komentáre

Ema

ktoré ich vtiahnu do sveta úspešného biznisu a politickej moci ako lajnu koksu do liberálneho rypáka - a on že disciplína.

"Som presvedčený, že s dobrou disciplínou to zvládneme." Jáj, ten má na mysli disciplínu v dávkach. Ráno-večer, medzitým nič. To dáva logiku. Cez deň treba zamakať na výmene generácie.

Zmrd vyžutý, namiesto toho, aby po drogovom faux pas zaliezol do nory, ide na sockosieti postovať radikálne kecy.

(Ozaj, a čo žaluď Kiska? Už sa posral z toho, že ho Truban vymení?)

Ľubov

Priliezajú naspäť,kašlú tam na nich.Vždy sa cítim trapne,keď počujem Slovákov hovoriť v Prahe po česky.
Neviem,či sa nepočujú,alebo čo. Rovnako,ako Čech nikdy nehovorí dobre po slovensky,tak aj naopak.Rolincová je takým odstrašujúcim príkladom.Ech,škoda slov.Jediný "emigrant",ktorý je mi istým spôsobom sympatický,je fotografka Zuzana Mináčová,rod.Silbersteinová. Tiež odišla po vzniku SR,neviem prečo,vcelku tam bola úspešná,lebo jej syn režíroval film Všichni moji blízcí,a tam použil jej spomienky na starých rodičov a rodičov. Film samozrejme získal medzinárodné ceny,však viete,že inak je to ani nemohlo dopadnúť. A predsa sa vrátila,veľmi úprimne povedala,že v Prahe našla všetko,len priateľstvo nie. Ešte tam máme predsa Jakubiska,čo jeho žena trvala na tom,aby mal veľký rozhovor (s ním a o ňom) v známom časopise nadpis. Yuraj. Yakubisko .Veru,neuveritelné.

Tak potom sa objektívne ani nemôžeme čudovať Čechom,že nás vidia ako vidia,pretože poznajú len týchto.
Na záver pár slov od Jana Kozáka ." Nešťastie otrokov pod vládou Veľkého Vodcu je rovnako veľké,ako nešťastie otrokov pod vládou podsvetného Hádesa,iba otrockú Poslušnosť nahradila otrocká Predajnosť."

slaven1

Dobre :)

slaven1

-

Norman

biháryová? už aj si to zmaž.

slaven1

Pre tých, ktorí nevedia, kto Markéta Gregorová je, pozrite si toto video, kde zhúlená hrá na ukulele. Mara je ženská verzia heroínového Poliačika.

Mirko? Už som premiér?
"Mirko? Už som premiér?" - pýta sa sfetovaný krab zo Spongebob, americkej animovanej rozprávky pre deti.

Norman

Zásadou zdravej tvoriacej spoločnosti, je vychovávať ľudí k hovreniu pravdy, Je to tak vyselektované, lebo čím viac lži, tým viac "trenia", tým viac strát. Hovoriť pravdu je proste normálne a výhodné.

Nie tak "parazitická" spoločnosť. Parazitická v technickom zmysle slova "para" = vedľajšia, druhá. Táto "vedľajšia" spoločnosť sa zásadne utajuje, teda klamanie je pre ňu štandardné a preferované ako dobro. Často doslovne má dva jazyky - jeden oficiálny, väčšinový, a druhý svoj (ako bol kedysi jidisch).

Tá spoločnosť, o ktorej sa bavíme, je navyše vždy moralizujúca. Vždy bojuje so zlom, nie len tak so susedom, ktorý sa pomýlil alebo chce niečo neprávom - nie, táto spoločnosť bojuje vždy so zlom, často priam s nejakým diablom. Takže máš pravdu, že to treba čítať opačne, ale zároveň ten absolútny moralizmus - nebojuje len tak chudobou, s nezamestnanosťou, s ekoproblémami a podobne - nie, ona má tu drzosť a hlási sa priamo k boju so zlom - čiže je to klasická talmudistická židovka (bež ohľadu na to, že je blondýna ako Netanjahuovo prasa zvané jeho žena, alebo že má napríklad modré oči - oni tieto nordické gény zbierajú, pretože trpia komplexom menejcennosti - ale k nim sa tieto gény prirodzene dostanú už len rozbité - teda farba áno, ale nordický duch, mentalita a inteligencia už nie). Čiže poznajú sa práve podľa toho abnormálneho moralizovania. Abnormálne moralizovanie prechádza do náboženského, ak môže a hodí sa im to.

To sú ich dva základy, zopakujem:
1. lož
2. moralizovanie.

