Týždeň, keď začala zasahovať slovenská ČEKA - alebo Majdan je tu zas

Keď 7. novembra 1917 boľševici obsadili Zimný palác a prevzali týmto gestom moc v cárskom Rusku, málokto v krajine si v tom týždni uvedomil, že došlo k procesu, ktorý zdeformuje krajinu na 70 rokov.

čeka

Dve definície:

1. ČEKA – skratka od Črezvyčajnaja komisia (Špeciálna komisia) bola oficiálne označovaná ako orgán diktatúry proletariátu. Nebola to len obyčajná tajná služba, akú má každý štát, ale bola to organizácia nielen zaisťujúca nepriateľov boľševickej ideológie, ale ich aj súdiaca a trestajúca. Jej jednotky mali pod palcom pracovné tábory (Gulag), ale väčšina obetí boli v prvých rokoch revolúcie priamo zlikvidovaní, zastrelení.

2. Úrad špeciálnej prokuratúry a Špeciálny súd boli zriadené zákonom z 21. októbra 2003.

Tým pádom ku okresným a krajským súdom pribudol aj súd špeciálny.

Čo sa deje:

V pondelok dozorujúci prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry informovali na tlačovke o stave vyšetrovania v prípade vraždy Kuciaka a Kušnírovej. Pridali informácie o vyšetrovaní ďalších trestných činov či ich príprav.

Prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry požívajú zvýšenú ochranu – na tlačovke sa nesmú snímať ich tváre ani uvádzať ich mená.

Prvý dozorujúci prokurátor podal krátko všeobecné informácie ohľadne toho, že v novembri bude podaná obžaloba za spomínaný trestný čin dvojnásobnej vraždy na špecializovaný trestný súd.

Druhý prokurátor prešiel k podstate:

"Popri dokumentovaní závažnej vraždy Kuciaka a jeho partnerky, ako aj ďalších vrážd, sme získali poznatky a dôkazy o ďalšej závažnej protispoločenskej a protiprávnej činnosti ďalších osôb, vrátane predstaviteľov štátnych orgánov. To hovorím s plnou vážnosťou."

"Skutočne odporúčam ľuďom, ktorých sa tá komunikácia dotýka, aby svoju činnosť prišli vysvetliť ešte v tomto štádiu, pretože neskôr to môže byť zásadným spôsobom v ich neprospech“.

Toto možno nazvať vyhrážaním sa všetkým predstaviteľom štátnych orgánov. Len ako zámienka tu slúži Kočner, to meno je len krytie teroru, slúži ako všeobecný diabol, ktorého možno hodiť na krk v podstate každému.

 

Titulky médií revolučný postoj Úradu špeciálnej prokuratúry podporili:

Prokurátori: Vyzývame verejných činiteľov, ktorí s Kočnerom páchali trestnú činnosť, aby sa prihlásili

Kočnerovi spojenci dostali z prokuratúry posledné varovanie

Realizácia prvých revolučných akcií nastala vo štvrtok a piatok. Ešte nedošlo na zatýkanie, ale pokiaľ je známe, prepadovou akciou boli zabavené elektronické zariadenia u štátnej tajomníčky ministerstva vnútra (Jankovská) a u sudcov a prokurátorov z hlavného mesta. A ako píše nadšene Denník N:

"Keďže prokurátori dozorujúci vraždu Kuciaka a Kušnírovej hovorili o tom, že Kočner mal podobne silné kontakty aj na polícii a prokuratúre, ďalšie mená budú pravdepodobne nasledovať."

Ďalšie mená budú nasledovať - teror online a naživo. 

A boľšvik v Denníku N pokračuje:

"Rádovo väčší problém ako pre Gála to je pre Smer. Minister by mal dať okamžite najavo, že Jankovská musí odísť, a ona to aj musí urobiť. Toto nie je chvíľa, v ktorej sa môžeme hrať na prezumpciu neviny "

Vidíte to správne – toto nie je chvíľa na dodržiavanie prezumpcie neviny. Boľševik rozhodol, každý musí poslúchať. A diktuje ďalej:

"Most by sa pritom vďaka okamžitému odchodu neprijateľnej štátnej tajomníčky problému zbavil. O Smere to však ani náhodou neplatí ani vtedy, ak by sa ku Gálovi pridal premiér Pellegrini, ktorý by to vo vlastnom záujme mal rýchlo urobiť. "

Revolucionári teda ponúkajú ochranu Mostu-Hid a Gálovi osobne, ako aj Pellegrinimu, ak sa okamžite k revolúcii pridá. Jankovskú ale treba v každom prípade osobne zničiť a Smer – ten sa podľa boľševika v N-ku "problému" nezbaví, ani keby robil čokoľvek. Smer proste treba zničiť ako triedu – starý to komunistický slogan.

Denník N končí v orgazme:

"Spravodlivosť sa raduje, Smer to má komplikovanejšie."

Nie spravodlivosť, ale naopak, to lúza sa raduje a s ňou všetci tí, ktorí nechápu, čo nastane, ak sa rozbúra právny systém črezvyčajnymi komisiami a moci sa ujmú revolucionári. Pretože najprv pôjde Smer a nik nebude protestovať. Potom pôjde ĽSNS a SNS a nik nebude protestovať. Potom pôjde KDH s farármi a nik nebude protestovať. Potom pôjdete Vy osobne a nebude už nik, kto by mohol protestovať.

Na Slovensku prebieha proces podobný majdanovskému štátnemu prevratu. Začal sa vraždou, ktorou opozícia dosiahla míľnik vo svojom snažení mať baranidlo a svätú rozbušku.

Revulúcie prebiehajú skrytým terorom v zákulisí, davy na uliciach sú len zámienka. Pred rokom zákulisný teror dosiahol pád vlády, ale nie zvolenej trojkoalície. Preto sa teraz veci priostrili, preto je teraz bezprostredná hrozba, že sa začne zatýkať a ničiť priamo existencia ľudí, ktorí neposlúchajú.

Globalistická totalita chce rozvrátiť právne inštitúcie aj akokoľvek nezávislé politické zoskupenia. Chce na Slovensku zaviesť globalistickú totalitu už vo februári 2020. Ale vlastne ju zaviedla už teraz, pretože každý sa bojí čo len zdvihnúť zrak, niečo povedať, aby ho neobesili na Kočnerovské strašidlo, aby ho neoznačili za "Kočnerovho spojenca", aby mu neobúchali mŕtvolu Kuciaka o hlavu.

A takto to bude pokračovať až do volieb vo februári. V septembri má premiéru takzvaný dokumentárny film "Skutok sa stal", v ďalších mesiacoch bude prebiehať politický monstproces  ako za Urválka. O slobodných voľbách nebude môcť byť reč - ak sa týmto čekistom bude bez odporu ustupovať.

Lenže Slováci neoplývajú ani vôľou, ani odvahou. A ani rozumom. Opäť budú pasívni a zalezení. Zas sa raz budú musieť poučiť na vlastnej škode, klesnúť až na dno. 

0
vrbovčan

Čapútová s Kočnerom, alebo nie? Priznala sa k tomu sama v kampani v svojom klipe. Ak to bola pravda, mala by odstúpiť. Ak nie, klamala a jej voliči by mali vziať na vedomie, že ju volili na základe klamstva. Ak neklamala, volili ju práve preto, že sa s Kočnerom stretla. Nemala by teda odstúpiť. Očakávam takúto požiadavku od všetkých, čo teraz žiadajú o odvolanie Jankovskú.

https://www.youtube.com/watch?v=eYzOzuWKawI

nové