25% voličov je ohromná sila

Samozrejme, reč je o voličoch prezidentských volieb, ktorí dali svoje hlasy Harabínovi, Kotlebovi, Danovi, Švecovi a prípadne aj iným, ktorých považovali za alternatívu. 25% voličov je naozaj výrazná sila. Zvlášť, ak sú to hlasy alternatívnych, teda naozaj opozičných voličov, tých, ktorí sa tak rozhodli napriek megalomanskej mediálnej masáži neustále sa valiacej na ľudí.

Niekedy sa hovorí, že títo voliči volia "len"  "na protest", a že teda oni nie sú až tak za tie "radikálne" názory a strany, ktoré volia. Ja vám však poviem, že práve preto je ten potenciál ešte väčší, že 25% odporcov, ktorí tak robia aj napriek tomu, že nesúhlasia s tým "menším zlom", ktoré zvolia, je naozaj sila. Ak by alternatívne politické hnutia, strany a kandidáti ponúkli llen o niečo lepšie než to, čo ponúkajú dnes, tak z 25% by sa stalo 50%. A to je už väčšina a game over.

Tragédia súčasných prezidentských volieb je len v tom, ako ľahko sa zvyšok obyvateľov, tých ľahostajnejších a menej prebudených, dalo zlákať povrchnou masmediálnou technikou, ktorú doviezli anglosionisti z Izraela. Je vidno, že slovenský národ v bežnom stave je naozaj neskúsený  a naivne si myslí, že svet je dobré a pokojné miesto. Slováci dávajú prednosť svojej zábave, hlavne aby sa dobre cítili, aby nestratili humor, aby nikomu omylom nič zlé nespravili - toho sa boja viac, ako krivdy páchanej cudzinacami na ich vlastných rodinách. Možno sú vo svete aj iné podobné etnika zafixovaných hlúpych dobrákov, neviem, niekde v Amazónii alebo v Kanadských horách, možno domorodci v Austrálli - proste nejaké zalezené izolované etniká tak mohli prežiť. Ale Slováci sú asi jediný národ, ktorý s takouto kreténskou holubičou povahou prežil uprostred Európy - a to už pomaly hraničí so zázrakom.

Iba na Slovensku mohla uspieť figurína, ktorá sa prvoplánovo tlačí do archetypu panny, nevinnej spasiteľky.  Ten obrázok je samozrejme ironický a kritický - ale presne takto nám novú Čaputo-Kisku prezentovali v textoch a vystúpeniach - ako nevinnú spasiteľku.

 

Jej úspech naozaj nemá s reálnou politikou a reálnymi pomermi na Slovensku nič spoločné - je to len výsledok skúseného oka židovského manipulátora, ktorý dobré pozná kult Panenky Márie vo východnej Európe a nehanbil sa ho hrubo a vulgárne použiť. Tak, ako je pri phľade na tamten obrázku z daných rozporov kresťanom nevoľno, tak je nevoľno pri pohľade na to, ako hlúpo sa kresťania dali zneužiť v prezidentských voľbách. A chcel som napísať v prvom kole prezidentských volieb, ale pravda je taká, že sa primnohí dajú znova zneužiť aj v druhom kole. Ako ovce. Je to miliónkrát použitá metafora, ale stále žiaľ platí a varuje.
 
Ale ako vždy, nechápte ma negatívne. Reálne záujmy a kríza preberie aj ľudí na Slovensku, aj kresťanov. A je možné, že predpovedaná vojna do desiatich rokov vo Východnej Európe medzi NATO a Ruskom nebude - ak bude predtým občianska vojna v samotnej Európe. Budme teda optimisti a verme, že sa to vyrieši len tou rýchlou občianskou vojnou a oslobodením sa od cudzincov.
Skôr či neskôr k tomu aj tak musí dôjsť.
 
 
 
 
 
Autor: 
téma: 
forma: