Včera začali deti žobrať v uliciach

Včera žobrali deti v uliciach peniaze. Pre Unicef.

Ako som si overil a osviežil pamäť na webe, ide o celotýždennú akciu (Modrý gombík), budú teda žobrať celý týždeň. Budú zastavovať okoloidúcich a prosiť od nich penaize. Pre bohumilé akcie, aby sa títo mali dobre.

Keď som míňal takú skupinku, ktorá práve ako banda supov otravovala staršiu pani, išli s ňou kus cesty a zdalo sa, že jej nedajú pokoj, kým nezaplatí (čo nakoniec chudera aj spravila), chcel som ju zachrániť tým, že poviem: "Nech zruší školstvo výlety do Osviečimu, bude mať aj na Unicef".

Ale neurobil som tak. 

Konieckoncov, akcia bude trvať celý týždeň, takže ešte budeme mať všetci tú možnosť. Povedať tým deťom, z ktorých systém vychováva žobrákov, že dávať peniaze na černochov nemienim a že majú ušetriť na výletoch do Osviečimských potemkinovských dedín.

-

Ako som si práve pozrel, tohto roku vraj peniaze budú smerovať na Ukrajinu. Toto bude azda jediná odmena ukrajinským blbcom za to, že rozpútali vojnu s Ruskom. A polovica aj z týchto peňazí skončí v chlpatých paprčiach oligarchov. Aj to tým deckám povedzte, ak vás prepadnú. Nie kvôli sebe, ale pomôžete im.

 

 

 

 

 

 
Vivo

TA3 v rámci relácie „V politike“ sa podaril husársky kúsok – za 1 hodinu 20 minút odhaliť biedu našej politiky v celej jej nahote.
https://www.youtube.com/watch?v=4UOQA6qqxQc
Pozrite si to, stojí to za to!

Hlavnou hviezdou a najväčším hlupákom programu bol kandidát na župana „politológ“ Martin Klus. Počas programu sa mu podarilo dostať zo seba niekoľko intelektuálnych a morálnych exkrementov. Takých, že aj veľký priateľ Izraela a USA Šebej prevracal oči. Ak obyvatelia BB SK chcú mať župana hlupáka, ktorý bude riadiť samosprávny kraj na báze drístov časti tlače USA, nech dovolia aby tento mimovládkový tajtrlík vyhral voľby!

Ak by som mal popísať všetky jeho drísty, bolo by to na niekoľko strán! Ale venujem sa iba jednému, podstatnému. Rusko ovplyvnilo voľby v USA, USA je bašta demokracie a ochranca našej slobody.
Chmelár stratil nervy a pripomenul jednu z mnoha inštitúcií, ktoré veľmi brutálnym spôsobom ovplyvňujú volebný proces v našom regióne.
http://www.gmfus.org/
Pozrite si napríklad ako chápu spontánnosť občianskej spoločnosti na Balkáne a v Bielorusku.
http://www.gmfus.org/gmf-pillar/civil-society
Ako prebiehal Majdan? Nemecký Zeit a konkrétne redaktorov Alice Bota a Kerstin Kohlenberg dokáže obviniť z konšpiračných teórií iba veľký dobre zaplatený idiot ako Šebej.
http://www.zeit.de/politik/ausland/2015-05/ukraine-usa-maidan-finance
České Literární noviny nie sú tiež žiaden protiamerický konšpiračný plátok.
http://www.literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/20438-syrie-a-kyjevsky-m...
Poliaci a ich Dzienik nie sú rusofili
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/485962,zbigniew-brzezinski-...
Ale priamo od zdroja
https://www.youtube.com/user/GermanMarshallFund
ak toto nie je brutálne ovplyvňovanie volieb, tak nájdite mi iba zlomok toho, čo tu verejne priznávajú a čo VRAJ Rusko spáchalo počas prezidentských volieb v prospech zvolenia Trumpa.

Stačí si pozrieť kariéru samotného Martina Klusa, ako sa mohol hlupák s duševným obzorom, ktorý prezentoval v tejto relácii stať :
http://www.strana-sas.sk/pub/modules/m_members/cv/9163.pdf
Mimochodom, keď útočí na Kotlebovcov, aj on sám má zbrojný preukaz „A“.

Norman

medzi slovenskými figúrkami - to je vždy veselo:-)
Zbor troch idiotov, plus Paška a Chmelár. Viskupič presne na svojej úrovni si pletie mená Obama a Trump (okolo 3:15 ).

nové