komentáre

Roland Edvardsen

Ja som jasne napísal, že akékoľvek rasové miešanie je problematické a že je to omyl i v prípade mužov. Samozrejme, že multikulturalizmus (multirasovosť) Západu je pasca a keď do jedného teritória nastrkáš také množstvo etník/rás, tak bude prirodzene dochádzať i k ich premiešavaniu.

Dokonca by som povedal, že práve východoázijská migrácia je v istom zmysle najnebezpečnejšia. Ázijské dievčatá môžu byť inteligentné, šarmantné, majú tváričky ako bábiky a postavu lolitiek. Belosi tu preto ľahšie prehliadnu rasové odlišnosti. A práve to robí Aziatov nebezpečnejšími ako iné rasy/etniká. Miešanie s Aziatmi bude produkovať škaredšie, menej rozmanité a menšie hybridy ako sú belosi.
Našťastie ázijskí muži sú škaredí, o tých nie je záujem. Belochom treba vždy povedať, či by chceli mať syna, ktorý by vyzeral ako otec alebo brat tej peknej Aziatky, s ktorou randí. Pozorovať to rozklepanie a odmietajúce reakcie je zábavné. :-)

Náhodný okoloidúci

Ako sa hovorí, prostitútka je povolanie, ale kurva - to je povaha.

Norman

Samozrejme, že je to prostitúcia. A mnohí bohatí či mocní ľudia sa narodili ako dediči, ale zároveň boli deti prostitúcie - aj sa tak správali.

Nuž, aby sme trocha ukázali dosah a pozdvhli dôležitosť témy, prostitúciou sú aj mnohé zamestnania, kde musia zamestnanci sa správať ako ponižované kurvy.
Ono celý tento, tento konkrétny "kapitalizmus", táto konkrétna spoločnosť, je výrazne prostitujúca obyvateľstvo. Snaží sa zraziť na kolená každého jedného.
Práve preto je negatívna, pretože ponižuje, namiesto aby vyzdvihovala.

Náhodný okoloidúci

Prostitúcia už bola pozorovaná aj u šimpanzov - samica "dala" samcovi za jedlo.

A čo také zlatokopky loviace pracáčov, aby sa zabezpečili a vydali sa za nich? A čo, keď im porodia dedičov? Je to prostitúcia? Nie je to prostitúcia?

Norman

Je to jeden z najhorších, najodpornejších a Rusko aj výrazne ponižujúcich javov.
Prirodzene, že často sú to aj ukrainky, polky, rumunky ... azda už naozaj pomenej aj slovenky či česky.

Ale nevidel by som až tak jednoznačne príčinu, ako nejaký zámer demograficky meniť Rusko. To Rusi sa sami predávajú a je to v prvom rade chyba a slabosť ich kultúry, že toto dopúšťa. Že to stále ešte jestvuje ako normálne a že majú taký život, že ho domáci stále ešte nevnímajú ako prijateľnejší. A že sa tomu nebránia aj zákonne.

miragex

po ukonceni kariery si rakusky futbalista zobral cernosku nicol mcloud a zili par rokov na dedine na vych.slovensku

https://youtu.be/FkAUaexNoFc?t=14

Náhodný okoloidúci

Hocikedy, na ľubovoľnej stránke, na mňa vyskočí inzerát na anglojazyčnú zoznamku ponúkajúcu "russian ladies" alebo "russian brides". Čiže ide o organizovanú kampaň zameranú na odlákanie ruských devčat na západ s cieľom demograficky oslabiť a zničiť Rusko.

Norman

zaujímavé, že sa po roku 1989 nik necítil ako porazený. Akí boli skoro všetci naivní (ja nie, ale hovor niečo škeriacim sa slniečkárom, a vysvetliť im vtedy niečo o sektárskom fanatizme bankárskeho sionistického Západu - úplne nemožné)

Ale tí hore to chápali ináč, ti považovali Slovensko za porazené a tak Slovensko doslovne rozdali. Išlo to ľahko, lebo všetko patrilo štátu a štátne velenie zabrali anglosionisti. A už to bolo.

