Izraelský vojenský dement dostal za vraždu na zemi ležiaceho zraneného 18 mesiacov

Izraelský vojak, ktorý v marci 2016 zastreli na zemi ležiaceho zraneného Palestínča a bol pri tom nakrútený na video, takže tento prípad výnimočne Izraelci nemohli zamiesť pod koberec, dostal v týchto dňoch trest 18 mesiacov väzenia. 18 mesiacov za vraždu bezbranného - to je naozaj typická ukážka židovskej rasovej etiky. 

Toto je výsmech, ale takzvané ľudskoprávne organizácie držia huby. Že tá vražda bola evidentne rasovo motivovaná? Blbosť, to je spiklenecká teória, to je popieranie holokaustu a antisemitizmus - aj keď zavraždený bol semita a vrah je len bastard.

 

Židovský (podľa hrubého obočia a škeru aj typicky inteligentný) vrah s tatinom, maminou a príbuznými, všetci sa tešiaci z toho, že za cielenú vraždu nedostal prakticky žiaden trest.
izraelske hovado
Ty náš milý židko
 
ty naš malý zidko
Nebudte rasisti, nie, nie je to cigán.
 
Pravda, mohli by sme o tom ešte debatiť, pýtať sa, či zmrda máme nazývať sluhom sionizmu, alebo sluhom nejakej judaistickej svetovlády. Hm, čo je tak lepšie, hm hm. Rovnako by sme mohli debatiť, či je to vec rasová, alebo výsledok judaizmu ako kultúrneho výpotku chaldejcov. Takisto by sme mohli premýšlať, či si dotyčný mláti hlavu o stenu, aby tak vyjadril svoje náboženstvo, alebo je žid bez vyznania.
 
zabitie izrael
 
Takto zabil žid zraneného Palestínca ležiaceho na zemi.
 
Ja ale o vrahoch, s vrahmi či zástancami vrahov nepotrebujem a nebudem špekulovať. Ja som za to, čo je napísane aj v ich Tóre: smrť za smrť.
Lebo ak sa rozšíri informácia, že je ľudské právo niekoho zabiť a odsedeť si za to len 18 mesiacov, potom nám nezostane nič iné, aby sme aj my išli zabíjať. Alebo si myslíte, že je lepšie sa nechať zabiť? 
 
zdroj FAZ - ani slovo morálneho odsúdenia
 
 
 
Autor: 
téma: