70 let výročí holocaustu

13. února 1945 začal útokem na bezbranné a uprchlíky beznadějně přeplněné Drážďany největší válečný zločin druhé světové války. Toto město bylo ve dvou vlnách bombových náletů zničeno a spáleno na popel. Třebaže ohňové bouře a útoky tisícihlavých bombardovacích perutí musela přestát i jiná města jako Hamburk nebo Kolín, drážďanský masakr předčil naprosto vše – dokonce i útoky na Tokio, Hirošimu a Nagasaki. Takzvaní seriózní historici svými fabulacemi smršťují číslo obětí na 20 000, ačkoliv je skutečný počet mnohem vyšší. Reálné číslo činí půl milionu až 650 000 mrtvých. Titíž pseudoseirózní historici popírají dokonce i nízké nálety amerických pilotů na přeživší, kteří se zachránili na polabských lučinách.

Pokud si pod slovem „holocaust“ představujete něco trochu jiného, tak doslovný překlad znamená „naprosté spálení“. Proč Židé tento termín ukradli a dali mu jiný význam, to opravdu netuším. Překrucování pojmů se vůbec zdá býti docela oblíbenou disciplínou. „Antisemitismus“ je další názorný příklad. Antisemitismus je, když Izrael postupuje proti Palestincům, neboť ti jsou domácími semity. Naproti tomu většina Židů žádnými semity není a téměř všichni semité nejsou žádní Židé. A údajní antisemité jsou lidé, které nemají rádi Židé, tedy nikoli lidé, kteří nemají rádi Židy. Pseudoseriózní historici klasifikují všechna očitá svědectví z Drážďan jako nedůvěryhodná, jelikož očití svědci jsou, jak známo, u soudu tím nejslabším důkazem. Očití svědci se mohou mýlit, mohou podléhat klamu; především když se má vyčerpávajícím způsobem referovat o průběhu nějaké události. Proto také soudy upřednostňují věcné důkazy prokazatelné přírodními vědami. Jen v případě toho, co je mylně označováno za takzvaný „holocaust“, jsou všechny návrhy věcných důkazů odmítány s odůvodněním, že to s ohledem na svědecké výpovědi přece není nutné.

70 let výročí holocaustu je výročím sedmdesáti let překrucování pojmů a hanobení památky zesnulých. Oběti z Drážďan jsou vražděny podruhé tím, že je oficiální historiografie popírá, ba dokonce má tu nebetyčnou drzost dělat z nich pachatele a viníky. Na německém národě bylo spácháno nesčetně zločinů. Zločinů, které s koncem války neskončily, nýbrž se ještě zintenzivnily. Tábory na rýnských loukách, vyhnání Němců z jejich zemí, etnické čistky na východních německých územích a zacházení s německými válečnými zajatci obecně – to vše k tomu patří. Vítězné mocnosti se v Norimberku pokusily odvrátit pozornost od vlastní morální zpustlosti. Avšak památku na Drážďany nelze odsunout stranou pomocí jakéhosi tribunálu. Drážďany – to je pravý holocaust. Mávat nad ním rukou – to je to židovské na křesťanské kultuře Abendlandu.

 
Ľubov

Túto ukážku z pera nemeckého historika sem dávam práve pre ten pojem "morálne kobercové nálety" ,ktorý ma v prvej chvíli šokoval svojou podobnosťou s Havloidným humanitárnym bombardovaním,s tým,čo prestavujú tieto slová.Nikdy sa zrejme nedozvieme,ako túto traumu nesú samotní Nemci.Najkrajšie stavby,katedrálu Sv.Trojice aj Frauenkirche síce opravili,postavili nové mesto aj tú nešťastnú zoologickú záhradu.Jazvy na duši sú trvalé.

