masmédia

média, debilizátori, ideologickí zločinci

 

Tak nám posledný Don Quixote skončil.

Portál sa (vraj) zatvára. 

Kým bol Krajniak mimo parlamentu, mal aj čas aj peniaze na portál. Teraz, keď je v parlamente, vraj nemá čas ani peniaze?

A ja som si myslel, že tieto veci sú práve naopak.

V akom stave je dôvera médií, prečo viac ako 30 percent Slovákov dôveruje "alternatívnym médiám", ktoré šíria nekvalitné povery? V čom zlyhávajú mainstreamové média, v čom by mali pridať a ako obnoviť dôveru čitateľov a poslucháčov?

Česká televízia (dvojka) vysiela nórsky seriál o fiktívnej "okupácii" Nórska Ruskom. Ako píšu snaživé a politicky angažované Aktuality, "k nám zatiaľ nedorazil".

Ani nedorazí.

Pretože je to tupý, nudný a samozrejme aj politicky úplne debilný televízny odpad.

Včera bol už 17. ročník Plesu v opere - akcie, ktorá vznikla ako opičenie sa zakomplexovaných malomeštiakov a malomešťanov z Malomesta na Dunaji po rovnako pochybnom vzore z Viedne.

Azda treba pripomenúť, že to bolo vždy zásobisko trápnosti a stupidity. Koniec-koncov, napodobňovaním gýču nemôže vzniknúť nič originálne. Za vyše desaťročie si zachovala akcia dobré meno iba u niekoho, kto nemá dobrý vkus. Snaha vykresliť to ako zmysluplnú dobročinnú udalosť je tiež výrazne nechutná.

Marina LePen, vodkyňa francúzskeho Front National, má byť hosťom na BBC (relácia Andrew Marr Show). Tento počin vzbudzuje vraj na Twitetri a inde rozruch. Na protestoch a hádkach nie je nič prekvapivé, koniec-koncov ani na tom, že LePen dostane priestor v anglickej hlavnej televízii, najzaujímavejšie mi pripadá zdôvodnenie, že jej treba dať priestor aj vzhľadom na výsledky amerických prezidentských volieb, vzhľadom na to, ako média aj v USA ťažko zlyhali.

To je nový druh postoja, ktorý tu doteraz nebol, ani nemohol byť.

Za istých okolností by si židácke obludárium mohlo dovoliť znásilňovanie a vraždenie v priamom prenose. Domáce publikum by uvedené zrejme akceptovalo. Napísané inak: Židákom pôjde karta dovtedy, kým sa nezačnú báť. Lenže koho???

V internetovej Pravde dnes začala kampaň proti "šíreniu nenávisti na internete". Je vizuálne veľmi agresívna, celá stránka ma hnedý farebný tón, na titulnej stránke je neodstrániteľný pás s veľkým sloganom "Nedovoľme, aby Slovensko zhnedlo".

Včera som náhodou prepal na RTL, kde bežala taká tá ich publicisticko diskusná relácia Stern TV.  Málokedy to už pozerám, vedie to tam teraz Pišta Haluška a nemá to moc úroveň. Ale začala tam práve reportáž o tom, ako so skrytou kamerou pripravili test odhadcov starožitností, tak som to jedným okom sledoval.

Balogová je ten treťotriedny poskok, čo teraz vedie Sme. Zas tam prihodila článoček, kde, okrem iného, zdesenie nad teroristickým hnusom označuje za "nedostatok sebadôvery".  Dávame sem jednu odpoveď z ľudu (kým sa cenzor nezobudí z opice a pre slobodu slova zas všetko nezmaže).

 

Nie je to (len) šport - je to dôležitá súčasť kultúrneho priestoru. Chlieb a hry - to stále platí. A posledné týždne boli poznamenané veľkou mierou zábavy pre masy.

Skurvení nemeckí fašisti spáchali dobrý skutok. Nedajme sa zmýliť. Neurobili to z humánnych pohnútok, ale preto, aby z obetí svojho skutku mohli neskôr uvariť mydlo.

Tu o tom píšu

Presne toľko ho šíria takzvané prokremelské weby v Česku. Zistil to tím vedený špecialistkou na propagandu Petrou Vejvodovou a Milošom Gregorom, ktorý je expertom na politický marketing a manipulatívne techniky. Je to veľa alebo málo? Nevedno. Každopádne sme sa dozvedeli, že takzvané prokremelské weby sú tak rafinované, že sa vôbec netvária prokremelsky. Ako hovorí Josef Vyskoč, špecialista Masarykovej univerzity na odhaľovanie vnútorného nepriateľa, a o tom to je.

