Oliver Stone

Hovorím, načo písať stohy článkov - normálni ľudia vedia. Čo sa týka politiky, spoločnosti, presne vyjadril objektívnu neutrálnu pravdu režisér Oliver Stone na festivale v Karlových Varoch. Všetko, čo by si mali ľudia uvedomiť, čo by stačilo, aby všetci vedeli, vyjadril za pol hodinky. A to vlastne len v druhej polovici sa priblížil k vážnejším témam.

Ovšem, na základe hlasov tam prítomných prestitútok mám obavu, že aj tam narazil skôr na val chladu, ak nie rovno idiocie. Fakt, nie je taká hrozná aktuálna diktatúra US Ríše, veď takých tu bolo a ešte bude, nech si užijú svojich desať minút svetovlády. Čo začína byť nechutné, to je tá tupá spermiová biomasa, ktorú to vytvára z veľkej časti ľudstva.  To Stone asi nahlas nepovie, ale zdá sa mi, že si to tiež myslí.

 
Autor: 
T...
citujem: "Samozrejme, kto pozná jeho temperament a vie, že často nemá vôľu dať slovo protistrane musí byť skeptický. Z ohlasov svetových médií zatiaľ vyplýva, že kritici ju prijali s rešpektom." zvlast ta pasaz o nevoli dat slovo protistrane od SME je lahodka :D