authenticated user,redaktor

komentáre

Ema

A zároveň som prehrala stávku, že ma nič neprekvapí.
Je to ale veľmi nepsychohygienický dar, pretože jedného môže z tých N-slintov fakt drbnúť.

Ema

nikdy nebola ani arogantná, ani ukecaná.
Ak by som niekedy v živote mala zájsť s dôverou za nejakým lekárom, tak za tebou.

Ema

je práve dnes rozhovor s patofyziológom Celecom. Odhliadnuc od jeho chrapúnskeho kopanca do Európanov (citujem: O vakcíne od Pfizeru/BioNTechu hovorí: „Pokiaľ viem, životy tu aktuálne zachraňuje najmä nemecko-americká vakcína vyvinutá tureckými moslimskými migrantmi, ku ktorej sme neprispeli ničím. Len sa sťažujeme na pomalé dodávky.“ - ako keby tomu pažravému tureckému moslimovi aj s jeho babizňou z BionTechu neustlala na vankúšikoch nemecká veda s jej dlhou tradíciou), tak hlavnou témou sú práve klinické štúdie. Hneď v titulku Celec hlása, že v Nemecku neliečia vitamínmi ani izoprinozínom, ale v celom nekonečne dlhom článku sa nedozviem, čímže tam teda kurva liečia. No a nezabudne si dochtor do nás kopnúť za akési naše správanie, ale zato v celom článku nie je ani raz zmienený syslí ksicht, svätoduchovská oštinoha Krajčí, ktorý je za celý tento bordel a plné márnice osobne zodpovedný. A do Jokera len tak slabučko hryzká - hlavne ho nemenovať.

Mám všetkých týchto utáraných smradov doktorov fakt plné kecky. Sú to mechy arogancie, nie je v nich ani štipka ľudskosti.

Ema

https://www.youtube.com/watch?v=CjPe5t7PB_U
Málo ľudí - málo koronavírusu.

Ema

Tam si nájdu cestu "jej" baktérie a vírusy. Z Konga, tejto čiernej kolísky hrôzy, sa už ebola roztiahla do štátov Guinejského zálivu a do toho tam aktuálne začal prudko vyčíňať bubonický mor.

Medzitým zdegenerovaná svoloč zgrupovaná v tzv. mimovládnych organizáciách vyslala k pobrežiu Líbye na zber afrických populačných prebytkov ďalšiu loď. V Líbyi už IOM hotuje nové várky ilegálov nadržaných vyžrať Európu, pretože Sea Watch bude zajtra-pozajtra na mieste, pripravená naberať čiernotu na palubu.
A potom ju zas a opäť odvezie vykydať do Augusty, Pozzalla či Agrigenta a my sa zas nič nedozvieme o tom, čo tu tie osoby bez identity chcú a hlavne aký je ich zdravotný stav - špeciál tých z Konga.
Nedozvieme sa nič, rovnako ako o tej predošlej takmer tisícke, ktorú loď Ocean Viking v dvoch kolách vyklopila nedávno v Auguste. Oficiálne sa len vyslintalo do médií, že nejakí majú koronavírus.

K počtom utopených ilegálov pri pokuse o čierny prienik do Európy by mal dementom z pašeráckych mimovládok, ktorí nad nimi vyplakávajú, niekto s zdravým rozumom vysvetliť, že každá invázia si vyžaduje obete.

Ema

od počtu úmrtí a počtu novonakazencov za predošlý deň. Včerajšie čísla zverejnia až v pondelok, lebo Národné centrum zdravotníckych informácií má odstávku systému. Upgradujú ho podľa nového SBK (SalaraBanda koeficient), a zároveň čakajú, či medzi obete započítať aj Františka Böhma.

Patologička: Kolega, akú príčinu úmrtia mám napísať do úmrtného listu?
Patológ: Napíšte Covid-19.
Patologička: No dobre, ale čo ten čistý priestrel hlavy?
Patológ: Hm. Tak napíšte Covid-19 s komplikáciami.

Ema

Jediní sme použili atómovú bombu.

Ema

Hovado cestuje rovno z Anglicka, žiadne rúško na papuli a dobrácke teliatka - prevažne tiež bez rúšok - mu idú ochotne pomáhať.
Čas 36:10
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/259699#2175

Koho by za týchto okolností prekvapovali počty nakazencov.

Ema

Teraz je už Slovensko skutočne mafiánsky štát.

Ema

po respiračných ochoreniach detí bude Slovensko potrebovať.
Vlastne nebude. Syslia letničirska papuľa Krajčí hovoriaca jazykmi tu nechá deti scípnuť hneď po ich starých rodičoch.

Ema

do prístavu Augusta. Ani to dlho netrvalo.
Zo 422 afrických populačných prebytkov je oficiálne 8 nakazených koronavírusom, mutácia neznáma.

https://twitter.com/SOSMedIntl

Tešíme sa, ako sa zas ďalší kus Európy premení na Afriku. Dúfajme, že sa obmedzenie pohybu bude vzťahovať aj na tieto negramotné tlupy bez dokladov a nezopakujú sa situácie, keď v Taliansku lovili domáce mačky a opekali si ich priamo na ulici.

Ema

nielen z východu.

Víkend v Kodani -videjká:
https://www.rt.com/news/514837-denmark-covid-passports-protest/

Pre inšpiráciu po skončení núdzového stavu. Tu bude, samozrejme, vážnejší dôvod než u rozmaznaných ožralých Dánov. Ten náš oprávňuje defenestráciu.

Ema

Mohli z toho urobiť palindróm. Škoda.

Syslia papuľa božia Krajčí povedal, že Sabol "sa správal ako cár". To je momentálne v Podkarpatí dostatočný dôvod na voľný výkop.

Ema
Ema

na svojich kloačných partnerov, Jokerovu hordu nevynímajúc.

Nakoniec sa začnú žrať medzi sebou dve náboženské sekty: sekta ortodoxných sionistov reprezentovaných oduševnelým trtom v českých švejkovských maskáčoch a odutou - teraz už špeciálne - gambou a sekta syslej papule božej Krajčího a jeho prázdnej okresnej nádoby Matoviča, do ktorej Krajčí nalieva jedy ducha svätého. Obidve sekty sú presvedčené, že "boh, v prípade sionistov b*h, má so Slovenskom veľký plán".

Ema

nakúpil za ťažké peniaze tony Remdesiviru - v čase, keď už bolo dávno známe, že americký farmagrc má len šikovný marketing, nič iné - a tak ho treba vymíňať a poslať do hrobov zabalený v telách "liečených" zosnulých.

Ema

v nitrianskom Jaguari a jeho cicvor Holý ju pri rodinnom pendlovaní medzi Slovenskom a Spojeným kráľovstvom priniesol rovno na rokovanie vlády, keďťe na ňu dostal výnimku. Plus k tomu otvorené hranice a voľné prúdenie davov z Anglicka. Niekto im kontroloval karanténu?

Rozumne rozmýšľajúcich ľudí už nikto nepresvedčí, že Matovičovej horde záleží na zdraví obyvateľov Slovenska. Zlý epidemiologický vývoj znamená viac testovania, viac štátnej šikany, predlžovanie núdzového stavu - pre Jokera samé dobré veci.

Ema

Dajme aktuálny sumár - dnešný výlov pri pobreží Líbye: za 7 hodín 237 afrických populačných prebytkov, pachtivých "vylepšiť" Európu svojím intelektom a charakterom. Malá dnešná ukážka:

Počkáme, kedy sa dredovým dementom z Ocean Viking podarí napchať na palubu tradičných cca 400 afrických ilegálov, potom sa pozrieme, kam ich vysypú a či niekto v Európe k tomu aspoň otvorí pysk na protest.

Kým čierna invázia Black Lives Matter prelezená bohvieakými vírusmi, baktériami a plesňami pokračuje, my si môžeme užívať brutálnu štátnu šikanu a zbytočné úmrtia, pretože  white lives sú odpad.

SOS MEDITERRANEE (@SOSMedIntl) / Twitter

Ema

Je to divné. Keby šlo o cukrík pre debila, isto by stačil videohovor.
Kdesi písali, že Macronova stará si priala vidieť ešte skôr než umrie skutočného magora. Blbca na večeru.

Ema

nástupom do lietadla, že múdrosráčikovia (citujem) budú hejtovať jeho psychopatickú lebeňu pubertálne ošvácanú tupými nožničkami bol samozrejme zámer, aby nepadla otázka, čo tam doboha rieši v čase pandémie, keď má drepieť doma a maximálne sa tak vybavovať so zahraničím cez majkrosofťácke Teamsy. V najlepšom prípade možno nákup zbraní. Každopádne niečo pre Slovensko škodlivé - ako sám Joker.

