Heger, Naď a Káčer rozhodli: Slovensko prekročí Rubikon a vstúpi priamo do vojny

Dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým sa nerozbije. Možno by akákoľvek slovenská vláda mala inštinkt sebazáchovy a nepchala by celú krajinu do vojny - ale tlačenie zo strany USA neprestáva.

Slovenská vláda Matovičovej koalície je odvolaná, koalícia je rozpadnutá. Vláda nemá žiadne právomoci robiť zásadné rozhodnutia - medzi ktoré patrí určite aj poslanie lietadiel do vojny s Ruskom (že ešte nik také nespravil, (po)tvrdil aj minister zahraničia Káčer - sme v tom prví).

 

Zhrnme to ešte raz: Vláda na to nemá právomoci, a tak sa hovorilo o možnostiach:

1. v parlamente zmeniť Ústavu (konkrétne dodatok z roku 2012)

2. cez Ústavný súd "dočasne" pozastaviť platnosť toho dodatku.

K bodu 1 - chystali sa, ale zrejme poslanci, v septembri končiaci, by také znásilňovanie ústavy nepodporili - americká koalícia (Oľano, SaS, Sme rodina, Za ľudí a ďalší ich odpadlíci) by to už pravdepodobne nepodporili.

K bodu 2 - zrejme ani Ústavný súd nebol ochotný sa dať na cestu vlastizrady, respektíve zahodenia celej kariéry svojich členov.

Ale USA tlačia, a tak americkému triumvirátu (Heger, Naď, Káčer) zostalo iba jedno - ignorovať ústavu a Migy na Ukrajinu dodať (pravdepodobne tam časť už aj je).
Včera večer - teda vo vrcholne časovej tiesni a symbolicky pod krytím tmy - rokoval branno-bezpečnostný výbor Národnej rady SR. Aby sme si pripomenuli: Naď verejne a bombasticky sľuboval, že vec dodania stíhačiek na Ukrajinu bude daná do parlamentu, bude prerokovaná poslancami. Tento vážny sľub nedodržal, vec bola daná len na výbor, a ten bol tajný.
Ďalšia vec je, že Naď do médií posledné dni tvrdil, že má vypracovanú "právnu analýzu" danej veci a že na poslanie stíhačiek na Ukrajinu má vláda právo a že podporu parlamentu nepotrebuje. Túto analýzu vraj predostrie výboru na tom včerajšom tajnom zasadnutí. Keď sedenie skončilo a dostal otázku, či analýzu predostrel, povedal, že vlastne nie, lebo to nebolo treba, len poslancom potvrdil, že ju má a že ju podpísal nejaká právnik (a ten by predsa vraj nepodpisoval niečo, čo by nebola pravda). Keď sa novinári spýtali, kto teda tu (nikým ešte nevidenú údajnú) analýzu vypracoval, Naď odpovedal, že načo dávať mená, aby autori akosi potom neboli cielom útokov. Ale analýzu má, len ju nikomu neukázal a nepovie, kto ju spravil.
Naďove neuveriteľné odpovede možno vidieť na Pravde vo videu

Naď v danom video po zasadaní výboru hovorí:
"Teraz sa pripravuje prehlásenie, ktoré dúfam že prejde, ale principiálne je mi to jedno".
Takže jemu je principiálne jedno, čo si o závažných veciach vojny myslí parlament a jeho bezpečnostný výbor - on. Naď, má príkazy (zo zahraničia) a je rozhodnuté. Ide mu v podstate o celý jeho budúci život, a tak kašle na všetko iné, na zákony a národ.

Keďže celý tento škandálny pokus vstúpiť so stíhačkami do vojny nemožno obhájiť čo sa týka zákonov, začal Naď spomínať peniaze - akoby sa slovenský národ mal predať za pár špinavých dolárov. Naď, Heger a Káčer to zrejme posudzujú podľa svojej sub-morálky, bažiacej po peniazoch.
"Máme ponuku vo výške 900 miliónov dolárov v hotovosti a vo vojenskom materiáli pre Slovensko. To, či pošleme migy na Ukrajinu je aj z racionálneho hľadiska veľmi zaujímavé,"
Je to za prvé lož, sľúbených je len pár miliónov z Európy, zvyšok, údajne za 700 miliónov dolárov, dostanú v "naturáliách" - teda americký vojenský šrot neznámeho razenia, nič nie je zrejme ešte ani premyslené, proste vyzametajú sklady a na haraburdy, čo nepotrebujú, dajú cenovku $700 miliónov a pošlú do slovenských skladov.

A ako píše Pravda: Naď uviedol, že otázka nestojí na právomociach, no na tom, či Slovensko chce alebo nechce Ukrajine pomôcť.
Čiže to, že nemá právomoci, je mu nepodstatné, dôležite je, či ON chce alebo nechce pomôcť Ukrajine. Nuž keď teda mieni Naď, Heger a Káčer v tomto prekročiť svoje právomoci, tak za to oni osobne aj ponesú následky. A ako vieme, v časoch vojny je za vážne zločiny iba jeden trest.
Dochádza jednoznačne k prekročeniu právomoci, k zneužitiu postavenia verejného činiteľa a k rozdúchavaniu vojny. Odvolaná vláda zaťahuje Slovensko priamo do vojny, a tým privádza ľud do priameho ohrozenia, nehovoriac o hospodárskych tragických dopadoch.

Ako povedal svojho času Cézar, Alea iacta est, je rozhodnutíé, fatálne následky určite prídu.

0
buko

Arogantne prasa Nad nezmenis - bude sa vzdy spravat arogantne a ako prasa. Naviac mu k tomu daj drogu zvanu MOC - a toto je vysledok.
On uz sa davno rozhodol co urobi, on je tahun celeho tohto procesu, Heger sa iba chudacik nesvojpravne vezie (cim ho v ziadnom pripade nechcem zbavit viny) a Kacer je tam nato aby sekundoval Nadovi kto bude vacsi primitiv a chrapun.
Treba si to povedat aj ked je to zrejme: poslanie bojovych stihaciek (ktore nam Ruska Federacia este donedavna servisovala) na ukrajinu je signal ze Slovensko sa PRIAMO zapaja do vojnoveho konfliktu proti Ruskej Federacii. Tento krok sa udeje BEZ MANDATU vlady, bez mandatu parlamentu, ergo v zastupitelskej demokracii PROTI VOLI obcanov Slovenska a bez ich poverenia.
V mene obcanov uz na Slovensku nerozhoduje legitimna vlada ale cudzou mocnostou ovladana polovojenska JUNTA bez legitimnych pravomoci, ktoru bude treba
1. zvrhnut
2. sudit a odsudit.

Akekolvek odvetne opatrenia ktore Ruska Federacia voci Slovenskej republike teraz podnikne, vratane rizika raketovych utokov na nase uzemie, sabotaze, alebo inych, su plne v zodpovednosti rozhodnutia ludi ako Nad, Heger, Kacer, Caputova a vsetkych tych ktori toto konanie podporovali.
Aj ked este na nasom uzemi nic nevybuchuje, sme vdaka tymto lokajom vtiahnuti do vojny a to az po usi. Mame povestnu Churchillovu hanbu aj vojnu.

