Jankovská odstúpila - hlinená podstata Smeru zas povoľuje

Štátna tajomníčka Jankovská ustúpila kočneriáde a odstúpila z funkcie. Znova sa tak ukázalo, že Smer je z hliny.

Ukázalo sa, prečo boli odstúpenia Fica a Kaliňáka minulý rok tiež chyba. Dali tým totiž precedens, ktorý teraz ľudia zo Smeru nasledujú - ustupovať, ustupovať a ustupovať. To je dôvod, prečo vodcovia nikdy nesmú zaváhať a dať prednosť strachu pred konfrontáciou. Ale na Slovensku nejstvuje tradícia šľachty a múdrosť boja. Jestvujú tu len cudzinecké tradície podlosti a mafiánskeho podrážania. Zatiaľ.

Ustupovanie pritom nič neprinesie. Už teraz vreští ďalší urválek Jaroslav Naď (OĽaNO):

"Máme nabrúsené nože na ďalších ľudí v bezpečnostných zložkách a kade-tade."

Za tieto výroky, očividne vyhrážajúce sa a terorizujúce, by mal ísť do basy - ale pretože je zrejme agent zahraničných tajných služieb, všetci držia huby. Na Slovensku vládne boľševický teror lúzy a zahraničných revolucionárov. Jankovská nie je posledná, a kým ľudia budú zbabelci, alebo sa budú tváriť, že sa ich to netýka, tak sa to bude len zhoršovať. 

Blaha volá po tom, aby teraz odstúpili aj ďalší z tých, čo sa s Kočnerom stýkali - Matovič, Nicholsonová, samotná Čaputová a podobne. Je to samozrejme bez výsledku - pretože Smer si nevytvoril média a tak teraz nemá kto robiť štvanicu na druhú stranu. A okrem toho, pretože toto všetko sú deti korporácií, platení korporáciami - normálny demokraticky zvolený poslanec je proti nim bezmocný. Užite si to, Blaha, kým si vás pestujú a šetria, môžete len písať na web a vykrikovať - Nopasaran, Nech žje SNP a podobné kraviny.

Až kým im nebude výhodné, aby aj Blahu dali dole. A možno, ba takmer isto, to spravia potkany priamo zo samotného Smeru.

Ale aby to nebolo jednostranné - globalistické chápadlá tiež sahajú na samé dno svojich skriniek nástrojov a metód. Boľševická majdanizácia je posledné, čo majú. Odpad ako Galko, Truban, Čaputová či Naď - s tým ani na Slovensku nemajú budúcnosť. To nie je cesta, ktorou sa to bude vyvíjať. Slovensko a budúcnosť nie je bratislavská zašťatá kaviareň.

 

Dusanbe

aha, tu je:

https://slovaksecurity.org/o-nas/

zahraničný agent.

nové