Redakcia

články a poznámky

Samozvaná vláda v Kyjeve poverila dvoch oligarchov židovského pôvodu, aby spravovali veľké industriálne bohaté oblasti na východe - Dnepropetrovsk a Doneck.

16:00 Takzvaní analytici na Západe sa zhodujú, že Krym je v ruských rukách a že vraj treba zabrániť, aby Rusi neobsadili aj východné oblasti Ukrajiny. Myslím, že obyvatelia tých oblastí chcú, aby ich Rusi oslobodili. Sloboda nadovšetko, nie?

2. marec 22:30 Ukrajinská strana Sloboda sa vyjadrila, že chce z Ukrajiny urobiť jadrovú mocnosť.

Rusko tým získalo ďalší argument, prečo by mala byť vláda extrémistov a povstalcov v Kijeve zvrhnutá.

Medveďev sa vyjadril, že noví ukrajinskí lídri prevzali moc nezákonným spôsobom a predpovedal, že ich vládu ukončí "nová revolúcia" sprevádzaná novým krviprelievaním.

My, slovenskí vlastenci, zástupcovia najstaršej slovenskej politickej strany, pamätajúc na ťažký boj našich predkov za dosiahnutie národnej, politickej a ľudskej slobody, vlastnej štátnosti a nezávislej Slovenskej republiky, milujúc svoju vlasť, mysliac na budúcnosť našich detí, vidiac priepastné rozdiely v rámci Európy a túžiac po spoločnom postupe európskych štátov, vstupovali sme hrdo do Európskej únie. Svojimi žiadosťami však vyjadrujeme hlboké sklamanie zo stavu Európskej únie. Stále veríme v nevyhnutnosť silného spoločenstva, ktoré je schopné ekonomické rozdiely jednotlivých krajín vyrovnávať a vytvoriť silný celok schopný konkurovať svetovým veľmociam. Rovnosť a spokojnosť občanov všetkých členských štátov Európskej únie sú predpokladom pokoja. Pokoj a harmónia sú predpokladom vytvorenia prosperujúcej Európy, schopnej prinášať osoh spravodlivo všetkým svojim členom, ako aj chrániť ich záujmy vo vzťahu k svetovým veľmociam.

Každý text má svojho autora a každý text má svoju myšlienku, ktorú šírí (aj keby to bola len totálna bezmyšlienkovosť, ako sa to niekedy stáva).

"Pekne" na neho budú spomínať nielen v Rusku ale aj v Brazílii v Sao Paule kde vytuneloval futbalový klub Corinthians.Pred niekoľkými mesiacmi požiadal o milosť Putina.

Stránky