Blíži sa 12. výročie Požiaru Ríšskeho obchodného centra

Blíži sa 12. výročie Požiaru Ríšskeho obchodného centra (skratka 911). Čoraz viac ľudí (tzv. kritická masa) si uvedomuje, že ich americká vláda natiahla. Natiahla horšie ako zvyknú turistov v bulharskej Sofii naťahovať taxikári. Niektorí podvedení sa o tom neboja verejne hovoriť, a niektorí, dokonca spomedzi radov "spojencov", "téme" venujú celé vydanie celonárodného časopisu (ono sa to nezdá, ale toto je skutočne revolučné).

Pripomeňme si v skratke čo sa stalo: Arabskí kúzelníci za pomoci 2 lietadiel nechali na Manhattane  zmiznúť 3 budovy (150% "účinnosť"). Trik, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani Davidko Copperfield (svojho času priamo pred očami televíznych divákov nechal zmiznúť celú Sochu slobody).

Americká vláda potrebuje vždy začiatkom septembra vytvoriť silný mediálny šum, ktorý prekryje otázky svojich domorodcov. Tak ako situáciu zrovnalo humanitárne bombardovanie Srbska, keď prepukla Monikina fajka Bilovi. Alebo keď Obama za veľkej pompy (výbuchy tlakových hrncov na bostonskom maratóne) podpísal zákon, sterilizujúci STOCK ACT. Ten pôvodne vysokým štátnym predstaviteľom USA, ktorí majú z pozície svojho postavenia prístup k insider informáciám, zakazoval obchodovať na burze.

Na, a teraz tu máme Sýriu - verte, že na RTčku do "výročia" rýpať nebudú. Takže šumíme šumíme...

SVETOVA VOJNA NEBUDE - BUDE TAKY ZAPAS O MIER ZE NEZOSTANE ANI KAMEN NA KAMENI.

- Chelemendik

 
Autor: 
strom
Немецкая танковая часть входит в Польшу
strom
Ema

Z dnešného pohľadu - po skúsenostiach s USraelskými vojnami, to vyzerá ako výlet detských kočiarikov.

 

Toto bol jo onakvejší nástup

http://www.youtube.com/watch?v=T0kcaziP-0o

slaven1

Kongres bude rozoberať útok na Sýriu 9.9.2013

slaven1
Lámal som si hlavu: To chcú 2 - 3 dni rozoberať výsledky pondelka? Čím chcú naplniť tento čas? Problém vyriešený - rozhodnutie či USA v Sýrii "humanitárne zasiahnu" presunuli na 11.9.2013 :) http://www.wnd.com/2013/09/senate-to-vote-on-syria-on-911/
slaven1
vojna zatiaľ nebude.
slaven1

Spojených štátov. Bolože to len hurhaju. Čože nám nachystajú o rok za šarádu? Nechajme sa prekvapiť.

https://en.wikipedia.org/wiki/2012_Benghazi_attack

 

 

Toto je všetko čo RT dnes o 911 dnes napísalo:
http://rt.com/op-edge/syria-al-qaeda-terror-606/ - 11.9.2013
http://rt.com/usa/911-attack-anniversary-protest-712/ - 11.9.2013
http://rt.com/op-edge/questioning-9-11-conspiracy-acceptable-708/ - 12.9.2013

 

3  veže 2 liatadlami - 150% efektivita soudruzi

Minulý rok to malo vačšie grády. Chápem, že TruthSeeker nemôže každý rok omielať tie isté témy, jeden by si mohol myslieť, že si nectia pamiatku zosnulých obetí.

Niečo z oficiálnej propagandy: Twelve years ago, on 9/11, terrorists aimed to destroy us but our faith made us stronger.

Wesley Clark hovorí, že 911 bol politický puč: 7 zemí do 5 let.

