Nočné kravále v Stuttgarte

V noci zo soboty na nedeľu došlo v Stuttgarte ku masívnym bitkám vagabundov s políciou.

Očividne sa jedná o napodobovanie výčinov amerických Blacklivesmatters hnutí. Nepokoje boli také veľké, že polícia ale aj nemecká verejnosť je do veľkej miery otrasená. Dav rozbíjal výklady, autá, raboval. Vyše desať policajtov bolo zranených.
Je evidentné, že násilníci boli prevažne cudzinci, imigranti a azylanti. Zaznievali výkriky "Alah ahbar", "Fuck the police" "Kill all cops" a "Hurensöhne" (skurvenci), smerom na políciu. Priznačné je, v akých jazykoch prevažne kričali slogany.

Polícia sa na tlačovke zaprissahávala, že také noci sa opakovať nebudú. Je možné, že to myslí vážne, ale to, že v európskych mestách sa pohybuje nezanedbateľný počet ľudskej spodiny, ktorá sa nemieni a nevie asimilovať do civilizovanej spoločnosti, je nepochybný fakt. Vysporiadať sa s nimi určite nepôjde bežnými prostriedkami. Zostane to na naozaj dlhú dobu neriešiteľný, chronický problém, ktorý sa bude možno ešte zhoršovať.

U nás je podobnej spodiny zatiaľ pomenej, ale zas naši policajti sú aj neschopní takému niečomu čeliť. Výcvik "proti fašistom" im pri stretnutí s davom desperátnych cudzincov nepomôže. Okrem toho máme aj my dva druhy asociálnych vrstiev - osadníkov a bratislavskú kaviareň, takže budú mať dosť práce s nimi.

Tona Nagua

Úbohosť SBS služieb v nákupných centrách. Akosi už často sa mi stáva, že keď idem nakúpiť do nákupného centra do potravín, cestu mi zatarasuje a fyzicky ma obmedzuje nejaký primitív a to mladý a zdravý. Teda takto útočia po ženách. /Muži nevšimli ste si to ešte?/ Potrebuje aby som mu niečo kúpila, či iný aby som mu dala peniaze. Včera sa to opakovalo a pred obchodom mi obmedzoval cestu do obchodu a fyzicky sa na mňa tlačil a potom utekal za mnou do obchodu. Keď nepochodil, všimla som si však, že išiel za babičkou a ju otravoval a to ma vytočilo, že som urobila na predajni krik a aby zavolali SBS službu. Chytro stihol vziať ešte fľašu čo videla predavačka a žiadala ho aby to vrátil a keď prišla SBS - žena, tak ju obišiel a odišiel a nič.
Všetci vieme aké právomoci má SBS služba. Ale v jednom bode sa však uvádza, že majú zamedziť prístup ľuďom, ktorý požili alkohol či omamné látky. A u mnohých je to veľmi viditeľné a nehovorím o feťákoch, ktorí sú fakt nebezpeční. ALE VTEDY SBS služba ZÁHADNE ZMIZNE. HANBA , veď prečo by mali niečo riešiť keď majú plné gate a oni sa predsa prišli iba poprechádzať do nákupného centra a majú to zaplatené. Viete si predstaviť asi koľko starých dôchodcov radšej prispelo? Pretože ostatní sú zbabelci a nič nevidia. Apelujem týmto na mužov, aby začali byť všímaví a aby svoju silu nepreukazovali za počítačom ale v skutočnom živote. Ide doba kedy násilie primitívov začne narastať práve pre túto zbabelosť.

nové