Dolínsky dokázal, že je najlepší moderátor

Moderátor Dolinský v TA3 je nedpriemerne dobrý moderátor. Jeho schopnpsti ale aj serióznosť sa osvedčuje pri pravideľných rozhovoroch so všetkými možnými hosťami.

Dnes dokonca dokázal, že je navyše  aj človek s vkusom a charakterom. Po dlhšom príhovore poslankyne Bitter Cigánikovej to bolo na neho už tak veľa, že mu z toho prišlo zle. Videl som to naživo v TV a veru vyzeralo to rôzne. Čudujem sa, že po osviežení ešte dal tú pol hodinku - bledý a slabý.

A vážne - zlá doba a ľudia sú nervovo vyčerpaní, pretože nemajú mentálny tréning ani dobrú telesnú  konštitúciu. A na druhej strane - prečo TV neurobí steny z plexiskla, aby prítomní nemuseli mať rúška? Na zahraničných TV pri politických a podobných debatách sedia ľudia ďalej od seba, ale majú odhalenú tvár - lebo len tak vidno ich emócie, ktoré patria k dialógu.

Samozrejme, stáť za kecpultom vyše ako pol hodinu, to tiež mohol vymyslieť iba debil. A na RTVS to isté - všetci postojačky. Nie že by sme politikov nemali mučiť, ale takto?

 

 

 
sandro

Dolinsky je fakt jednotka. Nezabudnem ako v reakcii na kritiku kaviarenskych novinarov na FB(vraj bol makky na Blahu) napisal verejne nemenovanej novinarke Zuzane K.H., ako si to rozdavala so zenatym kolegom niekde v garazi TA3 pod priemyselnymi kamerami:))) A do debaty sa zapojil aj jej manzel:)
A za pozornost stoji aj jeho odpoved Dobsinskemu : Len to, ze poviete Ficovi do usi ze je blbec, este z vas nerobi novinara.
Cele je to pekne zdokumentovane tu, tak to davam do archivu aj sem.. Aby sa nezabudlo:)
https://www.youtube.com/watch?v=WXQs6s2Eypo&t=1s

nové