Ema

lenivá dubajská svinka Riško Držbalónik a uškriekaná brzda Remišová, čo sa tak dušovali, že so žiadnym plošným testovaním už súhlasiť nebudú? Zas ich zákerný sadistický Joker odrbal.
Ale koalícia drží pevne, "vzťahy sú pracovné", všakáno a pre presstitútov z korporátnej mediálnej žumpy je jediným problémom Slovenska Ficovo bydlisko.

Ema

Dnes popoludní sa ozval Klub 500, čo je 500 najväčších zamestnávateľov Slovenska, čiže sila. Rétorika, aká tu od tohto združenia doteraz nikdy nebola:

Klub 500 nesúhlasí s týždenným testovaním

"Od pondelka bude musieť viac ako 2,75 milióna obyvateľov na týždennej báze podstupovať testy na COVID-19 dovtedy, kým bude Slovensko podľa COVID-automatu v čiernej či bordovej zóne. Podľa Klubu 500 je uvedená podmienka neprijateľná. Na pravidelné plošné testovanie nie je dôvod, chýbajú zdravotníci, dostatok mobilných odberných miest, ako aj digitálny objednávkový a informačný systém.

Ak bude chcieť ísť od pondelka zamestnanec do práce, bude potrebovať opäť Covid test, nie starší ako sedem dní. Z pohľadu Klubu 500 je podmienenie dochádzky do zamestnania pravidelným testovaním na týždennej báze neprijateľné. V tejto súvislosti Klub 500 poukazuje na Ústavné princípy proporcionality (primeranosti), ktoré znamenajú, že obmedziť práva a slobody možno, len ak je to nevyhnutné a primerané cieľu. Znamenajú tiež, že ak sa dá cieľ dosiahnuť inými primeranejšími opatreniami s menšími dôsledkami, majú sa využiť tie. Opatrenia majú byť vhodné, potrebné a primerané. Z pohľadu Klubu 500 je zavedenie podmienky pravidelného plošného testovania v rozpore Ústavným princípom proporcionality.

Klub 500 nie je proti testovaniu ako takému. Členovia Klubu 500 zabezpečujú testovanie svojich zamestnancov na dobrovoľnej báze už od leta minulého roka. Z vlastnej skúsenosti vieme, koľko ľudí sa dá otestovať za deň, koľko za týždeň a aké sú k tomu potrebné kapacity. Klub 500 preto žiada, aby testovanie bolo na Slovensku, tak ako v okolitých krajinách, dobrovoľné a aby k tomu štát vytvoril dostatočnú sieť testovacích kapacít. „Základným predpokladom epidemiologických opatrení musí byť vytvorenie a udržanie dostatočného počtu testovacích kapacít až do celkového ukončenia pandémie COVID-19 na dobrovoľné testovanie pre obyvateľov v blízkosti ich miesta bydliska, výkonu práce, prípadne v blízkosti športovísk,“ upozorňuje výkonný riaditeľ Klubu 500 Tibor Gregor.

Klub 500 opakovane upozorňuje, že v boji proti pandémii je veľmi dôležitá prevencia. Prevencia je žiaľ v prijímaných opatreniach vlády úplne opomínaná. Vláda by namiesto zákazov mala robiť osvetu pre obyvateľov, ako si posilňovať imunitu, mala by vyzývať na pobyt v prírode, otvoriť športové areály, mohla by obyvateľom distribuovať výživové doplnky a vitamíny a hlavne by mala zrušiť nezmyselné zákazy.

Klub 500 zároveň opätovne žiada, aby v boli v Pandemickej komisii vlády aj zástupcovia zamestnávateľov a nerozhodovalo sa od stola a bez diskusie s tými, ktorých sa rozhodnutia dotýkajú. Rovnako si treba brať príklady dobrej praxe z okolitých krajín, v ktorých sa vlády napriek boju s COVID-19 snažia robiť kroky pre to, aby sa život mohol čím skôr vrátiť do normálu. V tejto súvislosti Klub 500 doručil členom vlády Desatoro pre zásadné zlepšenie situácie na Slovensku.

Slovenská republika musí vniesť do systému pozitívnu komunikáciu medzi predstaviteľmi štátu a občanmi. Vláda Slovenskej republiky nesmie vystupovať ako orgán, ktorý straší a vyhráža sa, ale ako orgán, ktorý pomáha a svoje rozhodnutia a uznesenia prijíma v súlade so zákonmi Slovenskej republiky, hlavne Ústavou Slovenskej republiky a nariadeniami Európskej únie, pri plnom rešpektovaní ochrany osobných údajov."

 

V približne rovnakom čase, keď Klub 500 vydal stanovisko, úchylný čurák Matovič vo Francúzsku bľabotal o Kuciakovi na stretnutí s akýmisi Reportérmi bez hraníc.

Mimochodom, čože je také dôležité, že si magora Matoviča jeho spolumagor Macron objednal osobne do Paríža? Že by migrácia, keď už Orlovský dostal úrad? Pred pár dňami vykydala pašerácka loď Ocean Viking v talianskej Auguste skoro 400 čiernych ilegálov, ktorí potichu "zmizli" bez záujmu kohokoľvek (ani Salvini nevypenil, t.j. nezostali v Taliansku) a dnes tá loď bez toho, aby bola aspoň 10 dní v karanténe, už zas robí výlov pri Líbyii - nižšie situácia dnes o 17:40 h. 

Európania zavretí doma, lebo pandémia a medzitým im sem zváža banda globalistami chránených zmrdov ďalšie a ďalšie nevzdelané agresívne populačné prebytky z Afriky - a prelezené bohviečím. Do tejto tristnej situácie s výhľadom na nepeknú budúcnosť. Neuveriteľné.

No veď uvidíme, určite nezostane dlho skryté, o čo dnes vo Francúzsku šlo a ako na to doplatíme.

Ema

po dlhej pauze vyklopila zločinecká loď v talianskej Auguste ďalších skoro 400 "nových Európanov" - záber z prístavu

Myslím, že teraz sa ujdú tučné porcie aj Slovensku. Aby mal Orlovský náplň práce pri integrovaní subsaharských dobrodružných individuí do našej prosperujúcej spoločnosti. Nebude v úrade len tak hlivieť.

Treba ale rýchlo sprísniť príslušné zákony. Keď bude niekto z bielych privilegovaných Slovákov opičovávať uprednostňovanie Subsaharoidov - dostane najmenej tri roky nepodmienečne.

Ema

Nebude treba chladiarenské prívesy. Postačia opáskované parkoviská pred cintorínmi.

Provinčný Joker ešte nie je pri moci ani rok, a už je jeho brutálna manipulácia Slovenskom lemovaná tisíckami mŕtvol a rozvratom vo všetkých sférach spoločnosti.

Ema

vo funkcii prezidentky Podkarpatia, stali sme sa krajinou, kde sa ľudia neboja umierať.

Ema

Novinárka: Kto bude testovať, keď zdravotnícky personál je už teraz preťažený?
Sadista: No, ja viem, ale vypomôžu sestričky z ambulancií. Komunitne, vo svojich obciach.

Takže 5 pracovných dní budú zdravotné sestry v ambulanciách a 8 víkendov po sebe si potiahnu dvanástky v testovacích tímoch.
Nuž, uvidíme.

Ema

Je možné, že mRNA vakcínu niektorí odborníci hodnotia takto. Čas ukáže.

Pri vakcinácii pri pandémii je ale dôležitá ľahká distribúcia. Mínus 70 stupňov Celzia Pfizera diskvalifikuje. Pre dedinské ambulancie je prakticky nedostupná.

Ema

a pál dopiče, ty špinavý kšeftár s ľuďmi. Jasne, že ti pri "dovoze ľudí" pandémia nevyhovuje.

Od tohto momentu budeš mať všetko zmazané.

Ema

špeciál Lubov. Tá tomu úplne prepadla.

Vieš čo, kámo, pober sa prosím niekam, kde nájdeš štamgastov s pochopením pre tvoje detinskosti. Stránok s covid ležérnosťou je dosť. Môžeš skúsiť trebárs u Banáša.

Ema

Vraj sa teraz rýchlo zhmotňujú priania. Tak nech si najneskôr o 5 dní v poriadku.

Ema

ktorú by pán Poirot bral do úvahy.

Ema

V Mea Šearim, Geule a Bejtar Illite sa ultraortodoxi nutne potrebujú zliezať v dave a modliť sa, funiac si navzájom do štrojmlov, prípadne masovo navštíviť magida v Umani. A "liberálni židia" sa zas bytostne potrebujú presierať po svete ako keby nič, pretože majú v Rakúsku babičku, vo Francúzsku sestru, v Anglicku bratranca, v Kostarike podnikajúceho kámoša Šlojma, v Indii meditujúcu kámošku Ráchel a zvyšok rodiny v USA.

Ema

britskú mutáciu nezľahčuje a konštatuje, že je infekčnejšia ako iné.
To len pre poriadok.

