Liberálna mládež smeruje na Pohodu :)

Toto mi podhodil dnes web a nemôžem si pomôcť, musím to sem dať ako ukážku našich nepriateľov. To sú tí degeneráti, ktorých budeme musieť zničiť. Možno sú na verejnosti oblečení a v kravate, ale toto je pod tým, takíto sú doma :-)
Bude vám ich ľúto? Mne nie.

.

Norman
Sociálny patologista

Veru Norman, normálne sa už neviem dočkať, kedy tých zombíkov zlikvidujeme. Uf, ako by som si to len užil urobiť z nich fašírku! :-D. Veru, degeneráti ma bavia - a nemal by som ani na sekundu problém stlačiť spúšť. :-)

Norman

Ty vyjadruješ to, čo je obsahom danej fotky.

Ale žiaľ ľudí s takými zdravými inštinktami, ako máš ty, je málo. Väčšina je zabalená do vaty svojich omylov a strachov. Kým sa z nich vyhrabú... budú dlho zbytočne trpieť ...

Ľubov

koho asi tak budú voliť :-).

Ale vážne.Máš pravdu.Toto je ich skutočná,pravá tvár ,toto je hríb,benčík smatana,obama,vašarička aj merkelová a clintonovci.
Niekedy,keď mi zase raz fantázia uletí,predstavujem si,že v budúcnosti,možno aj celkom blízkej,sa maskovanie nebude dať použiť,proste,zrazu všetko bude vidieť také,aké je.

Norman

Toto je ich pravá tvár, sociálny hmyz.
Každý zdravý mladý človek musí mať schopnosť to vidieť, aj keď majú kravatu a sú nahodení ako hipsteri, alebo ako nejaký posratý oblekový mainstream.

Ide o to, do akej miery majú mladí muži na Slovensku tento zdravý inštinkt, túto magickú schopnosť poznania a vôlu s tým zatočiť (mladí chlapi, lebo na tých je, aby bojovali a robili aj nepríjemnú prácu, aby sa vysporiadali s týmto hnusom).

Ľubov

vyzerá to naozaj tak,že za všetkým je a bude genetika.Zdravá nás zachráni,skazená zničí.