Takto: muži mali čo ponúknuť, bez srandy a dvojzmyselnosti, muži ponúkli dosť, teda mnohí, aj keď tiež pod cenou. To skôr o ženy bol záujem takmer len v tom jednom, pretože rovnoprávny Západ hladí na ženu v skutočnosti ako na sexuálnu otrokynu a po filipínkach a thaikách, ktorých sa rýchlo nasýtil v 70-tych a 80-tych rokoch, sa im slovanské devy výborne hodili. A baby sa s radoťou kurvili. Poznám aj zopár príkladov manželstiev, čo sa sanžili po prevrate emigrovať do Kanady, vycestovali tam - chlapi sa museli (prevažne) vrátiť, imigrácia nepovolená (áno, taka bola vtedajšia ich "welcome cultur" voči slovanom), chlapi sa museli vrátiť, ale baby sa šťastne presúložilii k občianstvu (po rozvode a zväzku s iným domácim chlapom, na deti žiaden ohľad ... ale možno to robili pre ich dobro :).

(ps. nespomínal si ty, že žiješ v Nemecku? Nerád by som niekoho urazil)

Náhodný okoloidúci

Len niekoľko málo dní dozadu som takto išiel po ulici s jednou známou a stretli sme jej kamarátku a okolo nej krepčili tri malé mulatčatá. Až taký divný nepríjemný pocit, keď sa decká vôbec nepodobajú na mamku.
Aj v mojom okolí viem o troch prípadoch, kedy si biela našla čiernu klobásu. Vždy k tomu došlo v Gueit Buitein, keď tam boli ako au-pair alebo ako študentky. Gueit Buitein je záhuba ľudstva.

Čo sa týka Aziatov, zrejme sme potomkovia jednej migračnej vlny, takže je logické, že sme si geneticky oveľa bližší ako s černochmi.

miragex

paradoxne je, ze taky myzog. muz prinuti zenu mat deti, medzi nimi aj dievcata

Norman

že medzi nimi bol úprimný cit a láska. Ako medzi upratovačkou a riaditeľom.
Každá upratovačka predsa miluje svojho riaditeľa, a naopak, on ju. Kto by neveril na pekný cit.

Zaujímavý je ten tvoj dvojitý meter. Ženy sa nemôžu spúšťať s hnedoidami, ale chlapi sa môžu spúšťať s hnedoidkami - lebo sú také a onaké. Kanada.

Je to tá istá pasca: či si ľudia dotiahnu cudzie etniká do krajiny na to, aby im slúžili, alebo aby s nimi súložili - žiaden rozdieľ, že, servis. Mnohé biele ríše práve na toto došli, rímska aj americká. No ale keď sa to týka nás, alebo známeho, to sliny tečú.
Ale ono Slovensko má aj tak iný, opačný problém. To my sme sa stali tým slúžkovským národom, to slovenky chodia robiť kurvy do sveta, alebo aj doma. Slovenkám nehrozí prehnaný feminizmus, ale práve táto plošná prostitúcia a skurvenosť mentality s tým spojená.

sandro

Ano, ved niekedy je naozaj tazke urcit tu hranicu, co prostitucia je a co uz nie je. Ale to je zase ciste muzsky pohlad na vec. Napriklad dnes su u nas plne mesta a dediny slobodnych chlapov. Je to nasledok hromadneho exodu zien po prehratej vojne so zapadom po r.1989 a zase v duchu hesla : ''vitaz berie vsetko''. Tykalo sa to aj Ruska, preto ta katastrofalna demograficka situacia. Nedavno sme mali stretavku zo ZS. cca 50% spoluziaciek nemalo Slovaka(tie co neprisli sa dostali do reci:) ). Vacsinou Rakusan, Nemec, Anglican, ale aj Turek a ano, aj cernoch bol..Nase zeny po rozpade bloku jednoducho mali co ponuknut, na rozdiel od nas muzov - my sme boli porazeni:) Mozme ich vsetky oznacit ako prostitutky? Myslim, ze nie. Tak su priroda a cely ten svadobny trh nastavene..

Roland Edvardsen

Samozrejme, že je neprirodzené. Môj postoj nebol nikdy iný než kritický - a to voči akémukoľvek rasovému miešaniu - hoci aj tam sú isté rozdiely. Nemôžem si pomôcť, ale pár beloch - Aziatka je naozaj niečo iné ako napr. pár černoch - beloška. To druhé menované je o dosť zvrátenejšie (zoofília) a aj nebezpečnejšie (muž môže nastriekať x detí, reprodukčný cyklus ženy je však už iná záležitosť. No a negroidi sú voči nám geneticky vzdialenejší a odlišnejší než Aziati).

Každopádne dík za knižný tip. Skúsim sa pozrieť na tú knihu.

Ľubov

Medzirasové kríženie ,to je to,čo je neprirodzené.Inak máš samozrejme pravdu, manželstvo je obchod a láska nie je obchod. A to je celé.

ps.Ako pikošku by som Ti spomenula román od A.a V.Ferka-Ako divé husi,o drotároch z Veľkého Rovného.jeden z nich sa dostal do Číny a skutočne si odtial priviedol ženu-pravú číňanku.
Ktovie chúďa,ako si zvykla,ale obchod to teda nebol.Skús v knižnici si tú knihu požičať,pekné čítanie.

Roland Edvardsen

Každopádne Ľubov, všetci čo sme tu by sme si vybrali Slovenky, o tom žiadna, neboj. Vy ste o dosť krajšie aj zaujímavejšie. Akurát týmito príspevkami Slovenkám a beloškám vo všeobecnosti len radím, aby si nenechali ukradnúť dobrých chlapov nejakými šikmáčkami. Tie ženy sú v podstate pekne rafinované. Takže dobre vám radím, vykašlite sa na feminizmus a buďte opäť rafinované a úspešné. :-)

Roland Edvardsen

A ty ako vieš, že medzi nimi nie je úprimná láska, úprimný cit? Každopádne Indonézanka dostala celkom atraktívneho, bohatého a inteligentného belocha, ktorý sa o ňu dobre postará, nebude ju biť či inak brutálne trestať (ako to často býva v moslimských, mizogýnnych kultúrach), ale o dosť viac rešpektovať a poskytne jej väčšiu voľnosť. Tie ženy dobre vedia, prečo idú po belochoch.
Prostitúcia je o dosť komplexnejší fenomén a rozhodne by som ju neoznačil za "démonickú". V skutočnosti je dosť prirodzená - vždy tu bola a aj bude. Dokonca by sa dalo polemizovať do akej miery je naozaj deštrukčná pre spoločnosť a či náhodou dnešná kultúra náhodných, príležitostných vzťahov/rýchloviek nie je pre spoločnosť o dosť deštrukčnejšia ako toto.

Grigorij Podtat...

Je nanajvýš pozoruhodné, akú veľkú úlohu zohrala geografia v evolúcii homo sapiens a v rozvoji civilizácií. Všimnite si, že to boli práve geografické podmienky, ktoré prispeli k zachovaniu niektorých rás v ich pôvodnej čistote, a teda aj vo vysokej vitalite a kvalite, a ich následnom raste a ohromný príspevok k rozvoju civilizácie.
Ostrovná izolácia Japoncov alebo Britov, či ochrana Číny prirodzenou hradbou Himalájí Sibíre a púští v kombinacii s ľudmi vytvorenými hradbami, zabezpečili ochranu, ktorá prispela k rozkvetu čistej rasy a následne k tvorivej explózii ľudského ducha, ktorá sa môže vyskytnúť len tam, kde je rasa neskazená miešaním s menej rozvinutými rasami.
Pre ľudstvo je len večná škoda, že sa podobného geografického požehnania nedostalo Germánom, Peržanom, Grékom a Slovanom.
Peržania zachovajúc si čistotu svojej rasy a nepodľahnúc tragédii arabskej islamizácie mohli dnes byť výkvetom človečenstva vo všetkých oblastiach jeho kreatívnych možností. Podobne Germáni.
Mohol ešte niekto mať z dlhodobého hľadiska horšiu geografickú polohu, ako Gréci?
Len si predstavte, že Grécko by bolo bývalo jedným veľkým ostrovom v subtropickom pásme Atlantického oceánu... Dnes by neboli mŕtvym alebo živoriacim národom s deväťdesiatimi percentami tureckých a iných aziatských génov. Proste ušlachtilí Heléni.
Predstavte si len, keby Európa bola samostatným kontinentom, a Afrika by bola tak caleko, ako je Austrália. Zasľúbená zem by bola na Novom Zelande.

Niekedy si myslím, že pôvodcom geografických pomerov na Zemi bol sám Belzebub.

Ľubov

Je to iba obchod,možno naozaj výhodný pre obe strany .Pre mňa je to však pricipiálne stále iba prostitúcia a tá je vo svojej podstate vždy démonická.

Roland Edvardsen

Ešte trochu k tým Aziatkám. Fakt sa mi páčia. Keď som bol v Kanade, tak som často chodil na rôzne meetups. Ja som síce introvert, ale nie nespoločenský a rád spoznávam nových ľudí a kultúry (hej, trochu kozmopolita. A vraj to nie je zlúčiteľné s nacionalizmom, tvrdia zlé jazyky. Nuž, niekto asi nikdy nečítal nič o Štefánikovi :-)).

Páčilo sa mi, ako ma tie ázijské ženy obletovali spôsobom ktorý by som na Slovensku so Slovenkami v takej miere nezažil. Oni naozaj žerú bielych mužov.

Spoznal som sa tam tiež s jedným Slovákom - zaujímavý týpek, celkom politicky nekorektný (aj na Židov prišla reč) a vzdelaný. Ale hádajte akú mal manželku. Nuž, išlo o ženu z Indonézie. Nie som fanúšik rasového miešania, je to proste chyba (našťastie deti ešte nemajú, hoci sú spolu už 5 rokov, asi nechcú alebo nemôžu mať), ale keď som ju spoznal, tak ťažko to nepochopiť. Je to relatívne jednoduchá žena (robí upratovačku, zatiaľ čo on je ekonóm), ale zdalo sa mi, že im to dosť dobre funguje. Bol pekná, jemná, kľudná, dobre nám navarila - áno, toto proste muži chcú (alebo aspoň väčšina z nich): peknú babu, ktorá vie dobre navariť, napiecť, poupratovať, nepapuľuje, poskytne kvalitný sex a nezabudne nás poriadne pochváliť, nie nejakú supervýkonnú riaditeľku z korporácie, ktorá "všade bola a všetko vie". My nie sme náročné tvory. :-)

Norman

Ainovia sú dôkazom, že sa Kaukazoidi, beloši, rozprestierali až na Ďaleký Východ - a že boli vyhubení nielen na Japonských ostrovoch, kde im ešte v 19. storočí v podstate patril Hokaido, ale boli vyhubení na celom kontinente v oblasti nad Himalájami (tam sú dochované písomne dôkazy prítomnosti veľkého zoskupenia , zvaného Tocharci - všetko vykynožené do nohy, kultúra odumrela, len polozázrakom sa ju podarilo archeologicky objaviť, jej zvyšky).

Píšem tieto všeobecne známe veci aby si človek uvedomil, ako môže naša civilizácia dopadnúť.

Stránky