Už sa žerú - zákaz opustiť Ukrajinu

Informácia z webu

Porošenko a ďalších, zatiaľ 177 ľudí – deputátov, štátnych úradníkov, sudcov, prokurátorov, ďalej vedenie tajnej služby a pod., nesmie opustiť krajinu. Osobne si myslím, že sa poučili pri Jaceňukovi, ktorý sa dnes vyhrieva v USA, aj s ukradnutými miliardami.

Dňa 17. mája 2019 začal Oblastný súd v Kyjeve konanie proti Porošenkovi. Zrejme nie je žiadna náhoda, že práve teraz sa po dvoch rokoch vrátil domov na Ukrajinu oligriarcha a “nový prezident Ukrajiny” Igor Kolomojskij. Riadi totiž ústavne zvoleného Vovu Zelenskjeho.  Dejú sa veci a slovenskí mienkotvorcovia opäť mlčia. A mlčí aj Kiska, veľký priateľ Porošenka. Prečo ho neháji a neobjíma aj dnes? Veď sú obaja kriminálnici a nemajú si čo vyčítať …

 

Hlavu v smútku majú zrejme aj Miklošovi priatelia a hlavní organizátori krvavého štátneho prevratu Majdan ako Парубий a Гройсман.

Informácie o zákaze opustiť krajinu týmto osobám, už obdržali policajné orgány, hraničná polícia, SBU a iné.

Generálna prokuratúra Ukrajiny okrem iných vecí, začala aj vyšetrovanie Waltzmanovho možného nátlaku a ovplyvňovania  sudcov v prípade PrivatBank, ktorú Waltzman mafiánskym spôsobom ukradol Kolomojskému. Či Waltzmanovi aj pri mafiánskej lúpeži radil Mikloš, zrejme vyšetria ukrajinské súdy.

 

Aké na Slovensku k tejto závažnej téme zaujme stanovisko polepšený hriešnik z Popradu Andrej, pani Zuzka z Pezinka, ekonomický expert Mikloš, privatizér Dzurinda, mediálne špičky Holcová, Hríb, Soltész, Nôta, Benčík a Smatana uvidíme. No myslím si, že ako vždy budú ticho, ako myšičky, keď sa jedná o ľudí, im blízkych. Robia bordel iba vtedy, keď treba “sundať” niekoho z opačnej strany barikády. Ako napr. teraz Stracheho.

----- 

Takto z nadhľadu treba doplniť, že na Ukrajine sa bezpochyby veci dejú. Či k lepšiemu, či horšiemu, to nebudem posudzovať - ale môže sa stať, že tento zvyk - neutralizovať a eliminovať politikov a ich zločincov - preskočí aj sem. 

Ukrajinci teda údajne skúšajú zabrániť úteku funkcionárom zločinného režimu - a ja dodám, že treba dosiahnuť situáciu, keď tí primitívi nebudú mať kam utiecť. Treba si uvedomiť, že ani v Amerike im, ako už nepotrebným, nik nič nedá zadarmo - a tu, v Európe, tu budú ako štvaná zver. 

 
Autor: 
téma: 
forma: