komentáre

Náhodný okoloidúci

Počkáme si na oficiálne potvrdenie.
Ale odstránenie hlavného nádoru neznamená vyliečenie, keď zanechal množstvo metastáz.

Julo78

IZRAEL je za smrtiacou technológiou 5G a genocídou na planéte Zem!

https://www.youtube.com/watch?v=pTUrge0Nz-U

Ľudia toto ma desí. Prosím vás o vyjadrenie vašich názorov k tomu videu...

lebleu

V podzemí sa vraj pošuškáva, že starý Soros Gyuri zatrepau krpcami. Neviete o tom niekto niečo?

Norman

anglosionistický režim ľudí mrzačí - mentálne aj fyzicky z nich robí kriplov.
Našťastie aj tu platí nadľudská odolnosť dedičnej informácie a rodičom sa znova rodia zdravé a silné deti. Generácie sa znova a znova obnovujú, takže čo nestihne jedna, vykoná akoby zázrakom ďalšia.
Aj v totmo rasový biologický racionalizmus dobre vysvetluje a pomáha pochopiť, ako to chodí a ako to bude. Budúce generácie sa nebudú zaoberať súčasnými "dilemami"a "problémami", vôbec nebudú mať pochopenie, prečo sme sa takými mnohými blbosťami vôbec nechali zväzovať a brzdiť. Ako vraj povedal klasik:
"Videl som človeka budúcnosti. Už len pohľad na neho ma naplnil hrôzou".

A tak je to dobre.

Norman

Princíp, že kto vie a môže, koná, kto nevie či nemôže, kecá, platí absolútne.
Stručnosť je zásadná cnosť a niektoré poznania okolo moci by mali deti dostávať od kolísky. Baviť sa o tom medzi dospelými chlapmi je už riadne neskoro, je to prejavom toho, že daná kultúra nie je dospelá, alebo zdravá, alebo slobodná.
Povedzme to tak, že slovenská kultúra, a to hovorím v prvom rade o tej alternatívnej, ešte nie je dospelá. ( Tá druhá, tá súčasná oficiálna kultúra, je prakticky úplne bezcenná a nezaujímavá, je to čosi ako prejav dočasnej fázy, ako osraté plienky u batoľaťa - batoľa je prirodzné, ale plienky treba okamžite vyhodiť a dať čisté ... ) Teda slovenská reálna kultúra, v tejto fáze svojej renesancie, ešte nie je dospelá. Evidentne ani slobodná. Ale dúfam, že má aspoň to zdravé jadro - to by malo stačiť, aby sa rýchlo aj oslobodila, aj dospela.

Hm, prínos (tohto) diskursu a klubu by mohol byť definovaný (aj) v tom, aby si Sloveni uvedomili, že majú oveľa viac sily, ako si stále myslia. Nebudeme sa predsa baviť o tom, či ju môžeme použiť ani o tom, že jestvujú cudzie štruktúry, ktoré sú na prekážku, ani o tom, že máme právo ich preformovať, akýmkoľvek spôsobom bude možné. O tom sa naši nepriatelia nebavia, to vedia od malička, ak by mohli, zakrútia nám obrazne či reálne krk - a preto my máme samozrejme rovnaké právo a povinnosť spraviť to isté s nimi.

Do tejto fázy konfrontácie doba dospela.
Žiaľ? Nuž, ak si niekto myslí, že je to škoda a že to je zlé, toho možno utešiť, že je to len prejav prirodzeného kolísania dejín. To musí byť, sínusoida. Osud. Nie tak, ako my chceme, ale ako (večné) zákony kážu nám.

Ľubov

Čo je povzbudivé,je už dlhodobejší jav,že majú absolútne úbohý stav kádrov.Či sa pozriete na mladučkých neomarxistov,astenických chlapcov,čo nevedia ani skočiť z tatrovky,alebo tuto ľa,tento Kiska.Hej,majú akože podporu médií,tieto čudá,ale v skutočnom,reálnom živote mimo svojej bubliny sú nepoužitelní,nepotrební .Neprežijú.

Chráňme svoj sedliacky rozum ako to najcennejšie,čo máme.

Ľubov

vždy je nebezpečnejší ten,čo mlčí. Ako dieťa si dobre pamätám,že stačil otcov pohľad a poslúchala som ako hodinky:).Mama mohla kričať,aj tak som sa jej nebála.

Či tento princíp platí aj v takej veľkej hre,akou je politická moc,to posúdiť celkom objektívne neviem.Inšpirovali ste ma k otázke,kto má skutočnú moc.... sranda,napokon to židia nebudú.Pýtajme sa radšej,kto robí tento svet takým,akým je.

Norman

reagovali možno citlivo, ale, ako vidíme z histórie, dosť neefektívne. Možno až príliš citlivo, a na druhej strane, možno tiež len zbytočne púšťali slová do vetra ale na riadny skutok už nemali paru, keď sa tak odbavili rečnením. Z toho vyvodzujem, a vždy som to tvrdil, že rozšafnými nabubrelými kecami sa veci neriešia. Ani zbytočnými emóciami .... Zhodneme sa samozrejme na Kisku, ale je dobre nechať svoju energiu sústredenú a nerozptylovať ju na nejaké všeobecné imaginárné prízraky. Kiska je typický dôkaz, že problém je širší, ako nejaké "židia".

To predošlé som myslel tvoju reakciu na fotku Nicholsonovej.
http://nadhlad.com/comment/25869#comment-25869
Nejde tu o vulgarity, tie sú tu používané, ale o určitý prístup - a nielen tvojej, ale veľkej časti slovenskej alternatívnej (kotlebovej) scény. Preto o tom hovorím, že je to dosť rozšírený jav, zbytočný zlozvyk.

sandro

Ortodoxni su v Izraeli za exotov. Mimochodom, chystam sa tam, do svatej zeme, podam report potom:) ...toto malo ist k tvomu komentu na inom mieste.

Rudo

Pripomínať si múdrosť našich predkov, ktorí citlivo reagovali na tému úžery, nivočiacej
slovenský ľud, rozhodne nie je prázdnym nadávaním. Zvlášť pod článkom o jednom slizkom úžerníkovi, ktorý chcel byť židom.

Na margo toho, že ma už raz upozornili... to myslíš toho trkvasa, ktorý tu srdcervúco bránil Flašíkovú Beňovú, o ktorej som priniesol informáciu, že opustila prvého manžela umierajúceho na rakovinu a šla si užívať s flašíkom. Túto informáciu som uviedol preto, aby si čitatelia doplnili obraz o tej zvrátenej osobe, a samozrejme, napísal som, čo si o nej myslím, nazval som ju špinou a fľandrou. Vo vašich článkoch sa úplne bežne vyskytujú oveľa horšie nadávky.

Norman

týmto prázdnym nadávaním sa nič nedosiahne, už ti to tu minule povedali. Možno to raz pochopíš.

Ľubov

Tak to som milo prekvapená. A nie je to cynizmus z mojej strany,je to reciprocita.
Zrejme to máš ale z literatúry vydanej dávnejšie.Zistila som,a to je paradox,že najvyššiu informačnú hodnotu majú knihy vydávané v 50 tich rokoch.No,Tajovský napríklad, bez cenzúry.

Rudo

Polyp na dne mora nemá toľko tykadiel a ciciakov, ako žid spôsobov ku znivočeniu celých rodín.
Svetozár Hurban Vajanský, 1881

slaven1

USA stiahli bojovníkov zo Sýrie a presunuli ich do Barmy. Toľko, k tomu koho rukami sa tam organizuje streľba atď.

Ďalej, delta Gangy je jedna z najviac osídlených miest na planéte. Až vojnou rozjebú Bangladéš (a Indiu), tak vlna orgazmov z multi-kultúrneho obohatenia u úradníkov spravujúcich kolóniu Nemecko (a ďalších podobných zo západo-európskych krajin) nebude mať konca.

..a toto je nové u pohraničnej stráže bývalej Lýbie. Ich FB: https://www.facebook.com/2020m202/

Ľubov
Ľubov

absurdné. Ju,naozaj ju.Už včera,keď som čítala tie informácie,prezident Kiska na stretnutí s ministrom Kazimírom atď,som hneď vedela,že o tom napíšeš článok:)).Haha,túto lahôdku si predsa nenecháš ujsť.

Len veľmi ťažké je zachovať pri tomto vážnu tvár.Je v tom naozaj aj kus škodoradosti:urobili si hovorcu z niekoho tak absurdného,že teraz zachraňujú,čo sa dá.No,už je neskoro.Dostali sa do inej dimenzie,tak veru.
Mám radosť,pretože ako sangvinik verím,že sa znova bude musieť objaviť,aj keď veľmi nesmelo,nejaký atómik čestnosti.Potom sa to začne nabalovať ako snehová guľa.
Video od Emy je tiež nesmierne zvláštne,čo sa vlastne deje?

Náhodný okoloidúci

Slovenské politické prostitútky sa navzájom držia nad vodou tak, že sa navzájom držia pod krkom. Každý na niekoho niečo vie a tým je chránený pred tým, že by naňho niekto iný niečo mohol povedať. Lebo sám by na to doplatil.

mino

Už končí, vie to. Čítať tiež vie, nepresvedčivý ako vždy. Taký nepresvedčiví hovorcovia sa vyhadzujú. Možno ho sejmuli vlastní a použijú to proti Fikovi, Kazisvetovi, Kalimu. Uvidíme. Bavia ich hry, spravodajské. Niekedy býva spätný ráz horší ako očakávaný účinok.

Ema

Stránky