Kecerovce - toto obhajujú prašivci zo Sme

Norman

Nie je vôbec náhoda, že určité kruhy presadzujú ideológiu tolerovania úpadku a rozkladu. Táto ideológia momentálne vládne na Západe, v takzvanej židokresťanskej kultúre, ba dá sa povedať, že je s ňou totožná. Je presadzovaná ako masmédiami tak aj politickými kruhmi. Ich hlavnou starosťou je ochrana asociálov a zločincov.

V Bruselu nedávno zdvojnásobili finančnú dávku, ktorá má ísť v Slovenskej republike na podporu asociálnej menšiny. Či už je motív bruselských komisárov to, aby Slovensko za tie peniaze udržiavalo epidémiu vo svojich hraniciach a ona sa nedovalila na Bruselské ulice, alebo je motívom rovno podpora zla, aby zničilo zdravú populáciu strednej Európy - to nemá zmysel určovať, pretože motív kolíše podľa pozície dotyčného vo finančnej mafii. Isté však je, že peniaze sa dali k dispozícii a hneď ožili hajzli, ktorí by za ne zapredali aj vlastnú mater. Na čele, samozrejme, Sion Média zvané SME.

SME začalo kampaň. V júli vykotilo sériu reportáži z obce Kecerovce na východnom Slovensku, založilo osobitnú webovú doménu romovia.sme.sk. A tam začalo zhrňat vyplakávačky o tom, ako je Rómom v ubližované, a pritom akí sú tí Rómovia v Kecerovciach milí, pracovití a šikovní. Písali sme o tom aj my.

A potom sa to stalo. V noci 12.7. 2012 sa traja jedinci z oslavovaných Kecerovských Rómov vlúpali do domu starých manželov - samozrejme bielych (!!) - a začali tam lúpiť. Pán domu - 84 ročný dôchodca Imrich, začul šramot a išiel sa pozreť do predsiene, čo sa deje. Mladí cigáni ale neutiekli. Zrazili dedka na zem a sekerou mu minimálne dvakrát zaťali priamo do hlavy s jednoznačným cielom - zavraždiť ho. Krv striekala na všetky strany a zločinci zrejme mysliac, že svedok je mrtvy, zobrali lup a odišli.

Pán Imrich prežil iba zázrakom. Iba zázrakom dokázal s rozbitou čelusťou a ústami plnými krvi dýchať, iba zázrakom mu ostrie sekery cez lebku nezašlo do mozgu.

Tu sú fotky jeho zranení:

 

Rozrazená čelusť, poškodený jazyk, preťaté dôležité nervy, šité zvonku aj z vnútra.

Isté doživotné bolesti, sťažené jedenie, neustále komplikácie, zvlášť v tomto veku.

 

Široká a hlboká rana po celej dlžke lebky, rana vedená zvrchu, obeť zrejme už ležala.

 

 

Slovenské prestitútky toto nazvali  "incident". Vražda starca sekerou - incident.

Pritom sa nejedná o výnimku. Podobné útoky osadníkov sú v Kecerovciach takmer na dennom poriadku. Obyvatelia majú strach o svoje životy a majetok. "Ja som sa musel odsťahovať. Naše generácie, naše rody tu žili, a teraz ja pre nich som sa musel odsťahovať inde, lebo tu sa žiť nedá," hovorí napríklad syn pána Imricha.

Dokedy? pýtam sa znova ja.

Viete o tom, že sa cigáni už vyhrážajú priamo vojnou? Ak nebudeme akceptovať ich čierne stavby, otvorene sa vyhrážajú, že začnú občiansku vojnu. Ja sa pýtam - zabíjanie ľudí sekerou v ich vlastnom dome - to ešte nie je vojna?

A nejaké vyjadrenia organizácii, snažiacichsa vraj o ochranu bezmocných, o občianske práva? Žiadne. Cigánsky rasizmus nepovažujú za tému, taký vraj nie je. Tí primitívi v osadách, prepitý, incestný ľudský odpad s IQ 70 - tí vraj nie sú rasisti.

Ba čo viac, zmienky o tomto zločine síce prebehli médiami, ale hneď za pár dní zavládlo nápadné ticho. Už nikoho osud ťažko zraneného nazaujíma, všetci ako na povel dávajú ruky preč. A ak si myslíte, že redakcie nedostávajú centrálne pokyny, od rôznych svojich "autorít", kde im priamo prikazujú, čomu sa smú a čomu nesmú venovať, tak sa určite naivne mýlite. Páchatelia boli zatknutí, vo svojej prostote sa za nimi doslovne tiahla krvavá stopa, ktorá ich usvedčuje, ale iba dvaja - tretí bude vraj súdený na slobode. No, veď chcel len zabiť nejakú bielu sviňu, tvarohový ksicht, pre jedného gádža toľký frmol - to priam citujem osadníkov z Keceroviec - tak prečo ho zatvárať, že? Aby náhodou nebol rasizmus, bacha.

 

Kedže sa humanisti neozývajú, musíme sem dať aspoň odozvy z ľudu - aj s videom o prípade, plným aj cigánskeho cirkusu, keď tie beštia zatýkali.

Takže tu je hlas boží:

-Tu by mala byť nasadená "naša hrdinská" armáda, čo sa zašíva v Afganistane, tu sú teroristi, nie v Afganistane... Cigáni sú najväčšie ohrozenie Slovenska, tí traja "mladíci" mali byť zlynčovaní a verejne popravení...

-Včera som to videla v správach, no nevedela som polapiť dych! strašné,čo tomu chudákovi urobili a ešte tá cigánska herečka ako kvílila, keď tých debilov odvážali, takú by som jej bola po papuli tresla!

-Mali tam nabehnut so samopalmi a vystrielat to tam vsetko...a vykopat bagrom jednu velku jamu vsetkych tam najebat a zakopat ich hlboko aspon 10 metrov.

 

Toľko len ako krátky príklad. Všetko som citoval z jednej uvedenej stránky, tam sa to ani nesnažili mazať. Pokial ich tam aj niekedy zmažú, tu to nikdy dobrovolne nezmažem - zaznelo to, a je to to, čo si obete cigánskeho násilia naozaj myslia. A ak niekto dúfa, že sa ľudia brániť nebudú, tak sa mýli.

Obhajovať takéto zločiny, zlahčovať ich a podporovať ich páchatelov - ako to robí napríklad Sme, ale aj iné internetové portály, nie je nevinná zábavka. Podporovať páchateľov takýchto zločinov je samo o sebe ťažký zločin.

 

 

janko
V Kecerovciach bola za komunistov plánovaná atómová elektráreň. Po revolúcii v 1989 sa tam zišli nejakí zelení zúfalci a demonštrovali proti. Pamätám si fotku v novinách (asi Koridor) a na nej transparent - Radšej chovať ovce ako Kecerovce. Hovorí to samé za seba. No a tak je teraz v Kecerovciach cigánska osada namiesto atómovej elektrárne. Celkom veľký regres.
Koxovič
Jednoducho zorganizovať sa a spoločne bojovať proti akémukoľvek zločinu, ak už polícia nevládze a vláda nechce!
mnkr

vraj predpoveda obciansku vojnu, ak zacnu burat ubohym ciganom cierne stavby...vajda ma pravdu, a cim skor tym lepsie, aj tak sa tomu uz neda vyhnut

Dabog

zatat sekerou do hlavy :(

mnkr

stal cigan a biely. Cigan sa pyta predavaca:


Mate pre mna nejaky samopal?


Nie, nemame


Mate nejaku pusku?


Nemame.


revolver?


Nemame....


Cigan sklamane poodstupi, biely poziada o pusku a bez problemov ju dostane. Cigan sa nahnevane otoci na predavaca:


Vy mate nieco proti ciganom?


O ano, proti ciganom mame samopaly, pusky, pistole a utocne noze....


 

Dabog

http://zpravy.idnes.cz/slovensko-romove-osady-0v9-/zahranicni.aspx?c=A13...

Na rozdiel od cenzorskych SMEti diskusia tam nie je zakazana a kazdy moze vyjadrit svoj nazor na vyhrazky etnickou vojnou

