Kladivo na čarodejnice - režim už otvorene cerí zuby

Povedal by som, že režim riadne upadá a najlepšie je to vidno na zákonoch na ochranu mocných. Čiže zákona na potlačenie slobody slova a na trestanie slobodných.

Najnovšie je to návrh zákona definujúceho "nebezpečné elektronické obťažovanie". 

 

 

 

Tu je jeho znenie.

https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=491874&fbclid...

 

 
Akcia teda rýchla a bez zádrhelov - hneď od konca tohto mesiaca. Naoko to akosi smeruje proti "elektronickej šikane", v realite je to na úplny zákaz kritiky vládnych činiteľov. Doslovne na šírenie teroru voči nezávislým textom, ktoré nie sú písané anonymne. Zostane už len taká mierna udrbaná "kritika", ako sa kedysi praktikovala za Husáka, všetky alternatívne média budú tlačené klesnúť na bezubú úroveň typu Hlavných správ, vrátane autocenzúry.
 
Mimochodom, "chránené osoby", ako ju spomína zákon v paragrafe 360b odsek 2, to sú deti, ženy, ale aj vládni politici. Človek sa nemôže ubrániť radosti zo zadosťučinenia - všetci tí, čo tvrdili či verili, že systém je ok, sa mýlili.
Takže kritika na vládnych činiteľov môže byť trestaná v rokoch - to už je naozaj, ale naozaj horšie ako za komunistickej totality. Len dodám, že to neprekvapuje, veď tu len namiesto boľševikov z Moskvy vládnu boľševici (neomarxisti) z Washingtonu.
 
Našťastie ale tieto snahy na Slovensku netreba brať vážne, pretože skupina trnavského psychopata nebude mať čas, aby sa tu usídlila a tento svoj režim nejako zabetónovala. Nerád im to prezrádzam, ale ich osud nepríde ani tak cez web, ale stretnú ho na ulici. A tieto ich "zákony na ochranu republiky" budú historicky onedlho obrátené proti nám samým. 
 
Ale treba to sem zarchivovať, aby vedeli za čo.
 
 
Isabel

Prosim ozvite sa mi na email lanaky@protonmail.com

nové