Američania, strhnite dole ten plot!! Okamžite!

My, obyvatelia a návštevníci hlavného mesta SR Bratislavy, žiadame okamžité odstránenie plota, ktorý je postavený pred budovou americkej ambasády na Hviezdoslavovom námestí. Plot dlhé roky špatí najkrajšie bratislavské promenádne námestie a v historickom centre hlavného mesta nemá čo robiť!

Iniciátorom tejto VÝZVY je Martin Borguľa, poslanec za mestskú časť Bratislava - Staré Mesto.

 


https://www.peticie.com/hovorime_nie_plotu_na_hviezdoslavovom_namesti

 

 

 

 
Poznámka z nadhľadu: Treba niekde začať
 
 
 
 
Slav

Vy, ktorí bývate v Bratislave, všimnite si dnes oblohu. Je krásne čistá, modrá, bez jediného pásu chemtrails. Hoci inokedy býva už od rána dočiaraná.
Dôvod? Dnes v Bratislave zasadá Globsec, je to tu plné papalášov z desiatok krajín, aj vysokopostavených sionistov. Takže dnes nám zmrdi zrušili toxické poprašovanie.

Čím sa vyznačuje chemtrails? Bežná kondenzačná čiara, ktorú zanechávajú lietadlá, zmizne po prá minútach. Pásy chemtrails ostávaju na oblohe celé hodiny a potom vytvoria taký sivobiely závoj. Takto to bolo na Bratislavou posledné týždne. Dnes ako zázrakom je nádherná čistá modrá obloha.

alobal

Tu mas na dovzdelavanie, aby si sa z tych bludov vyliecil.
http://contrailscience.com/

abcdefg

Ako vie písať človek,ktorý je evidentne slepý?Ty budeš zázračné dieťa v alobale!

...

Osobne som videl napr. 2 dopravné lietadlá v rovnakej výške letiace vedľa seba a za jedným sa celý čas tiahla stopa a za druhým nie..

+ čo dosť dobre stále nechápem, že jednu takúto čiaru som počas búrky videl rozsvietiť sa, ale zato svietiť bežný mrak som ešte nikdy nevidel..

Takže keď niekto vie viac v slovenčine k tomuto tak som zvedaví..

Buheh

hrubej sily pekne ostane. Nech len ľudí nasiera. Nech ich precitá čoraz viac.

Ešte by to chcelo k Hviezdoslavovi pristaviť tank. Nech je to komplet aj so šľahačkou.

drozd

zosadol na hlaveň tanku turuľ symbol malosti.