Futuridiocia

Svet sa neustále zahrieva ak už nie klimaticky, tak určte v prenesenom zmysle slova - narastajú viaceré napätia, ktoré nem budú veselé. Už o nich ani nestíhame písať - konieckoncov ich vidí každý ako takú blízku tsunami. Píše o nich každý, tak čo už dodať. Ale jedno ma dnes predsa len zaujalo a musím to dať do archívu.

Treba najprv povedať, že ja som ináč veľký evolučný optimista vychovaný na verneovkách, vesmírnych odyseách  a iných vedeckých imagináciach. Pravda, občas si uvedomím, že už je rok 2015, že už je tu tá budúcnosť, že už sme podľa scifi mali lietať na Jupiter a mať kontakty s ET, a to aspoň tretieho druhu, o blaženom komunizme či kapitalizme ani nehovoriac ... a stále nič. Ale vždy zaženiem tieto rúhavé myšlienky tým, že tí autori, čo to predpovedali, boli asi podvodníci a kreténi, to sa stáva, dnes už taký blbý nik nie je ...

Ale nie, v Smetiarni takí sú. Tí v blbosti prekonajú všetky rekordy. Uverejnili totiž frikulínske predpovede vývoja ľudstva a vôbec ich neospravedlňuje, že to zobrali z akejsi akcie s príznačne snobským americkým názvom  Future Timeline.

Takže, čo nás čaká už do roku 2200?

Preskočme to, že Hydrocefalus opelichaný mieni zas "osídlovať vesmír". Nevšímajme si vzdialenejšiu budúcnosť, ktorú si aj tak nemôžeme overiť, ale pozrime sa na to najbližšie.

Citát:

"Už v roku 2025 sa očakávajú funkčné ľudské orgány vytlačené 3D tlačiarňou a o štyri roky neskôr si budú môcť ľudia s amputovanými končatinami nechať narásť nové."

 

Toto by sa dalo označiť za tuposť storočia. V každom prípade je tá veta ďalším dôkazom dysgenického smerovania k idiokracii.

Za prvé je tam spomenutá najobľúbenejšia modla súčasných mobilovo-tabletových dementov - 3D tlačiareň, nech je jej meno posvetené na výsostiach. Tá nám "vytlačí" "funkčné ľudské orgány". Ani nie že vytvorí prístroje, nahradzujúce orgány - i keď aj to je nezmysel ako Brno - ale priamo stvorí tieto orgány. Božská 3D to dokáže, vrátane bunkových štruktúr, a možno dovtedy to bude aj 4D, možno aj 5D, 8D, 26D - veď čím viac D, tým viac kiska.

A to, že už v roku 2029, teda 14(!!!) rokov od dnes, nám po odrezaní narastú nové končatiny, to už nekomentujem, na to niet slov. Toho dátumu sa relatívne ľahko dožijeme, hm hm, a ak také niečo bude, tak si zožeriem vlastnú nohu (veď mi narastie nová, lepšia).

Ale obávam sa, že nič dorastať nebude, ale naopak najneskôr vtedy nejaká počerná bradatá opica definitívne odreže nie končatinu, ale havu tomu astenickému neurotickému kreténikovi, čo tieto Future Timeline predpovede spísal.  A v mene nejakého archanjela Gabriellaha či iného ellahíma  ju hodí na hromadu k ostatným miliónom.

 

 
sandro

.

baloo

čo tak trebars Harrison Bergeron (Vonnegut), klasický 1984 alebo Brave New World? A žeby zombíci neboli? Stačí si pozrieť tváre na zastávke. Veru, skoro všetko napísané sa splnilo, čo je temné a deštruktívne, a tie ružové bájky sa písali pre detičky, ani autori si ich nemysleli vážne. Človek možno ešte ani na Mesiaci nebol, kto vie, takéto fotky už dnes vie bárskto vyrobiť vo Photoshope, ale je retušéri - síce ešte manuálne - už dávno boli šikovní.

nové texty