Najnovší dôkaz debilnosti slniečkárskej generácie

To sa nedá nezaložiť do archívu: čistý dôkaz toho, ako nová generácia na Západe, tzv. slniečkárov, je debilná.

V sobotu popoludní okolo 15.00 hod v Belgicku vstúpilo k Didierovi, predajcovi elektronických cigariet, šesť mladíkov, ktorí ho chceli okradnúť. Čo však bolo ďalej, to sa mu jakživ ešte nestalo

Mladíci chceli Didierovi ukradnúť nejaký tovar a požadovali od neho hotovosť. Didier zbadal, že mali aj zbraň, uvedomil si teda, že ide o lúpež, ale nedal sa však zaskočiť a nadviazal s nimi “priateľský” rozhovor.

Mladíkom začal vysvetľovať, že je ešte len 15.00 hod. a to nie je najlepší čas na takýto prepad, pretože má ešte málo peňazí v pokladnici a teraz dostanú len tisícku, ale ak sa dnes večer vrátia, budú mať možno viac”. A tak mladíci odišli.

Didier si pomyslel: “Už sa nevrátia, to nie je možné.” Ale mladíci sa skutočne vrátili. Bolo okolo 17.30 hod. Didier im znovu “kamarátsky” hovorí, že ešte vždy priskoro došli, nech ešte dôjdu približne o hodinu.

Didier už potom informoval políciu o tom, čo sa mu stalo. Ani policajti nechceli veriť, že sa mladíci ešte tretíkrát vrátia, no ukrytí v kancelárii obchodu čakali na ich príchod. Tí sa naozaj ešte raz dostavili okolo 18.30 hod., už sa pomaly schylovalo aj k útoku z ich strany, no policajti zasiahli a piatich z nich zatkli, medzi nimi aj maloletých.

Všetko na HlavnýchSprávach

 

Dá sa k tomu dodať len toľko:

Viete, ono to nie je tak, ako tvrdí stará generácia, že mladí sú blbí a debili. Nie, to nie, len okolo 98% z nich sú viac debilní, ako predošlá stará generácia.

Tie lepšie 2% to ale naozaj podržia a neskôr sa aj ten zvyšok ako tak dotiahne. A potom sa zas oni rehocú na tom, ako sú mladí sopláci vypatlaní.

A tak to pokračuje dokola.

Len sa obávam, teraz vážne, že predsa len v týchto pomeroch dochádza k dysgenike a ako celok ľudstvo degeneruje na úroveň tých najblbších, teda afroidných černochov.

 

 

Autor: 
téma: 
forma: