komentáre

afinabul

V cca v druhej min sa spomínajú provízie pre americko-izraelskú firmu, dnes sa ďalej nedostanem, treba to vyčistiť, skušam audacity

Roland Edvardsen

Michelko veľmi trefný. Oni naozaj chcú jediné - dostať Fica tam, kde skončil Paška. Naozaj, ako novinári dohnali k smrti takú Bartošovú a iných, tak presne toto asi chcú spraviť s Ficom (a s jeho chorým srdcom). Taká silná je ich patologická nenávisť.

Ale ok, nechceli umierneného stredo-ľavičiara Fica, odmietajú dokonca ešte umiernenejšieho Pellegriniho, tak budú mať to, čo si aj presne zaslúžia: Kotlebu s Harabinom - lebo toto je a bude dôsledok zničenia Smeru. K žiadnym židokresťanským žaľudom, a už vôbec nie k pedo-feťákom, totiž voliči Smeru neprejdú.

Norman

a chce s ňou ísť do vilieb, už celé roky sa pripravuje. Tú "Priama voľba", či ako sa to volá.

O potrebe stredovej národoveckej strane sme hovorili už ix krát, ale žiaľ nik z týchto ujcov to nemá šancu vytvoriť - nehovoriac, ža sa spolu nikdy nedohodnú, nemajú ani najmenší záujem.
Po tohtoročných aj osobných skúsenostiach som dospel k presvedčeniu, že to robia naozaj najmä pre zábavu. Úplne vážne to robia proste pre to, aby sa "spoločensky" realizovali. Dedkovia určite, a mladých idealistov je málo. Systém je taký, že tam láka naozaj hlavne pakov. Nejde o to, koho voliť, ale naozaj nieto ani koho podporovať.Títo všetci sú bezperspektívni. Zvlášť, keď väčšina obyvatelstva Slovenska je naozaj "apolitická", teda nereaguje na realitu, len na pozlátka.

"Mečiarova strana" je predsa tá Harabínova, oni to vždy mysleli ťahať spolu. Ale aj tá Harabínová aj mne pripadá ako fikcia. Ja znova pripomínam, že jestvuje menšie zlo - ale na chromých koňov je naozaj zbytočné vsádzať.

Uvidíme, či sa so zostrovaním situácie nenaskytne nejaká príležitosť, niečo nové - ale pochybujem. Opakujem, voliť možno čokoľvek, to je najmenej, ale zapliesť sa nejako osobne s týmto, čo je na scéne, to sa naozaj nedá.

Keď sa začne strielať, zobudte ma a dajte mi nabitý sapík - dovtedy zbytočné sa nejak siliť.

Roland Edvardsen

Voliči Oľano naozaj sú nechutná, agresívna spodina. To sa pekne ukázalo napríklad pri protestoch pred Bonaparte. Normálnemu, zdravému človeku niečo také ako Matovič nemôže imponovať, ale bude pociťovať odpor. Také je to jednoduché.

Norman

Čistý nefalšovaný bezprízorný blázon.

Každý, kto bude voliť Olano, je kretén a zaslúži si len oplutie. Po tamtom Matovičovom fauxpa, ktoré je úplne šialené a nelogické, by ľudia mali na akýchkoľvek budúcich voličov Olano len pluť. Oni sú skutočný extrémizmus a radikalizmus, vrátane násilia a iracionality.

Roland Edvardsen

No, dúfajme, že Marček nezaloží nejakú ďalšiu zbytočnú stranu. Ak Harabin chce počítať s úspechom, potrebuje ísť na to rovnako ako žaľudi - nabrať čo možno najviac známych tvári, osobností. Určite Marčeka, Šimkovičovú a ďalších odídencov od Kollára (kľudne nech opozičného trójskeho koňa Sme rodina potopí. Za sionistom Krajniakom plakať nebudeme)+ do toho nejaký ten Michelko, napríklad. Ja inak v zásade som za to, aby sa tu vytvorila nejaká normálnejšia národovecká strana s koaličným potenciálom, ako o niečo lepšia alternatíva ku kotlebovcom - ale nech to má hlavu a pätu. Harabin zatiaľ len šaškoval a aj tá jeho tlačovka, kde mal predstaviť stranu, bola, veľmi jemne povedané, "neštandardná". Normálne sa až pýtam, či vôbec tá strana existuje. Len, aby to nedopadlo ako s Mečiarom, ktorému sa očividne nová strana len prisnila.