Miro

Len na okraj. Žiadne "protipatrenia" RF voči Slovensku neprijme. Tak ako prúdi ruská ropa do rafinérie Lukoilu v Bulharsku a odtiaľ nafta pre armádu UA, tak isto naďalej pôjde plyn a ropa do SR. Biznis si ruský židovský kongres nenechá kaziť. A chuj po nejakých mŕtvych ruských gójim.
Ak si niekto myslí že strany dobra a zla sú v tejto špinavej vojne priehľadné ako voda z Belej nech si dá studenú sprchu. ( teplá je drahá a zanecháva uhlikovu stopu).
P.s.
Tá židochazarka z ruskej národnej banky pred pár dňami vygrcala svoj globalisticky sen ako bude RF lídrom v zavádzaní digitálnej identity spojenej medziiným s likvidovaním hotovosti.
Toľko k "svetlej" budúcnosti v podaní čínskej dystopie šmrcnutej ruskými skúsenosťami s gulagu.

Truhlík

Nuž ilúzie ozaj nemám.
Oficiálne NIE JE vojna medzi RF a UA. Ani jeden z tých štátov to podnes nevyhlásil. Tým pádom nie sme vo vojne s RF ani my. Oficiálne. Keby bola oficiálne vojna medzi RF a UA tak s našimi dodávkami zbraní a munície by sme už neutrálny štát neboli.
Rusko si chce zachovať európsky trh.Aspoň čiastočne. Minimálne do doby kým bude mať dosť tankerov na ropu a plyn, dostatok kapacity v prístavoch a kým bude dokončená Sila Sibíri 1, Sila Sibíri 2, Sila Sibíri 3 a Sila Sibíri 4. Takže je to len otázka času kým RF naozaj začne používať plyn a ropu ako zbraň. Návrh na použitie atómových bômb padol zatiaľ len v diskusiách na nete. Návrh na kompletné zastavenie dodávok surovín nepriateľským štátom bol už aj v ruskom parlamente.
Elvira Nabiulina je Tatárka. Fakt je, že za svoj ultraliberálny postoj je často a SILNO kritizovaná. Podala demisiu ale Putin ju podržal. Fakt je, že jej priznávajú zásluhu na udržaní stability rubľa a ekonomiky.

Miro

K tomu pôvodu. Samozrejme, oficiálne sa prezentuje tatarskym pôvodom, Ruskí konšpirátori v medziach dovoleneho môžu polemizovať o tom že je baškirskeho pôvodu ale všetci v Rusku vedia že je židovka. Ale samozrejme v Rusku je téma postavenia židov, najmä Ruského židovského kongresu tabu. Do toho šprtať nie je bez rizika.
Ono židia v histórii veľkej Rusi často robili "maskýrovku".
Očividné to bolo napríklad v dejinách Krymu keď veľká časť židovstva sa tvárila ako tatári. Ale to by bolo na dlho....

Ema

...najmenej od stredoveku, keď chaldejská rozkladná háveď parazitovala na nemeckých menách, a dokonca aj na jazyku.

Súčasná ruská elita dobre pozná ruskú históriu. Vie, kto v Jekaterinburgu vystrieľal ako zajace Romanovcov, kto popravil v RUSKOM Kyjeve premiéra Stolypina - tento politik je veľký Putinov vzor, len sa na rozdiel od neho nemieni dať zabiť - a kto je tetka Nabulina. Tej osobe nedovolili zdrhnúť, pretože ju kontrolovane potrebujú. Základná poučka boja o život: neútoč na protivníka tam, kde je stále silný.

V tejto vojne je najväčším generálom čas. Netreba sa unáhľovať, netreba robiť pózy, len aby sme vyzerali pekne. Chorý západný systém scípol, len ešte z neho vychádzajú jedovaté plyny a Nabulina je čosi ako plynová maska pre ruský systém.

slaven1

Ruská centrálna banka - ktorú vedie formálne telo s menom "Nabiulina" - dáva ruskému hospodárstvu už roky jednu ranu za druhou. Koľko že je základná úroková sadzba RCB? Koľko, že je opäť kurz USD/RUB? Nastúpalo voľáko.

https://khazin.ru/vystuplenie-na-programme-evropushka-lagard-ot-15-03-2023/

Zaujímavé, že zrada úradníkov RCB sa diskutuje už aj na takýchto plochách ako jej pitvor.

slaven1

Som zabudol do komentu pribaliť info, že Credit Suisse minulý týždeň skrachovala. Už ani títo švajčiarsky financisti nie sú to čo bývali.

slaven1

Alebo je to "auffiedezin"? Moja nemčina je slabá. Lepšie mi ide angličtina. A ruština.

slaven1

Zrada ruskej elitnej skupiny zviazanej s medzinárodnými financiami pokračuje aj rok od ŠVO. Centrálna banka ďalej predáva národné zaujmi Ruska.

