komentáre

Ľubov

tu je pohľad z ľavej strany,nezakrýva ju Zelenskij. Aspoň foto,video nejde.Všimnite si,Merkelová je akoby opuchnutá,má rozhodne väčšie brucho,ako inokedy.Tiež má iné vlasy,redšie a tenšie.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/516255-merkelova-dostala-pocas-prij...

Alebo som ju len ešte "nevidela" z tohto uhla pohľadu.

Sinuhe

aj Hillary Klingon, pardon, Clinton. Źeby to bolo nákazlivé?

Roland Edvardsen

Je to neuveriteľný odpad. Je to len pár dní, čo predstavil stranu a už stihol zo seba vyvrátiť iné zvratky: https://realista.home.blog/ Bude viac a viac očividné, že je to pravý psychopat.

Ľubov

akože drsňáka.Aha,čo ten paznecht včera v Bystrici povedal https://www.hlavnespravy.sk/hrozit-vlada-smeru-lsns-kiska-hovori-dalsom-...

To sa mi asi sníva,ešte nemajú ani podpisy a už sa pokladá za premiéra,naviac sa vyhráža voličom Fica a Kotlebu? On nemôže byť normálny,inak,vykazuje aktivitu už viac,ako 48 hodín,takže od pondelka sa asi hodí na dovolenku.-)

mirage

aj v grafike maju zalud
to je pravidlo - v nazve strany treba mat nejaky zalud alebo pismeno s, alebo aspon nejaky kriz..
(smer ma aj pixlu)

Náhodný okoloidúci

Nech sa na žaluďoch napasú dzivé svine, môj žalúdok ich nedokáže stráviť.

mirage

Peter Nagy mal dve pesnicky
Aj tak sme stale zaludi
Stale ti isti zaludi..
...
(Podme sa zachranit pre odpadlikov)
To bol zase napad do strany zalud liezt
a vidiet ako nieco z nas zapada..

Ema

- Viete, ja som bol minule s Theresou Mayovou a myslel som si, že Merkelka tiež tancuje. Hudba hrala dobrá.

vrbovčan

hovorí, ak si ľudia zvolia neznámu ženu alebo komika za prezidenta, je to kríza demokracie. Americká loby cez tretí sektor je už tak rozlezený v štruktúrach spoločnosti, že zvráti to hádam len nejaká revolúcia a následné odklon o euroatlantických štruktúr.
Interview s Pečinkom, kde analyzoval Čapútovú:

https://www.youtube.com/watch?v=bKq9DBms4_k

Ema

naraziť na gebuľu tropickú helmu, keď je taká precitlivelá.
Alebo ju nechať ovievať tlupou nezamestnaných čičmekov z Afriky. Navláčila ich do Germoney dosť, zopár ich snáď vie hýbať rukami nielen pri oháňaní sa nožom.

Ema

Jedinou záchranou je protispev Orfea starého Kuciaka, ktorý úbohých námorníkov brázdiacich nepokojné podkarpatské opozičné vody spasí pred záhubou.
Inak to bude hotová holokauza.

vrbovčan

zvoláva lídrov opozičných strán. Chce byť lídrom opozície.

Norman

Pripomína to, ako Západ sa vysmieval Stalinovi, ktorému údajne lekári včas nepomoohli, lebo sa báli vstúpiť do jeho miestnoosti (keď ho skolila mrtvica). To je samozrejme len neoverená a nepravdepodobná fikcia.
Tu však pred očami všetkých plných pár minút sa trasie hlava štátu, a nielen politik vedľa nej, ale NIK z jej vlastného doprovodu jej nepribehol na pomoc. Lebo protokol?? Blázni, číri blázni.

Prirodzene, záchvat bol podnietený horúčavami a dusnom - ale triaška je jasným prejavom toho, čo ju zrejme onedlho bude čakať aj za normálnych podmienok. Nie, nie je to žiaľ karma, na takú spravodlivosť nemožno veriť, svet nie je tak dobre zariadený. Ale je to jasná ukážka, že aj tento netvor mal myslieť na univerzálne a objektívne hodnoty sveta predtým, než sa rozpadne na potravu pre červov. Nie je to karma, ale ľutovať ju nebudeme. Má na paprčiach krv státisícov ľudí, sviňa jedna hnusná.

Norman

Veru. Šanca, že Kiska projekt Žaludi sám privedie do bankrotu, je väčšia, ako veriť na politické prebratie slovenských voličov (ako som prejavil nádej vyššie).

Roland Edvardsen

Možno lepšie prirovnanie by bolo k dzurindovcom. Tí tiež boli akože "kresťania/konzervatívci"(Dzurinda vzišiel z KDH), ale konzervatívne témy takmer vôbec neriešili a prejavovali sa rétoricky a činmi neoliberálne. Veď napokon s tvorbou programu žaludov vypomáha aj Radička, je tam jasné prepojenie na túto minulosť.