Roland Edvardsen

Nuž, tie novinárske hyeny opäť prerazili ďalšie dno. Bohužiaľ, ale budúce voľby naozaj ťažko nazvať férovými a demokratickými vzhľadom na agresiu tejto mediálno-korporátnej mafie.
Hej, všade pekne vycapiť Fica s kolou, aby tí, čo nemajú takú dobrú pamäť, mali asociáciu Fico=Gorila, nie Gorila=dzurindovci/miklošovci. Trápne a prevarené.
Ale dobre sa pozeralo aspoň na to, ako sa zamietlo s trnavským psychošom na smeráckej tlačovke :-): https://www.youtube.com/watch?v=5zfXvhQMr-c

sonhickman

Your method of telling everything in this post is truly pleasant, all can simply know it, Thanks a lot.Here is my page - Computer Programming service

Ľubov

Patrí pod foto s Putinom,ale nedá sa pridať.
Možno trochu mimo témy,ale video má takú zvláštnu atmosféru, je zaujímavé.
https://cz.sputniknews.com/video/2019101510826663-video-kralovske-privit...

Prekvapuje ma obrovský priestor,vonku aj v interiéri "jurty". Akoby som sa ocitla v inom časopriestore, možno takto nejako prijímali návštevy faraóna v staroveku.-).
Ale to len tak na okraj. Sú dôležitejšie otázky-prečo ho takto vítajú,čo chcú od Ruska a čo za to Rusku dajú.
A medzitým ,u nás,na západe cena padá a padá: v Paríži stojí zohyzdený chrám Notre Dame a navyše,vo Vatikáne sú problémy s práčovňou. https://www.infovojna.sk/article/vatikan-vykonaval-nezakonne-financne-tr...

Norman

že sa zaujímaš v prvom rade o peniaze. heh.

Ale myslím, že peniaze to tu už tak či tak nevytrhnú.
To už je naozaj lepšie len sa modliť :-)

afinabul

Lenže, v jednej knihe som sa dočítal, že obilie /viac rastlín/, ktoré kvasia sa rozšírilo počas oteplenie cca pred 11 000 rokmi na sever, potom v knižke o paleontológií som sa dočítal, že boom rastlín zapríčinilo aj Slnko. Naozaj ma zaujíma, či tie dane mám platiť ... ja, alebo nech si ich splatí Bankám slnko.
https://www.youtube.com/watch?v=vxmzemEpqNE

Norman

Aj dnes v správach bolo, ako španielska polícia mláti demonštrantov.
Samozrejme mi nejde o to, či Katálnsko bude samostatné - je ale naozaj humus, že po takýchto veciach nevie systém vygenerovať kritiku na španielsku despociu. Na porušovanie ľudských práv.

Aspoň V4 by mohla. ťažko povedať, či si neuvedomuje, aká je to príležitosť pichnúť Západných pokrytcov do slabín. Nuž, sme prílišní dobráci, geneticky to máme vrodené a ak sa nezmeníme, a nejaké tie hlavy nerozbijeme, naozaj vymrieme.

Náhodný okoloidúci

Takže Kataláncom, ktorí vlastný etnický štát nemajú, nie je dovolené mať svoj vlastný štát, ktorý by si spravovali sami.
Na druhej strane Albánci už majú svoj etnický štát, Albánsko, ale západ nemá problém uznať im aj Kosovo ako druhý etnický štát, aj keď územie získali len za cenu etnického vyvražďovania a vyháňania pôvodného srbského obyvateľstva. Kosovo je medzinárodná hanba.

mirage

vladimir ivladimirovic says put your trust in

mirage

/

Norman

že už umelo dramatizuje. Úplne normálne ľudsky preháňa. Ako mnohí iní.
Ale inak si tiež myslím, že sa u neho môže nájsť dosť zaujímavého. Lenže všetci sa opakovane menime a upadáme a nič nie je tak, ako bolo - i keď niekedy sa zas veci podozrivo opakujú :-)

Skúsim ten princíp napísať jednou. dvoma vetami:
Skryté elity to tu neriadia, na to nepoznajú dostatočne princípy a nemajú na to dostatočne chladnú hlavu - skryté elity tu do toho ale výrazne zasahujú a o to je situácia horšia.
Moc sa proste skoncentrovala v rukách šimpanzov, už dávno - a preto sa na to už nedá ani dívať :-)

(a to nie je o klimatickej zmene, ale o všetkom )

Náhodný okoloidúci

Mne je jasné, že "vedúceho kolotoča" treba brať s veľkou rezervou, nevieme, pre koho pracuje, kto ho kryje, odkiaľ čerpá informácie. Zvlášť je podozrivá tá jeho reklama prostredníctvom antireklamy. Ale aj napriek tomu si ho rád prečítam.
Nosiče energie dochádzajú, ale zatiaľ sa to prejavuje iba niekde, preto tie zúfalé snahy ovládnuť a rozobrať na kúsky Rusko a jeho zdroje, preto tie vojny na Blízkom východe. Ovládnutie a kontrola zdrojov a transportných trás.
A popri tom uťahovanie šróbov a a obojkov.

