Idea magna

Lekári sú mŕtvi. Oznámil mi to veľký plagát v cieľovej stanici Flughaffen Wien - Bratislava. Zaujímavé. Keď som odchádzala, billboardy zvestovali, že je mŕtve poistenie. Zrejme šlo o poistenie zdravotné a toto je logický dôsledok. Podišla som bližšie k autobusovej zastávke s krvavým lekárskym plášťom a pod nápisom o mŕtvych lekároch bola otázka: Kto bude liečiť deti v Sýrii? V rohu hororového obrázku bolo logo humanitárnej organizácie. Magna.

Pravda, slovenskí lekári ešte žijú, ale mnohí to majú za pár. Kto bude liečiť deti na Slovensku? Hm, zrejme sýrski lekári. Vlastne nie, my Slováci sme krátkozrako nechali sýrskych lekárov, aby liečili nemecké deti.
 
A teraz k veci. Milí humanisti z Magny. Namiesto psychického teroru na Slovákoch - obyvateľoch krajiny, ktorú pre jej chudobu obchádzajú ešte aj sýrski "utečenci" - láskavo presmerujte svoje vydieranie zavraždenými lekármi do Nemecka a Švédska. Hlavne si ho napíšte po arabsky. Že prečo? Pre toto. V roku 2016 prišlo do Nemecka a Švédska vyše 1,5 milióna nelegálnych migrantov. Polovicu z nich tvorili obyvatelia Sýrie, z nich dve tretiny muži vo veku od 18 do 35 rokov. Nie, netvrdím, že sú to všetko lekári. Sú to ale všetko bojaschopní zdraví muži. Lenže miesto toho, aby odstrelili v Sýrii gebuľu každému, kto ohrozuje lekárov liečiacich sýrske deti, si váľajú rite v nemeckých a švédskych utečeneckých centrách a užívajú si sociálny systém bohatých európskych štátov.
Čo robíte, aby ste týchto otrlých sýrskych bojovníkov - z ktorých väčšina nesie osobnú zodpovednosť za rozpútanie otrasnej občianskej vojny v Sýrii a v konečnom dôsledku aj za smrť lekárov - dostali späť do Sýrie, nech si tam plnia svoju občiansku povinnosť? Nič. Len driapete od ľudí na Slovensku peniaze.
Náklady na kampaň ste mohli ušetriť a rozumne využiť na prevoz sýrskych zmrdilemrákov z európskych utečeneských centier späť k nim domov do Sýrie.
Nech si vyžerú, čo spôsobili. A nech si tam spravia s vrahmi lekárov poriadok bez toho, aby ste museli nechutne desiť ľudí na Slovensku.
 
Autor: 
region: 
Norman

Nechutný plagát, typický výtvor degenerovaného psychopatického mozgu nejakého frikulínskeho vampiroida.

Ale na druhej strane aspoň dobrosráčov a hlupákov pripravuje na to, čo príde, čo sem ťahajú. Toto je svet, do ktorého nás tlačia.

Zatiaľ nám len drzo strkajú (vizuálnu) krv priamo pod nos, slová ako "mrtvi" a "deti" ... zajtra budú takéto kabáty aj so skutočnými mŕtvolami ležať priamo na našich uliciach a mŕtve budú naše deti. Veď to vidíte, nepreháňam - anglosionisti dovliekli krv a revolúciu do Sýrie a tiež si to tam ľudia predtým nevedeli predstaviť.

Sledujte ich, mapujte ich, budete pripravení. Ak to začne byť krvavé aj u nás, neváhajte. Nebojujte s nimi, nehrajte sa, rovno ich trestajte. Tak, ako sýrskym deťom nik nepomohol a nepomôže, tak ani naším deťom a potomstvu nik nepomôže, ak im nepomôžeme my sami takýmto spôsobom a čo najrýchlejšie.

Buheh

týmto (po)blilbordom asi chceli občanom pripomenúť bombardovanie tej nemocnice v Aleppe spred pár týždňov. Vtedy naše milované pluralitné a demokratické masmédiá, vlastnené nezištnými a ušľachtilými milovníkmi pravdy intenzívne informovali, že to urobili ruské lietadlá. Fotky a očití svedkovia síce dokázali, že nemocnica bola zničená delostrelectvom, pravdepodobne Nusry, ale táto informácia by verejnosť iste už nezaujímala, tak nebolo treba ju zverejňovať.

Nepochybne je to súčasť väčšej kampane, ktorej pointu autori ešte neodhalili, ale ja Vám ju, bratia a sestry, z dlhoročného priateľstva, prezradím už teraz: za všetko môže Putin osobne.

A vraj na raňajky žerie malé mačky aj s chlpmi.

bla bla

Tak ta autorka je dobra pica. Ty co si urobila pre to, aby si vobec urobila dake vseobecne dobro? Ci si myslis, ze napisanim jednej sracky vytvoris osvetu do sveta? Tlieskam ti a chod sa zo svojou zatrpknutostou a samolubostou strci niekde do kuta radsej !

Norman

Zoberieme tú zatrpknutosť a napcháme ju do gágora takým pičiam, ako si ty - až sa z toho udusíte.

Ale díky za odozvu, aj keď takú oneskorenú, ale poteší - naozaj vidno, že sme málo propagovaní medzi tými správnymi iľuďmi. Zopár by ich určite dostalo infarkt len z toho, že by nás čítali.
Ale be informed - budeme sa snažiť, aby sa to stalo.