Ak na takého človeka či spoločnosť natrafíte, vedzte, že je to v takom či onom zmysle príslušník nejakého druhu sekty daného typu, ktorý spoločnosť skratkovite nazýva žid.
Upozorňujem, čo platí všeobecne pre akékoľvek spolky a sekty - dá sa do nich narodiť ale aj vstúpiť. Reč je tu o svetonázore a spolku, nie o formálnom pôvode.
Ale ani do tej sekty nej nemusí priamo vstúpiť - ak niekto na poli striela na zajace, je to poľovník, aj keď nie je členom poľovníckeho zväzu. Ak niekto stavia dom, je to stavbár, aj keď nie je členom nejakého stavebného cechu. A s ostatnými stavbármi ho spájajú podobné ciele a záujmy.

Bol tu spomenutý Smatana, alebo pripomeňme inú verejnú persónu, Benčíka - sú to ľudia, ktorí splňajú túto definíciu, bez ohľadu na to, čo sami o sebe hovoria. Iná persóna, ktorá to vidí takto, je Kiska, ktorý, ako sám povedal, sa "chcel stať židom".

Ľubov

K tomu,čo si napísal,mám niečo na doplnenie-totiž ten princíp "všetko je naopak".Niekedy na jar,keď som po prvý raz videla bilbord s Čaputovou a to "Spolu porazíme zlo",doslova som sa musela zastaviť.Chucpe bolo tak okaté,ale strašne okaté,že nebol problém prečítať text správne: Spolu(s užitočnými debilmi) zničíme dobro(to,čo tu ešte ostalo).

Väčšinou sú už priehĺadní a bezzubí,s tými svojimi médiami. Nestačia na nás. Obavy mám z iného,z toho, o čom nehovoria.

Ešte jedna vec: kto má morálnu prevahu,ten nikdy neprehrá. Oni zdochnú,my pôjdeme do raja.

Norman

Alternatíva si, lebo dostatočne výrazne splietaš ľudovú politiku s rôznymi podivnosťami a zázrakmi. To práve majú smatanovci radi a o tom tu Rolando písal.

Norman

To máš dobre zozbierané. Naozaj, stačí si prečítať tieto "košér" linky a naozaj každému môže byť jasné, s čím tu máme dočinenia - čierny kult obalený vysokými peniazmi a využívajúci rôzne slabosti spoločnosti.
Aby veci boli ešte jasnejšie, dalo by sa tomu aj pomôcť. Niektoré veci by chceli vybrať . Napr tento článok o Epsteinovi je sám o sebe vzbudzujúci hrôzu:
http://www.ztis.cz/rubrika/zidovske-komunity-ve-svete/clanek/smrt-zivot-...

Len taká drobnosť, pre prácu židovskej komunity je tam príznačný posledný odstavec
----
Židé v USA – a možná nejen tam – se s touto kauzou budou muset vypořádat. Epstein svou sebevraždou zanechal všechny, s nimiž přišel do bližšího kontaktu, v podezření, že se na jeho zločinech podíleli. Ti budou jen těžko očišťovat své jméno; totéž se týká institucí, které Epstein tak štědře obdarovával (od Harvardovy univerzity po UJA). Právě židovské organizace a jednotlivci však potřebují, aby se celý případ dobře a podrobně vyšetřil a veřejnost se dověděla pravdu. Pokud by „vyšuměl do ztracena“, byla by to pro židovskou komunitu katastrofa. Zdá se, že americká židovská média jsou si vědoma nebezpečí, které kauza Epstein přinesla a snaží se jí maximálně věnovat.
----
konrétne táto veta:
Pokud by „vyšuměl do ztracena“, byla by to pro židovskou komunitu katastrofa.

Je to jasný pokyn, ako sa k veci postaviť. Ale nemôžete to brať gojimsky a uveriť prvoplánovo, že naozaj vyprchanie veci do mlčania by bolo pre židovskú komunitu zle. Žid sa vždy zamýšľa nie nad tým, čo je vo veci formálne napísané, ale nad tým, čo dotyčný autor chcel povedať (a prípadne aj nad tým, čo ešte povedať nechcel a o čo mu vlastne ide ...). Ergo je tu napísané: "vec treba vyšumieť". Treba ju ale navyše zahladiť kecami a falošnými stopami, treba vytvoriť zamlžiavci naratív. A to majú robiť všetky "židovská média".

