Pred Bielym domom vo Washingtone sa ľudia štverajú po stromoch

To som sa dočítal v dnešných správach.

 

05:37 Pred Bielym domom vo Washingtone sa ľudia štverajú po stromoch. Naposledy niečo podobné robili po tom ako sa podarilo zabiť Usamu Bin Ladina 

 

To je symbolické. Aj to lozenie po stromoch, ku ktorému sa Američania vracajú čoraz častejšie, aj ten dôvod, ktorý je rovnako iluzórny a nepodstatný, ako vyškrtnutie Bin Ládina z existencie.

Samozrejme, treba mať radosť, že z dvoch bábok jedna vyhrala o zanedbateľný rozdiel, a že tak bude propagovať politiku americkej jednej strany s dvoma menami. To asi málokto čakal, také niečo.

Obama osobne si to ale zaslúžil. Pred 4 rokmi prišiel s politikou Yes, we can a naozaj - odhodlanie po zmenách, na americké pomery priam revolučné, sa mu podarilo totálne ututlať do stratena. Kľud a pasivita - toť správny dnešný nadšenec Obamu. Vidno, že Nobelova cena mieru, ktorú dostal dopredu, mu patrí oprávnene. Za prispenie k pacifikácii amerických oviec - peace.

Amerika nemá lepšieho herca.

 

Budú ho potrebovať, tento hasiaci prístroj, ak sionisti skúsia zahryznúť do iránskeho orla.

 

PS. Rímska ríša si tiež kedysi v 3. storočí zvolila za svojho imperátora Heliogabala. Bola to postava Obamovi dosť podobná a rovnako symbolicky prezentovala faktický koniec dvestoročnej imperiálnej histórie jedného pevného, ale expanzívne nafúknutého  štátu.

Autor: 
jean

Heli ogabal tých Rimanov. A títo tiež raz obamujú.

nové texty