Bretton Woods 1944 - začiatok konca

Konferencia v Bretton Woods bolo stretnutie 730 delegátov zo 44 krajín, v New Hampshir, USA. Stalo sa tak v júli 1944.

Brettonwoodska konferencia v roku 1944 zaviedla menový systém, lebo anglosionistickí plutokrati pomocou kobercového bombardovania a vyvraždenia desiatok milionov ľudí dosiahli reálnu svetovládu. Armádnu aj finančnú.

Následná narýchlo zlepená hra s komunistami na dobrého a zlého policajta to nedokázala zakryť.

 

slizkí kamaráti

Slizkí finanční kamaráti

 

Ak bolo potreba, ľahko svoju svetovládu zreformovali. Nepotrebovali a nepotrebujú na to žiadne vírusy, ani iné dramatické blbosti. Práve preto oni vládnu, lebo na rozdiel od pochabých, ktorí im slúžili v dvoch svetových vojnách ako armádny dobytok, tieto zvery dokážu rozlíšiť vo veciach moci to dôležité od klamstva.

To je to, čo bežní ľudia nevedia a čo ich treba naučiť.

 

Ale aj keď masa ľudstva sa nedokáže brániť persuázii, chaldejským anglosionistom tiež chýba rozum a ten svet, čo ukradli, sa im vykĺzava z paprčí. Nedokážu ho riadiť, nedokážu ho zveľaďovať, dusia a zabíjajú ho. A bijú sa aj medzi sebou. Je to spodina. Je to tragédia.

Ale pointa je, že začiatok konca sveta nastal v roku 1944. To, čo sa deje teraz, to nie je výsledok činov nejakých súčasných mocných, ale je to celá nahromadená karma obdobia od 1944. Plus tá krvavá predtým.

Je to teda oveľa horšie, ako predpokladáte.

Toto celé bude treba zvrátiť, aby sa to zas pohlo dobrým smerom.

Našťastie sa aj to ozdravné deje bez toho, aby to ľudstvo muselo pochopiť.

 

 
0
slaven1

V časti článku "nepotrebovali a nepotrebujú na to žiadne vírusy" prudko nesúhlasím :-) Nadnárodná finančná mafia (takéto položartovné označenie SMEtiara Valčeka) potrebuje strach.

Strach pred nepriateľom, ktorého národom pomôžu financisti poraziť, keď národy prijmú ich riešenia (cifrového koncentráku totálneho dohľadu). Veď predsa to je konečná fáza návrhov typu "SMS hlásenia" či QR-kódové obojky v tejto fáze "pandémie".

Bubák, proti ktorému sa tento raz bojuje, má bomba vlastnosti. Vlastnosti amerického „superhrdinu“. Je neviditeľný. Takže sa dá proti nemu bojovať donekonečna, resp. dokým..

--
Predchádzajúci koment: http://www.nadhlad.com/comment/39673#comment-39673

Norman

ale tak ešte raz:
Vy, čo tvrdíte o zmysluplnosti covidu pre mocenské elity, tak robíte len preto, lebo odmietate priznať, že ste úplne bezmocní otroci.
Pokúšate sa stvoriť ilúziu, že doteraz bola aká taká sloboda a pohoda. To je lož. Otroctvo sa ťahá minimálne od Bretton woods a banky nepotrebujú žiadnych "malých zelených nepriateľov".

