Follow the Money

 Hovorca armády Ruskej federácie, generálmajor Igor Konašenkov informoval, že vojenské biologické laboratóriá na Ukrajine boli financované investičným fondom Rosemont Seneca Thornton, ktorý vedie syn amerického prezidenta Hunter Biden, a tiež fondom Georgea Sorosa. Výskum mal plne pod kontrolou Pentagon a jeho rozsah bol pozoruhodný. Minister zahraničných vecí RF Sergej Lavrov pripustil, že USA mali v úmysle urobiť z Ukrajiny svoje najväčšie laboratórium na výrobu biologických zbraní. 

Vyšetrovatelia momentálne pôsobia na miestach, kde sa vyskytli masové kompaktné ohniská tuberkulózy a hepatitídy, čo svedčí o ich umelom pôvode.
Celý materiál o amerických biologických laboratóriách na území Ukrajiny predloží Ruská federácia OSN a medzinárodnému tribunálu.
O vojenské biologické laboratóriá sa intenzívne zaujíma Čína a už aj India.
 
Aby sme nezabudli - Soros nie je nič iné, len Kočner americkej administratívy. Keď bude treba, hodia plesnivého deda cez palubu, ako sa to stalo "Bruchovi". A americká administratíva, ktorá si u neho "otvorenú spoločnosť" za zavretými dverami biolaboratórií objednávala, len zamáva ručičkami - aha, čisté.
 
Pre cenzorov: Vojenské biologické laboratótiá na Ukrajine sú fakt. Nezmení ho ani to, že o ňom hlavná podkarpatská revúca propagandistická trúba Pentagonu, obrátené Z, nebude informovať, a ani snaha americkej vojenskej propagandy na Slovensku šíriť hoaxy o pripravovaných chemických a biologických (!) útokoch armády RF na Ukrajine.
Apropo, odkážte novinárskej hnide Petre Procházkovej, ktorá sa pred rokmi s takým potešením vysmievala matkám detí zavraždených počas masakru v Beslane, prečo armáda RF nepostupovala podľa jej predstáv. Podľa hnidy totiž postupovala "úplne nelogicky" všetkými smermi.
Tými všetkými smermi sa nachádzali práve vojenské biologické laboratóriá.
A záhada je vyriešená.
 
slaven1

Krátky zoznam chôrob s ktorými za našimi hranicami robili pokusy USA:

- cholera
- antrax
- CORONAVÍRUS
- africký mor ošípaných

https://www.redvoicemedia.com/2022/03/putin-asserts-that-the-us-funded-b...

Africký mor ošípaných Slovensko Maďarsko Ukrajina Rusko Estónsko
https://nadhlad.com/comment/43069#comment-43069

slaven1

Pre tých čo vedia po anglicky Dilyana Gaytandzhieva, bulharská novinárka, vysvetlí na RED ICE TV prečo DNA Slovákov zozbieraná počas operácie "premorenie oviec" šla na sekvencovanie (výskum) na Ukrajinu:

https://www.bitchute.com/video/yI945oyiaU64/
Bulgarian Journalist Expose Pentagon Biolabs & Bioweapons Research In Ukraine & Georgia - Dilyana G (24.3.2022)

https://www.youtube.com/watch?v=q2d9iyHK7nA
Krajči - Sekvenovanie je analýza DNA, RNA

slaven1

V súvislosti s Kurgiňanovou sériou "Suť vremeni" https://kob-forum.eu/2020/12/27/kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-... a oficiálnym odhalením sieti vojenských biolaboratórií na území býv. ZSSR financovaných politickou špičkou USA, Covid-19 nie je žiadna epidémia, či dokonca pandémia, ale nevyhlásená biologická vojna.

Dilyana Gaytandzhieva v rozhovore pre RED ICE TV spomína, že v Gruzínsku bol niekoľko rokov dozadu "čierny trh" s netopiermi :D Neznámi ľudia platili za pochytané lietajúce myši v žobravom Gruzínku do 5000USD.

https://www.fondsk.ru/news/2022/03/13/covid-19-ne-pandemija-a-neobjavlen...

Otázka je, kto bojuje proti komu.

slaven1

Automatický preklad:

"Rusko tvrdí, že USA budú používať chemtrails, aeresolizované patogény z dronov / UAV, na šírenie biologických zbraní na populácie

https://eng.mil.ru/en/news_page/country/more.htm?id=12415508@egNews

Ruská armáda predložila dokumenty preukazujúce záujem Ukrajiny o použitie bezpilotných lietadiel na dodávanie zbraňových patogénov vyvinutých v biolaboch financovaných USA. Počas špeciálneho brífingu vo štvrtok boli zverejnené aj mená amerických úradníkov zapojených do projektov biolabs a úloha, ktorú v programe zohral syn súčasného prezidenta USA.

Jedným z kľúčových dôkazov bol list ukrajinskej spoločnosti Motor Sich tureckému výrobcovi dronov Baykar Makina-výrobcom UAV Bayraktar TB2 a Akinci – z 15.Decembra 2021 [Továreň vlastní Erdoganov zať]. Ukrajinci sa konkrétne pýtali, či drony dokážu prepraviť 20 litrov aerosolizovaného užitočného zaťaženia na vzdialenosť 300 kilometrov – čím sa dostanú do dosahu tucta veľkých ruských miest a takmer celého Bieloruska.

"Hovoríme o vývoji technických prostriedkov dodávania a používania biologických zbraní Kyjevským režimom s možnosťou ich použitia proti Ruskej federácii," uviedol generál poručík Igor Kirillov, veliteľ ruských jadrových, biologických a chemických ochranných síl."

https://www.rt.com/russia/553067-ukraine-biolabs-hunter-biden-documents/

slaven1

Vyhlásenie traba čítať buď takto:

V amerických biolabákoch na Ukrajine sú len "obranné" biologické zbrane

alebo takto:

Útočné biologické zbrane má na strarosti iné oddelenie vlády USA, skúste sa opýtať v CIA.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/pentagon-says-pathogens-us-linked...

slaven1

Ukážka ako informujú okupačné hnojomety:

Genetička Peková vyzvala k modlitbam za Putina. Jeji slova proveruje policie
https://cnn.iprima.cz/geneticka-pekova-vyzvala-k-modlitbam-za-putina-jej...

Ani slovo v nadpise o tom hlavnom, čo povedala v rozhovore pre Svobodne radio dňa 06.04.2022, a to, že medzi biológmi je verejným tajomstvom existencia vojenských biolabákov na Ukrajine:

„Já to chci říct, možná půjdu k výslechu, ale všichni vědí, že na Ukrajině byly biologické laboratoře. To je informace, kterou já mám léta, to není novinka. Nemluvilo se o tom, prostě to tak je. Sleduji tento obor a prostě to vím,“ řekla Peková. Molekulární genetička stejně jako ruští představitelé tvrdí, že biolaboratoře na Ukrajině experimentují se smrtícími patogeny. Že se na Ukrajině pracovalo s nebezpečnými patogeny, Peková zopakovala několikrát. „Tam, kde se na začátku bombardovalo, to koreluje s tím, kde byly ty laboratoře,“ má jasno molekulární genetička.
Poté vyzvala k modlitbě za ruského prezidenta Vladimira Putina. „Chci říct a poprosit, aby se každý pomodlil za zdraví pana Putina. Protože tím, že tam roztřískal a rozbombardoval ty laboratoře, způsobil, že žádná vlna virů nebude. Byly tam věci, které by vlnu spustit mohly. On to věděl a možná se mu nelíbilo, že to má na prahu svého vlastního domova,“ tvrdí Peková.

https://odysee.com/@Spolek-Svobodn%C3%A9-r%C3%A1dio:7/2022-04-06-Studio-...

https://infovojna.bz/article/molekularni-biolozku-mudr-sonu-pekovou-prov...

slaven1

- Falošný prezident USA, geront Biden, ktorý on a jeho rodina sú na Ukrajine pečení-varení, je teraz vo Waršave, v strednej Európe a robí z tade vyhlásenia volajúce po zmene režimu Ruska a následne vojny v našej časti sveta, u nás doma. https://www.zerohedge.com/geopolitical/watch-live-president-biden-delive...

- Biden za vrchom stola vo Vrchovnej zrade okrajiny, cca 2015 - 2017 https://zen.yandex.ru/media/id/5f7c189500bfa05824ed0dbf/iavliaetsia-li-r...

- Metabiota #1 https://t.me/investigativnyblogSK/7260 „Prekvapenia a náhoda, že Metabiota je prepojená s WiV cez projekty USAID, bola zrazu prvou americkou firmou, ktorá navštívila Wuhan v decembri 2019 a v spolupráci s WEF vytvorila nástroj na sledovanie patogénov a v budúcnosti sa bude podieľať na všetkých investíciách do pandémie a najmä v poisťovníctve.“

- Metabiota #2 https://t.me/investigativnyblogSK/7270 „In-Q-TEL, DTRA, PREDICT program, WEF, Wuhan, Ukrajina, Ebola (Afrika) [...], monitorovanie chorôb AI, spojenie Epstein/Maxwell, The Biden Family a klub, do ktorého nie ste pozvaní.“

- Metabiota #3 „Už aj Daily Mail zverejnil dokumenty o zapojení Bidenovho syna do laboratórií na Ukrajine. Podľa publikácie Hunter Biden pomohol lekárskej spoločnosti Metabiota, ktorá spolupracuje s dodávateľom amerického ministerstva obrany Black & Veatch na výskume smrtiacich patogénov, uzavrieť multimiliónový kontrakt s americkou vládou.“ https://www.dailymail.co.uk/news/article-10652127/Hunter-Biden-helped-se...

- Plán je jasný: zamiesť pod koberec hospodárske problémy USA a existenciu vojenských biolabákov v ktorých je zapojená tvoja rodina rozdúchaním veľkej vojny v Európe, tu u nás doma (Skládka fráz, Heger, Naď, Krupa, NBÚ, Markíza, a ďalšía piata kolóna domácich černochov).

Norman

Biolabáky vyvijajuce bio zbrane sú pre Američanov veľký problém.

Asi sa nespoliehajú na Ukrajincov, chceli by, aby s Ruskom bojovalo aj Poľsko, prípadne všetky tieto východné štáty Česko, Slovensko, Maďarsko. To by tým kurvám najlepšie vyhovovalo - dlhá klasická vojna mimo NATO, Američania v suchu, ale tu by sme sa mlátili ako debili.

Je neuveriteľné, že ľudia tu podliehajú samovražednej predstave, že práve starý čurák a jeho banda z druhej strany planéty, a to z Ameriky, to myslia s Poliakmi, a s nami vôbec, dobre.

nové