Reálna Obrana Európy

Každý týžden a každý deň pašujú NGO organizácie ľudí z Afriky do Európy. Teraz sa konečne zorganizovala sila, ktorá ako prvá sa pokúsi tento zločin reálne pribrzdiť.

Organizácia Defend Europe, ktorá združuje ľudí z viacerých národov, predovšetkým Francúzska, Nemecka a Talianska, chce ochromiť  sieť aktivistov z NGO organizácií zbierajúcich Afričanov pri afrických brehoch v Stredozemnom mori a zablokovať snahy o ich prepravu do Talianska. Ich 40 metrov dlhá loď už smeruje do oblasti, kde chce zasiahnuť tak proti prevádzačom, ako aj proti zástupcom mimovládnych organizácií.

Tu je homepage Defend Europe.

Mladí aktivisti  ešte v máji začali na internete so zbierkou finančných prostriedkov, v rámci ktorej nazhromaždili celkove 76 000 eur. Prenajali si za ne loď C-Star, ktorá aktuálne smeruje na Sicíliu, kde by na budúci týždeň mali na jej palubu nastúpiť aktivisti a nabrať kurz smerom k pobrežiu severoafrickej Líbye. 

Či a ako budú ozbrojení nie je nič známe, ale je jasné, že bez sily sa to nezaobíde a situácia je viac ako nebezpečná.  Je skutočne hanba, že po zuby ozbrojené armády európskych štátov a NATO proti invázii černochov, realizovanej doslvne pirátmi, doteraz nič nepodnikli, takže mladí slaboozbrojení civili musia doslovne riskovať svoje životy.

 defence europe

Toto je aktuálne jediná zložka, brániaca naozaj Európu na mori.

Autor: 
téma: 
forma: 
slaven1

Také pekný propagandistický hlod napísalo TERAZ.sk:

Cez Slovensko sa bude presúvať vojenská technika spojeneckých armád

Premávajú sa nám tu cudzí vojaci ako na svojom. Toto je okupácia a nie "spojenectvo". Techniku majú presúvať po železnici.

Náhodný okoloidúci

Len aby tú lodičku nepostretol osud Rainbow Warriora.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Rainbow_Warrior

slaven1

Ak bude lodička potopená a ukáže sa, že to bolo ako dôsledok vojenskej akcie (torpédo..), budeme vďačiť odvážnym mužom a ženám na palube na poukázanie na to, že zavážanie mladých afrických a magrebských vojakov do Európy je oficiálna vojenská operácia, ktorú chráni armáda nejakého štátu sveta (Británia, USA, Izrael..).

slaven1

Toto nejak zvojilo môj predchádzajúci komentár. Admin to môže vymazať.

 

slaven1

Toto pridávam k tomuto môjmu komentu:

RT odvysielalo výborný dokument o okupácii Nemecka. Pre nás, ľudí s nadhľadom, tam nepovedali nič nové. Na záver sa zhodnú na Deutschland ist eine Amerikanische kolonie. V závere dokonca použíjú slová "kolónia", "kolaborácia" a "okupácia".

Dokument sa volá "Soft Occupation. Investigating America’s influence on German politics" a je to aj o tom, že Rusom sa nepáči servilnosť nemeckých elít, pre ktorú hrozí Rusku ďaľšia vojna.

Celý dokument pracuje na odsun amerických (a britských) okupačných vojsk z územia BRD.

Soft Occupation. Investigating America’s influence on German politics

Buheh

Autor filmu Jurij Kofner síce nespomenul ani slovkom etnikum, ktorého príslušníci z veľkej (väčšej či menšej) časti určovali a stále určujú konanie každej z krajín, ktoré v dokumente hrajú podstatnú úlohu (hm, Kofner, aké zvláštne, nerusky znejúce meno), ale budiž. Kiež by bolo viac takýchto dokumentov. Teraz už ostáva len tešiť sa, kedy to preložené pobeží na STV2. Vlastne teraz sa to tuším volá RTVS, či ako.

Norman

áno, ten dokument je dobrý. Len chcem pripomenúť, že hovorí či indikuje to, čo tu všetci už roky koncipujeme: že (jediná dobrá) budúcnosť je v rusko-nemeckej spolupráci.
Explicitne v tejto myšlienke.
A dokazujú to nielen filmy, ale hlavne činy ako Ruska tak aj Nemecka - ich "nenápadné" zameranie na kooperáciu v oblasti energetiky (a určite aj v mnohom inom).

RTVS to odvysielať ani nemusí - tí podstatní ľudia, ktorí by to mali pochopiť, sa to môžu dočítať aj tu. Postupne to bude každému jasné, že je to najlepšia cesta.

Buheh

A je dobre, že tam nechýba ani známe vyjadrenie Georgea Friedmana, šéfa Stratforu, v tom zmysle, že spojenie Ruska a Nemecka je najväčšou americkou nočnou morou (približne 18:45). Spojenie, ktoré navyše hrozí prerásť do veľkého euroázijského prepojenia od Nemecka cez Rusko, Irán, Indiu, až po Čínu, po ktorom by sa z amerického kontinentu definitívne stala len podvyživená periféria Veľkej Euroázie.

To s RTVS bol samozrejme iba žart...