Okrem toho teba zrejme najviac štve tá pravda, výborne symbolicky vyjadrená tou fotkou - ako sa úlisný ruský komunista bratsky zhodne s angloamerickými kapitalistami. Keď tí potrebovali niekho zastršiť, vymysleli si "zostrenie studenej vojny" - a bolo. A keď to komunisti už celkom dobabrali, tak si vymysleli arabáčov a vojnu s Islamskym terororizmom - prvý začal tú hru predstierať agent CIA a v Anglicku vyštudovaný Bin Ladin. To sa im ale nehodilo v Európe, ktorú chceli islamom zasrať - tak sa zas vrátili na hru s Rusmi - naoko Západ dáva sankcie, ale v reále robia s Ruskom obchody, ako s najlepším kamarátom, prizývajú Putina na elitné konferencie do Davosu (aj keď tento rok len cez web).
To za prvé štve do zúrivosti týcm čo naivne Rusko naozaj nenávidia, ale malo by to zažať varovanie aj u slepých rusofilov tvojho razenia. Nie QR kod je tvoj nepriateľ, ale Rusko ťa zasa raz sklame.

Smutná špinavá realita.

slaven1

"tak robíte len preto, lebo" je kategórie "myslím si, že si myslíš".

Norman

to je predsa princíp - vedieť, ako funguje myseľ ľudí.
Minimálne tá rôzna skupinová myseľ.
Poznať tie jej motívy, mýty.
Tam je začiatok všetkého.

slaven1

Emanuel Moravec, homosexuálny kaderník na čele MŠ, za ktorého vzdelávací systém prerazil nové dno - prestalo sa vyučovať* - pokračuje s ďalšou dávkou likvidácie nasledujúceho pokolenia Slovákov. Na základe požiadaviek síl z metropole zavádza v kolónii transgenderizmus z Istanbulského dohovoru. Viac na tejto švajčiarskej stránke https://dennikstandard.sk/31061/grohling-otvara-temu-transgender-debata-... (Dennikstandard.sk je švajčiarsky projekt viď časť "o nás")

Treba prestať byť kolónia, inak nebudeme.

--
"Vyučovanie" cez počítač sa za vzdelávací proces považovať nedá (opýtajte sa akéhokoľvek rodiča alebo mládežníka). Ešte aj za vojny v 1938 - 1945 sa vyučovalo.

Roland Edvardsen

Gröhling je po tom letničiarskom magorovi najneschopnejší minister. Ale koho treba teraz riešiť je primitívna kofa Remišová, ktorá pre svoju neschopnosť a tupotu mala spôsobiť prepad 1 miliardy z eurofondov. Aspoň to tvrdia v SaS a Krajniak to včera dosvedčil. Prečo ma len niečo také neprekvapuje? Nuž, na Remišovú sa totiž stačí len pozrieť a vypočuť si čo i len pár viet - a človeku je hneď všetko jasné :-). No, uvidíme, ako sa to vyvinie. Ale bolo by fajn, ak by táto nechutná žena už konečne niesla za niečo zodpovednosť. Stačilo, že jej prešla kauza Govnet, pri ktorej ohrozila bezpečnosť štátu a spôsobila zatknutie 4 nevinných ľudí - a to všetko pre obyčajnú politickú pomstu. Je to jednoducho amorálna a nebezpečná sviňa. A vôbec, celá tá žaludia strana je Kiskov hnusný vred na politickom tele, ktorý by sa už patrilo odstrániť.

Roland Edvardsen

Remiška zase tvrdí, že blbou a klamárskou kravou je Nicholsonová: https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/577378-nazivo-remisova-vysvetlu...
V podstate je to z môjho pohľadu aj jedno, ktorá z nich si vymýšľa - skrátka sa zase ukázalo, že táto koalícia je plná pochybných a klamárskych individuí. A aké sú tam "korektné" vzťahy.

slaven1

Dnešná vláda je pre Brusel iba formálna výhovorka prečo poslali menej. Poslali by menej tak či tak z jednoduchého dôvodu. "Peniaze" Eurozväzu došli. A nie len im.

Ďalej čo píšeš, že bábkoherečka je tupaňa? A čo, nevšimli sme si to? Daňo "scénu" vo svojich videách pravdivo opísal.

