Nová Saker stránka

Po dlhšom čase má Saker hotovú novú stránku, tentoraz naozaj s profi dizajnom a hlavne s očividne premysleným konceptom. Čo sa týka informovanosti o skutočne utajovaných informáciách asi jeden z najlepších zdrojov.

Teraz tam hľadá nejakého sponzora s fondami, pretože sa nechce spoliehať na drobnú podporu od mnohých. Má plne pravdu, je treba, aby sa už zapojili už aj  vypočítavci so skutočnými prachmi, nech sa veci naozaj rozbehnú, nech to má skutočný formát. To platí aj o Slovensku.

Zaujímavý článok je  I am NOT Charlie ( potešiteľným dôkazom našej podobnej hodnotovej schémy je aj to, že nápis toho článku je úplne rovnaký, ako ten náš tu).

V jednom z ďalších textov či skôr videí sa venuje nejasnostiam okolo strieľania v Charlie Hebdo - No blood, No recoil video. Tu mi to už nedá a napíšem svoj názor na tento technický detail:

Áno, podľa toho videa sa zdá dosť presvedčivo, že daný výstrel muža na zemi netrafil. Je kľudne možné a pravdepodobné, že zomrel na následky predošlých zranení.

Platí pravidlo: podobné akcie môžu byť vykonané falošnými ľuďmi, alebo páchatelia môžu byť manipulovaní, ale doteraz asi nikdy sa v podobných prípadoch nehrá divadlo, nenahráva falošné video. Také zábery boli zatiaľ vždy autentické. Je oveľa pravdepodobnejšie, že strelec ležiaceho z ľudských pohnútok nechcel zabiť, ako to, že nejaký "herec" si dobrovoľne nechá strielať okolo hlavy ostrými.)

Ale také témy patria k tomu, netreba sa nechať unášať fantáziou, treba ale všetko overiť.

Takže dúfame, že Saker bude nový a ešte lepší, ako doteraz. Budeme to potrebovať.

 

Norman

Tak sme sa tešili predčasne, resp. nová Sakerova stránka poslúžila ako dôkaz, že tajné služby sa činia. Včera bola totiž zhodená a dnes je na starom Sakerovi správa, že teda je s ňou v podstate -zatial- koniec. lebo ani admin sa na ňu nemôže dostať.
Tkže po Charlie Hebe sa zaktivizovali negatívne sily v pozadí. Bolo by zaujímavé vedieť, či sú to aktívni dobrovoľníci, alebo priamo profesná tajná služba. Saker je veľmi známa stránka, a na to, ako to má robené volne, je čudné, že mu stará stranka funguje. Veď preto mu navrhovali ľudia, aby odišiel z bežného blogspotu na vlastnú doménzu, aby ho nik nemohol ľahko zhodiť. A teraz sa paradoxne musí uchylovať späť na blogspot.
Plus mu celkom odstránili francúzsku strámnku - jedne člen jeho Francúzskeho tímu. Rozmýšlam, čo to je za človeka, čo sa cielene votrel do jeho tímu a čakal zákerne na nejakú vhodnú chvílu? Predpokladám ale, že je obrezaný.