Zpráva si všímá rozmachu "konspiračních teorií" souvisejících s uprchlickou krizí. "Židé se podle těchto teorií mají snažit o zničení Evropy tak, že vyvolají její islamizaci, čímž ji oslabí a převezmou nad ní vládu," uvádí se ve zprávě. Zdroj: http://www.fzo.cz
Host: Veronika Šternová, bezpečnostní analytička, Federace židovských obcí v ČR (telefonicky)

Myslím, že INTV možno považovať za rozbehnutú. Trvalo to dlhšie, ako sami predpovedali, ale aj tak to išlo podľa mňa relatívne rýchlo. Podstatné je, že už azda bude fungovať, pretože Lichtner s Huďom si zaslúžia priestor.

Ako vždy pri výplachovej kampani v korporátnych médiách, táto správa, bleskovo rozšírená po celom svete, mala vzbudiť dojem spontánnej akcie a vyvolať želanú emočnú odozvu. Súcit s drobnou osobou, ktorá váži len metrák. Ideológovia korporátneho anglosionizmu sú však tak blbí, že nám nechtiac prezradili tajomstvo.

V slovenskom korporátnom splašku titulok k správe o drobnej osobe s hmotnosťou 50 kg vyzeral takto: Švédka bránila krajinu pred neonacistami. Dnes je jej fotka virálna.

Dnes som si pozrel relatívnu novinku, film Už je tu zas (Er ist wieder da). Spomínali sme ho v článku o jeho dvojzmyselnej reklame.

V nemeckej televízi ZDF bol nejaký zábavný shot, kde akýsi satirik Jan Böhmermann sa v básničke vyjadril o tureckom prezidentovi Erdoganovi, že je "kozojeb".

Rozdiel medzi normálnym človekom a židom je, že zatiaľ čo normálny človek si po prečítaní tohto článku dokáže vytvoriť vlastný názor a premyslí si všetky aspekty spomenutého, pričom buď súhlasí, alebo má iný názor, žid sa rovno nepríčetne naserie a dostane "chuť tomu debilovi náckovskému zavreť papulu."

Keďže dane sú posvätná krava a systém dovoľuje trestať tých, ktorí s nimi špekulujú, mohla sa do Bayerischen Rundfunks dostať správa o "ekonomickom džiháde".

Doláková sa nekorektne vyjadrila o Horákovej.

 
Zde jsou neveřejné dokumenty týkající se imigrační politiky ČSSD, které zpracoval premiérův hlavní politický poradce Oto Novotný. Jsou určeny pro Sobotku, pro vedení ČSSD a členy vlády. Poskytují důkazy o vlastizrádných aktivitách a intenzivním lobbingu za dovoz imigrantů do naší země.

 "Sýrski povstalci zostrelili v provincii Hamá vrtuľník", hlaholí Smetiareň v hlavnom článku na titulnej strane. A my hneď vieme, že inštrukcia z centrály anglosionistickej propagandy dorazila do podkarpatského chápadla. Je jednoduchá, aby ju dokázali pochopiť aj dvojganglioví presstitúti, pôsobiaci v korporátnych médiách: Daeš - aka Islamský štát - budete odteraz nazývať POVSTALCI.

Stránky

Aj keď to vyzerá ako Havranov klon, je to zrejme len podobný neurotik.

Ak to nie je paródia - čo sa nikdy nedá vylúčiť- napadá ma len jedna otázka:

Ako je toto možné? Ako toto môže študovať - aj keď len žurnalistiku? :-)

Ukážka neustálej práce Ľuba Huďa. Nie že by tlačil na pílu, ale práve preto, že sa pohybuje v určitom strednom tóne je škoda, že nemá skutočný mediálny priestor - jeho autentickosť by určite ľud presvedčila. Je zbytočne sa pýtať, prečo ho nepozývajú do debát v TV, ale aj táto jeho diskusia je  dôvod na názor, že keď bude možnosť sa do médií dostať, treba tam dať jeho. Média sú jeden zo základných pilierov  moci súčasných psychopatov ale zároveň najzraniteľnejší -  treba im ho rozbiť.

Malá symbolická ukážka, čo dokáže urobiť respektíve robí kresťanstvo z ľudí - otrokov robiacich prakticky zadarmo pre židov.
 

No, to boli časy... škoda že ich všetci nezažili. Veľa by pochopili.