Súhlasím, že za žaludmi stojí (neoliberálna a neokonská) Amerika, jednoznačne. Ale výber kisky ako ich reprezentanta bude ich fatálny omyl. Verím, že udychčaný, lenivý tĺk im to nakoniec nejako sabotuje.

Norman

OLANO bola či je strana jedného exota, je to náhodný fenomén. Kiskovi Žaludi sú ale tesne spojení so zámorskou veľmocou - tak pevne, že sa tomu vyrovná len spojenie Lipšica alebo Mikloša, alebo bývalej OKS. Žiadne iné strany takto spojené s USA nie sú - ani Sulík, ani SmeRodina, ani Híd. Celý projekt Žaludi je stále postavený na Kuciakovej mrtvole, takže znova vidno odpoveď na otázku Cui bono?
Ak sa američanom nepodarí presadiť týchto svojich agentov do parlamentu, je pre nich celý projekt Čaputová k ničomu.
Treba dúfať, že situácia sa za pár mesiacov ešte tak posunie, že Slováci budú v marci 2020 zas lepšie voliť.

Norman

Pod tlakom zmeny situácie (reálne fyzické problémy s energiou, premnožením a podobne) sa stáva nevyhnutné meniť naratív. Niektoré témy už nemožno viac použiť. Témy, ktoré slúžili len ako rozbíjačské provokácie (napríklad tá LGBTI a podobne), ide stranou. Ale základné témy si držia - podľa toho spoznáte ich.
Čo sú ich základné témy:
- sekta, ktorú možno nazvať židovská (ale ak niekto chce, kľudne ju môže nazvať aj satanistická alebo podobne)
To je jeden z najpevnejších základov ich moci.
- finančný systém, ktorý im dáva moc byť nad pravidlami a vždy na veci zarobiť (bankovo korporátny svet, jednoznačne dnes spojený s Amerikou a najmä s Amerikou)

Aby toho nebol veľa, toto sú dve základné veci, ktoré si držia a všetko ostatné je pre nich druhoradé.
Z prvého bodu vyplýva aj ťažká nenávisť voči "neveriacim" či "nežidom".
K tomu pristupujú heslá, slúžiace na oslabenie protivníka : "liberálnosť" (v preklade slabosť a chaos), "voľný trh" (čo v preklade znamená, že žiadna politická sila nemá moc nad bankami) - a podobne by sa dalo pokračovať.

Žaľudi teda sú raz liberáli, raz konzervatívci, môžu byť aj marxisti - ale ako si správne vystihol - vždy zostávajú anglosionistickí a probankoví.

Roland Edvardsen

Pred 2 rokmi hovoril Kiska celkom ináč: https://dennikn.sk/969436/kiska-prijal-lgbt-aktivistov-chce-obnovit-disk...

Idiot každý kto ho berie vážne a bude voliť.

Roland Edvardsen

Prečítal som si rozhovor so žaludom na Postoji a pozrel videorozhovor s ním pre Nko a sám sebe sa čudujem, kde sa vo mne berie všetok ten masochizmus. :-D

Tá strana je niečo ako druhé Oľano, t.j. pro-imigrantská (Kiska sa otvorene vyjadril, že Slovensko malo prijať niekoľko tisíc hnedoidov) a pro-americká, ale zároveň aj formálne pro- kresťanská, zameraná na konzervatívneho voliča (nebudú otvárať tému registrovaných partnerstiev, napríklad.). Ale vraj čistí skôr PS a SaS, než Oľano a KDH. Neviem, ale už to začína byť naozaj extra trápne, ako sa tu všetci predbiehajú v tom byť "veľkými kresťanmi". Otras. Výsledkom aj aj tak zvyčajne len centristicko-- slniečkársko- korporátna sračka.

Teraz čítam, že na "Pochod za život" si kresťania pozvali akúsi negricu, čo bojuje proti potratom v Nigérii (aj keď v premnoženej Nigérii sú postavené mimo zákon):

„Evidovali sme ju už dlhšie a lepšie sme ju spoznali na tohtoročných Bratislavských Hanusových dňoch,“ vraví hlavný koordinátor pochodu za život Marek Michalčík. „Myslím si, že má zmysel ju pozvať opäť, pretože vie kompetentne rozprávať o diskriminácii nenarodených vo svetovom kontexte. Ako černoška je príslušníčkou rasy, ktorá bola stáročia diskriminovaná, a preto jej argumentácia pre nediskrimináciu nenarodených či chudobných ľudí v Afrike môže byť veľmi poučná.“

Hej, najväčšia sila, čo spasí Európu - jednoznačne. :-D

Ľubov

Veru,Kiska najskôr schudne,potom zožltne,nakoniec bude popolavý.
Koniec trojdňového pracovného týždňa,prichádza realita.Alebo nie?

Stránky