Ľubov

V podstate teda uvažujeme veľmi podobne. Vidíš,ani raz som do toho nezamiešala Globálneho prediktora.-),nakoniec sa tu zo mňa stane realista. Ale predsa mi to nedá,občas si spomenúť na našich hornouhorských oligarchov-majetok arcibiskupa Selepčényho bol určite porovnateľný s Pentou. A predsa sa zachoval inak,iste,staval najmä kostoly,pripisuje sa mu počet 300,ale bol aj skvelý diplomat,bol to on,ktorý presvedčil Poliakov,aby prišli na pomoc Viedni proti Turkom. Takže ak oligarchu,tak jedine Jána Pohronca Selepčényho .Mohol by sa konečne vrátiť.

Norman

Finančná korporácia, dostatočne veľká, aby patrila medzi vládcov nedotknuteľných. Tomuto režimu vládnu banky (finančné investičné korporácie) a korporácie (klasické).
Na tých sa, ako všetci vidíme, nedá siahnuť. Na tých neplatí ani formálne demokracia. Nik nemôže zobrať "súkromný majetok" týmto molochom. Ani teoreticky, ani náznakom. Tí ani nepodliehajú politickým stretom, nie sú špinení, ani demonštrácie "anarchistov" na uliciach na nich neútočí. Ba ani alternatíva na webe - pretože by to bolo sebazničujúce. Možno tu napísať túto teóriu, ale nemá zmyslu sa motať slonovi pod nohami.

Čo sa týka tamtých teórii o konflikte - pozri, Rusko versus Amerika je dané geopolitikou, tí sú fyzicky v opozícii (ale aj tak v pozadí často spolupracovalii a spolupracujú). To je ale objektívne napätie a konflikt.

Tie ostatné, Eset versus Penta, sú dramatizované. Naozaj aj v alternatíve sa z ľudí stávajú prestitúti, ktorí žijú z drámy, z "nových správ a objavení", a keď už nemajú, tak robia z komára vola.

Dalšia vec je tak, ako píšeš: gojim, vyber si svojho oligarchu, vyber si ľavicu alebo pravicu, vyber si konzervativizmus alebo liberálnosť ... hlavná vec, že sa gojim bude pechoriť a biť, bude mať svoje prehry a víťazstvá, a to ho zamestná.

Žiadne principiálne chabat a sionizmus nejestvuje. V tomto mala politická ekonómia už v 19. storočí pravdu: ľudia sa správajú v prvom rade podľa svojich triednych záujmov, inak povedané, podľa svojej role v spoločnosti, podľa svojho majetku, svojich peňazí a toho, odkiaľ ich berú. Chabat či sionizmus, čokoľvek, to je len odraz taktiky - jedni chcú sa viac schovať, iní chcú vystrčovať svoj sionistický Izrael, jedni chcú zaliezť zas za náboženstvo, kde je pokoj a kľud, iní si myslia, že podstatné sú peniaze, plutokratický režim, že len tie ich naozaj chránia. Takže rozpory vždy vznikajú. Ale sú druhoradé, rýchlo zaniknú a z nášho pohľadu nie sú nejako podstatné.

Tu na Slovensku to nie je boj princípov, ale Eset je americká filcka, Bez američanov by nevznikla ich súčasná moc. Penta je naozaj viac lokálna, je lokálne silnejšia, ale slabšia v porovnaní s monštrom spoza oceánu. Ale rozpor azda vznikol len nedopatrením. Obávam sa, že pozornosť a útok, ktorý američania venujú Slovensku, je naozaj silne motivovaný a tak nehľadí na drobnosti a preto nepozorne stúpil aj Pente na prsty. Ale to si asi bohužiaľ rýchlo vyjasnia.
Pravda, z našeho hladiska je treba hlavne odpísať to zaoceánske monštrum. Už aj preto, že ten Eseťacky americký "progresivizmus" ide proti duchu času, aj proti Trumpovej Amerike, je to vlastne regres. Truban, Beblavý, Kiska ... všetko ksichty minulosti. Ich politika, ich svetonázor je totálna minulosť.

Ľubov

Čo robí z Haščáka nedotknutelného? Presnejšie kto. Včera sa objavil názor,že začína súboj Penty a Esetu,ruské a americké preťahovanie síl,ešte inak,chabadu a sionistov.
No tak,gojim,vyber si svojho oligarchu,ktorého chceš radšej?
ps. Ten "súboj" je samozrejme iba divadielko.

Stránky