Eric Holder požaduje trest smrti pre korunného svedka

 Americká prokuratúra oznámila, že bude požadovať trest smrti pre Džochara Carnajeva, podozrivého útočníka z maratónu v Bostone.  Záverečné rozhodnutie v tejto veci urobil americký minister spravodlivosti Eric Holder.

Každoročný rozpočet The American Constitution Society (ACS) tvorí niekoľko miliónov dolárov. A to sú peniaze nielen Georga Sorosa, ale taktiež aj rodiny Fordovcov (Ford Foundation), Barbary Streisandovej (liberálna organizácia Streisand Foundation), rodiny Hewlettovcov (William and Flora Hewlett Foundation v Kalifornii), rodiny Altschulovcov (Overbrook Foundation v New Yorku).
Vrchný prokurátor Eric Holder a štátna tajomníčka Hilary Clintonová sú členmi vedenia organizácie a majú značný vplyv na jej činnosť. Uznávanými lektormi sa stali Al Gore, ktorý počas jedného zo zhromaždení ACS tesne pred voľbami v roku 2004 prirovnal Georga Busha k rímskemu diktátorovi Júliovi Cézarovi, Joe Biden, Edd Kennedy, John Edwards, Barney Frank. Všetci predstavujú "progresívne krídlo" demokratov, inak povedané liberálov.

Známy americký finančník maďarského pôvodu mal, podľa vyhlásenia na jednom z internetových portálov, odovzdať Zakajevovi 10 miliónov dolárov na organizáciu Svetového kongresu čečenského národa v Poľsku.

Útok v Bostonu: Hon po maratónu – FBI pronásleduje přátele „atentátníka“ a přátele přátel

Svědci: Policie při zatýkání Carnájeva nesmyslně střílela do okolích domů

Vláda USA nechce vydat údajné důkazy ohledně útoku v Bostonu

Bratři Carnájevové křičeli: „My jsme to neudělali!“

Bostonský teroristický příběh se začíná rozpadat

 
Autor: 
téma: