Kapitalizmus vždy víťazný - proste odignoruje všetky svoje prúsery

Mierny krátky výber z tlače. Všetkým sa darí, všetko je výborné , len ... nastupujú nové trendy  

 
Čo budeme nakupovať a variť: Naozaj je trendom menej mäsa?
 
To je nadpis článku v Pravde. Nie že by mäšo bolo pridrahé, respektíve ho bolo pomenej (ako v socializme) - nie, to je taký "trend", viete. Postupne bude "trendom" vobec menej spotrebovať, menej jazdiť, bývať v chlade. V podstate správne, minimalizmus, puritánstvo, asketizmus. Lenže to treba začať dobrovoľne, ak to príde samé, ľudia sú v panike a trpia. 
 
Kam vás zavedie letná vandrovka?
 
Reklama tiež v Pravde. Vandrovka? Drotári? Turistike sa bude hovoriť "vandrovka"? Alebo naopak, vandrovke za robotou sa bude hovoriť !turistika"? Teda už žiadne výlety do zámorských prímorských letovísk, budete vandrovať okolo vaľaľu. Peši a zadarmo. Tiež správny trend.
 
 
A titulka Trendu - progresívneho hurákapitalistického bulváru:
 
 
Bez budúcnosti. 
Ale kto zabil Tigra tesne tesne tesne pred tým, než dokázal fungovať ako perpetum mobile produkujúce peniaze na veky vekov? Tesne predtým, než priniesol neskonalé bohatstvo všetkým Slovákom?
Populisti. 
S Matovičom má obraz pravdu, ale namiesto pro-amerických hoviad, ktoré s Matovičom vládnu -Sulík, Heger, Mikloš a sama Čaputa a mnohí podobní -  k nemu dokreslili Fica. Lebo Fico. Hovädá, ktoré doslove zničili Slovensko, majú zas svoju večnú výhovorku. Nie my, nie my, na vine je Fico.
 
Všetkým tým zaostalým sopliakom, ale aj už odrasteným bruchatým prozápadným aktivistom, menedžerom a podnikateľom musia samozrejme média vysvetliť, že nie, nedostávalli falošné sľuby, nie, kapitalistický režim funguje - len ... no ... Fico. A možno Matovič, ten tiež prestal poslúchať. A Mečiar, aby sme nezabudli. A istí to ešte Putin, a všetci Číňania - tí všetci sú na vine.
 
Game over. Ak si myslíte, že v 90-tych rokoch ste zažili infláciu, krízu a stress, tak to ste ešte nespoznali reálny svet. Ale väčšina z proamerickch nadšencov a kolaborantov ani tú prvú vlnu nezažli, boli ešte v plienkach, tak tí budú teraz ozaj tvrdo prekvapená. A už aj začínaju byť.
 
Takže držte hubu. Kapitalizmus nezlyhal, len nastupujú nové trendy.
Modrú alebo modrú tabletku. Sytém: Dont blame me, I voted for Kodos.
 
 
You dont understand? You  modefocka slaves stil not spiki spiki nigga english? Na Sliači a inde bude viac hnusa vojakov, ako má slovak bojaschopná arma, tak sa runi runi bežat naučiť.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
slaven1

Aby informácia z mojich komentov nezapadla prachom, treba pravidelne pripomínať.

Cesta von z nastupujúceho hospodárskeho hovna je pre ekonomiku Slovenského alebo Československého rozsahu hospodársky priestor predstavovaný združením Euroázijského hospodárskeho zväzu založeného na popud Nazarbajeva.

Čo je Euroázijský hospodársky zväz:
https://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Economic_Union

Čo bolo RVHP:
https://en.wikipedia.org/wiki/Comecon

Čo je Európsky zväz:
https://en.wikipedia.org/wiki/European_union

slaven1

Párové argentínske tango je krajšie, kultúrnejšie ako individualistický breakdance.

‘It takes two to tango’, but West ‘busy breakdancing alone’ – Lavrov

https://www.rt.com/russia/556945-lavrov-two-tango-breakdance/

Balet je krajší ako tupý "twerk".

nové