Nepáčia sa vám globalistickí zločinci matovičovského typu? Tak potom bu bu bu bu...

V dnešnej Sme ideologický vedúci Schutz reaguje na začiatok súdu s prípadom Očistec. Nechtiac tak vyjadruje podstatu toho, čo sa deje na Slovensku za posledných 15 rokov, v podstate od roku 2006 (kedy Fico prvý raz vyhral voľby). Všetci tie fakty poznáte, ale dajme si to jednoducho do radu.

Fico bol ukrivdený politik, ktorý si musel vytvoriť vlastnú stranu Smer. Už tým bol mimo slovenskú SDKU totalitu. Pretože jeho program chcel byť ľavicovo stredový, neskôr až sociálne demokratický - čo sa priečilo vtedajšej besniacej vrstve tzv. pravičiarov. 

Svoju odlúčenosť od mainstreamu Fico prehĺbil, keď po získaní moci odvolal slovenských vojakov z Iraku. Je to realtívne maličkosť, zrejme si ani on nemyslel, že by to mohlo mať fatálny dopad na jeho politickú budúcnosť - ale zdá sa, že sa tým sa definitívne prepadol v očiach globalistov. A slovenskí sluhovia globálnych militaristov určite tento čin a postoj Smeru nafúkli do maxima,  čím Fica vrhli natrvalo na alternatívnu cestu.

V roku 2006 to prirodzene nebolo isté, sám Fico a spol. naozaj neustále žobronili o to, aby sa stali členom medzinárodnej štruktúry - ale lokálni krátkozraki drábovia mu nechceli prenechať svoje miesta, neustále ho odmietali a potom, keď ich neustále porážal, na neho rozpútali dokonca štvanicu. Chorobná mantra "lebo komunisti", prenesená na "lebo Mečiar" sa zmenila na "lebo Fico".

Štvanie proti sociálnej demokracii zároveň poslúžilo na vysvetľovanie, prečo sľúbený blahobyt na Slovensko neprichádza. Kapitalizmus samozreme funguje, ale ... jednotliví súdruhovia ho kazia ... lebo Fico .... Dve muchy jednou ranou.

V posladnej fáze dospela degenerácia slovenskej politiky do fázy kriminalizácie politických oponentov. Po voľbách 2020 sa moci ujala banda revolučných boľševikov (všetci do jedného ľudia s určitou kriminálnou minulosťou), ktorá sa zamerala na jedno - nájsť nejaké kriminálne prečiny a korupciu (ktorou sa bežný kapitalistický štát len tak hmýri) a našiť ju na sociálno-demokratickú politickú opozíciu. Na Slovensku vládne od roku 2020 boľševická revolúcia, proti ktorej závažnosti je všetok cirkus okolo pandémie Covid len druhoradou nepodstatnou záležitosťou.

Opakujem: tí ľudia a vrstvy proglobalistických poskokov, ktoré prehrali v normálnom politickom boji, v záujme udržať si pozíciu u svojich amerických pánov, sa rozhodli tu zaviesť radšej doslovne diktatúru juhoamerického koloniálneho typu, než definitívne prehrať. Tak amorálna je slovenská mocenská vrstva, vytvorená po roku 1989.

Jediným motívom existencie matovičovej koalície je zničenie ako tak normálnych ľudových a realistických politických síl, ktoré sa tu konečne začali formovať. Kedže to nedokážu politicky, chcú to robiť explicitnou kriminalizáciou, šikanou a prípadne aj najhorším násilím (napr. prípad Lučanský).

 

Preto sa ožralecký škriatok Schultz teraz vytešieva, že noví urválkovci idú zlepiť monstproces, ktorý dúfajú natiahnuť na všetkých svojich politických oponentov. Je absurdné, že také niečo sa môže diať v strede Európy v 21. storočí. Je absurdné, že to na Slovensku nevzbudzuje primerané obranné reakcie.

 

 

nové