a armádní experty, aby zemi nejvíce postižené pandemií pomohla v boji s koronavirem.

Ema

...a ešte k tomu šéfa takej dôležitej štátnej zložky - to je proste katastrofa.
Ale veď sme to čakali.

Ema

Lebopellegrini nezariadil. Vyřízeno, hotovo.

Inak, ku včerajším 41 pozitívnym prípadom sme sa po prvý raz nedozvedeli lokalitu a či ide o cestovateľskú anamnézu a či sú tí ľudia v karanténe. Nastúpil Caligula, zvyknime si.

Ozaj, kde sú naši investigatívci? Boja sa vypátrať? Je to tento raz, na rozdiel od nejakej Threemy, v záujme ich života. Ak sa cítia mladí a svieži, schopní odolávať, tak v záujme života ich rodičov. Zrejme im na tom nezáleží.

Ema

Zmija Kiska už zaliezla a u tej druhej je to otázka krátkeho času.

Ema

Je to ako spätný chod seriálu Norsemen.
Rímsky otrok a UMELEC Rufus: Ešte tu nie som ani dva mesiace, a už chystám inštaláciu.

COVID-19: Ešte nie som v Európe ani dva mesiace a už som im tie ich inštalácie rozdupal.

Ani petícia nepomohla.

Môžu sa tí smradi dožiť (pri troche šťastia) čias, že budú v pote tváre demontovať nitriansky Jaguar, aby zas bolo kde sadiť krumple.

Ema

nám pred cca dvoma mesiacmi nadšene vykladal, ako bude všetko po voľbách iné.
A fakt. Je :)

Ema

rozprávať, aká BOLA táto civilizácia drbnutá:)

Ema

Od čias Wernera von Brauna a ďalších nemeckých mozgov, vrátane chemikov/farmaceutov, ktoré sa stali najcennejšou súčasťou americkej vojnovej koristi, už predsa len ubehli desiatky rokov.

https://www.welt.de/wirtschaft/article206555143/Corona-USA-will-Zugriff-...

Konšpiračnou úvahou je, že vakcína nemá byť vyvinutá. Realitou ale zostáva fakt, že USA boli, sú a zostávajú nepriateľom Európy. Je to čoraz viditeľnejšie.

Ak nemecká vláda, ktorá práve teraz zadržiava zdravotnícke potreby (respirátory, masky a rukavice pre nemocnice) určené pre pre niekoľko štátov Európy, dovolí odpredaj takéhoto strategického výskumu, obesiť Merkelbabu je málo.

Ema

Ak nebudú žiť v prízračnejšom svete, ako je teraz.

Ema

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/americka-studentka-dostala-u-soud...

Cca takto, i keď menej kriminálne, to vyzerá všade. Je to systém na korumpovanie univerzitných študentov. Hlavne tých chudobnejších. Lobogo sa naučia, ale budú vďační, že mohli byť "v zahraničí". Potom doma omieľajú, ako tam všetko funguje lepšie a treba sa odtiaľto odjebať preč. Mám ich plné kecky, poznám ich nemálo.

Jedna vec je dobre sa na univerzite učiť a druhá vec je byť zároveň normálnym dospelým človekom.

Ema

na koho pokyn tá špina konala.

Práve v telke ukazujú Talianov, úplne im v izolácii drbe, keď sa nemôžu družiť a oblizovať. Nevedia ani to, čo malí thajskí futbalisti, ktorých zavalilo v jaskyni - v každej extrémnej situácii okamžite zaviesť prísny denný režim.

Aj ty buď opatrná. Doma je najlepšie a bezpečne.

Ema

Polák len smutne konštatoval, že ak to bude takto pokračovať, nebude mať kto poskytovať ani normálnu zdravotnú starostlivosť.

Ema

Musí ho poznať dosť ľudí, je zašitý na Klinike infektológie a geografickej medicíny. Štátnej, samozrejme. Prečo nie je podnikateľ priletevší z Miami niekde vo Svete zdravia od Penty? Prípadne u Zajaca v obývačke.

Údajne za neho u tej hygienicky závadnej megapiče Hájkovej lobovali politické špičky. Iste nie zo Smeru či SNS, lebo to by sme od našich investigatívcov z aktuality.sk vedeli aj typ súkromného lietadla.

Ozaj, kde je Kiska? Už sa odbehol skryť na Tristan da Cunha?

Apropo, už zatvára aj Nórsko a Španielsko ide zaviesť stanné právo.

Ema

a vyše 1000-členný personál tam bol až do konca a o všetkých sa staral. Aj o chorých.

Diamon Princess musela byť napriek akej-takej izolácii infikovaných a zdravých prelezená koronavírusom od hlavy po päty.

Ema

To všetko sú odhady, ale máme predsa dáta. Loď Diamond Princess s 2,666 pasažiermi a 1,045 členmi personálu. Na začiatku februára na ceste z Jokohamy do Hongkongu bol päť dní na lodi muž, ktorý bol šesť dní po odchode z lode pozitívne testovaný na SARS-CoV-2.

Na loď následne uvalili karanténu, ktorá trvala takmer mesiac. Hompáľala sa pri Jokohame, koronavírus mal ideálne podmienky na šírenie, na mape výskytu SARS-CoV-2
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594...
sa Diamon Princess celé týždne držala na peknom druhom mieste hneď za Čínou - a aj tak ochorelo len asi 20 % ľudí. Bez ujmy vyviazla z tohto laboratória aj kopa ľudí v naozaj pokročilom veku.

Dánsko sa odizolovalo naozaj totálne. Len na 4 týždne, samozrejme.
https://svet.sme.sk/c/22358790/dansko-oznamilo-prve-umrtie-na-koronaviru...

Brusel si melie svoje:
"Zatváranie hraníc a cestovné obmedzenia, ktoré v posledných dňoch ohlásili a začali realizovať viaceré krajiny vrátane Slovenska, Českej republiky či USA, pritom podľa mnohých odborníkov vôbec neriešia situáciu. Pochybnosti o takomto prístupe vyslovila v piatok aj šéfka Európskej komisie Ursula von der Leyen. Na druhej strane vyzdvihla dôležitosť testovania ľudí na hraniciach."

Samozrejme. Máme kvantá zdravotníckeho personálu a milióny testovacích sád, aby sme nimi posiali hranice a umožnili tak beneluxským buzerantom hasiť pandémiu na bruselský spôsob.

Európska únia skončila. Eurokomisariát a všetky jeho extrémne finančne nákladné prícucky sa ukázali byť nielen totálne neschopné, ale ako ukazuje ich prístup k pandémii s epicentrom v Európe, aj pre Európanov smrteľne nebezpečné.

Ema

Kdesi na Downing Street v čajovni Chaayos:
Shivkumar Krishnankutty Padmanabha (zamyslene v jazyku maithili): Tento ostrov voľakedy obývali idioti, ktorí sa ani v čase pandémie nevedeli zriecť Wimbledonu a zrušiť Royal Ascot.
Valayapatti Subramaniam (začudovane v jazyku maithili): Wimbledon? Royal Ascot?

-----

Muhehe. Xi Jinping poslal Fonderlajnovej a ostatným beneluxským buzerantom sústrastný telegram k SARS-CoV-2
https://vz.ru/news/2020/3/14/1028823.html

Čoskoro bude musieť poslať lekárov a vybavenie, ako včera do Talianska, aby tento masaker Európska únia riadená z centrály bláznami a sráčmi zvládla.

Ema

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Profesor-epidemiologie-nal...

Ale záver je fajn:
Současná pandemie doposud potvrdila, že klasická, jednoduchá a staletími prověřená protiepidemická opatření mohou velmi efektivně fungovat i nyní. Koronavirus, stejně jako jiné respirační infekce, se přenáší hlavně kontaktem, kdy dávka přenosu je vyšší a doba expozice je podstatně delší než při přenosu vzduchem. „Proto je dobré mýt si ruce mýdlem – ne hystericky, stačí šestkrát za den, a tím se sníží počet virových partikulí na kůži. Mýdlo totiž efektivně ruší obálku viru, a proto se stále používá při vymývání rány po poranění vzteklým zvířetem, proti přenosu vztekliny,“ připomíná profesor.

Veru tak - klasické, jednoduché a storočiami preverené základné protiepidemické pravidlo. Izolovať sa a ku každému cudziemu pristupovať ako keby bol nakazený. Čiže nepristupovať.

Ema

Hlavný vedecký poradca Johnsonovej vlády má obavu z poklesu nálady izolovaných ľudí.

Podčiarkujem VEDECKÝ.

Ja neviem, nech im odporučí doviezť španielske tanečnice flamenca alebo talianske belkantové spevokoly.

 

Ema

s drásavým detstvom je Plague od Ndemic Creations.

Ema

je nové 666 :)

Ale Kotleba by im mohol odovzdať šek s volebným výsledkom - že či padne ďalšie trestné oznámenie.

Ema

Grécka tlačová agentúra píše, že o druhej v noci sa veľký počet migrantov opäť pokúsil preniknúť na územie Grécka. Grécka armáda zatkla zatiaľ 73 kusov, ostatných vypudila za čiaru. Sú z Afganistanu, Pakistanu a Somálska.
https://www.amna.gr/home/article/435383/Kubernitikes-piges-Apotrapike-i-...

V horde striehnucej na vonkajšej hranici EÚ je celkovo nejako podozrivo veľa černošských Sýrčanov.

Inak, pamätáme si, ako po rozpútaní občianskej vojny v Sýrii osmanský zmrd Erdogan ťahal na územie Turecka stotisíce Sýrčanov, lísal sa im, viedol kvetnaté táraniny "otvárame vám naše brány, otvárame vám naše srdcia", hovoril im "naši hostia". Vidíme, na čo zákerný špinavý Osman tú sýrsku biedu a hlúposť použil.

Tu vidno tých "Sýrčanov": https://www.youtube.com/watch?v=PDTHCnN-IJg
Ako keby na grécky ostrov dorazila pašerácka loď kriminálnych Lekárov bez hraníc.

Ema

...v časoch environmentálneho, ekonomického a sociálneho kolapsu, pandémie a útokov stotisícov agresívnych moslimov na Európu.
Bude prča.

Že si Mladá sila (Mradá sira - keby chodil Miuko k logopédovi) nabila drzú držku o dvere parlamentu, to je naozaj zlatý klinec týchto podivných volieb. Najväčšiu radosť má z toho Matovič.
Otrubana s Miukom nakoniec volila asi len bratislavská Eurovea a priľahlé okolie,

Ema

Víťazstvo nebezpečného mentálneho nestabila Matoviča je tiež výsledkom pokročilých manipulačných techník ako pri "záraku Čaputová". Je za tým jedno meno: Naď.

Ak tu doteraz politicky negramotní ľudia krákorili o kradnutí a "protestne" volili psychopata, až teraz uvidia, ako sa kradne naozaj.
Zaslúži si tento národ to, čo si sám zvolil: biedu, biedu a biedu.

Ema

https://www.welt.de/politik/ausland/article206223203/Gewalt-zwischen-Flu...
Hordy islamských agresorov a ich hlavný veliteľ.

Ema

Je tam turecká vlajka a nápisy nie sú v gréčtine.

Jedine že by Merkelbaba dojednala s kámošom Erdoganom dovoz moslimských urezávačov hláv na hranicu s Gréckom, ich peší prechod do Grécka a odtiaľ odvoz do Nemecka, ktoré teraz potrebuje veľa zdatných bojovníkov s koronavírusom.

Na hraniciach s Nemeckom im, samozrejme, zmerajú teplotu. Ručné teplomery ale nemajú správny kaliber a ostré.

Ema

Sestra (zahuláka): Ďalší!
Pentadoktor (prísne): Peniaze máte?
Pacient (zakríknuto): Nemám.
Pentadoktor (veselo): Tak sa nebojte umierať ©.

(©Čaputa - tá arogantná mrochta z Pinelovej skládky v Pezinku, keby niekto nevedel)

Ema

vypustí na Európu urezávačov hláv z posledných bášt Islamského štátu v Idlíbe - a žiadne multikultúrne európske jelitá s chrobáčnymi dredmi ich nečakajú na hraniciach a nenatierajú im žemličky? To čo.
Každopádne Grécko chystá armádu.

V Paríži vyháňajú vírus zadymovaním. Je to pokročilá technika, ktorú si priniesli parížski príslušníci Kongolézov, Sanghov, Mbošiov či Tekeov z rodného Konga.
Oddemonštrovali ju aktuálne na parížskom koncerte Fallyho Ipupu, milovníka francúzskeho vidieka osídleného zvodnými bantuskými steatopygičkami (ukážka https://www.youtube.com/watch?v=uRxg-J_BebI), ktorého niektorí jeho súkmeňovci majú radi a niektorí ho neznášajú, a tak v Paríži na mieste koncertu všetko podpálili.
https://www.youtube.com/watch?v=Gj86oldI5JY

Ema

ďalších skoro 200 kusov afrických populačných prebytkov bez dokladov a s neznámym zdravotným stavom. Tento raz to bola loď pod nemeckou vlajkou Sea Watch 3, ktorú preslávila agresívna dredová pizda Carola Raketová.
Záznam z dnešného vysýpania vysmiatych černochov v EÚ:
https://www.facebook.com/252306033154/posts/10157431572248155/

Pri tomto kriminálnom akte neboli zďaleka také opatrenia ako pri vysypaní skoro 300 černochov v talianskom Pozzalle pred pár dňami - darčeka pre Európu od Lekárov bez hraníc. Tam niečo muselo byť. Ebola? Nevieme, nikto nám nepovie. Načo.

Každopádne je šokujúce, že taliansky premiér, tá handra globalistov, ešte aj v extrémnej situácii, aká panuje v Taliansku, nemá odvahu povedať kriminálnej mimovládke, aby vypadla aj so svojím čiernym kontrabandom niekam do Hamburgu - tak ako to žiadal guvernér Sicílie.

Ema

Situácia sa vyvíja každú hodinu - už zrušili ich slávny karneval v Benátkach. COVID19 má v tomto zjavne ozdravný účinok, likviduje všetky zbytočné gýčové chujoviny. Dúfajme, že definitívne.

V našom korporátnom mediálnom smetiarskom hnoji je ale aktuálne témou Diamond Princess kdesi v Jokohame a Južná Kórea. Načo by sa zapodievali Talianskom - členom EÚ a Schengenu.

Špinaví srabi, hentá smetiareň.

Ema

s názvom Lekári bez hraníc do Talianska? Ebolu?

Vystrihnuté z priameho prenosu z vylodenia takmer 300 ilegálnych černošských migrantov v talianskom Pozzalle:

 

 

Najskôr šiel na loď jeden Talian, asi šéflekár, kompletne v ochrannom odeve, potom vybehol, zmizol zo záberu kamery, ktorá obstaráva live streaming a o pár minút sa prisunuli dve sanitky s posádkou zabalenou ako v morovej zóne. K lodi ich pristavili tak, že zo stanoviska kamery nebolo vidno, koľko "hostí" - ako im hovoria čuráci z pašeráckej organizácie MSF - skončilo dnuká.

Až potom prišla obyčajná sanitka, naložila tehotnú černošku a potom autobusy pre ostatných skoro 300 černochov. Boli medzi nimi aj celé vysmiate rodinky, ktoré očividne núdzou nikdy netrpeli.

Toľko zážitok z priameho prenosu vyloďovania skoro 300 afrických ilegálov v talianskom prístave Pozzallo.

Zajtra začne Conti bliakať, že Taliansko má toho veľa a si ich má Európa "rozdeliť".

Ema

pretože - ako píšeš - všetci tam majú disciplínu u talianskej prdele. Conte chce totiž zaviesť "model Wuchan", ale zisťuje, že ... hm, Taliani sú iní.

Matteo Salvini už včera žiadal uzavrieť hranice. Dostalo sa mu od vládnucej chamrade hysterického No, no, no! Zároveň dali povolenie mimovládnym zmrdipašerákom, aby vysadili v Pozzalle ďalších takmer 300 kusov afrických populačných prebytkov bez dokladov a s neznámym zdravotným stavom.
Dnes 8:00 h SEČ:
BREAKING! Relief onboard #OceanViking this morning, as survivors - rescued from the #Mediterranean sea in three separate operations this week - hear the news #Italy has been allocated their Place of Safety: The ship is now on its way to #Pozzallo, Sicily, for disembarkation.
https://twitter.com/msf_sea
Vysielanie naživo - Lekári bez hraníc šupujú do Európy ďalších afrických "utečencov": https://www.facebook.com/localteamtv/videos/2342327942734043/UzpfSTI1MjM...

Len nedávno v Pozzalle pritom vykydali na európskych daňových poplatníkov takmer tisícku mladých rozradostených tancujúcich černochov - len z jedného jediného výlovu koordinovaného s pašerákmi. Aj teraz vysypú a odtrepú sa k brehom Líbye po ďaších.
Čoskoro budú africké populačné prebytky - dobre oblečené a najedené - mašírovať po európskych mestách a vrešťať vijavole (wir wollen) ... aj-sukuf (eine Zukunft) ... a niesť obdobné transparenty ako v tomto videjku, napríklad KEINI DEUTCH SCH LERNEN. https://www.youtube.com/watch?v=XT16M_OM8h0

Ema

Premiér Peter Pellegrini na výjazdovom rokovaní vlády v Bratislave prisľúbil, že na vytvorenie takéhoto priestoru (kongresové centrum pre Globsec) dá niekoľko desiatok miliónov eur. (17.12.2019, Denník N).

Dva mesiace predtým globalisti dovolili slovenskému trtkovi odovzdať cenu Globsec bruselskému trtkovi:

(12. október 2019) Premiér Peter Pellegrini hovoril počas neformálneho stretnutia v Tatrách s predsedom Európskej rady Donaldom Tuskom o aktuálnych otázkach v Európskej únii.

Tusk na slávnostnom večeri po stretnutí s premiérom získal Európsku cenu GLOBSEC.

Európska cena GLOBSEC sa od roku 2016 každoročne udeľuje osobnostiam, ktoré sa výrazne zaslúžili o európsku jednotu, prosperitu a ekonomický rast. 

Krstní otcovia z americkej NED sa tešia, že ich to tu vychádza tak lacno.

Ema

viac inváznej čvargy tiahnucej do Európy z premnožených a vybývaných teritórií, pred ktorou sa Británia uzatvára. Dobrý dôvod na politický pátos osolený vyznaním lásky.
Len tento týždeň vykotili mimovládne taxíky do prístavov v Taliansku ďalšiu takmer tisícku "nových Európanov".

Ema

odchádza symbolicky vo februári, a to je čas pripomenúť si TEN február z roku 1945 a chrapúňov z Royal Air Force. Drážďany. Takto vidia Briti radi kontinentálnu Európu. Buďme opatrní s typickým slovanským naivným radostením.


Srdcom si vyberám premenu britských ostrovov na karanténnu lokalitu pre koronavirotikov. Sú na to ideálne. Niečo také, ako má na tento účel Austrália Vianočný ostrov.

Ema

...že s Čínou je vybavené, na rade je EÚ.

Hlavne ide tlačiť na žrádlo. Nechcete americké chutnosti? Bum likvidačné clá na autá z Európy. Tak je teraz otázka, či chceme 220 kilečiek živej hmotnosti už po roku skrmovania amerického odpadu výmenou za to, že vo VW a Kia na území Slovenska budú môcť Srbi a Ukrajinci naďalej montovať plechové zbytočnosti za žobrácky eurogroš.

Kto by si nepochutnal - najmä deti. Bude to lacné a bude to v školských jedálňach:
„Na ošetrenie kuracieho mäsa nepoužívame chlór,“ uviedol Perdue a spresnil, že na odstránenie patogénov pri chove hydiny sa používa „v podstate ocot“.

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/540407-recept-usa-na-dohodu-s-...

Ozaj, ako to bude so zdegenerovanou angličtinou v kontinentálnej Európe? Vyjadrili sa k tomu brrrasels bazerrrents?

Ema

ešte drzejšie teľa zo Zambie. Sólo Gréta je príliš biela.

https://www.welt.de/wirtschaft/article205193493/Greta-Thunberg-in-Davos-...

Africká aktivistka nemá ako tému klimatický rozvrat, ale "práva detí a žien". Už len stačilo dodať, že práva na život v Európe. V lepšom prípade doma v Čvargistne z európskych peňazí. Populácia Zambie v roku 1950: 2,3 milióna, v roku 2019: 17,8 milióna, odhad pre rok 2020: 18,3 milióna.

Lagardová a ostatní bankstri chcú zachovať šťavnatý environment pre korporátny kapitalizmus. Márna snaha.

Klimatické zmeny tu boli vždy. K tomu treba dodať povestné B: viedli ku kolapsu civilizácií. Je vcelku zaujímavé žiť uprostred ďalšieho v poradí.

Ema

Poznajú smrtiaci účinok geometrického radu.
Do Wuhanu dnes prišli armádni lekári s množstvom materiálu a Xi JinPing oznámil, že situácia je veľmi vážna.
Tá "nemocnica", čo západné korporátne mediálne splašky o nej toľko bľabocú, bude veľký poľný izolačný láger a už sa aj začal budovať ďalší.

Každopádne rok Kovového potkana priniesol našej planéte cenný darček. Desiatky miliónov holých opíc sa na 春节 nedali do pohybu, spaľujúc ako diví ropu a elektrinu a atmosféra zostala ušetrená od stoviek ton brutálneho svinstva z čínskej zábavnej pyrotechniky.

Len tak ďalej. Kiež by takto aspoň na chvíľu stíchla celá Zem. Všetkým by nám to prospelo.

Ema

že ho v extrémne vypätej, pre Irán smrteľne nebezpečnej situácii spôsobenej Američanmi zostrelili Iránci.
Taká je vojna. Odporné svinstvo, v ktorom sa Američania tak radi rochnia ako v bahne.

Stránky