Kurz USA/RUB nastúpal za rok na úroveň spred februára 2022.
https://t.me/casusbellilive/100874

Ema

Kurz USA/RUB nie je meradlom ničoho.

slaven1

No ešte stále kurz USD/RUB meradlom niečoho je, no nie dlho. S pokračujúcou dedolarizáciou svet. hospodárstva (clearingové centrum Číny v Riu, predaj saudskej ropy v juanoch..) odveje vietor histérie (*Štefunko) ako mocenské centrum aj ruskú centrálnu banku. V Rusku dôjde k nahradeniu importu domácou produkciou a vo východnej Európe opäť zavládne šťastie a prosperita lebo Eurázijský hospodársky zväz... no len ešte tam nie sme.

Truhlík

Petrodolár zrejme skončil. Ale zmeniť 80 percent svetového obchodu v dolároch(+=eurom) yuanom, bricsom, rublom alebo čím tak skoro nebude.
A Európa buď bude kupovať energie z Ruska alebo nebude existovať. Blahý pocit, lebo bola mierna zima, sa môže rýchlo zmeniť na sucho (Ema to tu spomenula) a extrémne horúčavy a následne holomráz.

slaven1

a Briti nariadili Nemcom vypnúť 3 ostávajúce jadrové elektrárne. Zatiaľ je to iba takáto depeša zo Sky news https://news.sky.com/story/germany-to-shut-final-three-nuclear-power-pla... (Reusters ešte nepotvrdil).

Na jednej strane je to boj Londýna proti kontinentálnej Európy ("Angličanka gadit"). A na druhej nie je bezpečné prevádzkovať jadrové reaktory v krajine kde ide nastať "znos političeskej systemi".

Tento roznos zhnitých "euroatlantických", povojnových elít nebude v Nemecku prebiehať miernou cestou. Pripomeňme, že pivnica v každej váženej mešite v Nemecku je sklad zbraní z čierneho trhu, ktorý teraz aj vďaka Britom (majú značnú účasť na projekte Ukrajina) boomuje v Európe ani nikdy pred tým. Zachviľu končí ramadán a k protestom pracujúcich sa svojou aktivitou pripojí aj zložka obyvateľstva žijúca zo štátnej podpory.

Názov Euronews vytvára dojem, že redakcia kope za Európu. Je to maskovanie:
https://www.euronews.com/green/2023/04/11/germany-turns-its-back-on-nucl...

slaven1

HS preložili článok o tom ako sa hryzú v Sudáne. V skratke sa bijú medzi sebou proruské soly (zatiaľ slabé) a proamerické sily (nemajú budúcnosť):

https://www.hlavnespravy.sk/boje-v-sudane-sa-dotykaju-ruskych-zaujmov/31...

"V sobotu došlo na sudánskom území k zrážkam medzi armádou a jednotkami rýchlej reakcie (RRF, Special Forces). Podľa miestnych obyvateľov sa na uliciach objavilo delostrelectvo a obrnené vozidlá a boje sa začali okolo desiatej hodiny dopoludnia miestneho času. Streľba vypukla aj v areáli budovy, v ktorej sídli sudánska televízia, po ktorej prestala vysielať."

Tu som prestal čítať. Televízia prestala vysielať. Aj Afričania vedia vojnu viesť lepšie než generálny štáb RF. Nepíšem ruská armáda, Kadyrovci alebo Wagnerovci. Píšem (zradcovský) generálny štáb RF. Aj Afričania vedia, že prvé čo treba brať pod kontrolu sú masovo-komunikačné prostriedky (vedeli to aj sovieti v 68).

Televízie na okrajine ešte stále vysielajú britský obsah, mútia mozgy, zombifikujú obyvateľstvo. Všetko pod dohľadom generálneho štábu RF, ktorý nie a nie naordinovať jednu ,dve rakety na patričné vysielače. A tu v.. hmm.. Sudáne...

Norman

ak v Srbsku sily USA bombardovali centrálnu televíziu, takže je to ciel. Ale stretlo sa to s reálnym odporom u ľudí aj v zahraničí.
A problém je neefektivita. Ukrajina je veľká a má mnoho vysielačov, vrátane nejakých kanálov na satelitoch ... rozbiť túto sieť by sa nepodarilo. (spravodajský) program by sa robil inde, niekde v kryte. V Sudáne je iba jeden vysielač, ľudia majú povedzme iba jeden/dva domáce kanály, ale je otázne, či umlčanie televízie aj tam povstalcom niečo podstatné prinieslo.
Podstatou otázky je ale to o "zradcovstve". Rusi majú vždy problém rozlíšiť neefektivitu od zámernej sabotáže, od trestuhodnej ľahostajnosti a podobne. Je to tam ťažko rozoznať, kde končí jedno a začína druhé.
Ale tak Rusi sú menej efektívni, ako sme my zvyknutí, majú svoje myslenie - ale v tom prostredí sa to ich myslenie vyselektovalo a je veľmi pravdepodobne pre tamojšie pomery vhodnejšie a teda nakoniec predsa len najviac efektívne.

Ifka

12.03.2023, 12:43
Američtí vojáci přinesli do Chanie „civilizaci“.
Reakce opět v místní komunitě Chania přinesly přítomnost amerických vojáků ve městě – americký voják zvracel před dětmi na Národním stadionu, přičemž zasáhl i ženu, která byla náhodou na cestě – Další voják před zraky kolemjdoucích zasáhl ženu poté, co si píchl drogy – Reakce a na „fiesty“ s pozvanými místními herci.
Chování amerických vojáků, kteří se díky základně Souda často nacházejí v Chanii, bylo opět středem pozornosti, a to i kvůli přítomnosti americké letadlové lodi G. Bush.
Jak uvádí T.E. Opilý Američan Chania z KKE vtrhl na Národní stadion v Chanii, zatímco desítky dětí a mladých lidí trénovaly, tu a tam zvracel, přičemž udeřil i ženu, která mu stála v cestě.
Ve stejné době, jak uvádí KKE z Chanie, došlo v centru města k dopravním zmatkům kvůli autobusům přepravujícím Američany, zatímco večer zaplnili přístav také opilí vojáci, kteří se opět potáceli a klopýtali sem a tam, narážet do „nešťastných“ kolemjdoucích, vyvolávat mezi sebou hádky. Na toto téma uspořádal mírový výbor Chania protest na radnici města Chania, aby odsoudil „nepřijatelné a násilnické chování námořníků USA-NATO na letadlové lodi George Bush, kteří včera způsobili sérii incidentů ve městě Chania“.
Shromáždění požadovali přítomnost starosty, aby mu mohlo být předloženo usnesení o protestu, přičemž na schůzi, která následovala, prezident mírového výboru Chania Manolis Papadomanolakis požadoval umístění městského úřadu před vzniklé odchylky. opilými členy NATO. Správa letadlové lodi totiž dnes v neděli pozvala na prohlídku letadlové lodi poslance parlamentu, obecní a krajské úřady, radní místní správy, přičemž členové mírového výboru zdůraznili, že obecní úřad nemá co legitimovat přítomnost sil NATO v našem městě účastí na slavnostech, jako je tato.
„Ve stejné době, kdy naši lidé truchlí za mrtvé v Tempi, je pro vládu výzvou organizovat slavnosti na letadlových lodích smrti,“ říká mírový výbor Chania.
ZDROJ https://www.efsyn.gr/efkriti/koinonia/381725_eferan-politismo-oi-amerika...

