Sú to politici, alebo funebráci?

Máme politikov na činy, alebo na brečanie v kostoloch? Celý deň nie je počuť o inom len o tom, ako politici kladú kvetinky, práve teraz beži priamy prenos z ekumenického obradu v Berlíne. Dobre, nech ľudia a kňazi idú do kostolov - ale čo tam robia politici, čo tam robia tí zločinci, čo tam robí marxistickká ropucha Merkelová?

Politici nie sú na to, aby vždy dodatočne vyplakávali, ale na to, aby konali.

Mimochodom, na tej bohoslužbe v Berlíne, v podstate na štátnom smútočnom ceremoniáli, už druhýkrát spieva akási čierna miešanka spirituál po anglicky. Po anglicky?! To musel zorganizovať úplný idiot. Naozaj si niekto myslí, že sa Nemci nechajú úplne zničiť? Z Nemecka nespravia Zimbabwe alebo Juhoafrickú republiku. Toto je Európa a My sme tu doma.

Norman
Buheh

.

A tá negrica s anglickým spirituálom, to je fakt výsmech. A všeličo iné, ale jedna vec to určite nie je: nie je to náhoda či nedopatrenie.

Svine.

Ľubov

Je to zlo. Keby to sem Norman, nedal tú informáciu,ani by som netušila,že tam spieva černoška černošskú pieseň. Chápete,že sa nám smejú? Chechtajú sa nám priamo do očí.

Ľubov

nebudem ďaleko od pravdy,keď si myslím,že za réžiou tejto ponižujúcej "omše"(bolo tam zabitých 12 nemeckých občanov,má sa spievať nemecky,aspoň toto si zaslúžili)sú tie isté kruhy,ktoré dali Jakubiskovi peniaze na ten zvratok Báthory.Prepáčte,ale ja to tak cítim.Má to naozaj podobný rukopis.
Urážka nevinných obetí je v obidvoch prípadoch totožná,obrovská.

Norman

Merkelka (a jej kúžok) je trejme zaťatá hlava dubová, krava, ktorá už ani nemá kde ustúpiť.
Oni sú naozaj hardcore "multikulti" a hardcore "melting pot". Nech budú problémy akékoľvek, oni majú na všetko len jeden prostriedok - ešte viac prikladať do kotla. Veľľmi, veľmi nešťastná konštelácia, títo burani tam.

Áno, ta miešanka explicitne po anglicky spievajúca na akcii, kde je celá vláda... je zrejme zámerná. Ak som neprepočul, raz zaspievali nejakú luteránsku alebo katolícku nábožnú, potom tam zahral na husliach asi žid, no dobre, ale ta anglofónna spiritualistka tam bola dvakrát, čiže nadmieru aj domácich (zvyšok rečnili).

To len čo som na hodinku zapol TV N24, stačí na chvíľu a valí sa to. Nie je to výsmech - skôr by som to nazval terorizácia, prdvádzanie svalov.

Ale Merkelka toto všetko, aj čo ešte príde, nikdy nemôže ustáť. Toto je naozaj už v štádiu, že ju niekto zabije.

Sinuhe

sa považuje za deň narodenia toho pedofilného zmrda. Myslím tým Mohameda. Že v tento deň sa niečo stane, o tom si už týždne dopredu čvirikali vrabce na rímsach viacerých európskych spravodajských služieb.
Keď sme u tej pedofílie: informácie - vcelku vierohodné - o masovom spolupáchateľstve viacerých príslušníkov "elít" tak v USA ako aj v Európe, najmä v Británii na tejto ohavnej a ťažko patologickej úchylnosti sú veľmi frustrujúce.

slaven1

PF 2017

Pharmy
Sinuhe

to je pecka :-D