Kolodej

authenticated user

komentáre

Kolodej

je to naopak, zmenený stav vedomia vedie k vyššiemu sledovaniu oblohy :)))
Video som v krátkosti pozrel. Tak ja tieto veci obkukávam už dlho, archívy se nerobím, ale keď natrafím na niečo výrazné, určite ti dám vedieť. Stací mi že si v šmuhe spoznal brázdu :)
Inak takých smokin gun je plno. Len nikoho nezaujímajú. Napr. históriu Achila napísal Brad Pitt :) Smutné, ale je to tak.
EN nie je problém, problém je čas. Tak hlavne hlavu hore :)))))

Kolodej

hlavne tie chemtrails - tu je silný vplyv kognitívnej disonancie na ľudí. Pretože ak si niekto pripustí - na základe presvedčiých údajov - že to reálne prebieha v takom masívnom meradle - potom pochopí, čoho sú tie geňá schopné. Potom už ružový závoj spadne úplne a ťažko už mazať takému človeku med kolo huby.
Môžem ti povedať ako ja som dospel k "presvedčeniu". Onehdá, asi 5 r dozadu, som natrafil na orgonet. A reku - jaký haluzári, tým už musí poctivo hrabať. A tak som sa tam ešte zo 2-3 krát vrátil - a utkvel mi jeden príspevok: Netreba nikoho presviedčať. Ale urob pre mňa to, že začneš pozerať pravidelne na oblohu a všímať si "contrails" a ich správanie. Po dvoch rokoch sledovania to na mňa "ruchlo". Som o tom na 99% presvedčený. Už im iba dávam šancu, že chcú zazeleniť Afriku.

Kolodej

ja by som z toho lajna rád spraviť záhradku heche.

Kolodej

dobré ročníky. Ešte ostražití.

Kolodej

ak potláča prostredie - musíš vybudiť. Sú posraní lebo všetko okolo nich je v bavlnke. Už ako rodič nemôžeš pomaly ani preplesnúť dieťa. To sa dosiahlo práve tými stupídnymi zákazmi v škole, buzeráciou učiteľov, homosexualizáciou spoločnosti, prehadzovaním mužských a ženských rolí. Čiže sa zhodneme v tom, že to potláča vplyv prostredia - tým pádom to treba vyrovnať. Jednoducho sú zosratí.

Kolodej

tak tu dám asi najviac faktografický pohľad na chemtrails k akému som sa dopátral.
https://diskuter.wordpress.com/category/elana-freeland-kniha-o-chemtrails/
Vždy ide o peňeži.

Kolodej

treba ich dať na judo na začiatok, grécko-rímske zápasenie, až potom box, keď majú už silné kosti. Sebaobrana, držanie, chvaty ... ale keď sa bojí facky - to potom takto dopadne. A presne, stačilo jedného zmangľovať - a ostatní by sa rozpŕchli. Presne jak m.slimáci.

Kolodej

okoloidúci za tieto riadky :)))
Inak poznáte tieto stránky?
https://diskuter.wordpress.com/

Kolodej

No bol som toť, nedávno, tak sú tam bieli taliani a potom tí cigání - originál sicílčania :)

Kolodej

nevieme nikto. A tak to je dobre. Ako fakt vyzerá na hovno svet dnes. Aj keď sa poobzeráš, jediným záujmom je naliať do gágora 5 pív pri akomsi športe, mať najnovší mobil ... medziľudské vzťahy - supy ... príroda trpí ... ale zas sú aj pekné veci :)

Kolodej

som živým dôkazom :))))

Kolodej

ešte je možnosť, že počasie je umelé. Lebo keď nie je - potom si zatancujem aj ja :)))) Ale zatiaľ som naklonený tomu umelému. Veď v číne sa už naťahujú provincie - prečo ste nám vypršali všetky mraky. Sme ako rybky v akváriu. Nič nevieme.

Kolodej

A kde zmizol Baloo?

Kolodej

Vážny je kameň - takže to tam vidíš hehe.
A číslo - asi aktuálne nie je až tak dôležité. To už je len môj osobný dojem na základe čítania stoviek rôznych článkov. A snažím sa ho spresniť ďalším čítaním.
Policajt = dozor - cenzúra. Pričom si práve ten ktorý vie zmeniť názor na základe zmeny vstupov. Paradox. To som mal na mysli.
Nie, nemám obavy z provokácie. Z toho naozaj nemám obavy.

Kolodej

kedysi behala po tatranských hoteloch a spievala papalášom - taká cigánečka, radodajka ... nemyslím že by mi ten človek klamal hehe. Ale názory má správne a ľahké to ani v tej dobe určite nemala. Takže sa mi páči, názorovo. Aj spieva pekne. Aj fešanda bola. A na svoj vek stále je.
Hej? Morozov tu mával IQ? Čo si mám počať ja, s mojimi cez 160, všade samý debil muhehe. Nehovoriac že to prináša hlavne asi smútok. No .. a preto nie IQ je dôležité, ale zvedavosť a analýza ... tzv. zasnívanie sa. Podporujte kde môžte, hlavne tú zvedavosť. Keď ju stratíte - vlastne začínate zomierať. A samostatné premýšľanie sa vidí málokde. Poznám len pár ľudí - osobne len troch. U Normana ju vidno. Zriedkavá vec. A pritom je tu za policajta :)) Ltm. Norman - na Google Earth si si tú zemičku guličku poobracal? Vieš, ten sivo-žltý pásik od Himalájí cez afriku po ameriku :) ... urob to pre mňa, pokrúť si ju trošičku. Ak nemáš tablet - môžeš v android mobile. Minútka - dve - žiadne video :))

Kolodej

Čítanie a miera znášanlivosti bolo ku linkom - videám. Čo si dal ty a ja. Tým mojim linkom skenujem mieru znášanslivosti. Keďže u teba, ako jedného z mála vidím, že si ochotný zmeniť názor na základe nových faktov. To sa dnes často nevidí :)

Kolodej

čudovala ako by to začalo fičať, keby bola vôľa zaviesť zásluhový sociálny systém. Nič zadarmo. Chceš jesť? Zametaj. Aspoň by sme čisto mali.

Kolodej

že ten záver - čo si si vypočul Ty - tak ten som už nepočúval. Došiel som do nejakej 40 min. a to trápenie ukončil. Ja viem, že asi nie som štandardný koncový počúvateľ - ale aj tak - mne prišiel hlavne ukecaný.
A, tak to bolo len tak, na úvod. Neviem kde máš mieru znášateľnosti, skenujem :)))) A ja radšej čítam ako pozerám - či počúvam. Videá mi prídu príliš pomalé na prenos info.

Kolodej

mlátičky - ale tie si rezervujú na nás.

Kolodej

všetky svoje teórie na svojom "tajnom" zdroji - že Lavrov sa s Putinom nepohodol v tej konkrétnej veci. Ti poviem, má chlapec informácie: Neviem prečo mi to silne pripomína whatdoesitmean ... ale možno sa mýlim.
Akurát si tu čítam keď už sme nakusli tú históriu. Toto mi príde zaujímavé. Ako dostavovali Palmyru. Aj aktuálne vzhľadom na Sýriu :))
http://gorojanin-iz-b.livejournal.com/81937.html

Stránky