komentáre

Ľubov

budem tento týždeň očakávať zásielku Ivermectinu.-). Tak pol miliónika.

https://cz.sputniknews.com/slovensko/2021030113264412-slovensko-jako-39-...

Ak by sa tak naozaj stalo,znamenalo by to s určitosťou jednu vec,niekto za oponou mu radí.Niekto,kto naozaj nemá záujem na tvrdom zatvorení od 15.marca. Niekto,kto veľmi dobre vie,že kompas sa otáča,neviem presne kam,možno k Dilií.-),ale smer Brusel už nebude taký perspektívny,zavýjajte slniečkári,koľko chcete.Tie Sily nezastaví už nikto.
Je to aj pekný šachový ťah pred referendom pre Matoviča ,no a radosť máme aj my, občania.
Takže Ivermectin by bol logickým pokračovaním prvého
kroku.

lebleu

Že by chcel podať demisiu?
Haha, veľmi vtipné..

sandro

Ano, to je perfektny postreh:) Sputnik to tu zacal cistit hned po prichode. Doslo k nadhernemu demaskovaniu. Media musia zase zacat tupo hucat na svoje obete aby si tie nevsimli, ze Matovica davaju dole vlastne kvoli pozitivnemu cinu:)) Toto sa neda vymysliet, to je proste skvele. Vidim, ze sme to tu viaceri hned pochopili. Jedna sa paradoxne o tak polarizujucu vec, ze sa navzajom pozeru. Kto by to bol povedal, ved sa jedna len o zlepsenie zdravia ludi v state a ochranu pred COVIDom nie?:)

mino

“Ten SPUTNIK je mimoriadne účinný. Ešte ho len doviezli a jedna hnusoba je preč.”

sandro

Tak dnes mame asi viaceri dobru naladu:)) ja sa tu rehocem. Matovic skoncil, prvy krat spravil nieco pozitivne pre narod..Vlastne spravil dve pozitivne veci. 1.Doviezol Sputnik 2.V reakcii na to sa mu rozpadne vlada:) No... Drzal som uz dost dlho post, ale flaska bieleho je uz otvorena. Ja osobne ani neverim, ze to Rusi dodaju v danych mnozstvach, ale toto je zatial TOP sprava tohto roka :)
Mimochodom, ak to spravne chapem, tak 20e za vakcinu(2davky) je polovicna cena z najlacnejsej vakciny zo zapadu a kupili ju napriamo. Zrazu nemusela byt v strede ziadna TT firmicka.

iris

aj o sebe:o))
Ale nejaky letniciarsky newspeak sa na mna nalepil.

iris

By som povedala:

" "Sputnikom ad Astram Zenecam!"

Norman

Tento poskok a agent atlanticistických štruktúr (známy to ksicht) už vystúpil z koalície (aj z miesta predsedu toho euro výboru).
To je dobré znamenie.
Aj Korčok vraj niečo zafrflal na Matoviča.

Hej, Matoviča už viacerí z našich atlanticistov hodili cez palubu, a po dovoze Sputnika, čo je pre nich výrazný symbolický čin, viacerí títo profesionálni rusofóbi prasknú aspoň symbolicky.

Jeden z komentárov v Sme:
---
Nie je to už trestný čin vlastizrady? A najhoršie je, že za rohom slinta mafián Fico a Pelegrini...
---
:-))))))))))

Ľubov

V nedeľu 28.2. Matovič na soc.sieti ,tajnostskársky napísal"
"Toto bude veľký týždeň. Dve veľké rozhodnutia, ktoré Slovensko výrazne zmenia."
Takže ešte niečo ,pokial toto bolo príjemné prekvapenie,aké bude to druhé....

Norman

Matovič a marxisti, získava po dohode vlády s Ruskom o Sputniku taký iný význam :-)

Dusanbe

veď Rusko je predsa s chipmi tak hrozne zaostávajúce za "vyspelým svetom" - to budú určite ešte mikro-elektrónkové verzie chipov - tie čo vydržia aj atómový výbuch, :-)

Roland Edvardsen

Matovič sa im utrhol z reťaze - v rôznych smeroch, tentoraz aj geopoliticky. To stále nič nemení na tom, že je to šialenec, ktorého sa treba zbaviť. Ale ak nám s tým teraz pomôžu atlanticisti a zároveň ich on zase na druhej strane poriadne potrápi a poštve svojich svedkov proti nim, potom je to len win win situácia pre nás. :-)

Dusanbe

veriť vlastným očiam.
Prekvapil riadne.
Myslel som, že ho zástupcovia oplechovanej ambasády vo vláde majú viac pod kontrolou.
Zdá sa, že nie až tak dokonale.
Inak - priviezlo ich vojenské lietadlo Spartan - musel poslať minister vojny Veľký - mohlo by to byť zaujímavé - poznať detaily, ako sa to celé udialo.
2 milióny vakcín to budú v dohľadnej dobe sotva, ale už státisícové počty môžu konečne rozbehnúť hromadné očkovanie.

Ema

že Sputnik V je súčasť hybridnej vojny a Rusi nás chcú Sputnikom očipovať.

Roland Edvardsen

Ja som spokojný: máme o vakcínu navyše, ukázali sme istú nezávislosť od Bruselu a miestni atlanticisti si môžu ísť trhať vlasy z toho, ako umožnili Matovičov mocenský vzostup a ako dlho ho kryli. Ak Matovič príde o podporu atlanticistov, je na dobrej ceste skončiť ako Fico - len rýchlejšie. Atlanticisti sú však dnes dezorientovaní, nevedia čo majú robiť. Matoviča neznášajú (už len preto, že na jeho mieste mali byť kiskovci a biháriovci), ale zároveň sa boja, že ak budú príliš kopať do Matoviča, ak sa ho pokúsia zlikvidovať, tak tým zase môžu pomôcť Pellegrinimu a Ficovi. Ach jaj, ako im to len doprajem, tú dilemu. :-)

Ľubov

Nečakaná smrť Petra Šveca ma priviedla k tomu,že si oveľa pozornejšie budem čítať jeho preklady Sun Tzu.
Bohužial,s nami ľuďmi je to tak,cenu človeka si uvedomíme,až keď ho stratíme.
https://zemavek.sk/ked-su-vojska-nedisciplinovane-general-nema-autoritu-...

Verím ,že ke slová starého generála z ďalekej Ríše nám majú čo povedať aj dnes.

Norman

Je veľmi dôležité zaočkovať čo najviac ľudí a pripraviť sa na dlhodobú zmenu správania.
---
To je citát z toho článku. To je iné, ako hovoríš ty. Aj ten zvyšok tam.

Znova: to, že vakcinácia je určité riziko a za druhé nie je isté, či bude fungovať, je samozrejme. Ale nedá sa to nevyskúšať.

Čo sa týka američanov - nejde o to, či ich máš rád, ja ich tu kritizujem stále, respektíve im nadávam - a ich vakcína, ktorá potrebuje -80 stupňov, tú považujem pre toto za prakticky pod úroveň konkurencie, proste odpad, aj o riziku mRNA vieme všetci.

Náhodný okoloidúci

Neviem či si čítal tento článok - potvrdzuje totiž práve to, čo si myslím aj ja.
Topky sú síce bulvár, ale občas prinesú aj normálnu správu.

https://www.topky.sk/cl/13/2065281/Experti-to-povedali-bez-prikras--Dosi...

Úskalie vakcín je ich vysoká špecifickosť. To je to, čo očkovacia propaganda obchádza alebo zmieňuje len okrajovo.

Pokiaľ ide o konkrétne typy, nejde mi ani tak o geografický pôvod, ako skôr o použitú technológiu.
Sputnik V je vyrobený pomocou osvedčenej a bezpečnej technológie, z hľadiska vedľajších účinkov v ňom nevidím problém, neboli hlásené závažné účinky. Keby nejaké boli, rusofóbi by mali orgie. AstraZeneca síce používa porovnateľnú technológiu, ale všetci ju začínajú odmietať, zjavne je to šmejd.
Ale na Pfizer bola použitá experimentálna technológia, ktorá ešte nikdy nebola vyskúšaná na ľuďoch, a nikto nevie, čo to s očkovanými urobí v dlhodobom časovom horizonte. Je celkom možné, že práve táto technológia vyvoláva a urýchľuje vznik nových mutácií.
A ak aj sú všetky tieto vakcíny pokusné, tak tie na báze mRNA sú pokus na kvadrát.

Problém je aj arogancia, s akou sa Pfizer správa pri presadzovaní svojich vakcín. To nepridáva na dôveryhodnosti.
https://www.hlavnespravy.sk/ako-keby-sme-boli-vydierani-spolocnost-pfize...

A napríklad Isoprinosine vyvinuli v USA a za vývojom Ivermectinu sú Japonec a Amík a napriek tomu s nimi nemám problém. Mne nevadia "amíci" ako takí, sú to ľudia ako my. Vadí mi ich arogantná politika, rozpínavosť a nenažranosť.

Norman

Covid prekonali už mnohí (naši) politici. Je zrejme, že s dobrou opaterou, ako mali oni, to nakoniec nie je až také zlé.
A aj preto je situácia taká, aká je - nik to neberie reálne.

V lete sa na Slovensku neverilo, že jestvuje covid - taká blbosť, veď ho u nás niet, je to výmysel.
Teraz už sme medzi prvými na svete v bordeli - ale stále je to málo. Že máme už 80% britského hajzlíka? Nevadí, lietadlá stále lietajú z Británie priamo do Košíc. Juhoafrický bordel? Nie, u nás ho ešte nezistili (lebo ani nezisťujú), takže je to stále ok.

Mňa fascinuje toľká iracionalita.
Nejde mi teraz o to, koľkí ešte zomrú, lebo tomu sme sa už nevyhli. Som zvedavý, ako to dopadne. Kedy zavládnu "spontánne opatrenia", teda čosi ako panika. To, že sme bez funkčnej vlády, to zhoršuje.

Poznám pani, už zrejme v kritickom veku (60++), čo sa vyjadrila, že ľudia sa zbláznili, lebo chodí bez rúška a v obchode od nej žiadali odstup 2 metre. A vraj že aj tak všetci umrieme skôr či neskôr, tak čoho sa boja. Patrí k národovcom - celá táto alternatíva sa vydala zlou cestou a týchto ľudí budú mať naozaj na svedomí.

Opakujem - národná obroda znamená poriadok a rešpektovanie prírody, nie negerský bordel.

Náhodný okoloidúci

Možno som s tým už otravný, ale pripomínam osvedčený acylypyrín na doliečenie po kovide. Babka má asi v krvi mikroskopické krvné zrazeniny, tie treba rozpúšťať. Ak nemôže acylpyrín kvôli žalúdku, tak anopyrin v takých prípadoch ľudia lepšie znášajú, lebo sa rozpúšťa až v črevách.
Alebo nejaký iná liek na riedenie krvi.

Stránky