Základ stratégie bol detailne vypracovaný ešte tri roky skôr. Štrnásteho februára 1942 bolo pre britské letectvo vydané nariadenie o tzv. „morálnych kobercových náletoch“, v ktorom sa za prvoradý cieľ stanovila likvidácia obývaných miest. Toto rozhodnutie vyvolalo odpor britských politikov: „Samozrejme, všetko to začali Nemci, ale to ešte neznamená, že musíme byť horší ako oni“. Tieto úvahy sa však nijako neodrazili na rastúcej intenzite leteckých náletov. Prvým cieľom novej stratégie sa stalo mesto Lübeck, ktoré bolo zničené na kvetnú nedeľu v roku 1942.

Stan

co sa tyka historie, ale na druhej strane verit cislam o obetiach vymeslene samymi nacistami, je iny extrem. Je dobre mat otvorenu mysel, ale nie az tak aby sa vam vylial mozog. :) Tiez ma mrzi, ze Drazdany boli znicene, ale neviem ako sa robi vojna proti Hitlerovi v rukavickach, aby potom nikto nevyplakaval. Tiez by som to nenazyval holocaustom. Keby spojenci po vojne pozatvarali 70 milionov Nemcov v Europe a vsetkych ich povrazdili, tak by to bol zlocin proti ludskosti a dalo by sa to porovnavat s tym, co nacisti robili Zidom.

Norman

Tiež neviem, ako možno viesť vojnu proti sionistickej bande v rukavičkách.
A treba byť skeptický, čo sa týka počtu obetí týfus epidémií, a tiež by som ich holokaustom nenazýval.

Takže hovoríš 70 milionov zavretých a povraždených? Nuž ale veď oficiálne číslo je 6 milionov, od toho sa, ty talmudistické psychopatické choré hovado, nesmieš odchýliť ani na krok, ani hore, ani dole.

Ďakujem ti za príspevok, už nám tu dávno chýbal dôkaz vašej mentálnej krutosti. Keď už spomínaš tých židov.

lebleu

Ešte odporúčam prečítať si napríklad knihu
http://cs.wikipedia.org/wiki/Jatka_%C4%8D._5 od priameho účastníka. Nie je to síce literatúra faktu, ale také oddychové čítanie.. áno, náramná pohoda.

Norman

Foto je z Dráždan, koho reprezentujú dotyční je jasné z vlajok. Je to k zločinu bombardovania a nápis na transparente hlása:

Všetko dobré prichádza zhora.

Aj táto fotka dokazuje, že židia a marxisti si už dávno vybrali svoj osud, svoj morálny postoj špinavého prasaťa. Ten už zo seba nikdy nezmyjú.

 

Pharmy

Norman, mohlo by sa ti to páčiť:

http://cont.ws/post/75219/

Norman

Genetika aškenácov je zaujímavá, aj genetka bývalých tzv. šlachtických rodov, veď sa ani nik netajil aká je to rodová mafia a sieť ... nu, toľko eta stranice ne osobenno srioznaja:)
Treba seriozne, seriozne a ešte raz seriozne, tovarišči.
A to neznamená komplikovane, pravda je tam niekde a je jednoduchá.
Ale dík za tip.

Nuž, a len tak bokom, aby som sa odvďačil za link: Aškenáci sú kombinácia levantíncov(teda povedzme židov) a stredoeurópanov (teda nás, ale ak chcete, tak nemcov). Kombinácia, alias kríženci, majú niekedy niektoré výhody, často ale zaplatené nevýhodami a divokým životopisom, čo sa odráža na ich (amorálnom) prístupe k životu (ja tomu hovorím "BASTARDSKY KOMPLEX". Ja považujem talent židov - ktorý im neupieram, každý ma nejaký talent - za zväčša tú nemeckú časť. Hm, vlastne keď sa tu zastávam nemcov, severskej genetiky a sily, zastávam sa aj židov - a potom že tu prejavujeme nejaký antisemitizmus, pche. Každý z nich sa volá Lovenstein, Goldstein, Blumenfeld alebo iným nemeckým menom, hovorili len a len nemecky (tzv. jidish je len a len nemecký dialekt, každý, kto vie nemecky, mu ľahko rozumie) teda týmto Aškenácom nevyčítam pôvod, ja im vyčítam, že robia svojej krvi hanbu.
V podstate robia aj nám hanbu.
Máme teda bezprostredné právo ich TVRDO kritizovať, aškenácov (ten termín budem používať)

jery

ak máš čas na čítanie, prípadne preklad:

https://propagandaschau.wordpress.com/

Pharmy

ahoj Norman, ďakujem za tvoj pohľad na vec. Stretol som sa s názorom, že Aškenáci sú potomkami Chazarov, ktorí sa dostali do strednej Európy po rozpade Chazarskej ríše. V priebehu niekoľkých storočí sa pomiešali s miestnym obyvateľstvom, čoho dôsledkom sú dnes rozdielne haploskupiny u tohoto nehebrejského židovského etnika. V súčasnosti tvoria Aškenáci väčšinu židovskej populácie (cca 80%). Boli to práve oni a ich sionistické hnutie, kto sa zaslúžil o vznik štátu Izrael, čo je ironické, keď vezmeme do úvahy ich pôvod. :)

K tomu amorálnemu spôsobu života. Neviem do akej miery to závisí od genetiky a do akej miery od vplyvu kulturologických stereotypov.

Ľubov

viete,že to tu mám rada,ale práve ma napadla myšlienka,či sa im nevenuje zbytočne priveľká pozornosť,miestami mám pocit,že nás uhranuli. Čo oni vedia o nás? Nič,slušne povedané.Som za reciprocitu.Kašlime na nich a rozmýšlajme,čo s nami ďalej.

Ľubov

ps. Aby si ma správne pochopil,Norman,chcela by som ,aby sme občas hovorili o niečom,čo je slovenské,dobré,pekné,správne,čestné,odvážne,múdre,velkorysé......otázka asi je,či také niečo existuje. Verím,že niekde áno.

Norman

veľmi dobre ťa chápem, lebo to veľmi dobre poznáme.
Lenže tu nie sme na zábavu, sme tu na prácu. Myslím tu na svete. Folklór necháme iným.

Teda, budeme sa snažiť lepšie sprostredkovať pozitívnu vlnu, aby ľudia boli pri sile. Ale to, čo ty považuješ za len takú drobnú estetickú chybu, je, bohužiaľ, prejavom nádora v základnej osi ľudstva. Presnejšie povedané, je to zvyšok brutálnej minulosti, atavistické zvyšky vývoja.
Tu sa nedá ustúpiť ani z únavy, ani z neznalosti, ani z pochybností, ani zo strachu ani z nechutenstva. To je objektívna fyzika, ktorá musí byť spravená.

ushiro

Ahoj Norman.
Dlhšie som sem nenazrel, aj kôli zabudnutému heslu, ale už je to OK.

Tvoj predošlý text je pre mňa taká "menšia" nahrávka na smeč, respektíve na ozaj sqelú slovnú hračku (hore v názve príspevku), ktorú som zachytil v tomto satirickom videu od Juice Rap News (Austrálčania):

Juice Rap News: Israel vs. Palestine (ft. Kerry, Bibi & Norman Finkelstein)

https://www.youtube.com/watch?v=ZeFJkGfaoxs

Lepšie, keď si zapneš titulky, ale pre istotu celý text je tu:

http://thejuicemedia.com/wp-content/uploads/2011/03/RN24-Israel-Palestin...

Dobré je aj toto:

MSMBS News Headlies: ISIS, Gaza, Ukraine, Ebola, Ferguson and more... [RAP NEWS 27]

https://www.youtube.com/watch?v=ZeFJkGfaoxs

Full text: http://thejuicemedia.com/wp-content/uploads/2011/03/RN27-MSMBS-Headlies.pdf

Tu je tiež verzia s CZ titulkami:

Rap NEWS 27 - Šílené věci v titulcích zpráv

https://www.youtube.com/watch?v=YedWPtJjZMs

Aj humor je zbraň.

nové