Vybombarduje NATO Prešov?

Vojna nacistickej kyjevskej junty, iniciovaná a podporovaná Západom, sa prelieva do ďalšieho regiónu, priamo pri slovenských hraniciach. Rusíni sa odmietajú podieľať na genocídnych výpravách Kyjeva do Novorossije. Sformovali hnutie Republika Podkarpatská Rus, vedené Petrom Geckom, a Kyjevu odkázali "Toto nie je naša vojna." Nie, zatiaľ to nie je rusínska vojna, fosforové bomby pre Ľvov v Kyjeve - s podorou NATO, Bruselu a Washingtonu, samozrejme - iba pripravujú. Pre našu dementnú vládu - a ministra obrany zvlášť - nastal čas riešiť zásadnú otázku: čo urobí Slovenská republika, keď sa Mukačevo zmení na Lugansk a po uliciach sa budú povaľovať mŕtvoly Rusínov postrieľaných popravčími čatami Pravého sektora? Vyškolí ďalších 300 vojenských lekárov, aby vedeli zasiahnuť, ak by si náhodou pri masakrovaní rusínskeho obyvateľstva nejaký banderovec zlomil nechtík? Čo urobí, keď sa k rusínskemu povstaniu proti banderovcom pridajú Rusíni žijúci na Slovensku a banderovské bandy ich začnú vraždiť aj tu? Požiadane lepšie vyzbrojených členov NATO, napríklad Poľsko, aby boli nacistom nápomocní a vybombardovali Prešov?

Toto nie je smiešna akademická otázka. Smrť nám už dýcha priamo na krk. Rusíni na západe takzvanej Ukrajiny sa vzbúrili, odmietajú posielať svojich otcov a synov do mäsového mlynčeka bratovraždenej vojny v Novorossiji a dištancujú sa od hanebných výčinov kyjevskej junty. Vidia, ako vyzerá roztrhaná a skrvavená Novorossija, vedia, čo ich čaká a napriek tomu nemajú strach. Situácia zašla tak ďaleko, že sa viac boja spoluviny na etnicky motivovanom terore kyjevskej junty ako vlastnej smrti.

Portál Vzgľjad je vždy dobre informovaný, a tak dávam do pozornosti zmrdom na príslušných slovenských ministerstvách najnovší článok o rusínskom povstaní "Celý pravý sektor poznáme osobne". Nech ho odporučia svojim prispatým a blbým vojenským analytikom - a nech sa hlavne začnú zaoberať realitou, ktorá na východných hraniciach čoskoro nastane. Za mňa len jeden odkaz: ak táto vláda potopí Rusínov a nechá ich masakrovať - egál, či na jednej alebo druhej strane hranice, vzbura nastane priamo v Bratislave. A nebude to opereta s jedným dejstvom.

 
Náhodný okoloidúci

Ľvov spomínaný na začiatku článku, ideologické centrum banderovcov, neleží v Podkarpatskej Rusi, ale na Haliči. Takže najväčší ukronacionalisti pochádzajú z mesta, ktoré vzniklo za čias Kyjevskej Rusi a historicky nikdy nebolo súčasťou Ukrajiny. To jsou pagadoxy...

Ema

dostatočne priateľskí, a tak bude, halič-nehalič, prvý na rade.

Náhodný okoloidúci

Veľmi pekné historické mesto, ľudia priateľskí, ochotní... s ruštinou som tam nemal ani najmenší problém, nikto sa na mňa kvôli nej škaredo nepozeral. Ale to bolo pred 8 rokmi, časy sa zmenili...

Prasiatko

Tak zo zbraňou v ruke po boku bratského Ruska vystúpime proti Banderovcom a ZLONATO. Kroch, už dosť sme sa nažili pod papučou ZLONATO, buď svoj boj zvíťazíme, alebo nás slávnostne privítajú vo Valhale!

Prasiatko

Pozrite sa na túto správu: http://slovak.ruvr.ru/2014_08_14/Neexistujuce-zasoby-bridlicoveho-plynu-...
Zato na Západe Ukrajiny smerom k nám a Maďarsku, sa niečo nájde... ešte bude horúco, bojovníci moji. :)

Ema

taká energetická manna z biblie americkej propagandy.
Ani na západe EROEI nepustí, žiadna príčetná firma vrazí do projektu viac ako získa.
Preto bolo istejšou cestou predvčerajšie rozhodnutie takzvaného ukrajinského takzvaného parlamentu o privatizácii plynorúr do Európy (ktoré tam vybudoval ešte magúčij ZSSR, inak by mali Ukrajinci lobogo).

Norman

Rusíni sú sympatická národnosť.
Ale aj keď, ako všetci vieme, sa slovanské etniké voči sebe správajú z často takmer neznámeho dôvodu ako nepriatelia, nemyslím, že by tu vznikol až taký problém špeciál kvôli rusínom. Pod vplyvom občianskej vojny na Ukrajine môže byť problém so všetkými možnými minoritami. Vrátane východoslovákov ako takých, napríklad.
No, a už sa teším na utečencov-banderovcov z Ukrajiny. Brusel asi prikáže otvoriť hranice vítať ich chlebom a solou:)

Náhodný okoloidúci

Dôvod nenávisti medzi slovanskými národmi nie je neznámy, už dávnejšie som upozorňoval na to, že to je predovšetkým náboženská nenávisť. Okrem náboženstva má na to veľký vplyv prímes jedného celosvetovo obľúbeného cudzieho etnika.

firstovka

Na wikipedii je clanok o Moskovskom kniezactve, ktore malo rozpory s Litovskym kniezactvom (baltske kmene). Litovske kn. vtiahlo Poliakov do konflitku s Moskovitami tym, ze s Poliakmi vytvorili spolocny stat. Litovci aj Poliaci prijali krestanstvo a pise sa tam, ze neskor polsky kral mal (napr. cca okolo r. 1600) zaujem pokrestancit Moskovitov/Rusov, ale nespomina sa tam opak - zeby Moskoviti chceli "poortodoxit" Poliakov a Litovcov..

Náhodný okoloidúci

Odporúčam stiahnuť a prečítať. Netreba so všetkým uvedeným súhlasiť, ale ako náznak, o čo vo svete ide, to postačí.

http://www.kristek-jan.cz/drang-nach-osten.rtf

ushiro

Nuž, súhlasím Norman. Ale radšej nech je ten chlieb tvrdší ako kameň a bude treba ho hodiť po tej banderovskej svoloči.

A soľ nech je len z brokovnice ...

slaven1

Mám zápnúté Slovekrejdiou a hrá tám nejaká americká pesnička. Práve skončil program, kde nás "sladkým" ženským hlasom jebovia zo Slovekrejdiou "informovali" (za naše), aká je to ukrajinčina a moldavčina (to som si nie istý, bo som počúval prerušovane) krásny, starý a neopakovateľný jazyk.

Kokoti v "rouhzhlase" podporujú kyjevsko-amerických mäsiarov bombardujúcich a strielajúcich so vlastných a zá...

Prerušujem písanie a hlásim, že jedna americká pesnička dohrala a pustili ďalšiu.

...a zároveň ideologicky pripravujú slovenský národ na vojnu z Ruskom, ktorý bude aj s nášho územia. Sú to kurvy. Kto pripravil, vytvoril a zaradil tento program do vysielania? Chcem mená! Dnes je sobota 16.8.2014 13:36. Program skončil zhruba pred 10 minútami.

Počas správ o 13:00 pustili dezinformáciu, že Rusko poslalo na Ukrajinu armádu. Celý svet do v piatok dementoval, ani Amíci to nepotvrdili, ale oni to ešte dajú.

Ružový Brooklin na východe Európy
Ružový Brooklin na východe Európy, zdroj.

A propagandisti chcú ešte zvyšovať koncesionárke poplatky. Boha, začnite lepšie hospodáriť a nie furt vyciciavať - Šafárenie ako delo: Za 4 relácie platí RTVS 3 milióny eur!

Neuveriteľné. Zo slovakrejdiou sa šíria akésy strange voices. What is it, what is it? It's song with strange sound. It reminds me Slovak language. Unbelievable, kurva!

Ja nechcem aby sa v mojej krajine bola vojna, čo mám robiť?

ushiro

KyJEWSkí mäsiari majú zločineckú DNA, takže nečudo.

V podstate to nie sú ľudia. U Jewrewjov sa v podstate niet čomu diviť.

