Kočner nie je trestaný za vraždu Kuciaka, ale za zmenky od Markíza-CME

A to aj oficiálne.

Polícia zobrala telefón sudkyni Zuzane Maruniakovej (súdila spor na okresnom súde a tam dal rozsudok za pravdu Kočnerov, 

sudkyni Andrei Haitovej (mala súdiť tento spor na krajskom súde)

a štátnej tajomníčke Monike Jankovskej (sestra Haitovej, štátna tajomníčka za Smer).
 
To, že prokratúra nevyšetruje ani tak vraždu Kuciaka, ako v prvom rade sa stará o kauzu zmenky a o záujmy Markíza-CME, je aj týmto jasné. Aj to, že špeciálna prokuratúra šíri strach medzi štátnymi zamestnancami a v justícii.
 
Pravda, Kočner je zbohatlík, teda zlodej, patrí medzi porevolučných zazobancov, ktorí určite zákon nedodržiavali. Sú aj takí ľudia, čo veria, že on dal zabiť aj Kuciaka. Ale to nič nemení na fakte, že v republike je právo nahradzované sudcom lynčom - ulicou a médiami. Všetko organizované a platené zo zahraničia - o tom nepochybujte.
A po Kočnerovi, sudcoch a policajtoc sú na rade mnohí iní. Dnes ohlásilo PS-Spolu na tlačovke, že po voľbách mienia robiť veľkú čistku. A všetko sa bude revolučne meniť. Polícia a prokuratúra už nebude tak kontrolovaná parlamentom, ako doteraz, bude si vládnuť sama (detaily neuviedli).
 
Ak by niečo také zahlásil Smer, alebo nebodaj ĽSNS, dali by ich do basy za propagovanie  totality a nenávisti.
Potetovaný díler drog a palmový privatizér ale môžu.  
 
slaven1

Špeciálna justícia sa chce vyslúžiť pred tým, kto ju zriadil. Tým, komu prokurátori a sudcovia vďačia za svoje posty a platy.

nové