Ifka

Poslanec KKE a krajští radní Kréty z Lidového shromáždění nakonec označili pozvání Krétského regionu na „návštěvu“ letadlové lodi „USS George W. Bush“ v hod. za „nepřijatelné a provokativní“. základna Souda.

Oznámení uvádí následující:

„Správa regionu Kréta a jménem Foniad národů USA-NATO beze stopy hanby zve místní členy parlamentu a regionální rady k návštěvě letadlové lodi „USS George W. Bush“, která potopena v zálivu Souda v Chanii.

Není to poprvé, co „malým námořníkům“ prokazují svou služebnost. Ať hledají jinde "ochotné" vyznavače jestřábů NATO a Američanů.

Poslanec parlamentu Heraklionu KKE ani tři regionální radní Lidového shromáždění Kréty se nechystají legalizovat vrahy lidu, žádné jejich vražedné zbraně a nestanou se pračkou zločinů USA-NATO.
ZDROJ
https://www.efsyn.gr/efkriti/koinonia/381725_eferan-politismo-oi-amerika...

slaven1

Švajčiari dali neadekvátny titulok "Heger s Naďom pri migoch devastujú právo aj zásady demokracie" na svoj článok o amerických domácich černochov a „ich“ vťahovaniu Slovenska do vojny proti Rusku.

https://standard.sk/332566/heger-s-nadom-pri-migoch-devastuju-pravo-aj-z...

Titulok je nepravdivý. Súčasný režim u nás doma a jeho "telá" právo zdevastovali pri zrušení Mečiarových amnestií. Súčasná politická elita vedie seba aj nás na smrť.

Dusanbe

aby sa vzdalo neutrality a začalo posielať zbrane Alzákovi.

https://www.rt.com/russia/573079-us-blackmails-switzerland-zakharova/

slaven1

Veci treba pripomínať. Ukrajina ako taká podľa medzinárodného práva prestala existovať po tom ako sa jej posledné ostatky - DĽR a LĽR - zlúčili s Ruskom. Tieto ostatky, v ktorých sa zachovala do-prevratová štátnosť, vznikli ako dôsledok nezákonného štátneho prevratu v 2014 (Fuck the EU). Ukrajinci, ktorí odmietli nezákonnú zmenu moci v Kyjeve organizovanú Západom (UK/USA) sformovali DĽR a LĽR.

To čo sa dnes formálne nazýva "Ukrajina" je územie kontrolované teroristickou bandou financovanou a podporovanou Západom. Nie je to nový "revolučný režim", ale teroristická banda. Po získaní moci sa život obyvateľov okrajiny výrazne zhoršil. Prepadla sa životná úroveň. Zákaz ruského jazyka. Cenzúra v médiách. Kárateľno-teroristické oddiely typu Azov, Aidar, Donbas.

Späť k nám. Politická elita u nás doma pomáha nekontinentálnymi silám likvidovať obyvateľstvo na svojej východnej hranici. Rozkladať štát, zasievať chaos, destabilizovať spoločnosť.

MY SA NEMÔŽEME ČUDOVAŤ KEĎ SA PRELEJE TENTO "CHAOS" K NÁM DOMOV. A ON BUDE TAK ČI TAK REZONOVAŤ.

Keď budú okrajinské hladné psy - banderovci - vypaľovať nejakého žilinského „podnikateľa“, veď to bude aj výsledok jeho vlastnej práce resp. „nepráce“. Čo „podnikateľ“ robil aby zabránil biede a nešťastiu u svojho suseda. Hovoril si „sa ma netýka“?