Neviem, čo štatistiky, ale v mojom okolí zomreli na COVID-19 ľudia, ktorí mohli ešte roky plnohodnotne žiť a ďalším vírus výrazne podlomil zdravie.
Možno iní, o ktorých neviem, si predĺžili život vďaka tomu, že prestali chodiť po lekároch, a zároveň sa vyhli nákaze. V štatistikách sa to prejaví.

Paniku uvidíš, keď sa potvrdí, že vírus výrazne a nevyliečiteľne poškodzuje zdravie detí.

Ema

ako keby som vystrieľal celé mesto".
Alebo bar Fontána.

Ema

koronavírusu zaočkovanými, padne na tom pubertálna predstava bujarého cestovania a užívania si pre vyvolených s očkovacím pasom.

Každopádne si počkám na presnejšie údaje. Aj z Indie, kde majú seriózny výskum a funkčné zdravotníctvo. Dianie okolo mRNA vakcín - napríklad nedávny telefonát Merkelovej Putinovi týkajúci sa ruskej vakcíny - však naznačuje, že zázrak Pfizer-BioNtech má zrejme lepší marketing než účinok. Neublíži (dúfajme) - ale ani nepomôže.

Obavy? Hej? Tak šup s ňou bez obáv do Afriky a Arábie. A v Nemecku vyčleniť pre kritickú infraštruktúru kebabární. Zachráni to svet.

Pé es - Roman Primula dnes: "Společnosti vyvíjející vakcínu se až doposud soustředily na to, jak chrání vakcína toho, kdo ji obdrží. Ukazuje se, že očkovaný může virus i nadále vylučovat. Ochrana platí především proti těžkému průběhu nemoci a případné hospitalizaci."
Tak to je vážne.

Ema

Čo sa článku týka, Izrael očkovanie zabrzdil a od dneška je tam brutálny lockdown
https://www.jpost.com/israel-news/economy-ministry-publishes-coronavirus...
To len na okraj, aby sme tu nevyťahovali Izrael ako vzor. Dokázali stiahnuť vakcíny určené pre iné štáty k sebe do brloha - isto, v takomto počínaní sú svetovo unikátni - lenže karma teraz udiera rýchlo.

Ema

na háku (aby sme použili výrazivo premiéra), či polovica Nitry otrčí kopytá po rozvláčení mutanta po celom meste i okolí. Najmú si lacnú pracovnú silu zo Srbska a Ukrajiny.

Testovanie sa tam nevykonávalo po dohľadom štátu. Je oprávnená obava, že laxný prístup k prudko infekčnej chorobe je u vedenia modus vivendi. Matovič je ich komplic. Preto je v Nitre situácia mizerná. Nevadí, že Dubaj zo špitála je úplne vynervovaný, pretože mu už začali umierať kolegovia lekári. Krajčí mu pošle ďalšie dávky experimentálnej vakcíny - ktorá sa začína ukazovať nie pre niektorých jedincov nebezpečná, ale niečo ešte horšie - pre všetkých vakcinovaných nefunkčná - a požehnanie od ducha svätého.

Ema

s najhoršou mafiou, s akou mal kedy do činenia.

Tak ako predošlé boje, aj tento bude víťazný. Odutá gamba spolu s odpudivými prízrakmi, ktoré sa tu teraz pretŕčajú na najvyšších politických postoch, nakoniec padnú tam, kde je ich miesto.

Ema

Dnešná správa z TASR: Občianske združenie Klub generálov SR vyzýva generálneho prokurátora SR a znalcov z odboru súdneho lekárstva na dôsledné vyšetrenie udalostí, ku ktorým došlo krátko po uväznení zosnulého policajného exprezidenta Milana Lučanského 9. decembra a po jeho návrate do prešovskej väznice 29. decembra 2020. S výsledkami majú oboznámiť verejnosť. 

Udalosti, ku ktorým došlo vo väznici v Prešove a viedli k smrti Lučanského, podľa generálov vyvolali množstvo otáznikov a vyžadujú si dôsledne vyšetrenie. A to bez ohľadu na to, či sú podozrenia voči Lučanskému dôvodné. "Vec nemožno považovať za uzavretú tým, že politickú zodpovednosť prevzal generálny riaditeľ Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS), náš kolega generál Milan Ivan," dodali.

