Kolodej

authenticated user

komentáre

Kolodej

To raz nadrbaný ští pod oknami na blok a pani naňho kričí: "Nemočte nám na stenu, zíde dole Brizolit" ... Odpoveď: "Veeď nech ľen zííde, takú mu zaebem ..."

Kolodej

ak je toto to najlepšie čo môžu vytiahnuť - tak to sme na tom veľmi dobre :))))

Kolodej

Tak mi prišlo toto pod prsty.
http://topdesat.sk/najvacsia-fotografia-zeme/
Tu je tá "šmuha" už asi neprehliadnuteľná.
A nejde ani tak o fakt, že tento náraz musí byť pre odborníka hľadajúcemu impakt úplne zrejmý - čo ma zaráža - že sa o tom vôbec nikde oficiálne nepíše. A to je na tom to zaujímavé.

Kolodej

Slovákov! ... Slovensko, Slovenka, Sloven!

Kolodej

Šicko so šickim skapčano. Celá aktuálna "koalícia" aj "opozícia" má všetko nastavené pre hladký priebeh prijímania migrantov - kvázi akože nechcú - a nakoniec akože budú musieť. Všetko to tam smeruje. Ku úplnej islamizácii EU a 5. kolóna (cez vládu) na tom maká na plné pecky. A v jadre to pôjde najrýchlejšie. Putin dal ruky preč od východu EU - všetky energovody obchádzajú V4 - všetky dopravné trasy obchádzajú V4 ... fakt netušim čo pozitívne nám to môže priniesť.

Kolodej

Článok starý dva roky - ako veľmi potrebujeme migrantov :) Jadro vravíš :))))

http://www.teraz.sk/slovensko/lubyova-az-v-3-svete-si-uvedomite/139128-c...

Kolodej

rád zdieľal Vašu dôveru v "utajené" ciele Fica - ale vidím všade bilboardy na chlast, školské osnovy idú na úroveň - debil - alebo - ako to nazvali pekne? Cieľom vzdelávacieho procesu je Kvalifikovaný spotrebiteľ?
No a kým budeme čakať kým sa Fico prejaví ako vizionár, jeho oligarchia nás zadĺži do miery neúnosnej, naťahá nám tu za EU prachy negrov ...
Ja tiež nie som za delenie EU - ale v ani v DE ani v FR nevidím žiadnu rastúcu entitu - ktorá by dávala záruku toho tvojho smelého plánu Norman. Tam už asi nič poriadne nevyrastie. Už iba ak farebné. Ale veď uvidíme :)

Kolodej

Normálne mi z tohto tvojho príspevku sála niečo pekné, pozitívne - a pritom v ňom štandardne nahlas nadávaš pravdu :) Zaujímavé - to bude tými sviatkami na konci asi hehe.

Kolodej

ale už si dajú pozor aj oni asi. Budú to robiť opäť ako potkany. V noci. Pôjdem sa pobicyklovať :)))

Kolodej

im Tí policajti asistovali a nechali ich nech to kľudne dokončia??? ... Prečo som ja tam nebol, zdrbal by z pamätníka aj kalman.

Kolodej

je to naopak, zmenený stav vedomia vedie k vyššiemu sledovaniu oblohy :)))
Video som v krátkosti pozrel. Tak ja tieto veci obkukávam už dlho, archívy se nerobím, ale keď natrafím na niečo výrazné, určite ti dám vedieť. Stací mi že si v šmuhe spoznal brázdu :)
Inak takých smokin gun je plno. Len nikoho nezaujímajú. Napr. históriu Achila napísal Brad Pitt :) Smutné, ale je to tak.
EN nie je problém, problém je čas. Tak hlavne hlavu hore :)))))

Kolodej

hlavne tie chemtrails - tu je silný vplyv kognitívnej disonancie na ľudí. Pretože ak si niekto pripustí - na základe presvedčiých údajov - že to reálne prebieha v takom masívnom meradle - potom pochopí, čoho sú tie geňá schopné. Potom už ružový závoj spadne úplne a ťažko už mazať takému človeku med kolo huby.
Môžem ti povedať ako ja som dospel k "presvedčeniu". Onehdá, asi 5 r dozadu, som natrafil na orgonet. A reku - jaký haluzári, tým už musí poctivo hrabať. A tak som sa tam ešte zo 2-3 krát vrátil - a utkvel mi jeden príspevok: Netreba nikoho presviedčať. Ale urob pre mňa to, že začneš pozerať pravidelne na oblohu a všímať si "contrails" a ich správanie. Po dvoch rokoch sledovania to na mňa "ruchlo". Som o tom na 99% presvedčený. Už im iba dávam šancu, že chcú zazeleniť Afriku.

Kolodej

ja by som z toho lajna rád spraviť záhradku heche.

Kolodej

dobré ročníky. Ešte ostražití.

Kolodej

ak potláča prostredie - musíš vybudiť. Sú posraní lebo všetko okolo nich je v bavlnke. Už ako rodič nemôžeš pomaly ani preplesnúť dieťa. To sa dosiahlo práve tými stupídnymi zákazmi v škole, buzeráciou učiteľov, homosexualizáciou spoločnosti, prehadzovaním mužských a ženských rolí. Čiže sa zhodneme v tom, že to potláča vplyv prostredia - tým pádom to treba vyrovnať. Jednoducho sú zosratí.

Kolodej

tak tu dám asi najviac faktografický pohľad na chemtrails k akému som sa dopátral.
https://diskuter.wordpress.com/category/elana-freeland-kniha-o-chemtrails/
Vždy ide o peňeži.

Kolodej

treba ich dať na judo na začiatok, grécko-rímske zápasenie, až potom box, keď majú už silné kosti. Sebaobrana, držanie, chvaty ... ale keď sa bojí facky - to potom takto dopadne. A presne, stačilo jedného zmangľovať - a ostatní by sa rozpŕchli. Presne jak m.slimáci.

Kolodej

okoloidúci za tieto riadky :)))
Inak poznáte tieto stránky?
https://diskuter.wordpress.com/

Kolodej

No bol som toť, nedávno, tak sú tam bieli taliani a potom tí cigání - originál sicílčania :)

Kolodej

nevieme nikto. A tak to je dobre. Ako fakt vyzerá na hovno svet dnes. Aj keď sa poobzeráš, jediným záujmom je naliať do gágora 5 pív pri akomsi športe, mať najnovší mobil ... medziľudské vzťahy - supy ... príroda trpí ... ale zas sú aj pekné veci :)

Stránky