Na víkend
Romové, cikáni a českobudějovické cvičení novodobé Státní bezpečnosti http://www.frantisekmatejka.cz/romove-cikani-a-ceskobudejovicke-cviceni-... Polemika s ospevovateľmi krás prisťahovalectva http://jurajpolacek.blogspot.sk/2013/07/polemika-s-ospevovatelmi-kras.html Príbeh Terezy Boučkovej: Život s adoptovanými cigánskymi deťmi http://beo.sk/recenzie/1719-pribeh-terezy-bouckovej-zivot-s-adoptovanymi... Genocída slovenského národa http://jurajpolacek.blogspot.sk/2013/07/genocida-slovenskeho-naroda.html A "genderová" tématika na záver: Letný tábor pre detských transvestitov http://beo.sk/udalosti-zo-sveta/1720-letny-tabor-pre-detskych-transvestitov A Boys' Camp to Redefine Gender http://www.slate.com/blogs/behold/2013/07/15/_you_are_you_looks_at_a_gen... Príbeh: Syn lesbičiek chce byť dievčaťom! http://najmama.aktuality.sk/clanok/227896/pribeh-syn-lesbiciek-chce-byt-...
elle
Fico vyplatil 33 000 eur rodinam po zavrazdenych horolezcoch v Pakistane. Nicproti tomu, ale tie ciste horolezecke duse isli do Pakistanu dobrovolne a predpokladam, ze ako inteligentni ludia si boli vedomi rizika, ze to je nebezpecna krajina. Vyplati Fico 33 000 82 rocnej manzelke, ked na VLASTNOM DVORE retardovani pakistanski bratia zarubu sekeru do ziveho 82 rocneho starca, ktory ledva stoji na nohach???? Vyplati Fico 33 000 eur vdove s dvoma maloletymi detmi, ktori sa z okna vlastneho domu prizerali na vrazdu svojho manzela a otca- zivitela rodiny, ktory si dovolil od retardovanych pakistanskych bratov zachranovat vlastneho psa ??? Napisem Ficovi. Nech plati. Je nacase usporiadat referendum, co s ciganskou otazkou. Ci moze absolvent 4 alebo 5 tich tried skolskej dochadzky, ktoru absolvoval len koli obedu zadarmo volit a rozhodovat o buducnosti spolocnosti. Ktory nechape zakladne bazalne suvislosti. Je nacase urobit referendum, aky trest si zasluzi Rom za vrazdu bieleho cloveka, za znasilnenie bieleho cloveka, za kradez a lupez. Je najvyssi cas urobit rozhodnutie.Alebo sa o to aspon uporne snazit. Pretoze ak vam nezalezi na tom, co sa stalo susedovi, len tazko vam uverim, ze vam zalezi na tom, co sa deje na inom kontinente.
Ema

a prestaň nám spisovať smernice, čo máme robiť. Príď späť na Slovensko, ty hrdinka, a vytiahni verejne svoju agendu ochrany tunajšej kultúry pred degeneráciou, ktorá sa ako morská mŕtva zóna šíri po Slovensku. Ukáž nám, ako to treba robiť - postav sa verejne na stranu staríka, ktorý na sklonku svojho života, v ktorom vyprodukoval hodnoty pre túto societu, dostane od degenerátov závislých od sociálnych dávok dve rany sekerou. A hneď máš na krku zavesené ako pitbullov zo tri tzv. mimovládne organizácie, ktoré žijú v rámci riešenia "rómskeho problému" len a len z toho, že terorizujú väčšinovú populáciu. To je celá ich agenda, nič viac sa v nej nenachádza.

Mimochodom, z 300 miliónov evrojevri, ktoré tu spôsobili náhle vzdmutie starostlivosti agresívnych supov, skrývajúcich sa po sionistickom vzore pod cudzím vtákom (v tomto prípade Edgara Allana Poea), o ťažko zdegenerovanú odnož sapienta, nie je na odškodnenie obetí násilia spáchaného Cigánmi na väčšinovom etniku určený ani jevricent.

Namiesto poštekávania o nesúvisiacej téme - nám tu, v pitvore, je nejaký pakistanský in situ mutant Talibanu vybavený kalachmi absolútne ľahostajný - príď a presaď to referendum. Účasť bude obrovská a výsledok vopred jasný.

 

elle
Skusili sme si to na necisto v malej internetovej komunite. Coho sa chytis, to dopadne dobre. Citatelia cakaju na tvoje prispevky, nie na moje. Ak by si chcela, hravo to referendum presadis. Ja nemam taky dar.
mnkr

:-)