Le Bleu

Fakt neviem.

s1
Ozbrojenci z IS plánujú atentáty v Európe a USA http://slovak.ruvr.ru/news/2014_08_16/Ozbrojenci-z-IS-planuju-atentaty-v...
-eru-

1. na Slovensku je Rusinov prilis malo, plus nie su sustredeni na jednom uzemi, ale su skor rozptyleni najma po vychodnom Slovensku
2. Slovakov Ukrajina prilis nezaujima
3. problemy mozu nastat ani nie s Rusinami, ako skor s Madarmi a tam si to zariadi Madarsko, Slovensku staci cakat, co sa bude diat

samozrejme, moze sa stat vsetko (pricom ja vojnu nevylucujem), ale co sa tyka zatiahnutia Slovenska do konfliktu s Ukrajinou kvoli Rusinom, pochybujem, nie su to Slovaci, na uzemi Slovenska je ich prilis malo, plus.... Slovensko neuznalo nielen Krym, alebo Osetinsko, ale ani Kosovo, takze vdaka tejto pozicii je vo vyhodnej situacii

Co sa tyka oblbovania Slovakov, ak mam sudit podla for, moc to nevychadza, uz bezi peticia, aby bol Porosenko vyhlaseny persona non grata http://www.peticie.com/vyhlasenie_petra_poroenka_za_personu_non_grata pricom na to, ako je peticia neznama, ako dlho trva a kolko je na Slovensku obyvatelov, cisla su velmi slusne, SME nepovoluje diskusiu k mnohym clankom o Ukrajine a urcite nie kvoli nadavkam, v Pravde to propagandisti USA prehravaju na celej ciare. Druha vec je nasilne vtiahnutie Slovenska do konfliktu, ked sa predtym zvrhne vlada, no tu je velmi realna moznost, ze mnohym volicom Kisku sa rozsvietilo v hlave (a podla ohlasov sa tak aj stalo), hoci na druhej strane aj Fica mozu donutit, aby tu boli zakladne

vp

Ukrajinsky a maďarsky, ale zrozumiteľné aj slovenskojazyčným:

https://www.youtube.com/watch?v=g2lNmGjR0xA

Закарпатье намерено выйти из состава Украины

Buheh

ako som to tak narýchlo preletel očami, zazdalo sa mi, že vidím napísané: "Zakarpatsko sa chce odtrhnúť od USA".

Nuž, nebolo by zle.

Norman

Aj benzín by mali šetriť - budú ho ešte cez zimu potrebovať.
Príznačné je, ako sa všetci zhrkli, hlavy do kruhu a snažili sa všetci podpáliť figúru obliatu benzínom - keby im to puflo všetkým do ksichtu by som sa nečudoval - ale oni asi áno. Nevedia, čo robia, a to aj v takýchto drobnostiach. A nevedia, kto im rozkazuje.
Fakt, ani svine nie sú také blbé, to je proste fatálna demencia.

Kolodej

že to spálenie Mr. Pu robili na akejsi akcii pre deti. Im už dočista jebe.

Ľubov

Vážne,nekrivdime sviniam,je to v poradí 6.najinteligentnejší cicavec, milé,užitočné a priateľské zviera.Vidíme typické zombifikovanie detí,o to väčší hnus ,to je pravda.Rozum sa zastavuje nad tým,kde sa berie tá ich nenávisť. My sme naozaj iní,myslím to vážne,lepší.Apropo,Vedúci kolotoča píše,že Putin by mal predsa len prísť do Bystrice 29.augusta.Zatiaľ je ticho v meste,ale sú to ešte dva týždne.Ale začula som,že kontroly budú už na R1.Ak nie Putin,tak Lavrov vraj príde iste,môže byť pikantne ešte.

Le Bleu

Ha! Ako by som tam išiel po R1..

pipo

banderovské pochody (rok 2013) na západnej Ukrajine:
https://www.youtube.com/watch?v=giYwMVSlAGs&list=UUtvrV_ifhx0EDhmPPRl7adQ

Norman

Áno, veľmi to pripomína oslavy SNP :)
Nezabúdajte, vážení, že Bandera bol nič iné len partizán.
Kto oslavuje SNP, nemôže odmietať banderovcov. No, veď ich EU ani neodmieta:
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/327546-kyjev-ustupil-nacionalistovi-...

nové