Norman

Je to zaujímavý a konzistentný (právny) pohľad, že Ukrajina prestala jestvovať s majdan revolúciou, a že vlastne zvyšok pôvodnej Ukrajiny boli Luhansk a Doneská republika.

Čo sa týka "ozbrojených bánd" - nič sa síce neopakuje rovnako, ale ako píšeš - tentoraz budú ozbrojené bandy prítomné vo forme ukrajinskej mafie. Tu môžu nastať pomery, aké tu dlho či nikdy ešte neboli. A ako hovoríš, je to (aj) ICH VINA. Prví pôjdu pod nôž rozni podnikatelia, a čo povedať - proste dostanú, čo si zaslúžia. Nepomôže im ich nejaký domček či nejaké auto.

Truhlík

Krok po kroku vojna.
V decembri 2021 som v semestrálnej práci konštatoval - Propaganda proti Rusku je na predposlednom štádiu pred vyhlásením vojny. Ani som len netušil čo bude. Len som opísal očividné.
Samozrejme, že to nezačalo vtedy. V princípe to začalo odjakživa. Nejdem tu opisovať celú históriu.
Teraz medzinárodný súd v Haagu vydal zatykač na Vladimíra Putina za únosy ukrajinských detí do Ruska. USA ani Rusko nespadá pod jurisdikciu Haagskeho súdu. Nepodpísali to.
Nevidím koniec občianskej vojny na Ukrajine. Ako povedal MZV EÚ Borel - Rozhodne sa na bojisku. Ani nie je možný nejaký trvalý mier bez totálneho víťazstva niektorej strany.
Horšie je, že sme v tom po uši. Čierna diera v strede bojiska. Rakety budú určite padať. Toto sa zastaviť nedá. Poliaci prisunuli Himarsy ku Kaliningradu.
Ako sme sa do toho dostali ? Keď nás kresťanskí demokrati zatiahli do bombardovania Juhoslávie ? Keď komunista Fico začal kradnúť ruský plyn a dodávať ho židobanderovskej junte ? Keď Sereš dal milióny na masmediálne halucinácie ?
Sranda ako sa dejiny opakujú. Tak ako sme vyhlásili vojnu USA nejakým článkom v novinách. Teraz slovenská nevláda poslala MIGy kyjevskej junte. Dva krát sme poslali vojsko proti Rusku za posledných 110 rokov. Dvakrát na to doplatila vláda, ktorá ho tam poslala. A s nimi aj štát a národ.
Ukrajina si vybrala cestu tiež už dávno. 13:05 nadrogovaný Zelenský.
https://www.youtube.com/watch?v=W8kLCJcVyHE

slaven1

Homosexuálny zvrhlíci, aristokrati a blázni z Bruselu pošlú okrajine 1 milión delostreleckých granátov v hodnote 2 miliárd EUR.
https://t.me/s/casusbellilive/98043

Nebol Eurozväz pôvodne mierový projekt?
https://european-union.europa.eu/principles-countries-history/history-eu...

"Maďarsko nepodporí nové návrhy Európskej únie na nákup a dodanie streliva pre Ukrajinu, uviedol v pondelok na Facebooku pred odletom do Bruselu maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó: Žiaľ, na stôl sa dostávajú nové návrhy podporujúce vojnu, tentoraz o spoločnom nákupe munície a jej odovzdaní Ukrajine. Stúpa tlak, ktorý na nás vyvíjajú, chcú nás zatiahnuť do vojny, ktorá je v susedstve. My sme však vytrvalí, pretože vôľa maďarského ľudu je jasná: musíme zostať mimo tejto vojny."

https://t.me/s/casusbellilive/98046

K narkomanovi Zelenskom ešte Pelegríniho "biele špáradielko"
https://www.youtube.com/watch?v=Mq6f9sA7rc4

Ifka
slaven1

Čo je “depleted uranium munition” sme tu písali už mnoho-krát, prípadný záujemca nech pozrie do archívu. Všeobecne je pitvor s problematikou oboznámený.

K správe. Svetu ústami barónky Goldieovej, sediacej v kresle britskej ministerke obrany, bolo oznámené, že britská aristokracia sa rozhodla trochu priotráviť jednu z najúrodnejších oblastí Európy a celej zemeguľe rádioaktívnym úradnom.

https://questions-statements.parliament.uk/written-questions/detail/2023...

Môžeme očakávať nárast onkologických ochorení v Rusku a jeho susedov (nás sa to "vôbec ale vôbec nedotkne") tak, ako to bolo v Juhoslávii.

https://www.euractiv.com/section/global-europe/news/serbia-launches-prob...

Truhlík

Nedávno som tu analyzoval plány atómového inžiniera Poliačika (toho Serešovho riťolízača) na rádioaktívne zamorenie Slovenska. Jeden zrovna nemusí byť jasnovidec aby videl čo sa deje. Stačí pozerať.
V Extra plus vyšiel rozhovor s generálom Lorencom. Zaujímavé ako sa s ním zhodnú moje predchádzajúce myšlienky o Ťapákovcoch a 30-ročnej obnove Slovenska (alebo číta nadhlad ?). Pravda ako podriadený Pente sa zastáva NATO a EÚ (typický tanečný krok boľševika). Lebo inak by ohrozil Haščáka a spol. Lebo Maybe he is son of the bitch but he is our son of the bitch - to je názor USA, nie môj.

Norman

Zo spomínaných 700 milionov "vojewnského materiálu" - číslo, ktoré si Naď zrejme priam vymyslel, sa tera vyklula táto ponuka:
Slovensko nedostane peniaze, naopak samo zaplatí 340 milionov Eur, a dostane len 12 vrtulníkov BELL AH-1Z Viper. Naď tvrdí, že tieto majú hodnotu MILIARDA Eur. Naď to proste tvrdí.
.
Už viete definitívne, aká "výhodná" bola ponuka na predaj Migov? Nedostaneme nič, ale budeme musieť ešte sami platiť. Nabudúce prídu US zabijáci a ponúknu nám farebné sklenené guličky. Alebo guľku do čela.

(a ešte by to bola aj "forma kompenzácie za meškanie s dodávkou F-16 - takže ani za to ich meškanie by sme nedostali nič.)
.
Úplne stačilo. Prestala akákoľvek sranda. Tie svine treba definitívne vyhnať z Európy.
.
arxiv
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/661161-nad-usa-ponukaju-za-migy-1...

ps. všimnime si jednu vetu tam , pod videjkom:
"Slováci budú mať vrtuľníky ako americkí mariňáci."
Cítite tú infantilitu prestitúta, či už prirodzenú alebo hranú? Ako "mariňáci" .. waw, oh do piči ... uiuiui .... usa, usa .... akí sme svetoví.

buko

Oblbnut pozabijat ci inak skorumpovat Radu starsich, nasledne podplatit vykonneho kmenoveho nacelnika (Nada) a predat ubohemu kmenu ohnivu vodu, sklenene koralky a hrdzave pusky, nech kradnu, zabijaju sa a zavidia si navzajom.
Po zamienkou "vyhodneho obchodu" donutit ich podpisat akesi zmluvy platne podla ich prava, pri ktorych pridu o svoju zem, vzduch, vodu a slobodu.
Na zaver zanechat v tabore deky nakazene kiahnami a inym svinstvom.

Norman

nuž. Amerika, a špeciál USA, je "melting pot" - európska húževnatosť zmiešaná s barbarskými pomermi. Tristo či štyristo rokov sa tam tí ľudia navzájom vraždili. To nezostalo bez následkov, to nemohlo zostať bez ťažkých následkov.
Aj inde vo svete sú barbari a vrahovia - ale v USA sú navyše príliš dynamickí.

nové