Stanley099
A potom ťa nazvú rasista, keby to spravili biely, písali by inak. Hlavne to zamynie diskusie, diskriminácia bielych na názor)!
baloo
Len aby ste si vedeli predstavit s kymze to budeme mat docinenia. Pochod na videu sa odohrava v letovisku Siofok pri Balatone. Vychyreni cigani z nedalekeho mestecka (?) Enying uz neviem z akeho dovodu v 2008 predviedli asi aku uderku dokazu dat dohromady par smskami. Uraz sa nestal, len nadavali vsetkym dookola ale teraz si to predstavte na ulicke svojho mestecka... http://www.youtube.com/watch?v=jprLvrlV-40
baloo
asi na Slovensku nebude az tak zname (v Madarsku tiez nakoniec ututlali) ale znama vrazda rumunskeho hadzanara Mariana Cozmu vo Veszpreme (pricom Veszprem ani nie je tak katastrofalne zamorene etnikom) tiez bola vykonana touto zberbou. Dlho ich ani nevedeli chytit (madarska policia im dala skoro 2 dni na to, aby zdrhli do Rakuska, tam ich rakusaci blbeckovia cestni chytili) a ked na druhom stupni sud pritvrdil, popredni vladni cinitelia osobne dali najavo, ako su hrozne pohorseni. V poslednom case sa relativne casto vynori otazka (zatial otazka...) ciganskej autonomie. Nuz, na lokalizaciu tejto autonomie momentalne poznam 2 varianty, obe su realne. A z oboch je jasne, ze ozajstny nepriatel stale rozmysla v celej Karpatskej kotline. Prvy variant je Partium/severne Sedmohradsko, druhe - a to sa uz zacina bytostne tykat aj Slovakov - Gemer (pravdepodobne vratane aj istej slovenskej casti) / Borsod-Nyirseg v Madarsku. Takze ak Ficoslav vymysla, ze im pritvrdi posudenie davok, majme to na pamati. Obcianska vojna medzxi ciganmi a bielymi je relativne jasne definovany plan, ktory nevymysleli ani cigani ani biely. A zdoraznujem: CELOKARPATSKY.
slaven1

Obviňovanie z "rasizmu" je súčasťou informačnej vojny proti Východnej Europe, proti Slovanom. Bude to nejaký celerogionálny dlhodobý plán.

ONI o cigáňoch informujú svojou vyslovene rasistickou optikou, vyď. preklad článku V snahe o integráciu Rómov Slovensko vraj pripomína Ameriku - NYtimes.com. Pritom vedia, že to je zcestné prirovnanie - Slovania neboli nikdy spoločnosť založená na práci čiernych otrokov z Afriky.

Ondriaš tu hovorí o Slovenskom zázraku, ako si západ z privatizácii Východnej Európy žil 10 rokov - strojnásobenie indexu dow jones.

Podľa mňa je toto nejaká fáza 2. dlhodobého plánu na zničenie Východnej Európy: 1. Zničiť "štátny kapitalizmus" (Socializmus) 2. a vytvoriť podmienky aby už nič podobné, čo by mohlo narúšať staré mocenské centrá, nemohlo vzniknúť.

(celú záležitosť ešte skúmam, ale už teraz je jasné, že Šoroš neposiela peniaze mimovládkam len tak)

Aktualizácia: No prosím, k rovnakému záberu došli aj reportéri z RT.

 

slaven1

Politicky korektne (róm) upravená (v demokratických USA - náš vzor - sa udáva aj etnická príslušnosť páchatela) správa televízie Hnoj z 30.8.2013:

---

Babičku (80) cestou z obchodu ťažko zranil osadník (21) so sekerou (video):

GEČA - Príbeh ako zo zlého filmu otriasol malou obcou na východe Slovenska. Len 21-ročný mladík róm prepadol babičku. Tá je v nemocnici po brutálnom útoku sekerou. Muž bol podľa miestnych sfetovaný a pochádzal z košického sídliska Lunik IX.

Sekeru jej zaťal do hlavy

Všetko sa to odohralo v piatok predpoludním. Babička Terézia (80) išla na nákup. Cestou ju prepadol mladý muž róm (21) z miestnej rómskej komunity. Podľa dostupných informácií sa mladík napriahol so sekerou a dvakrát ju udrel do hlavy a ešte babičke uštedril aj kopanec. "Sekerou jej zarúbal do hlavy," opisuje situáciu svedkyňa nehody. 

Svedkyňa uviedla, že mladý muž do náprahu vložil toľko energie, akoby jej chcel odťať hlavu od tela. Všetko videlo z vedľajšieho domu 16-ročné dievča, ktoré ostalo v šoku, zamklo sa v dome a zavolalo políciu. "Bola som v takom šoku, že jediné, čo ma napadlo, bolo zavrieť dvere a zamknúť sa," hovorí Ivana, ktoré celý incident videlo z okna. 

Keď ju útočník zbadal, dal sa na útek. Minul sa s vnúčatami pani Terézie, ktorá už nehybne ležala na zemi. "Išiel okolo nich a ešte povedal, že zabil som ju. A oni nevedeli, o čom rozpráva a keď išli dole, videli babku," dodáva svedkyňa.

Lekári bojujú o jej život

Mladý róm oznamoval okoloidúcim ľuďom, že niekoho zabil. Babku našli na ulici v kaluži krvi jej vnúčatá. 21-ročného muža dolapil zamestnanec obecného úradu. Na sanitku sa čakalo 45 minút!

Obec Geča leží v okrese Košice-vidiek. Má len niečo vyše poldruha tisíca obyvateľov. Babička bola starousadlíčkou, v nemocnici podstúpila operáciu.

---

Čo na to romovia.sme.sk? Nič. Alebo, možno predsa niečo. Monika, milovníčka "pokrokového a moderného" (tu pózuje pri vlajke budúcich "Spojených štátov európskych"), dostala zo smetiarne predvolebnú podporu (chce predsedať bratislavskej VÚC): Rasizmus polície v Moldave vidí aj Beňová, upozorňuje naň Brusel. Čo povieš na zvolenú ilustračnú fotku Norman?

Monika Flašíková­-Beňová už má s políciou skúsenosti. Takto zastavila pochod proti extrémizmu v Bratislave, ktorého sa europoslankyňa zúčastnila. Foto: ARCHÍV SME - TOMÁŠ BENEDIKOVIČ  Čítajte viac: http://romovia.sme.sk/c/6917033/rasizmus-policie-v-moldave-vidi-aj-benova-upozornuje-nan-brusel.html#ixzz2dYjGHCCF

Monika Flašíková­-Beňová už má s políciou skúsenosti. Takto zastavila pochod proti extrémizmu v Bratislave, ktorého sa europoslankyňa zúčastnila.
Foto: ARCHÍV SME - TOMÁŠ BENEDIKOVIČ
Ema

najdôležitejšiu časť textu: ...opisuje situáciu svedkyňa nehody.

Škoda, že mladý sfetovaný róm nenaďabil na komisárku Handrulu Vasiliuovú, aby jej trochu načechral bruselský účes. Akože nehoda.

Náhodný okoloidúci
Nevedel som, že aj "osadník" je národnosť. Oproti tomu "mladícka" národnosť je mi už dávnejšie známa.
Grigoriy

sú uz natoľko osprostení, natoľko pripeceni a prispati, že si nevšimli, aku sprostost napísali.

Ta nechutná vychcalá krava predsa nezastavovala "pochod PROTI extremizmu".

Nechceli náhodou napísať, že pochod extrémistov?

slaven1

Babička (†80), ktorú napadol osadník (21), umrela

GEČA - Otrasný čin, ktorý v piatok spáchal len 21-ročný mladík, má tragický koniec. Peter, ktorý podľa miestnych pochádzal z košického sídliska Luníka IX. a bol sfetovaný, prepadol babičku so sekerou. Dôchodkyňa zraneniam v nemocnici podľahla.

Prepadol ju so sekerou

80-ročná pani Terézia sa vybrala do obchodu v piatok predpoludním. Domov sa už však nevrátila. Cestu jej skrížil 21-ročny Peter, ktorý pochádza z miestnej rómskej komunity. Útočník jej trikrát zaťal do hlavy a ešte do nej aj kopol.

Tento otrasný čin videlo 16-ročné dievča z vedľajšieho domu. "Bola som v takom šoku, že jediné, čo ma napadlo, bolo zavrieť dvere a zamknúť sa," hovorí Ivana, ktorá celý incident videla z okna. "Sekerou jej zarúbal do hlavy," dodáva dievča. 

Podľahla zraneniam

Babku našli na ulici v kaluži krvi jej vnúčatá. Na sanitku čakali 45 minút. Po prevoze do nemocnice podstúpila operáciu. V piatok večer o 22:50 nás vnučky pani Terézie informovali, že ich babička podľahla zraneniam v nemocnici. Muž po otrasnom skutku z miesta činu ušiel. Chytil ho pracovník obecného úradu v kvetinárstve.

Rodičia ho zapreli

21-ročný Peter sa podľa našich informácií v minulosti liečil na psychiatrickom oddelení v Plešivci. Žil doma s rodičmi v obci Valaliky. Keď sme ich v sobotu navštívili s kamerou, zapreli ho. "Žiadneho syna nemáme," tvrdili nám. Povedali tiež, že ostatní ľudia im ničia ich život, nie oni ľuďom. Susedia nám však potvrdili, že napriek ich tvrdeniam, ide o ich syna.

Peter bol zbavený svojprávnosti. Rodičia si ho mali vyžiadať z psychiatrickej liečebne v Plešivci do domácej starostlivosti. Medzi obyvateľmi sa povráva, že to urobili kvôli peniazom.

nové