Klub pripomenul, že mnohí z jeho členov, ale aj viacerí prokurátori a policajti, koaliční aj opoziční politici hodnotili jeho úsilie v boji s organizovaným zločinom vysoko pozitívne. Prispel podľa nich k odhaleniu a usvedčeniu nemalého počtu páchateľov závažných zločinov. "Poznali sme ho ako priameho človeka a odhodlaného bojovníka proti zločinu. Veľmi nás preto prekvapilo jeho stíhanie, zatknutie a vzatie do väzby," dodali.

Ema

Škoda.

Veľký reštart urobí príroda. Budú jej egál také či onaké žvásty, ktoré sa valia sociálnymi médiami. Ver mi, v tom sa dobre vyznám. A komplexne.

Ema

Senzus pre štyridsiatnikov, s textami uspôsobenými mentálnej výbave Naďa a jemu podobných.

Pozrela som si, čo je to za drnkajúcich potratov. A hľa, dostali chlebovku k seriálu Uhorčík. Tak som si pozrela, čo je to seriál Uhorčík. Samozrejme, ako tu už Norman spomenul - kopanie do Slovenska cez tzv. folklór. Klasika od "umelcov" z Katovičova.

Tož, kríza je kríza, hentakí sráči urobia čokoľvek.

Ema

aby sa od strachu nepopišal.

Jo, Veľký Šváb. Jedného som takého poznala aus Schwaben, sympatický Bavor so statkom, mal podobné výrazivo. A horšie.

Ema

Celosvetová zmena režimu bola odštartovaná z čínskeho Wuchanu a celá EÚ, USA, Spojené kráľovstvo či Rusko sa nadšene pridali.

Doteraz sa nám v Nitre nekopili zosnulí v chladiacich boxoch pred cmiterom. Patológovia v predošlých rokoch cez sviatky makali, aj funebráci. Len teraz, tento rok, keď tu máme ne-pandémiu, si všetci doma váľajú predele, aby prispeli k celosvetovej zmene režimu.
Teba je tu v pitvore škoda, slaven.

Ema

spadlo v nemocnici z vozíčka tak, že im okamžite museli robiť CT-čko. Celkovo. Nemusí ísť len o väznených ľudí odoslaných do špitála.
Keď už na nás Kolika s jej roztraseným mančaftom väzenskej stráže vrhá štatistiky o samovraždách, chceme aj toto číslo.

Ema

ale Naď ju poznal. Inak by anonymnú správu nevedel správne priradiť ku generálovi.
Zaujímavé.

Ema

A čo, ako sa má jeho dlhoročný kamarát, t.č. v pozícii generálneho prokurátora, s ktorým sa viac ako pred rokom inteligentne bavkal v Tatrách, že padni komu padni? Ako pokračuje vyšetrovanie generálovej smrti?

Kedy sa Jano konečne preberie a všimne si, že aj jeho starý kamoš patrí do gambatého vražednej kliky.

Ema

Nuž, tá je rizmanovsky neutralizovaná cez škatulu, od nej nič nečakajte, len prázdne žvásty z Leškovej dielne a pekný účes. Zabitý generál Lučanský je pre ňu menej ako skládka.

Ema

európsku a medzinárodnú mašinériu.
Kde je? Jasne, ako pri Chovancovi. Na takéto prípady nereaguje. Nie je politická objednávka.

Ema

akí sú to kreténi.

Ema

a škodiace jeho zabitému kamarátovi je jeho absurdné tvrdenie, že Lučanského dobili bachari. Nech s týmto nezmyslom dočerta prestane, ak má čo i len trochu zmyslu pre realitu, ak je mentálne dospelý a ak má úctu k zosnulému priateľovi.

Bachar v base má svoje stabilné zamestnanie s výhľadom na výsluhový dôchodok. Neexistuje, aby dokopal na smrť GENERÁLA, ktorý je v base iba tri (!) dni. Čo si taký bachar myslel, že sa generál už z basy nedostane? Že mu takýto brutálny útok v pohode prejde? Nie, nie. Reči o agresívnych bacharoch sú úplne mimo, určené len na zakrývanie.

Bolo by užitočné vedieť, kto všetko mal do basy prístup a kto všetko tam bol.

Po Naďovom besnom vyskakovaní k zverejnenej lekárskej správe je zvlášť jasne vidno, že zabitie Lučanského je niečo tak úbohé a trestuhodné, že všetci, čo robili prvú aj druhú tlačovku, vrátane Žilinku, majú skončiť v base.

Toto by doboha neprešlo ani voľakedy v totalite na základnej vojenskej službe, známej šikanou.

Stránky

texty

Stránky