Obyčajný rasizmus

Realita dosahuje už aj na ľudí, ktorí si to ešte dovčera nechceli pripustiť. Všetci na Titanicu verili, že sa azda nepotopí ... a ajhla, voda prišla. Podobne je to s razismom a inými dogmami súčasných holokaustových náboženstiev. Kedysi sa týkali len ľudí, ktorí sa úprimne zaujímali o situáciu v spoločnosti, dnes už voda siaha nie len po členky, ale často aj po krk tým, ktorí včera nechceli nič vedieť. A tak dnes začínajú reagovať. Keďže sa doteraz nezaujímali, tak nevedia presne, čo sa vlastne deje, ako plávať, kam majú kopať a čo majú zmeniť, ale skúšajú. A sú riadne vyplašení až nervózni.

Myslím na tento článok v Zvedavcovi. Dočítať tam.

Autor: 
slaven1

Bezprizorný rozsah US špehovania je závažná hrozba pre suverenitu EU hlása dnešný článok na RT.com

(US surveilance act ‘grave threat’ to EU sovereignty)

Dobré ráno! Takže konečne to došlo aj počítačovoúbohogramotným byrokratom z Bruselu. USA nebude kŕmiť najväčšie datacentrum v Utahu iba údajmi JÚES sitizens ale aj ÍJÚ sitizens (aj tými tvojimi, ty, ktorý si toto čítaš - po tom čo si práve rozposlal ranné emaily z gmailu - lebo Google Inc. sleduje cez Google Analytics aj Nadhlad.com. Ale nelám si s tým hlavu bežná nepodstatná ovečka - tzv. NIKTO - a hlavne komentár nezabudni zdieľať na Facebook Inc.

Tí podstatní by si s tým hlavu lámať mali).

baloo
nebuď prosím ťa naivný, aj doteraz špehovali, Zbyšek Brzezynsky to už dávno oznámil, že "čoskoro budeme mať taký úžasný nástroj, ktorým sa bude dať špehovať každý človiečik". A to neviem, či nekvákal ešte v 70-tych rokoch... Dnešný systém je založená na lži. Celý internet je vojenský patent, a keď to tak zoberieš, vlastne aj počítače ako také. Keď sa pozrieš, do čoho investúvajú takí ľudomili, ako Bíly Gaťes, ale aj Gugli, tak sa ti začne črtať aj to, kam vlastne mieria: Bíly Boy totiž - síce už neni akože Máj Crosoft - cez svoju nadáciu sa usiluje napr. o vývoj umelých komárov na očkovanie. Samozrejme v mene dobra ako vždycky. Plus investúva do tzv. Doomsday Vault-u na Špicbergách, kde sa skladujú geneticky nemodifikované semená - kým nám tu dávajú žrať GMO a ani to nepriznajú, lebo tomu ver, že napr. pukance, sójové kadečo (a v čom dnes už neni sója?) je z GMO. Len to maskujú, napíšu, že "made in EU" - lebo koncový produkt naozaj vyjde z nejakej rumunskej fabriky. Ale odkiaľ tú kukuricu alebo sóju doviezli už nemusia uviesť. A Gugli, náš každodenný... nuž, oni získali popularitu hneď na úvod tým, že NEMALI REKLAMY a fičalo to teda poriadne, čo značí, že za tým už bola poriadna vývojárska história. A akým smerom sa uberajú? Aplikácie a skladové priestory, mailovanie, analytika stránok, takže podľa možnosti všetko nech ide cez ich servery - a pritom majú s NSA zmluvu o spolupráci kvôli údajnému čínskemu hackerskému útoku, o ktorom sa de facto nič nedá dozvedieť (mám také tušenie, že ani nebol). A momentálne razia cestu ku kompletnému mapovaniu sveta (G.Earth) + nafotené ulice, 3D modelované budovy a GENETICKÝ VÝSKUM... Ide dokopy, že? Takže nebuďme naivní, už dlhší čas špehujú všetko, čo sa dá, tá ich slávna centrála len to sústredí a určite rozšíri možnosti, ale to je len kvantitatívny rozdiel oproti dnešnému stavu. Ináč voľby v EU skoro všade robia firmy (napr. IBM), ktoré podliehajú Patriot Act-u. To znamená, že o priebehu volieb prinajmenšom referujú Pentagonu, ale čo by im bránilo, keby chceli prípadne aj trošku zasiahnuť do výsledkov?
slaven1

Zaujímavé videnie reality. Ako píše Norman tunak nižšie, sú v kondičke.

Norman

No, Nadhlad určite sledujú , lebo jeho server beží  v Providence v Utahu :-), takže to nemajú ďaleko  a cez google analytics sledujeme štatistiky. Čo narobíš, nech sa udusia.

Iná vec je Európsky postoj voči americkému sledovaniu používanému na ekonomické zvýhodňovanie. A s tým nik nič nerobí.  Europa je proste kolónia USA, od roku 1945.

Ale úplne vážne, oni to nesledujú kôli "teroristom" ani špehovaniu opozičníkov. Sledujú hlavne sumárnu náladu oviec. Takpovediac, teplotu populácie. Aby im kotol pod rukami nevybuchol.

Len či majú dosť techniky na chladenie.

Ale to, že by sa im pod rukami kotol nejako samovolne pretransformoval, toho sa neboja.

 
slaven1

http://www.youtube.com/watch?v=hkuRNugW8Zc - Gitmo 'medieval torture chamber' turns 11, more years ahead?

Alebo včerajšia reportáž o centrálnej banke centrálnych bánk priamo z centra diania:

http://www.youtube.com/watch?v=aRA9jsw2r0U - Basel Banksters: Secretive elite group pulls strings of finance

N

to asi nebude, keď sa do toho obul aj Wiesenbacher : http://www.jetotak.sk/ludskeprava/guantanamo-na-vecne-casy

Mám pocit, že to dostali úlohu z centrály. RT nie je celkom to, na čo sa hrá.

slaven1

Jj, dnes tému guatanámo omiela kde kto, aj sorošovské jetotak. Mason vsak spomenul vo videu aj iné známe fakty ako US army = najväčšia teroristická organizácia, spomína koncentrančné tábory Japoncov v USA, kt. tam mali do 1950teho, guatanámom porušujú US mocipáni Magna chartu, zakladne ľudské práva, vlastnú ústavu...

Hovorí, že US súd dávno prepustil mnohých zo súčastných väzňov. My však vieme, že CIA tam výrába z tých väzňov bomby, ktoré sa potom hádže napr. sem. Ale o tom sorošovec nenapíše.

Je tam pekne, chápem, že sa im s tade nechce.

slaven1

Môžes byť konkrétnô N, na čo RT hrá?

N

Povedzme to tak , ludia stojaci za RT, nemaju rovnaky ciel ako ludia za Putinom. Ale ludia na postoch sa vymienaju, nic nie je nemozne.

slaven1

Ja v prvom rade vnímam RT ako ruskú infozbraň. Táto infozbraň už niekoľkokrát zachránila Sýriu od osudu Lýbie.