Norman

že také veci budú bude bežať na RTVS

A Američanom naozaj želáme všetko dobré, nech len si majú svoj kontinent pre seba - tak ako my. Potom sa "do roka a do dňa" ukáže, kto na čo má.

slaven1

A v tomto je to zaujímavé, kto všetko sa "obrancom Európy" "pripletie" do cesty. Ako prvý prišli Egypťania. Píše TASR:

Loď pravicových extrémistov v Stredomorí údajne zastavili Egypťania

Extrémisti chceli zasiahnuť proti prevádzačom i zástupcom mimovládnych organizácií. Kapitán však údajne nedisponoval potrebnými dokumentmi.

Rím/Káhira 21. júla (TASR) - Akcia pravicových extrémistov z viacerých európskych krajín vrátane Francúzska, Nemecka, Rakúska či Talianska pod mottom Defend Europe (Bráňme Európu), ktorou chceli ochromiť prácu aktivistov z humanitárnych organizácií zachraňujúcich utečencov v Stredozemnom mori a zablokovať snahy o prepravu zachránených migrantov do Talianska, sa údajne skomplikovala.

Ich 40 metrov dlhú prenajatú loď smerujúcu do oblasti, kde chceli zasiahnuť proti prevádzačom i zástupcom mimovládnych organizácií [to vôbec nie je to isté - píše TASR], mali podľa informácií rôznych médií zastaviť v Stredozemnom mori egyptské úrady a prinútiť ju zakotviť, pretože kapitán údajne nedisponoval potrebnými dokumentmi.

Samotné zdroje extrémistov však tvrdia, že išlo iba o rutinnú kontrolu plavidla. Ich predstaviteľ Daniel Fiss poprel ako fámy správy, podľa ktorých boli na palube lode C-Star ozbrojené útvary [keď môžu mať súkromné armády korporácie, prečo nie aj občania EU]. Osobne predpokladá, že loď bude môcť pokračovať v plavbe na Sicíliu. Práve tam by na jej palubu mali nastúpiť aktivisti a nabrať kurz smerom k pobrežiu Líbye.

Cieľom misie pravicových extrémistov je zabrániť preprave zachránených migrantov do Talianska a namiesto toho dosiahnuť návrat utečencov späť do Líbye, a to aj cestou upovedomenia tamojšej pobrežnej stráže.

V sicílskom prístave Catania, kde by mala loď zakotviť, je na sobotu naplánovaný protestný míting namierený proti tejto misii pravicových radikálov, ktorý je výrazom stupňujúceho sa odporu voči prejavom extrémizmu v krajine.

http://www.teraz.sk/zahranicie/lod-pravicovych-extremistov-udajne-z/2716...

6x slovo "extrémizmus", 1x slovo "radikál", 1x slovo "aktivisti" na stranu Európanov, zatiaľ čo NGO agenti sú "zástupcovia" (2x) a "aktivisti" (1x). Tri roky čo do Európy organizovane smerujú duchovne nesúladné plemená a TASR ich stále nazýva "utečenci" (2x).

Akoto, že na palube tej lode nie sú zbrane? A to ako chcú zastaviť "prepravcov bez hraníc"? Pokrikmi? Čo je to za akciu s touto loďkou? Provokácia? Riadená opozícia?

Náhodný okoloidúci
http://www.hlavnespravy.sk/nazor-bill-gates-vyzval-k-zachrane-europy-pre... Vynálezca a majiteľ Microsoft Bill Gates sa na nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú obrátil s výzvou, aby sa ukončil nekontrolovaný prítok migrantov z tretieho sveta Čo je Gatesovi do Európy? Podľa všetkého multimiliardára, ktorý sa v posledných rokoch venuje prevažne humanitárnym otázkam, desí práve humanitárna otázka, teda civilizačný charakter budúcej Európy v prípade, že tam bude pokračovať výmena obyvateľstva bez asimilácie alebo aspoň zreteľnej integrácie prichádzajúcich. Ja k tomu dodám len toľko - žiadna asimilácia, žiadna integrácia, ale pekne naspäť domov. Problémy Afričanov treba riešiť u nich doma v Afrke, problémy Sýrčanov treba riešiť u nich doma v Sýrii, problémy Iračanov treba riešiť u nich doma v Iraku.
Norman

Bil Gejc je pekná ukážka ich konania a uvažovania - idealistické predstavy a relatívne hrozivé prudké prebudenie. Ich, mocných bohatých činiteľov sveta. Ale vlastne je to model uvažovania každého človeka, ktorý doteraz nepochopil.

Toto ich prebudenie úderom na fakty bude hrozivé. A hrozivosť bude znásobená tým, že ten proces uvidenia reality sa bude šíriť prudko ako reťazová reakcia, nejakým exponenciálnym radom. Ešte sa nejaký čas akoby nič nedeje ale potom akoby z ničoho budú všetký atómy človečenstva behať ako splašené, narážať na seba a hystericky revať - Pomóc, pomóc, potopa.

A niečo na tom bude.

Madame de Pompadour Après nous le déluge

(ach, odkedy Francúzko zdochlo, jeho kultúra tým získala na cene, ako obrazy každého mrtveho maliara - ale spomínam ju aj preto, že tento krach naozaj spustili už dekadentní idioti rokoka a potopa sa dostavila okrem iného aj/až teraz v podobe čierných bomogov - nejakých dvesto rokov nie je v histórii až tak vela na dokonanie takejto globálne skazy, akú vyvolali)