Norman
Trocha americkej humornej úprimnosti, moja pointa je od 3:30,"takto zvyšok sveta vidí našu krajinu, takto nás vidia", ale lepšie pozreť minimálne 2:30, najlepšie od začiatku (netreba všetkému rozumieť, pointa je preložená:) http://video.foxnews.com/v/2665868092001/miller-time-the-presidents-syri...    
slaven1

V závere fox"news" videa sa borci bavia o nepodstatnom vyšetrovaní amerických futbalistov o podvode na škole. Zo strany hosťa padne prirovnanie: keby sa takto intenzívne vyšetrovala aj Stívensova smrť v Benchazí... a moderátor vstup ukončí.

Včera, 11.9.2013, Niekto prilepil maketu bomby ako z kreslených seriálov na pamätník „Díky Ameriko“ v českej Plzni. Čo dodať.

Díkes Umelci

Pyrotechnik skladá hračkársku bombu z pamätníka Vitaj Ameriko

Umelec donútil Český štát (Policie ČR ako orgán republiky) zúčastniť sa jeho protestu. Na deň výročia klamstva 911 umiestnil atrapu bomby ako z amerických kreslených seriálov BugsBunny na pamätník Díky Ameriko, ďakujúci americkým vojakom za oslobodenie Plzne spod nemeckej okupácie.

Viac tu: http://policejnidenik.cz/2013/09/foto-casovy-sled-udalosti-u-nalezu-pode...

Norman
ale dosť nebezpečný (šírenie poplašnej správy a podobné paragrafy). Ale ten Eminem ma rozveselil viac - dosť neobvyklý smer humoru, ale smejú sa kravaťáci úprimne a chytlavo:-) Tuším vieš po anglicky lepšie ako po slovensky.)
slaven1

Skorej postavím a vypustím vlastný satelit, než sa stanem majstrom slovenského jazyka.

V Česku sú takéto "poplašné správy" vnímané inak, viď. dokument Ztohoven s názvom "O mediálni realite", kde nechali vybuchnúť "priamo pred očami televíznych divákov" samotnú atómovú bombu.

On Media Reality / O mediální realitě from sgnlr on Vimeo.

 

Norman
čo ten chlapík  dostal basu za namalovanie fúzov politikom na plagátoch?    
slaven1

Proti vzdelanej, dobre organizovanej skupine sa zle útočí. Zle to vyzerá, keď režim "bije svoje deti". Smetana bol solitér, rovnako ako Kadáfy.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Roman_Smetana
http://www.blisty.cz/list.rb?id=365&page=all

Dont panic, organise

Le Bleu
Bolo. Z toho prípadu plynie ponaučenie - treba sa maskovať. Bledomodrý bicykel?
Norman
Myslíš ja a bicykel? Maskovaní a myslím s bicyklom tam boli tí mladí,( s nápisom preškrtnutým 322), ale žial, to nie som ja.) A také maskovanie  je naopak, moc nápadné. Ináč, veľmi dobré maskovanie je mať kameru. Ale teraz som nemal ani kameru. Ja som len rád nevidený- aj keď konieckoncov, som naozaj nepodstatný, takže to nie je ťažko. V jednom románe od Voneguta (Bystroočko) existuje postava, ktorá je nechtiac aj chtiac často "neviditeľná". Nik ju nevidí, nevníma. Ten námet býva aj v science fiction, ale u Voneguta je to myslené psychologicky. Možno sa to stáva mnohým. Je to nevýhoda aj výhoda. Ono, medzi tým, čo ľudia dostanú na sietnicu a tým, čo im doleze až do mozgu, je veľa filtrov.   //
Le Bleu
Maskovanie som myslel pri podobných pestvách, ako keď R. Smetana kreslil tie tykadlá, ale bicykel áno, na Hviezdoslavovom. Mal som ten dojem, myslel som, že mám intuíciu. Tak ale nemám.:) A neviditeľnosť sa aj mne stáva často, vlastne väčšinou, a tiež ju beriem ako výhodu, zvykol som si. Nikto si človeka nevšimne, nepamätá..  To niekedy môže byť nenahraditeľná vlastnosť. A niekedy to je to skoro až ako tu od 2:19: http://www.youtube.com/watch?v=23C9xMRCOPY