Ak by sa niekomu zdalo, že je to príliš komplikované, takto rozmýšlať, tak nikdy nemá šancu židom sa ubrániť či ich poraziť.
Ale aj naivní ľudia by si mohli aspoň všimnúť, že jestvujú "americká židovská média". Kde jestvujú "belošské média, nordické média, arijské média? Nikde? Nuž, zas odpoveď na otázku, prečo súčasnú belošskú spoločnosť ovládajú židia.
No, "belošskú spoločnosť", to už je tiež len historický názov, beloši sú dávnejšie už len menšina a objektívne im hrozí genocída, rozloženie do chorej zmesky, nejakej bastardskej krvi ako majú tí, čo sa snažia belochov zničiť..

afinabul

Ja nie som alternatívec, tak ma označil Smatana, ja som skôr polyhistor, ktorý sa venuje niečomu pod povrchom.
To videjko ktoré som postol sa volá: Huba nesmrteľnosti sa vrátila, nie objavila, ale vrátila ...

afinabul

V bookmarkoch mám položku drahokam, tam umiestňujem linky napr:
http://eretz.cz/
http://www.ilcham.sk/
http://www.icej.sk/
http://www.delet.sk/
atď a mám tam aj "Židovský tiskový a informační servis".
Občas si to naraz otvorím a prečítam NAOZAJ košer spravy:
Smrt (a život) židovského filantropa Jeffreyho Epsteina vyvolává konspirační teorie – a často antisemitské
http://www.ztis.cz/rubrika/zidovske-komunity-ve-svete/clanek/smrt-zivot-...
Čo Fedor Margarín, toto je skučanie.
PS:
Je pravdou, že vás zachránili v krabici od topánok?
- Nie, bola to krabica od margarínu. Keď som sa narodil, tak v tom dome, kde žili matky s kojencami neboli detské postieľky. Tak ma uložili do krabice od margarínu. Tam som žil.
https://kosice.korzar.sme.sk/c/4407269/fedor-gal-mudrost-nikdy-nezvitazi...
Takže čo to núti Slovanov žrať EU namiesto masla? Jedlo z koncentráku?

Ľubov

A kto iný? Biháriová? Truban už nie,naozaj ostáva Beblavý.
Chcela by som teraz citovať nejakého klasika,niečo o smiechu cez slzy,ale mám príliš stiahnuté hrdlo.

O Slovensku sa rozhodne inde,mal si samozrejme pravdu. A Nemecko je bližšie ako SŠA.

Ľubov

Pár týždňov pred Trubanovými príbehmi som ešte zahliadla niečo ako programové vyhlásenie PS k školstvu.
Už to neviem nájsť,ale bolo to tam: 30 % mládeže z osád dosiahne stredoškolské vzdelanie s maturitou(rozumej,počas vlády SP).Doslova ma to vydesilo,a pripomínam,bolo to predtým,ako sa dostali von príbehy. A bude toho stále viac a viac. Dokonca aj oni sami to radšej zverejňujú s predstihom

https://dennikn.sk/blog/1556859/v-ps-miluju-vznesene-reci-o-reforme-skol...

slaven1

Z popisu:

2. Ministerstvo zahraničných vecí: podnety korupcie a nepotizmu, Lajčákova protislovenská agenda- nová stránka pre migrantov a príprava Agendy 2030. Hosť: Ing. Iveta Michalíková, diplomat s dlhoročnými skúsenosťami, toho času ex-zamestnanec MZV.

https://www.youtube.com/watch?v=KBYMLnNktnM

mirage

ho drzal rf

Ema

tam pokojne mohli nechať globalistickú kurvu Lajčáka.

Norman

tak tvoj príspevok zhadzujem.

Ale vidíš, že si dostal priestor.

Nič nie je čiernobiele, ale kým tvoj postoj je tu už 75 rokov, každý ho pozná, ja myslím, že potrebnejšie je aby ľudia poznali ten druhý, ten, čo zastávam (nielen) ja.

Robiť zo SNP mýtus proste nie je vhodné. Je to akcia podobná Víťaznému februáru 1948. Ani to nie je čiernobiele, ale tiež nevhodné vyzdvihovania.

V podstate je august 1944 to isté, čo august 1968. Ak chce niekto vyzdvihovať prvý, musí aj druhý. Ak chce niekto jeden zatracovať, musí aj druhý. I keď august 1968 určite nespôsobil toľko zbytočnej hrôzy, čo august 1944.

Ale u nás teraz je august 1968 hystericky zavrhovaný, ale august 1944 je obdivovaný. To je choré a absurdné.

Ešte znova pridám, že táto téma nie je o Rusoch a Rusku. Obe tieto veci majú s Ruskom len málo spoločné.

Norman

hej, to bola tá akcia.
Ale nenakrútil to jasné vypiskanie. Toto začína zábermi, keď už bol dav rozpustený, ulica už redne (odborári išli rokovať dnu). Predtým skúšal sa prihovoriť ulici a masovo ho vypískali. Ale asi preto bol aj taký sklamaný a nervózny, ku koncu videa, presne čo som hovoril, že mu zlyhávajú nervy.

Ale ináč som na jeho strane, je to vlastne kolega :)

Stránky