Stretli sa dve, bábkoherečka a vyprázdnená bývalka britského agenta (vyprázdnená doslovne keďže muža čo jej "napĺňal život" po vražde bieleho koňa Kuciaka stiahli z aktívnej služby). Husa ziape na sliepku, potom ako obidve „torty“ vyleteli na poličku. Divadlo.

--

No pre iné som sa prihlásil.

Prišiel som zaarchivovať informáciu, že vláda otvorí školy a škôlky, do ktorej sa môžu vrátiť učitelia a vychovávatelia. Matovičova vláda láskavo dovolí vdelávať naše deti. No nie je to „šľachetné“ a „odvážne“?

Výchovávatelia a učitelia môžu nastúpiť do roboty potom ako si nechajú upraviť DNA experimentálnou génovou terapiou od amerického Pfizeru, ktorého s prebiehajúcim pádom "empire" čaká podobný osud ako I.G. Farben. Oficiálna propaganda typu Rádio Slovensko veci nazýva "ak sa nechajú zaočkovať".

Rádio Slovensko zahmlilo informáciu, že či je génová terapia povinná, povinná od nejakej vekovej skupiny alebo je dobrovoľná ("dobrovoľné" v duchu dnešnej vlády sa rozšifruje ako "budeme ťa šikanovať do vtedy do kým to nespravíš").

Treba vec odsledovať. Mám v kruhu dve pracujúce v škole a škôlke. Jedna je včerajšia liberálneho charakteru a druhá dnešná, vcelku rozientovaná. Ani jedna ešte nerodila.

Podobne postupuje vo veci úpravy DNA účiteľov aj americko-britské Poľsko, hlási oficiálna štátna propaganda.

slaven1

Nebolo to takto prostoduché, samozrejme. Bolo to veľmi diplomatické "bež do zadku". Presne tak ako treba aby sa dospelí ľudia medzi sebou rozprávali. Hlavne keď si uvedomíme, že dnešní karierni diplomati Západu to môžu považovať za pozvanie. No ale poďme po poriadku.

5.2.2021 bola návšteva Borrella, niečo ako MZV Eurozväzu, v Moskve. Na pozadí bežali americké protesty Navalného, súd s Yukosom v Holandsku, pokládka Severného prúdu 2 v dánskych vodách atď.

Pred stretnutím Borrella s Lavrovom MZV RF vykoplo z Ruska veľvyslancov "druhotriednych" krajín EÚ (poľského, švédskeho a nemeckého), ktorí sa drzo zapojili do procesu s Navalným. Účasť na súdnom pojednávaní agenta Navalného si prišli osobne pozrieť zástupcovia 16 krajín.

Potom bola tlačová konferencia čo stála za to. Bol to moment, ako keď Putin šplechol do tváre britskému premiérovi, že Rusko nie je "O.K." s podporou ISISáckych teroristov-kanibalov. 

O tlačovke napísali čo-to hlavné správy "Lavrov: „EÚ nie je spoľahlivý partner“, šéf diplomacie EÚ Josep Borrell utŕžil v Moskve studenú sprchu". RT už tretí deň chŕli články typu:

Karin Kneissl: From ‘megaphone diplomacy’ to aphasia: The deep disconnect between the EU and Russia

After backlash from hawks over cordial scenes in Moscow, EU’s foreign envoy backtracks, slamming Russia just days after visit

The ‘Liberal World Order’ is dead, but fallout from ill-fated visit of EU’s Borrell to Moscow proves much of West still in denial

Dnes bezmocní eurobyrokrati bezmocne búchali ručičkami do stola u seba v úrade. TASR k veci napísala takúto "hrôzostrašnú" správu: Borrell navrhne EÚ, aby Kremeľ riadne ale riadne opľula (vidno tú nízku kvalitu: "Kremeľ" nie je MZV RF ale Putin. MZV RF je "Moskva").

Došli lóve vo svete, ľudia začínajú byť nervózni. Aj dymová clona "pandémie africko-britských mutácií koronavírusu" sa rozpadá.

 

nové